"Клиникалық ординатураға қабылдаудың үлгі ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2004 жылғы 23 қарашадағы N 963 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2007 жылғы 19 сәуірдегі N 202 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 7 мамырдағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4663 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2008 жылғы 1 сәуірдегі N 161 Бұйрығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2008.04.01  N 161 (қолданысқа енгізілу тәртібін  5-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.
Клиникалық ординатураға қабылдаудың тәртібін жетілдіру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН :
1. "Клиникалық ординатураға қабылдаудың үлгі ережесін бекіту
туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2004 жылғы 23 қарашадағы N 963  бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3304 тіркелген, 2005 жылғы 12 тамыздағы N 147-148 (881-882)»"Заң газетінде" жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген»"Клиникалық ординатураға қабылдаудың үлгі ережесінде:
14-тармақта:
"15 қыркүйектен 5 қазанға дейін" деген сөздер»"1 шілдеден 20 шілдеге дейін" деген сөздермен ауыстырылсын;
15-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"15. Клиникалық ординатураға түсу емтихандары тамыздың 5-нен 20-на дейін, оқуға қабылдау - 31 тамызға дейін өткізіледі.".
2. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаменті (К.А. Құрманәлиев) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Білім және ғылым вице-министрі К.Н.Шәмшидиноваға жүктелсін.
4. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министр

О внесении изменений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 23 ноября 2004 года N 963 "Об утверждении Типовых правил приема в клиническую ординатуру"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 19 апреля 2007 года N 202. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 мая 2007 года N 4663. Утратил силу приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 1 апреля 2008 года N 161.
Сноска. Приказ Министра образования и науки РК от 19.04.2007 N 202 утратил силу приказом Министра образования и науки РК от 01.04.2008  N 161  (порядок введения в действие см.  п. 5 ).
В целях совершенствования порядка приема в клиническую ординатуру  ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в  приказ  Министра образования и науки Республики Казахстан от 23 ноября 2004 года N 963 "Об утверждении Типовых правил приема в клиническую ординатуру" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан N 3304, опубликованный в "Юридической газете" от 12 августа 2005 года, N 147-148 (881-882) следующие изменения:
в  Типовых правилах  приема в клиническую ординатуру, утвержденных указанным приказом:
в пункте 14:
слова "с 15 сентября по 5 октября" заменить словами "с 1 по 20 июля";
пункт 15 изложить в следующей редакции:
"15. Вступительные экзамены в клиническую ординатуру проводятся с 5 до 20 августа, зачисление - до 31 августа.".
2. Департаменту высшего и послевузовского образования (Курманалиев К.А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра образования и науки Республики Казахстан Шамшидинову К.Н.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня официального опубликования.
Министр