"Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Көліктік бақылау комитеті және оның аумақтық органдарының әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы іс жүргізу жөніндегі нұсқаулығын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Көліктік бақылау комитеті төрағасының 2004 жылғы 23 ақпандағы N 13-2-Ө бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Көліктік бақылау комитеті төрағасының 2007 жылғы 28 наурыздағы N 52-Ө Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 6 сәуірдегі Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4606 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің м.а. 2015 жылғы 28 шілдедегі № 809 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Инвестициялар және даму министрінің м.а. 28.07.2015 № 809 бұйрығымен.
"Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасының Кодексіне сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Көліктік бақылау комитеті және оның аумақтық органдарының әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы іс жүргізу жөніндегі нұсқаулығын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Көліктік бақылау комитеті төрағасының 2004 жылғы 23 ақпандағы  N 13-2-Ө (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2005 жылғы 25 қарашада 3946 нөмірмен тіркелген, "Заң газеті" газетінің 2005 жылғы 23 желтоқсандағы 176 (177) нөмірінде жарияланған "Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Көліктік бақылау комитеті және оның аумақтық органдарының әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы іс жүргізу жөніндегі нұсқаулығын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Көліктік бақылау комитеті төрағасының 2004 жылғы 23 ақпандағы N 13-2-Ө бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" 2005 жылғы 11 қарашадағы   N 79-ө , Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2006 жылғы 15 сәуірде 4189 нөмірмен тіркелген, "Заң газеті" газетінің 2006 жылғы жылғы 12 мамырдағы 84-85 (891) нөмірінде, "Ресми газет" газетінің 2006 жылғы 21 мамырдағы 21 (282) нөмірінде жарияланған "Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Көліктік бақылау комитеті және оның аумақтық органдарының әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы іс жүргізу жөніндегі нұсқаулығын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Көліктік бақылау комитеті төрағасының 2004 жылғы 23 ақпандағы N 13-2-Ө бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2006 жылғы 17 наурыздағы  N 21-2-ө Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Көліктік бақылау комитеті төрағасының бұйрықтарымен енгізілген өзгерістер мен толықтырулармен бірге Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2748 нөмірмен тіркелген, "Ресми газет" газетінің 2004 жылқы 10 сәуірдегі 15 (171) нөмірінде жарияланған) бұйрығына мынадай толықтырулар мен өзгерістер  енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Көліктік бақылау комитеті және оның аумақтық органдарының әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы іс жүргізу жөніндегі нұсқаулығында:

О внесении дополнений и изменений в приказ Председателя Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 23 февраля 2004 года N 13-2-П "Об утверждении Инструкции по производству дел об административных правонарушениях Комитетом транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и его территориальными органами"
Приказ Председателя Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 28 марта 2007 года N 52-п. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 апреля 2007 года N 4606. Утратил силу приказом и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 28 июля 2015 года № 809
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра по инвестициям и развитию РК от 28.07.2015 № 809.
В соответствии с  Кодексом Республики Казахстан "Об административных правонарушениях"  ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в  приказ Председателя Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 23 февраля 2004 года N 13-2-П "Об утверждении Инструкции по производству дел об административных правонарушениях Комитетом транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и его территориальными органами" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2748, опубликованный в газете "Официальная газета" от 10 апреля 2004 года N 15, с изменениями и дополнениями, внесенными приказами Председателя Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникации Республики Казахстан от 11 ноября 2005 года  N 79-п "О внесении изменений в приказ Председателя Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 23 февраля 2004 года N 13-2-П "Об утверждении Инструкции по производству дел об административных правонарушениях Комитетом транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и его территориальными органами", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 25 ноября 2005 года за N 3946, опубликованным в газете "Юридическая газета" от 23 декабря 2005 года N 240-241, от 17 марта 2006 года  N 21-2-п "О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 23 февраля 2004 года N 13-2-П "Об утверждении Инструкции по производству дел об административных правонарушениях Комитетом транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и его территориальными органами", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 апреля 2006 года N 4189, опубликованным в газетах "Юридическая газета" от 12 мая 2006 года N 84-85 (1064-1065), "Официальная газета" от 20 мая 2006 года N 21 (283) следующие дополнения и изменения:
в  Инструкции по производству дел об административных правонарушениях Комитетом транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и его территориальными органами, утвержденной указанным приказом:

13-тармақтың екінші абзацы "жазбаша түрде" деген сөздерден кейін "осы Нұсқаулықтың 14-қосымшасына сәйкес" деген сөздермен толықтырылсын;
39-тармақтың бірінші абзацындағы "Комитет орталықтандырылған тәсілмен" деген сөздер "Комитет және оның аумақтық органдары" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-қосымшадағы "М.О." деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген Нұсқаулық 14-қосымшамен толықтырылсын және осы бұйрықтың  қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Заң және кадр қызметі бөлімі (С.С.Жарылғасов) белгіленген тәртіппен осы бұйрықты мемлекеттік тіркеу үшін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жіберсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Көліктік бақылау комитеті төрағасының орынбасары Қ.Б.Есжановқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төраға
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация
министрлігінің
Көліктік бақылау комитеті
төрағасының
2007 жылғы»28»наурыздағы
N 52-ө бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация
министрлігінің
Көліктік бақылау комитетімен
және оның аумақтық органдарымен
әкімшілік құқық бұзушылықтар
туралы іс жүргізу жөніндегі
нұсқаулыққа 14-қосымша
Әкімшілік құқық бұзушылық фактісі бойынша
ЕСКЕРТУ
20 __ жылғы "____" ______________          _________________________
(елді мекен)
____________________________________________________________________
(ескерту берген қызметкердің лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты)
____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы Әкімшілік құқық бұзушылық кодексінің
639-бабының 1-бөлігін басшылыққа ала отырып, азамат:
Т.А.Ә.а_____________________________________________________________
Азаматтығы__________________________________________________________
Туған жылы және жері________________________________________________
____________________________________________________________________
Отбасы жағдайы  _________________________________________ асырауында
Жеке басын куәландыратын құжаты_____________________________________
(нөмірі, сериясы, кім және қашан берген)
____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы
кодексінің _________________ бабында көзделген әкімшілік құқық
бұзушылық жасағаны үшін ескерту жасады______________________________
____________________________________________________________________
(әкімшілік құқық бұзушылық жасаған жері, уақыты және мән-жайы)
____________________________________________________________________
Азаматқа ескерту жасалды
Ескерту жасаған_________________________    ________________________
(лауазымы, Т.А.Ә.а)         (қызметкердің  қолы)
Қабылданған шешіммен таныстым және бұдан әрі құқыққа қарсы
мінез-құлыққа жол бермеу туралы ескертілдім_________________________
____________________________________________________________________
_________________________________________ __________________________
(Т.А.Ә.а)                      (құқық бұзушының қолы)

абзац второй пункта 13 после слов "в письменной форме" дополнить словами "согласно приложению 14 к настоящей Инструкции.";
в абзаце первом пункта 39 слова "централизованно Комитетом" заменить словами "Комитетом и его территориальными органами";
в приложении 6 слова "М.П." исключить;
дополнить приложением 14 к указанной Инструкции и изложить в редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Отделу юридической и кадровой службы (Жарылгасов С.С.) в установленном порядке направить настоящий приказ в Министерство юстиции Республики Казахстан для государственной регистрации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Есжанова К.Б.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель
Приложение
к приказу Председателя
Комитета транспортного контроля
Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
от 28 марта 2007 года N 52-п
Приложение 14
к Инструкции по производству дел
об административных правонарушениях
Комитетом транспортного контроля
Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
и его территориальными органами
ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ
по факту административного правонарушения
"__"________200___г.                  _____________________________
(населенный пункт)
___________________________________________________________________
(должность, Ф.И.О. сотрудника, вынесшего предупреждение)
___________________________________________________________________
Руководствуясь ч. 1  ст. 639 Кодекса Республики Казахстан об
административных правонарушениях вынес предупреждение гражданину:
Ф.И.О._____________________________________________________________
Гражданство________________________________________________________
Год и место рождения_______________________________________________
Место постоянного жительства_______________________________________
___________________________________________________________________
Документ, удостоверяющий личность__________________________________
(номер, серия,
___________________________________________________________________
кем и когда выдан)
За совершение им административного правонарушения,
предусмотренного статьей ____ Кодекса Республики Казахстан об
административных правонарушениях
___________________________________________________________________
(место, время и существо административного правонарушения)
___________________________________________________________________
Гражданину вынесено предупреждение.
Предупреждение вынес ___________________ __________________________
(должность, Ф.И.О.)  (подпись сотрудника)
С принятым решением ознакомлен и предупрежден о недопустимости
дальнейшего противоправного поведения
___________________________________________________________________
__________________________________     _________________________
(Ф.И.О.)                  (подпись правонарушителя)