"Қазақстан Республикасының аумағында пайдалануға рұқсат етілген фискалдық жады бар бақылау-кассалық машиналардың Мемлекеттік тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Төрағасының 2002 жылғы 20 қыркүйектегі N 727 бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Төрағасының 2007 жылғы 1 тамыздағы N 536 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 2 қыркүйекте Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4909 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы N 635 Бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2008.12.30 N 635 Бұйрығымен.
-------------------- Бұйрықтан үзінді -------------------
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 651-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. ...
2. Осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылды деп танылсын.
3. ...
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Министр                                    Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
N 635 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасының күшi жойылған кейбiр
нормативтік құқықтық актілерінің тiзбесi
1. ...
........
23. "Қазақстан Республикасының аумағында пайдалануға рұқсат етілген фискалдық жады бар бақылау-кассалық машиналарының Мемлекеттік тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2002 жылғы 20 қыркүйектегі N 727 Бұйрығына толықтырулар енгізу туралы Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2007 жылғы 1 тамыздағы N 536 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 4909 тiркелген, "Юридическая газета" газетінде 2007 жылғы 28 қыркүйектегі N 149 (1352) жарияланған).
........
25. ...
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 546-бабы 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының аумағында пайдалануға рұқсат етілген фискалды жады бар бақылау-кассалық машиналардың Мемлекеттік тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Төрағасының 2002 жылғы 20 қыркүйектегі N 727 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2002 жылғы 2 қазанда N 1991 болып тіркелген, "Казахстанская правда" газетінің 2003 жылғы 7 қаңтардағы N 4-5 сандарында жарияланған; Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2003 жылғы 7 қаңтарда N№N 2108, 2109, 2110 болып тіркелген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Төрағасының сәйкесінше 2002 жылғы 25 желтоқсандағы N 895, 2002 жылғы 28 желтоқсандағы N N 902, 903, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2003 жылғы 3 сәуірде N 2226 болып тіркелген 2003 жылғы 27 наурыздағы N 143, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2003 жылғы 6 маусымда N 2353 болып тіркелген 2003 жылғы 21 мамырдағы N 210, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2003 жылғы 26 маусымда N 2380 болып тіркелген 2003 жылғы 2 маусымдағы N 221, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2003 жылғы 14 қарашада N 2559 болып тіркелген 2003 жылғы 21 қазандағы N 404, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2004 жылғы 12 шілдеде N 2945 болып тіркелген 2004 жылғы 24 маусымдағы N 312, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2004 жылғы 8 қарашада N 3199 болып тіркелген 2004 жылғы 21 қазандағы N 532, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2004 жылғы 19 қарашада N 3209 болып тіркелген 2004 жылғы 12 қарашадағы N 579, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2005 жылғы 6 қаңтарда N 3324 болып тіркелген 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 667, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2005 жылғы 17 ақпанда N 3446 болып тіркелген 2005 жылғы 2 ақпандағы N 38, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2005 жылғы 1 тамызда N 3763 болып тіркелген 2005 жылғы 29 маусымдағы N 286, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2005 жылғы 12 желтоқсанда N 3972 болып тіркелген 2005 жылғы 30 қарашадағы N 535, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2006 жылғы 18 қаңтарда N 4023 болып тіркелген 2006 жылғы 9 қаңтардағы N 9, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2006 жылғы 17 ақпанда N 4095 болып тіркелген 2006 жылғы 13 ақпандағы N 59, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2006 жылғы 1 қыркүйекте N 4362 болып тіркелген 2006 жылғы 1 тамыздағы N 383, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылғы 27 наурызда N 4589 болып тіркелген 2007 жылғы 16 наурыздағы N 145, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылғы 16 сәуірде N 4614 болып тіркелген 2007 жылғы 4 сәуірдегі N 203, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылғы 7 маусымда N 4710 болып тіркелген 2007 жылғы 1 маусымдағы N 367, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылғы 7 шілдеде N 4791 болып тіркелген 2007 жылғы 29 маусымдағы N 437 бұйрықтарымен енгізілген толықтырулармен) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының аумағында пайдалануға рұқсат етілген фискалды жады бар бақылау-кассалық машиналардың Мемлекеттік тізілімі мынадай мазмұндағы 105-тармақпен толықтырылсын:

О внесении дополнения в приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года N 727 "Об утверждении Государственного реестра контрольно-кассовых машин с фискальной памятью, разрешенных к использованию на территории Республики Казахстан"
Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 1 августа 2007 года N 536. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 сентября 2007 года N 4909. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года N 635.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 30.12.2008 N 635 (порядок введения в действие см. п.4 ).
В соответствии с пунктом 3 статьи 546 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года N 727 "Об утверждении Государственного реестра контрольно-кассовых машин с фискальной памятью, разрешенных к использованию на территории Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 2 октября 2002 года за N 1991, опубликованный в газете "Казахстанская правда" от 7 января 2003 года N 4-5; с дополнениями, внесенными приказами Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 25 декабря 2002 года N 895 , от 28 декабря 2002 года NN 902 , 903 , зарегистрированными в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 7 января 2003 года за NN 2108, 2109, 2110 соответственно, от 27 марта 2003 года N 143 , зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 апреля 2003 года за N 2226, от 21 мая 2003 года N 210 , зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 6 июня 2003 года за N 2353, от 2 июня 2003 года N 221 , зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 июня 2003 года за N 2380, от 21 октября 2003 года N 404 , зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 ноября 2003 года за N 2559, от 24 июня 2004 года N 312 , зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 июля 2004 года N 2945, от 21 октября 2004 года N 532 , зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8 ноября 2004 года за N 3199, от 12 ноября 2004 года N 579 , зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 ноября 2004 года за N 3209, от 24 декабря 2004 года N 667 , зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 6 января 2005 года за N 3324, от 2 февраля 2005 года N 38 , зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 февраля 2005 года за N 3446, от 29 июня 2005 года N 286 , зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 1 августа 2005 года за N 3763, от 30 ноября 2005 года N 535 , зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 декабря 2005 года за N 3972, от 9 января 2006 года N 9 , зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 января 2006 года за N 4023, от 13 февраля 2006 года N 59 , зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 февраля 2006 года за N 4095, от 1 августа 2006 года N 383 , зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 1 сентября 2006 года за N 4362, от 16 марта 2007 года N 145 , зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 марта 2007 года за N 4589, от 4 апреля 2007 года N 203 , зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 апреля 2007 года за N 4614, от 1 июня 2007 года N 367 , зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 7 июня 2007 года за N 4710, от 29 июня 2007 года N 437 , зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 7 июля 2007 года за N 4791) следующее дополнение:
Государственный реестр контрольно-кассовых машин с фискальной памятью, разрешенных к использованию на территории Республики Казахстан, утвержденный указанным приказом, дополнить пунктом 105 следующего содержания:

"105. IXORA".
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің Салықтық әкімшілендіру басқармасы (Қ.И. Миятов) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
3. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
Салық комитетінің
Төрағасы

"105. IXORA".
2. Управлению налогового администрирования Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан (Миятов К.И.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан