"Балалар үйінің қызметін ұйымдастыру ережесі мен Балалар үйіне балаларды қабылдау және одан шығару ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау ісі жөніндегі агенттігінің 2000 жылғы 6 маусымдағы N 228 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің 2007 жылғы 10 қаңтардағы N 8 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 19 қаңтардағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4522 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2014 жылғы 22 сәуірдегі № 206 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 22.04.2014 № 206 бұйрығымен.
"Неке және отбасы туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының 100-бабына сәйкес  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Балалар үйінің қызметін ұйымдастыру ережесі мен Балалар үйіне балаларды қабылдау және одан шығару ережесін бекіту туралы"  (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1221 тіркелген, 2000 жылы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық кесімдер бюллетенінде N 10 жарияланған, 274-құжат) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау ісі жөніндегі агенттігінің 2000 жылғы 6 маусымдағы N 228  бұйрығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа N 2 қосымшада:
Балалар үйіне балаларды қабылдау және одан шығару ережесінде:
5-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«2) жергілікті атқарушы органның (қамқорлық және қорғаншылық органы) Балалар үйіне баланы жіберу туралы шешімі;".
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Ұйымдастыру-құқықтық жұмыс департаментінің директоры (Акрачкова Д.В.) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуге және кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі Қ.Т.Омаровқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы

О внесении изменения в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения от 6 июня 2000 года N 228 "Об утверждении Правил организации деятельности Дома ребенка и Правил приема детей в Дом ребенка и выписки из него"
Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 10 января 2007 года N 8. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 января 2007 года N 4522. Утратил силу приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 22 апреля 2014 года № 206
Сноска. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 22.04.2014 № 206.
В соответствии со статьей 100 Закона Республики Казахстан "О браке и семье", ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения от 6 июня 2000 года N 228 "Об утверждении Правил организации деятельности Дома ребенка и Правил приема детей в Дом ребенка и выписки из него" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 1221, опубликован в 2000 году в Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан N 10, ст. 274) следующее изменение:
в приложении N 2 к указанному приказу:
в Правилах приема детей в Дом ребенка и выписки из него:
подпункт 2) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"2) решение местного исполнительного органа (органа опеки и попечительства) о направлении ребенка в Дом ребенка;".
2. Департаменту организационно-правовой работы Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Акрачкова Д.В.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан и последующее официальное опубликование.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения Республики Казахстан Омарова К.Т.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его официального опубликования.
И.о. Министра