"Салық органдарында мүлікті жария ету жүргізудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2006 жылғы 11 шілдедегі N 253 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 12 сәуірдегі N 118 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 25 сәуірдегі Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4634 болып енгізілді.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Салық органдарында мүлікті жария ету жүргізудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2006 жылғы 11 шілдедегі  N 253 бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4288 болып тіркелген, "Заң газетінде" 2006 жылғы 19 шілдеде N 132 (938) жарияланған, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4387 болып тіркелген, "Заң газетінде" 2006 жылғы 22 қыркүйекте N 170 (976) жарияланған "Салық органдарында мүлікті жария ету жүргізудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2006 жылғы 11 шілдедегі N 253 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2006 жылғы 29 тамыздағы  N 331 бұйрығымен және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4470 болып тіркелген, "Ресми газетте" 2007 жылғы 6 қаңтарда N 1 (314) жарияланған "Салық органдарында мүлікті жария ету жүргізудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2006 жылғы 11 шілдедегі N 253 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2006 жылғы 23 қарашадағы  N 454 бұйрығымен енгізілген өзгерістермен және толықтырулармен) мынадай өзгерістер енгізілсін:
6-тармақтағы "шілдеге" деген сөз "қарашаға" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Салық органдарында мүлікті жария етуді жүргізу жөніндегі нұсқаулықта:
7-тармақтағы "сәуірде" деген сөз "тамызда" деген сөзбен ауыстырылсын;
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Н.Қ.Рахметов) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
3. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі

О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 11 июля 2006 года N 253 "О некоторых вопросах проведения легализации имущества в налоговых органах"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 12 апреля 2007 года N 118. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 апреля 2007 года N 4634
ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 11 июля 2006 года N 253 "О некоторых вопросах проведения легализации имущества в налоговых органах" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 4288, опубликованный в "Юридической газете" от 19 июля 2006 года N 132 (1112), с дополнениями и изменениями, внесенными приказом Министра финансов Республики Казахстан от 29 августа 2006 года N 331 "О внесении дополнений и изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 11 июля 2006 года N 253 "О некоторых вопросах проведения легализации имущества в налоговых органах", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 4387, опубликованный в "Юридической газете" от 22 сентября 2006 года, N 170(1150) и приказом Министра финансов Республики Казахстан от 23 ноября 2006 года N 454 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан" от 11 июля 2006 года N 253 "О некоторых вопросах проведения легализации имущества в налоговых органах", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 4470, опубликованным в "Юридической газете" от 7 декабря 2006 года, N 212(1192)) следующие изменения:
в пункте 6 слово "июля" заменить словом "ноября";
в Инструкции по проведению легализации имущества в налоговых органах, утвержденной указанным приказом:
в пункте 7 слово "апреля" заменить словами "августа";
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Рахметов Н.К.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан