"Қазақстан Республикасы Президентін, Парламент, мәслихаттар депутаттарын және әкімдерді сайлау кезінде сайлау қорларының қаражатын жұмсаудың және оны пайдалану туралы есеп берудің Ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 1999 жылғы 7 тамыздағы N 19/222 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2007 жылғы 27 маусымдағы N 91/182 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінде 2007 жылғы 4 шілдеде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4784 болып енгізілді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының  12-бабының  1-тармағына және  34-бабының  6-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1."Қазақстан Республикасы Президентін, Парламент, мәслихаттар депутаттарын және әкімдерді сайлау кезінде сайлау қорларының қаражатын жұмсаудың және оны пайдалану туралы есеп берудің Ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 1999 жылғы 7 тамыздағы N 19/222  қаулысына  (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген N 870, "Қазақстан Республикасы Президентін, Парламент, мәслихаттар депутаттарын және әкімдерді сайлау кезінде сайлау қорларының қаражатын жұмсаудың және оны пайдалану туралы есеп берудің Ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 1999 жылғы 7 тамыздағы N 19/222 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген N 2936, Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2004 жылғы 22 маусымдағы N 109/133, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген N 3498, "Қазақстан Республикасы Президентін, Парламент, мәслихаттар депутаттарын және әкімдерді сайлау кезінде сайлау қорларының қаражатын жұмсаудың және оны пайдалану туралы есеп берудің Ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 1999 жылғы 7 тамыздағы N 19/222 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2005 жылғы 14 ақпандағы N 153/219, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген N 3797, "Қазақстан Республикасы Президентін, Парламент, мәслихаттар депутаттарын және әкімдерді сайлау кезінде сайлау қорларының қаражатын жұмсаудың және оны пайдалану туралы есеп берудің Ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 1999 жылғы 7 тамыздағы N 19/222 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2005 жылғы 2 тамыздағы N 8/16 қаулыларымен енгізілген өзгерістермен және толықтырулармен) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
тақырыбында және 1-тармақта "және әкімдерді" деген сөздер алынып тасталсын;
аталған қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентін, Парламент, мәслихаттар депутаттарын және әкімдерді сайлау кезінде сайлау қорларының қаражатын жұмсаудың және оны пайдалану туралы есеп берудің Ережесінде:
атауында және бүкіл мәтін бойынша "және әкімдерді" және "әкімдер" деген сөздер алынып тасталсын;
бүкіл мәтін бойынша "(сайлау блогына)", "(сайлау блогының)" деген сөздер алынып тасталсын;
2-тармақта:
"Парламент" деген сөзден кейін "Сенаты" деген сөзбен толықтырылсын;
2-тармақшада "кандидаттар мен олардың сенім білдірген адамдарының" деген сөздер "Президенттікке, Парламент Сенатының, мәслихаттардың депутаттығына кандидаттардың және олардың сенім білдірген адамдарының, партиялық тізімдерге енгізілген кандидаттардың, саяси партиялардың сенім білдірген адамдарының" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-тармақта ", саяси партия партиялық тiзiмдi керi шақырып алғанда немесе" деген сөздер алынып тасталсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 7 августа 1999 года N 19/222 "Об утверждении Правил расходования средств избирательных фондов и представления отчетов об их использовании при выборах Президента, депутатов Парламента, маслихатов и акимов Республики Казахстан"
Постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 27 июня 2007 года N 91/182. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 июля 2007 года N 4784
В соответствии с пунктом 1 статьи 12 и пункта 6 статьи 34 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 7 августа 1999 года N 19/222 "Об утверждении Правил расходования средств избирательных фондов и представления отчетов об их использовании при выборах Президента, депутатов Парламента, маслихатов и акимов Республики Казахстан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 870, с изменениями и дополнениями, внесенными постановлениями Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 22 июня 2004 года N 109/133 "О внесении изменений и дополнения в постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 7 августа 1999 года N 19/222 "Об утверждении Правил расходования средств избирательных фондов и представления отчетов об их использовании при выборах депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан", зарегистрированного в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 870", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2936, от 14 февраля 2005 года N 153/219 "О внесении изменений и дополнений в постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 7 августа 1999 года N 19/222 "Об утверждении Правил расходования средств избирательных фондов и представления отчетов об их использовании при выборах депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан", зарегистрированного в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 870", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3498, от 2 августа 2005 год N 8/16 "О внесении дополнений и изменений в постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 7 августа 1999 года N 19/222 "Об утверждении Правил расходования средств избирательных фондов и представления отчетов об их использовании при выборах Президента, депутатов Парламента, маслихатов и акимов Республики Казахстан", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3797, опубликованное в "Юридической газете" 25 августа 2005 г. N 156) следующие изменения и дополнения:
в заголовке и пункте 1 слова "и акимов" исключить;
в Правилах расходования средств избирательных фондов и представления отчетов об их использовании при выборах Президента, депутатов Парламента, маслихатов и акимов Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
в наименовании и по всему тексту слова "и акимов" и "акимы" исключить;
по всему тексту слова "(избирательному блоку)", "(избирательного блока)" исключить;
в пункте 2:
после слова "депутаты" дополнить словом "Сената";
в подпункте 2) слова "кандидатов и их доверенных лиц" заменить словами "кандидатов в Президенты, депутаты Сената Парламента, маслихатов и их доверенных лиц, кандидатов, включенных в партийные списки, доверенных лиц политических партий";
в пункте 4 слова ", отзыва политической партией партийного списка или" исключить;

7 және 8-тармақтарда "Парламент" деген сөзден кейін "Сенаты" деген сөзбен толықтырылсын;
9-тармақта:
"осы тармақтың үшінші абзацында көзделген жағдайларды қоспағанда" деген сөздер алынып тасталсын;
үшінші абзац алынып тасталсын;
1, 2, 3, 4-қосымшалар осы қаулыға 1, 2, 3, 4-қосымшаларға сай жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы облыстық, Астана және Алматы қалалық сайлау комиссияларына жіберілсін.
3. Осы қаулы ресми тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
Төрағасы
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
хатшысы
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
2007 жылғы 27 маусымдағы
N 91/182 қаулысына
1-қосымша
"Қазақстан Республикасы Президентін,
Парламент, мәслихаттар депутаттарын
сайлау кезінде сайлау қорларының
қаражатын жұмсаудың және оны
пайдалану туралы есеп берудің
Ережесіне
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Президентін, Парламент, мәслихаттар
депутаттығына кандидаттар мен саяси партиялардың сайлау
қорларына қаражаттың түсуі туралы
анықтама
1. Қазақстан Республикасы Президентін, Парламент Сенаты,
мәслихаттар депутаттарына кандидаттың тегі, аты, әкесінің аты
немесе саяси партиялардың толық атауы, қай банк мекемесінде шот
ашылған.
2. Сайлау қорының 200__ жылғы ________________ жағдай
бойынша жалпы сомасы _______________ теңге.
(анықтаманы толтырудың үлгісі)
Қаражаттың
түскен
күні
Сомасы
(теңге-
мен)
Қаражат қайдан түсті
Қаражаттың банкке
түскендігін
растайтын құжаттар
10.11
500
Президенттікке, мәсли-
хаттар депутаттығына
кандидаттың жеке
қаражаты
N_________________
(Тегі, аты, әкесінің
аты, тұрған жері)
Кіріс ордері_____
Төлқұжат деректері
20.11
1000
Кандидатты ұсынған
саяси партия
(орналасқан жері)
Төлем қағазы____
N_______________
қоғамдық бірлестік
шотының N,
банктің орналасқан
жері
27.11
100
Азаматтардың ерікті
қайырмалдықтары (Тегі,
аты, әкесінің
аты,төлқұжат, өтініш
деректері, тұратын
жері)
Жарнаны салт
ақшамен
төлегендігі
туралы кіріс
ордері N ____________
28.11
1000000
Ұйымның атауы
(орналасқан жері)
Төлем қағазы _____
N ________________
ұйымның шот N ____
Банктің
орналасқан жері
29.11
100000
Саяси партиялардың
жеке қаражаттары
Төлем қағазы _____
N ________________
Саяси партияның шот
N ________________
Банктің орналасқан
жері
Ескертпе : Банк мекемесі тиісті сайлау комиссиясына апта
сайын, ал тиісті сайлау комиссиясының сұратуы бойынша жиырма төрт
сағаттың ішінде береді.
Қолдар:
Банк мекемесінің директоры:        (Тегі, аты, әкесінің аты)
Бас бухгалтер:                     (Тегі, аты, әкесінің аты)
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
2007 жылғы 27 маусымдағы
N 91/182 қаулысына
2-қосымша
"Қазақстан Республикасы Президентін,
Парламент, мәслихаттар депутаттарын
сайлау кезінде сайлау қорларының
қаражатын жұмсаудың және оны
пайдалану туралы есеп берудің
Ережесіне
2-қосымша
Жарналардың шекті мөлшерден асып кеткен, кандидаттың өз
кандидатурасын алып тастаған, партиялық тізім қайтарылып
алынған немесе кандидатты, партиялық тізімді ұсыну не
тіркеу туралы шешімнің күші жойылған кезде қаражатты
қайтару туралы
анықтама

в пунктах 7 и 8 после слова "депутаты" дополнить словом "Сената";
в пункте 9:
слова ", за исключением случаев, предусмотренных абзацем третьим настоящего пункта" исключить;
абзац третий исключить;
приложения 1, 2, 3, 4 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему постановлению.
2. Направить настоящее постановление областным, городов Астана и Алматы избирательным комиссиям.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Председатель
Центральной избирательной комиссии
Республики Казахстан
Секретарь
Центральной избирательной комиссии
Республики Казахстан
Приложение 1 к постановлению
Центральной избирательной комиссии
Республики Казахстан
от 27 июня 2007 года N 91/182
"Приложение 1
к Правилам расходования средств
избирательных фондов и представления
отчетов об их использовании при выборах
Президента, депутатов Парламента,
маслихатов Республики Казахстан
Справка
о поступлении средств в избирательные фонды
кандидатов в Президенты, депутаты Сената Парламента,
маслихатов Республики Казахстан и политических партий
1. Ф.И.О. кандидата в Президенты, депутаты Сената Парламента,
маслихатов Республики Казахстан или полное наименование политических
партий, в каком банковском учреждении открыт счет.
2. Общая сумма избирательного фонда _______ тенге по состоянию
на _________ 200___г.
(Образец заполнения справки)
Дата
поступ-
ления
Сумма
(в тенге)
Источник поступления
Документы,
подтверждающие
поступления
средств в банк
10.11
500
Собственные средства
кандидата в Президенты,
депутаты маслихатов
(Ф.И.О., постоянное
место жительства)
Приходный
ордер
____________,
паспортные
данные
20.11
1000
Политическая партия,
выдвинувшая кандидата
(местонахождение)
Платежное
поручение от
_____________
N ___________,
N счета
общественного
объединения,
местонахождение
банка
27.11
100
Добровольное пожертвование
граждан (Ф.И.О., паспортные
данные, местожительство)
Заявление
о взносе
наличными,
приходный
ордер N ______,
от ______
28.11
1000000
Наименование организации
(местонахождение)
Платежное
поручение
от______________
________________
N счета
организации.
Местонахождение
банка
29.11
100000
Собственные средства
политической партии
Платежное
поручение
от _____________
N _______,
N счета,
политической
партии
местонахождение
банка
Примечание: Представляется банковским учреждением в соответст-
вующую избирательную комиссию еженедельно, а по запросу соответствующей
избирательной комиссии в течение двадцати четырех часов.
Подписи:
Директор банковского учреждения: /Ф.И.О/
Главный бухгалтер: /Ф.И.О/"
Приложение 2 к постановлению
Центральной избирательной комиссии
Республики Казахстан
от 27 июня 2007 года N 91/182
"Приложение 2
к Правилам расходования средств
избирательных фондов и представления
отчетов об их использовании при выборах
Президента, депутатов Парламента,
маслихатов Республики Казахстан
Справка
о возврате средств в случае превышения установленных
предельных размеров взносов, снятия кандидатом своей
кандидатуры, отзыва партийного списка или отмены решения
о выдвижении или регистрации кандидата, партийного списка

1. Қазақстан Республикасы Президентінің, Парламент Сенаты,
мәслихаттар депутаттығына кандидаттың тегі, аты, әкесінің аты, қай
банк мекемесінде шот ашылған.
(анықтама толтырудың үлгісі)
Қаражаттың
түскен күні
және сомасы
(теңгемен)
Қаражат қайдан
түсті
Қаражаттың банкке
түскендігін
растайтын құжат
Қаражаттың
қайтарылған күні
және олардың
қайтарылғандығын
растайтын құжат
28.11
300000
Ерікті қайырым-
дылық
(Тегі, аты, әкесінің аты,
тұрған жері)
Кіріс ордері____
200 ___ ж.
Төлқұжат
деректері
____________
28.11
300000
Республика ұйымы
(атауы, орналасқан
жері)
Төлем қағазы_____
N _______________
шот N _________
Банктің атауы
және
орналасқан жері
____________
29.11
200000
Саяси партия (орналасқан жері)
Төлем қағазы _____
N _______________
Банктің атауы
және
орналасқан жері
___________
21.11
Саяси
партияның жеке
қаражаттары
Төлем қағазы _____
N _______________
Банктің атауы
және
орналасқан жері
___________
Ескертпе:  Банк мекемесі тиісті сайлау комиссиясына қосылған
ақша қаражатының дереу қайтарылуына қарай береді.
Банк мекемесінің директоры:        (Тегі, аты, әкесінің аты)
Бас бухгалтер:                     (Тегі, аты, әкесінің аты)
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
2007 жылғы 27 маусымдағы
N 91/182 қаулысына
3-қосымша
"Қазақстан Республикасы Президентін,
Парламент, мәслихаттар депутаттарын
сайлау кезінде сайлау қорларының
қаражатын жұмсаудың және оны
пайдалану туралы есеп берудің
Ережесіне
3-қосымша
Қазақстан Республикасы Президентін, Парламент Сенаты,
мәслихаттар депутаттығына кандидаттың және саяси партияның
сайлау қоры қаражатының жұмсалуы туралы
анықтама
1. Қазақстан Республикасы Президентін, Парламент Сенаты,
мәслихаттар депутаттарына кандидаттың тегі, аты, әкесінің аты,
саяси партияның толық атауы, қай банк мекемесінде шот ашылған.
2. Сайлау қорының 200 ___ жылғы ______________ қалдығы
________ теңге.
Күні
Сомасы
(теңге)
Қаражат жұмсалған
іс-шаралар
Қаражаттың жұмсалған-
дығын растайтын
құжаттар
(Төлем қағазының
немесе чектің
берілген күні мен
нөмірі)
Ескертпе : Банк мекемесі тиісті сайлау комиссиясына апта
сайын, ал тиісті сайлау комиссиясының сұратуы бойынша жиырма төрт
сағаттың ішінде береді.
Банк мекемесінің директоры:        (Тегі, аты, әкесінің аты)
Бас бухгалтер:                     (Тегі, аты, әкесінің аты)
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
2007 жылғы 27 маусымдағы
N 91/182 қаулысына
4-қосымша
"Қазақстан Республикасы Президентін,
Парламент, мәслихаттар депутаттарын
сайлау кезінде сайлау қорларының
қаражатын жұмсаудың және оны
пайдалану туралы есеп берудің
Ережесіне
4-қосымша
Қазақстан Республикасы Президентін, Парламент Сенаты,
мәслихаттар депутаттығына кандидаттың, саяси партиялардың
сайлау қорытындылары анықталғаннан кейінгі сайлау
қоры қаражатының жұмсалуы туралы
есебі

1. Ф.И.О. кандидата в Президенты, депутаты Сената Парламента,
маслихатов Республики Казахстан, полное наименование политической
партии, в каком банковском учреждении открыт счет.
(образец заполнения справки)
Дата и
сумма
поступления
в тенге
Источник
поступлений
Документ,
подтверждающий
поступление средств
в банк
Дата возврата
средств и
документ,
подтверждающий
их возврат
28.11
300000
Добровольное
пожертвование
Ф.И.О.
(постоянное
место
жительства)
Приходный ордер
_______ 200___г.
паспортные данные
От ____________
28.11
300000
Организация
Республики
(наименование
местонахождения)
Платежное
поручение
от ______________
N _________,
N счета,
наименование и
место нахождения
банка
_____________
29.11
200000
Политическая
партия
(местонахождение)
Платежное
поручение
от ______________
N ________,
N счета,
наименование и
местонахождение
банка
_____________
21/11
Собственные
средства
политической
партии
Платежное
поручение
от _____, N _____,
N счета,
наименование
и местонахождение
банка
От___________
Примечание: Представляется банковским учреждением в соответст-
вующую избирательную комиссию по мере безотлагательного возврата вне-
сенных денежных средств.
Директор банковского учреждения: /Ф.И.О./
Главный бухгалтер: /Ф.И.О./"
Приложение 3 к постановлению
Центральной избирательной комиссии
Республики Казахстан
от 27 июня 2007 года N 91/182
"Приложение 3
к Правилам расходования средств
избирательных фондов и представления
отчетов об их использовании при выборах
Президента, депутатов Парламента,
маслихатов Республики Казахстан
Справка
о расходовании средств избирательного фонда
кандидата в Президенты, депутаты Сената Парламента,
маслихатов Республики Казахстан и политической партии
1. Ф.И.О. кандидата в Президенты, депутаты Сената Праламента,
маслихатов Республики Казахстан, полное наименование политической
партии, в каком банковском учреждении открыт счет.
2. Остаток избирательного фонда ________ тенге, по состоянию
на ___________200___ год.
Дата
Сумма
(тенге)
Мероприятия,
на которые
израсходованы
средства
Документы,
подтверждающие
расходование
средств (номер и
дата платежного
поручения или
чека)
Примечание: Представляется банковским учреждением в соответст-
вующую избирательную комиссию еженедельно, а по запросу соответствую-
щей избирательной комиссии в течение двадцати четырех часов.
Директор банковского учреждения: /Ф.И.О./
Главный бухгалтер: /Ф.И.О./"
Приложение 4 к постановлению
Центральной избирательной комиссии
Республики Казахстан
от 27 июня 2007 года N 91/182
"Приложение 4
к Правилам расходования средств
избирательных фондов и представления
отчетов об их использовании при выборах
Президента, депутатов Парламента,
избираемых по партийным спискам
маслихатов Республики Казахстан
Отчет кандидата в Президенты, депутаты Сената
Парламента, маслихатов Республики Казахстан, политических
партий об использовании средств избирательного фонда
после установления итогов выборов

1. Қорға түскен ақша қаражатының көздері:
(анықтама қаражаттың түскендігін растайтын құжаттармен бірге
беріледі).
2. Сайлау алдындағы үгіт мақсатында жасалған шығындар:
(анықтама қаражаттың түскендігін растайтын құжаттармен бірге
беріледі).
3. Сайлау қоры қаражатының 200 __ жылғы _____ қалдығы ______
теңге.
4. Қалдықтың үштен екісі ________ теңге мөлшерінде
республикалық бюджетке аударылды. (Төлем құжатының N мен күні).
5. Президенттікке, Парламент, мәслихаттар депутаттығына
кандидатқа, саяси партияға қалдықтың үштен бірі ____ теңге
мөлшерінде қайтарылады. (Төлем құжатының N мен күні).
Ескертпе:  Қазақстан Республикасы Президенттігіне, Парламент,
мәслихаттар депутаттығына кандидат, саяси партия Орталық сайлау
комиссиясына сайлау қорытындылары анықталғаннан кейінгі бес күннен
кешіктірмей банк растаған жеке шоттың көшірмесімен бірге ұсынады.
Есепті растап қол қоюшылар:
Банк мекемесінің директоры:     (Тегі, аты, әкесінің аты)
М.О.
Президенттікке, Парламент
Сенаты, мәслихаттар депутаттығына
кандидаттар:                    (Тегі, аты, әкесінің аты)
М.О.
Партия жетекшісі немесе партияның
ұжымдық органымен өкілеттік
берілген адам:                  (Тегі, аты, әкесінің аты)
Орталық сайлау комиссиясының
төрағасы:                       (Тегі, аты, әкесінің аты)
М.О.

1. Источники денежных поступлений в фонд:
(представляются справки с приложением документов, подтверждающих поступления средств).
2. Затраты, совершенные в целях предвыборной агитации:
(представляются справки с приложением документов, подтверждающих расходование средств).
3. Остаток средств избирательного фонда ________ тенге по состоянию на ________ 200__год.
4. Перечислено в республиканский бюджет две трети остатка в сумме_______тенге (дата и N платежного документа).
5. Возвращено кандидату в Президенты, депутаты Сената Парламента, маслихатов, политической партии одна треть остатка в сумме ________тенге (дата и номер платежного документа).
Примечание: Представляется кандидатом в Президенты, депутаты Сената Парламента, маслихатов Республики Казахстан, политической партией в Центральную избирательную комиссию не позднее пяти дней после установления итогов выборов с копией лицевого счета, заверенной банком.
Отчет заверяется
Подписью Директора банковского учреждения: /Ф.И.О/
М.П.
Подписью Кандидата в Президенты, депутаты маслихатов: /Ф.И.О/
М.П.
Подписью руководителя партии
или лица уполномоченного коллективным
органом партии: /Ф.И.О/
Подписью Председателя Центральной
избирательной комиссии:
М.П. /Ф.И.О/"