"Өнеркәсіптік меншік объектілерін патенттеу мен тіркеуге байланысты қарсылықтарды апелляциялық кеңеске берудің және оны қараудың тәртібі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы комитеті төрағасының 2001 жылғы 1 қарашадағы N 69 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Зияткерлік меншік құқығы комитеті төрағасының 2007 жылғы 24 сәуірдегі N 60-НҚ Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінде 2007 жылғы 30 сәуірде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4650 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010 жылғы 12 наурыздағы № 81 бұйрығымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010.03.12 № 81 бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының Патент  Заңын және»" Тауар таңбалары, қызмет көрсету таңбалары және тауар шығарылған жерлердің атаулары туралы" және»" Селекциялық жетістіктерді қорғау туралы "» Қазақстан Республикасының Заңдарын іске асыру мақсатында,  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Өнеркәсіптік меншік объектілерін патенттеу мен тіркеуге байланысты қарсылықтарды апелляциялық кеңеске берудің және оны қараудың тәртібі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы комитеті төрағасының 2001 жылғы 1 қарашадағы  N 69 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1712 тіркелген, Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы комитеті төрағасының 2004 жылғы 22 қыркүйектегі  N 55-п "Өнеркәсіптік меншік объектілерін патенттеу мен тіркеуге байланысты қарсылықтарды апелляциялық кеңеске берудің және оны қараудың тәртібі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы комитеті төрағасының 2001 жылғы 1 қарашадағы N 69 бұйрығына өзгерістер мен толықтыруларды енгізу туралы" бұйрығымен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларымен Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде 2002 жылы N 15 жарияланған, N 1712 тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде 2004 жылы N 41-44, 1032 б. жарияланған, Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы комитеті төрағасының 2005 жылғы 26 желтоқсандағы N 66-о.д бұйрығымен өзгерістер мен толықтыруларымен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2006 жылғы 5 қаңтарда N 4012 тіркелген, 2006 жылғы 10 ақпанда "Юридическая газетада" N 23-24 (1003-1004) жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген Бұйрықпен бекітілген Өнеркәсіптік меншік объектілерін патенттеу мен тіркеуге байланысты қарсылықтарды апелляциялық кеңеске берудің және оны қарау  ережесінде :

О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан от 1 ноября 2001 года № 69 "Об утверждении Правил подачи и рассмотрения в апелляционном совете возражений, связанных с патентованием и регистрацией объектов промышленной собственности"
Приказ Председателя Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан от 24 апреля 2007 года № 60-ОД. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 апреля 2007 года № 4650. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 12 марта 2010 года № 81
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 12.03.2010 № 81 (порядок введения в действие см. п. 5).
В целях реализации  Патентного Закона Республики Казахстан и Законов Республики Казахстан " О товарных знаках , знаках обслуживания и наименованиях мест происхождения товаров", " Об охране селекционных достижений ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в  приказ Председателя Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан от 1 ноября 2001 года N 69 "Об утверждении Правил подачи и рассмотрения в апелляционном совете возражений, связанных с патентованием и регистрацией объектов промышленной собственности" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1712, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2002 г., N 15, ст., с внесенными изменениями и дополнениями  приказом от 22 сентября 2004 года N 55-п "О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан" от 1 ноября 2001 года N 69 "Об утверждении Правил подачи и рассмотрения в Апелляционном совете возражений, связанных с патентованием и регистрацией объектов промышленной собственности", зарегистрированный за N 1712, опубликованным в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2004 г., N 41-44, ст. 1032, с внесенными изменениями и дополнениями  приказом Председателя Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан от 26 декабря 2005 года N 66-од., зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4012, опубликованный в "Юридической газете" от 10 февраля 2006 г. N 23-24 (1003-1004), следующие изменения и дополнения:
в  Правилах подачи и рассмотрения в Апелляционном совете возражений, связанных с патентованием и регистрацией объектов промышленной собственности, утвержденных указанным Приказом:

2-тармақтың 2) тармақшасында "алдын ала" деген сөздер "инновациялық" деген сөзбен ауыстырылсын;
2-тармақ мынадай мазмұндаға 6) тармақшамен толықтырылсын:
"6) патенттік сенім білдірілген өкілдер - жеке және заңды тұлғалардың уәкілетті орган мен сараптама жасау ұйымы алдындағы өкілдігіне заңнамаға сәйкес құқық берілген Қазақстан Республикасының азаматтары";
3-тармақтың 1), 5)-тармақшаларында "алдын ала" деген сөздер "инновациялық" деген сөзбен ауыстырылсын;
7-тармақта "дәлелді себептері болған жағдайда қалпына келтірілуі мүмкін" деген сөздерден кейін "және өтіп кеткен мерзімді қалпына келтіру төлемі туралы құжаты болған жағдайда" деген сөздермен толықтырылсын;
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Осы Ереженің 3-тармағының 4)-7) тармақшаларында көзделген қарсылықтар бір қорғау құжатына (тауар таңбасының бір тіркеуіне) қатысты болуға, қорғау құжатының нөмірі (тауар таңбасының тіркеу нөмірі) көрсетілуге, қорғау құжатын жарамсыз деп тану үшін Патент заңымен, Тауар таңбалары туралы заңмен немесе Селекциялық жетістіктер туралы заңмен көзделген қарсылықтарды берудің бір негіздемесі болуға тиіс".
12-тармақтың 2)тармақшасында "өзге өкіл" деген сөздерден кейін "сенімхат мемлекеттік немесе орыс тілінде беріледі, егер сенімхат басқа тілде (шетел тілінде) берілсе, онда ол мемлекеттік немесе орыс тіліне аударылуы керек, сенімхаттың аудармасы нотариалдық куәландырылады. Қарсылық материалдарына нотариалдық куәландырылған сенімхаттың түпнұсқасы қоса беріледі, немесе Апелляциялық кеңестің хатшысына көшірмесімен бірге сенімхаттың түпнұсқасын растау үшін беріледі" деген сөздермен толықтырылсын;
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құдығы комитетінің зияткерлік меншік саласында мемлекеттік саясатты іске асыру басқармасы (Баржақсы Н.Б.) осы бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіппен мемлекеттік тіркеуге жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы комитеті төрағасының орынбасары С. Е. Бекеновке жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға

в подпункте 2) пункта 2 слово "предварительный" заменить словом "инновационный";
пункт 2 дополнить подпунктом 6 следующего содержания:
"6) патентные поверенные - граждане Республики Казахстан, которым в соответствии с законодательством предоставлено право на представительство физических и юридических лиц перед уполномоченным органом и экспертной организацией";
в подпунктах 1), 5) пункта 3 слова "предварительного" заменить словами "инновационного";
в пункте 7 после слов "может быть восстановлен при наличии уважительных причин" дополнить словами "и представлении документа об оплате восстановления пропущенного срока";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Возражение, предусмотренное подпунктами 4)-7) пункта 3 настоящих Правил, должно относиться к одному охранному документу (одной регистрации товарного знака), содержать указание на номер охранного документа (номер регистрации товарного знака), содержать одно основание подачи возражения, предусмотренное "Патентным законом Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан "О товарных знаках, знаках обслуживания и наименованиях мест происхождения товаров" или Законом Республики Казахстан "Об охране селекционных достижений" для признания охранного документа (регистрации товарного знака) недействительным.".
подпункт 2) пункта 12 после слов "иного представителя" дополнить словами "доверенность подается на государственном или русском языке, если доверенность подается на другом (иностранном языке), то доверенность должна быть переведена на государственный или русский язык, перевод доверенности заверяется нотариально. К материалам возражения прилагается оригинал нотариально заверенной доверенности, или он представляется вместе с копией секретарю Апелляционного совета, для подтверждения нотариального заверения";
2. Управлению по реализации государственной политики в сфере промышленной собственности Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан (Баржаксы Н.Б.) в установленном законодательством порядке обеспечить представление настоящего приказа на государственную регистрацию.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя председателя Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан Бекенова С.Е.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель