"Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексін ішкі істер органдарының қызметінде қолдану жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2001 жылғы 20 маусымдағы N 486 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрінің 2007 жылғы 13 тамыздағы N 332 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 29 тамызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4903 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2016 жылғы 12 қаңтардағы № 16 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ішкі істер министрінің 12.01.2016 № 16 бұйрығымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін  5-тармақтан қараңыз.
Ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді жетілдіру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексін ішкі істер органдарының қызметінде қолдану жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2001 жылғы 20 маусымдағы  N 486 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1639 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері Бюллетенінде жарияланған, 2001 ж., N 33, 495-құжат, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2093 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері Бюллетенінде жарияланған, 2003 ж., N 7, 792-құжат, "Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексін ішкі істер органдарының қызметінде қолдану жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2001 жылғы 20 маусымдағы N 486 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2002 жылғы 10 желтоқсандағы N 777, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2153 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері Бюллетенінде жарияланған, 2003 ж., N 14, 833-құжат, "Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексін ішкі істер органдарының қызметінде қолдану жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2001 жылғы 20 маусымдағы N 486 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы" 2003 жылғы 28 қаңтардағы N 43, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2536 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері Бюллетенінде жарияланған, 2004 ж., N 37-40, 995-құжат, "Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексін ішкі істер органдарының қызметінде қолдану жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2001 жылғы 20 маусымдағы N 486 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2003 жылғы 29 қыркүйектегі N 536, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3378 болып тіркелген, "Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексін ішкі істер органдарының қызметінде қолдану жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2001 жылғы 20 маусымдағы N 486 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2005 жылғы 5 қаңтардағы N 1, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3556 болып тіркелген, 2006 жылғы 1 ақпандағы N 16 (996) "Заң газетінде" жарияланған "Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексін ішкі істер органдарының қызметінде қолдану жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2001 жылғы 20 маусымдағы N 486 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2005 жылғы 9 наурыздағы N 151, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3884 болып тіркелген, 2006 жылғы 1 ақпандағы N 16 (996) "Заң газетінде" жарияланған "Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексін ішкі істер органдарының қызметінде қолдану жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2001 жылғы 20 маусымдағы N 486 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" 2005 жылғы 2 тамыздағы N 463, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4217 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері Бюллетенінде жарияланған, 2007 жылғы сәуір, N 4, "Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексін ішкі істер органдарының қызметінде қолдану жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2001 жылғы 20 маусымдағы N 486 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2006 жылғы 5 сәуірдегі N 155, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4406 болып тіркелген, 2006 жылғы 6 қазандағы N 178 (1158) "Заң газетінде" жарияланған "Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексін ішкі істер органдарының қызметінде қолдану жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2001 жылғы 20 маусымдағы N 486 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2006 жылғы 12 қыркүйектегі N 444 бұйрықтарымен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексін ішкі істер органдарының қызметінде қолдану жөніндегі нұсқаулықта:

О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 20 июня 2001 года N 486 "Об утверждении Инструкции по применению Кодекса Республики Казахстан об административных правонарушениях в деятельности органов внутренних дел"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 13 августа 2007 года N 332. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 августа 2007 года N 4903. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 12 января 2016 года № 16
Сноска. Утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 12.01.2016 № 16.
В целях совершенствования ведомственных нормативных правовых актов  ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 20 июня 2001 года  N 486 "Об утверждении Инструкции по применению Кодекса Республики Казахстан об административных правонарушениях в деятельности органов внутренних дел" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1639, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2001 г., N 33, ст. 495, внесены изменения и дополнения приказами Министра внутренних дел Республики Казахстан от 10 декабря 2002 года  N 777 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 20 июня 2001 года N 486 "Об утверждении Инструкции по применению Кодекса Республики Казахстан об административных правонарушениях в деятельности органов внутренних дел", зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2093, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан 2003 г., N 7 ст. 792, от 28 января 2003 года  N 43 "О внесении дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 20 июня 2001 года N 486 "Об утверждении Инструкции по применению Кодекса Республики Казахстан об административных правонарушениях в деятельности органов внутренних дел", зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2153, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан 2003 г., N 14, ст. 833, от 29 сентября 2003 года  N 536 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 20 июня 2001 года N 486 "Об утверждении Инструкции по применению Кодекса Республики Казахстан об административных правонарушениях в деятельности органов внутренних дел", зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2536, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан 2004 г., N 37-40, ст. 995, от 5 января 2005 года  N 1 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 20 июня 2001 года N 486 "Об утверждении Инструкции по применению Кодекса Республики Казахстан об административных правонарушениях в деятельности органов внутренних дел", зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3378, от 9 марта 2005 года  N 151 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 20 июня 2001 года N 486 "Об утверждении Инструкции по применению Кодекса Республики Казахстан об административных правонарушениях в деятельности органов внутренних дел", зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3556, опубликован в "Юридической газете" от 1 февраля 2006 года N 16 (996), от 2 августа 2005 года  N 463 "О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 20 июня 2001 года N 486 "Об утверждении Инструкции по применению Кодекса Республики Казахстан об административных правонарушениях в деятельности органов внутренних дел", зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3884, опубликован в "Юридической газете" от 1 февраля 2006 года N 16 (996), от 5 апреля 2006 года  N 155 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 20 июня 2001 года N 486 "Об утверждении Инструкции по применению Кодекса Республики Казахстан об административных правонарушениях в деятельности органов внутренних дел" зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4217, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан апрель 2007 года, N 4, от 12 сентября 2006 года  N 444 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 20 июня 2001 года N 486 "Об утверждении Инструкции по применению Кодекса Республики Казахстан об административных правонарушениях в деятельности органов внутренних дел", зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4406), опубликован в "Юридической газете" от 6 октября 2006 года, N 178 (1158) следующие изменения:
в  Инструкции по применению Кодекса Республики Казахстан об административных правонарушениях в деятельности органов внутренних дел:

69-тармақтағы "467-471" деген сандар "467-469, 470 (бірінші және екінші бөліктер), 471" деген сөздермен ауыстырылсын;
69-2-тармақтағы "немесе азаматтық-құқықтық жауапкершілігін міндетті сақтандыру жөніндегі сақтандыру полисі өзінде болмаған," деген сөздер алынып тасталсын.
2. Астана, Алматы қалаларының және облыстардың Ішкі істер департаменттерінің бастықтары жол полициясы бөлімшелерінің жұмысын осы бұйрықтың талаптарына сәйкес ұйымдастырсын.
3. Ішкі істер министрлігінің Жол полициясы комитеті осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде тіркеуден өтуін қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ішкі істер вице-министрі полиция генерал-майоры Қ.Б. Өскенбаевқа және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жол полициясы комитетінің төрағасы полиция полковнигі Ө.Т. Түсімовке жүктелсін.
5. Осы бұйрық бірінші ресми жарияланған күнінен бастап он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр

в пункте 69 цифры "467-471" заменить словами и цифрами "467-469, 470 (части первая и вторая), 471";
в пункте 69-2 слова "или в случаях управления транспортным средством лицом, не имеющим при себе страхового полиса об обязательном страховании гражданско-правовой ответственности,", исключить.
2. Начальникам Департаментов внутренних дел областей и городов Астаны, Алматы организовать работу подразделений дорожной полиции в соответствии с требованиями настоящего приказа.
3. Комитету дорожной полиции Министерства внутренних дел обеспечить регистрацию настоящего Приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его опубликование.
4. Контроль за исполнением настоящего Приказа возложить на вице-министра внутренних дел Республики Казахстан генерал-майора полиции Ускимбаева К.Б. и Председателя Комитета дорожной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Тусумов О.Т.).
5. Настоящий Приказ вводится в действие по истечении десяти дней со дня официального опубликования.
Министр