"Жануарлар дүниесі объектілерін (балықтан және өзге су жануарларынан басқа), оның ішінде жануарлардың сирек кездесетін және құрып кету каупі төнген санаттарға жатқызылған түрлерін, олардың бөліктері мен олардан жасалған өнімдерді әкелуге және әкетуге рұқсаттар беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті төрағасының 2006 жылғы 23 мамырдағы N 121 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті Төрағасының 2007 жылғы 7 шілдедегі N 239 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 7 тамызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4854 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2009 жылғы 30 шілдедегі N 435 бұйрығымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2009.07.30 N 435 бұйрығымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз.
"Жануарлар дүниесін қорғау, өciмiн молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабы 1-тармағының 13) тармақшасын icкe асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жануарлар дүниесі объектілерін (балықтан және өзге су жануарларынан басқа), оның ішінде жануарлардың сирек кездесетін және құрып кету қаупі төнген санаттарға жатқызылған түрлерін, олардың бөліктері мен олардан жасалған өнімдерді әкелуге және әкетуге рұқсаттар беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті төрағасының 2006 жылғы 23 мамырдағы N 121 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4321 нөмірмен тіркелген, Юридическая газетаның 2006 жылғы 16 тамыздағы N 149 (1129) санында және Заң газетінің 2006 жылғы 16 тамыздағы N 149 (955) санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Осы бұйрықпен бекітілген Жануарлар дүниесі объектілерін (балықтан және өзге су жануарларынан басқа), оның ішінде жануарлардың сирек кездесетін және құрып кету қаупі төнген санаттарға жатқызылған түрлерін, олардың бөліктері мен олардан жасалған өнімдерді әкелуге және әкетуге рұқсаттар беру ережесіне:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Осы Ереже "Аң және балық аулау объектілері болып табылатын жануарлардың бағалы түрлерінің тізбесі" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 15 сәуірдегі N 433 қаулысымен бекітілген тізбеге, "Жануарлар мен өсімдіктердің сирек кездесетін және құрып кету қаупі төнген түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 31 қазандағы N 1034 қаулысымен сәйкес Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің (бұдан әpi - Комитет) және оның аумақтық органдарының жануарлар дүниесі объектілерін (балықтан және өзге су жануарларынан басқа), олардың бөліктері мен олардан жасалған өнімдерді, Құрып кету қayпi төнген жабайы фауна мен флора түрлерімен халықаралық сауда туралы конвенцияның (бұдан әpi - СИТЕС Конвенциясы) Қосымшасына енгізілген түрлерден басқа, Қазақстан Республикасына әкелу және одан тысқары жерлерге әкету үшін қажетті рұқсаттар беру тәртібін айқындайды.";
4-тармақта "өнімдерді" деген сөзден кейін", тапсырысы аумақтық органға жіберілетін СИТЕС Конвенциясының Қосымшасына енгізілмеген аңшылық олжалардан басқа," деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта "отыз күн" деген сөздерден кейін "немесе аумақтық орган он күн" деген сөздермен толықтырылсын;
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 23 мая 2006 года N 121 "Об утверждении Правил выдачи разрешений на ввоз и вывоз объектов животного мира (кроме рыбы и других водных животных), их частей и производных, в том числе видов животных, отнесенных к категорий редких и находящихся под угрозой исчезновения"
Приказ Председателя Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 июля 2007 года N 239. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 августа 2007 года N 4854. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 июля 2009 года N 435
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 30.07.2009 N 435.
В целях реализации подпункта 13) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Председателя Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 23 мая 2006 года N 121 "Об утверждении Правил выдачи разрешений на ввоз и вывоз объектов животного мира (кроме рыбы и других водных животных), их частей и производных, в том числе видов животных, отнесенных к категорий редких и находящихся под угрозой исчезновения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4321, опубликованный в Юридической газете от 16 августа 2006 года N 149 (1129), и "Заң газеті" от 16 августа 2006 года N 149 (955) следующие изменения и дополнения:
в Правила выдачи разрешений на ввоз в Республику Казахстан и вывоз объектов животного мира (кроме рыбы и других водных животных), их частей и производных, в том числе видов животных, отнесенных к категорий редких и находящихся под угрозой исчезновения, утвержденные указанным приказом:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Настоящие Правила устанавливают порядок выдачи разрешений Комитетом лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (далее - Комитет) и его территориальными органами необходимых для ввоза в Республику Казахстан и вывоза за ее пределы объектов животного мира (кроме рыбы и других водных животных) их частей и производных согласно Перечню ценных видов животных, являющихся объектами охоты и рыболовства, утвержденному постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2002 года N 433, Перечню редких и находящихся под угрозой исчезновения видов животных, утвержденному постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2006 года N 1034, за исключением видов, включенных в Приложения Конвенции о международной торговле видами дикой фауны и флоры, находящимися под угрозой исчезновения (далее - Конвенция СИТЕС)";
в пункте 4 после слов "в Комитет" дополнить словами ", кроме охотничьих трофеев, не включенных в Приложения Конвенции СИТЕС, по которым заявка направляется в территориальный орган";
в пункте 7 после слова "дней" дополнить словами "или территориальный орган в течение десяти дней";
пункт 8 изложить в следующей редакции:

"8. Рұқсат осы Ереженің 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша тиісінше Комитеттің немесе аумақтық органның бланкісінде ресімделеді, оған басшы қол қойып, тиісінше Комитеттің немесе аумақтық, органның мөрі басылады. Үлгілірдің әрбір тобы үшін жеке рұқсат ресімделеді.";
мынадай мазмұндағы 13-тармақпен толықтырылсын:
"13. Аңшылық олжаларды әкелуге немесе әкетуге берілген рұқсаттар туралы есептілікті аумақтық орган Комитетке тапсырады.";
Осы Ережеге 1-қосымшада:
"Төраға" деген сөз "Басшы" деген сөзбен ауыстырылсын;
2. Бұйрықтың орындалуына бақылау жасау Төрағаның орынбасары Қ.Ш. Мұсабаевқа жүктелсін.
3. Осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төраға
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Кедендік бақылау
комитетінің төрағасы
2007 жылғы 6 тамыз

"8. Разрешение оформляется по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам соответственно на бланке Комитета или территориального органа, подписывается руководителем и скрепляется соответственно печатью Комитета или территориального органа. Для каждой партии образцов оформляется отдельное разрешение.";
дополнить пунктом 13 следующего содержания:
"13. Отчетность о выданных разрешениях на ввоз или вывоз охотничьих трофеев территориальным органом представляется в Комитет.";
в Приложении 1 к указанным Правилам:
слово "Председатель" заменить словом "Руководитель".
2. Контроль за исполнением приказа возложить на заместителя Председателя Мусабаева Х.Ш.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Председатель
"СОГЛАСОВАН"
Председатель Комитета
Таможенного контроля
Министерства финансов
Республики Казахстан
6 августа 2007 г.