Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Төрағасының кейбір бұйрықтарына электрондық мониторинг мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2007 жылғы 7 тамыздағы N 551 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 5 қыркүйекте Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4917 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 25 желтоқсандағы N 611 Бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2008.12.25 N 611 Бұйрығымен.
---------------------- Бұйрықтан үзінді --------------------
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 63-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. ...
2. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп танылсын.
3. ...
4. Осы бұйрық ресми жариялануға тиіс және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                        Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 25 желтоқсандағы
N 611 бұйрығына қосымша
Кейбір күші жойылған бұйрықтардың тізбесі
1. ...
2. ...
3. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитеті
Төрағасының электрондық мониторинг мәселелері бойынша кейбір
бұйрықтарына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан
Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2007 жылғы 7 тамызында N 551 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілер тізілімінде N 4917 болып тіркелген, "Юридическая газета" газетінде 2007 жылы 5 қазанда N 153 (1356), 2007 жылы 12 қазанда N 157 (1360) жарияланған).
4. ...
Қолданушылардың назарына!!!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексін (Салық кодексі) іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. "Электрондық мониторингке жататын салық төлеушілердің салық есептілігін жасау және табыс ету ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2004 жылғы 9 сәуірдегі N 165 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2822 болып тіркелген) мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
1) Екінші деңгейдегі банктерді, жинақтаушы зейнетақы қорларын, сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарын және зейнетақы активтерін инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын ұйымдар мен заңды тұлғаларды қоспағанда, электрондық мониторингке жататын салық төлеушілердің салық есептілігін жасау және табыс ету ережелерінде:
3-тармақтың бірінші абзацы мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Электрондық мониторинг бойынша салық есептілігі шоғырландырылған табыс етіледі.";
10-тармақтың 4) тармақшасындағы "." белгі ";" белгімен ауыстырылып, мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) салық есептілігі нысанының түрі. Салық есептілігі нысанының түріне қарай тиісті торкөзге белгі қойылады. "Негізгі" ұяшығы алғашқы және одан кейінгі салық есептілігінің нысандары табыс етілгенде белгіленеді.
"Түзетуші" ұяшығы бұрын табыс етілген салық есептілігінің нысандарына өзгерістер мен толықтырулар енгізілген кезде белгіленеді.
"Хабарлама бойынша" тор көзі, егер салық төлеушімен Салық кодексінің 31-бабы 2-тармағының 7) тармақшасында қарастырылған хабарлама алынса, соның негізінде бұрын табыс етілген салық есептілігінің нысандарына өзгерістер мен толықтырулар енгізуді қажет ететін жағдайда белгіленеді. Бұл жағдайда салық төлеуші "Хабарлама бойынша" және "Түзетуші" ұяшықтарына бір уақытта, сондай-ақ хабарламаның нөмірі мен күніне белгі қояды.";
мынадай мазмұндағы 10-1-тармақпен толықтырылсын:
"10-1. Есепті кезеңде қаржы-шаруашылық қызметтің көрсеткіштері болмаған кезде электрондық мониторинг бойынша салық есептілігі тиісті бағандарды толтырусыз табыс етіледі. Салық есептілігінің N N 1.1, 1.2 нысандары бойынша бөлімдердің бірін табыс етпеу салық төлеушінің салық есептілігін табыс ету бөлігінде салық міндеттемесін орындамауы болып табылады.";
13-тармақта:
төртінші абзац мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Өлшем бірлігі теңге болып табылады.";
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Кәсіпкерлік қызметпен айналыспайтын жеке тұлғалар үшін жүзеге асырылатын тауарларды (жұмыстарды, қызмет көрсетулерді) өткізу, жалпы жолмен, ал жеке кәсіпкер ретінде тіркелген заңды және жеке тұлғалар үшін әрбір шот-фактура бойынша жеке өткізілген тауарлардың атауы бойынша бөлініп көрсетіледі.";
жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Шот кредиті" 2-бағанында Қазақстан Республикасының бухгалтерлік есеп пен қаржылық есептілік жөніндегі заңнамасына сәйкес есепті салық кезеңі үшін дайындалған бухгалтерлік есеп деректерінің тиісті шотының кредиті көрсетіледі.";
жиырма сегізінші абзацтағы екінші сөйлем алып тасталсын;
елу үшінші абзац алып тасталсын;
14-тармақта:
төртінші абзац мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Өлшем бірлігі теңге болып табылады.";
жиырма сегізінші абзац алып тасталсын;
15-тармақтың бірінші абзацы мынадай мазмұнда жазылсын:
"Осы нысанды салық төлеуші Қазақстан Республикасының бухгалтерлік есеп пен қаржылық есептілік жөніндегі заңнамасына сәйкес салық кезеңі үшін дайындалған бухгалтерлік есеп деректерінің негізінде жасайды.";
16-тармақта:
үшінші және төртінші абзацтар мынадай редакцияда жазылсын:
"Өнімді (тауарларды, жұмыстарды, қызмет көрсетулерді) сатудан кіріс" 1-жолдың "Кірістер" бағанында Қазақстан Республикасының бухгалтерлік есеп пен қаржылық есептілік жөніндегі заңнамасына сәйкес өнімді сатудан және қызмет көрсетулер көрсетуден алынған кірістің кредиттік айналымының сомасы көрсетіледі.
"Өткізілген өнімнің (тауарлардың, жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) өзіндік құны" 2-жолдың "Шығыстар" бағанында Қазақстан Республикасының бухгалтерлік есеп пен қаржылық есептілік жөніндегі заңнамасына сәйкес сатылған өнім мен көрсетілген қызмет көрсетулердің өзіндік құнының дебеттік айналымының сомасы көрсетіледі.";
алтыншы абзацтағы екінші сөйлем мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении дополнений и изменений в некоторые приказы Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан по вопросам электронного мониторинга
Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 7 августа 2007 года N 551. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 сентября 2007 года N 4917. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 25 декабря 2008 года N 611
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 25.12.2008 N 611 (вводится в действие с 01.01.2009).
В целях реализации Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 9 апреля 2004 года N 165 "Об утверждении Правил составления и представления налоговой отчетности налогоплательщиками, подлежащими электронному мониторингу" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2822) следующие дополнения и изменения:
1) в Правилах составления и представления налоговой отчетности налогоплательщиками, подлежащими электронному мониторингу, за исключением банков второго уровня, накопительных пенсионных фондов, страховых (перестраховочных) организаций и юридических лиц, осуществляющих инвестиционное управление пенсионными активами, утвержденных указанным приказом:
абзац первый пункта 3 дополнить предложением следующего содержания:
"Налоговая отчетность по электронному мониторингу представляется консолидировано.";
пункт 10 дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) вид формы налоговой отчетности. В зависимости от вида формы налоговой отчетности отмечается соответствующая ячейка. Ячейка "Основная" отмечается при предоставлении первоначальной и последующих форм налоговой отчетности.
Ячейка "Корректировочная" отмечается при внесении изменений и дополнений в ранее представленные формы налоговой отчетности.
Ячейка "По уведомлению" отмечается в том случае, если налогоплательщиком получено уведомление, предусмотренное подпунктом 7) пункта 2 статьи 31 Налогового кодекса, на основании которого требуется внести изменения и дополнения в ранее представленные формы налоговой отчетности. В этом случае налогоплательщиком отмечаются одновременно ячейки "По уведомлению" и "Корректировочная", а также номер и дата уведомления.";
дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
"10-1. При отсутствии в отчетном периоде показателей финансово-хозяйственной деятельности налоговая отчетность по электронному мониторингу предоставляется без заполнения соответствующих граф. Непредставление одного из разделов по формам налоговой отчетности NN 1.1, 1.2 является неисполнением налогоплательщиком налогового обязательства в части представления налоговой отчетности.";
в пункте 13:
абзац четвертый дополнить предложением следующего содержания:
"Единицей измерения является тенге.";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"Реализация товаров (работ, услуг), осуществляемых для физических лиц, не занимающихся предпринимательской деятельностью, отражаются общей строкой, а для юридических лиц и физических лиц, зарегистрированных в качестве индивидуального предпринимателя, с разбивкой по наименованию реализованных товаров (работ, услуг) отдельно по каждому счету-фактуре.";
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
"В графе 2 "Кредит счета" указывается кредит соответствующего счета данных бухгалтерского учета, подготовленных за отчетный налоговый период в соответствии с законодательством Республики Казахстан по бухгалтерскому учету и финансовой отчетности.";
в абзаце двадцать восьмом второе предложение исключить;
абзац пятьдесят третий исключить;
в пункте 14:
абзац четвертый дополнить предложением следующего содержания:
"Единицей измерения является тенге.";
абзац двадцать восьмой исключить;
абзац первый пункта 15 изложить в следующей редакции:
"Данная форма составляется налогоплательщиком на основании данных бухгалтерского учета, подготовленных за отчетный налоговый период в соответствии с законодательством Республики Казахстан по бухгалтерскому учету и финансовой отчетности.";
в пункте 16:
абзац третий и четвертый изложить в следующей редакции:
"В строке 1 "Доход от реализации продукции (товаров, работ, услуг)" в графе "Доходы" указывается сумма кредитового оборота дохода от реализации продукции и оказания услуг в соответствии с законодательством Республики Казахстан по бухгалтерскому учету и финансовой отчетности.
В строке 2 "Себестоимость реализованной продукции (товаров, работ, услуг)" в графе "Расходы" указывается сумма дебетового оборота себестоимости реализованной продукции и оказанных услуг в соответствии с законодательством Республики Казахстан по бухгалтерскому учету и финансовой отчетности.";
в абзаце шестом второе предложение изложить в следующей редакции:

"Қазақстан Республикасының бухгалтерлік есеп пен қаржылық есептілік жөніндегі заңнамасына сәйкес 4.1-жолда жалпы және әкімшілік шығыстардың дебеттік айналымының, 4.2-жолда өнімді өткізу мен қызмет көрсетулер көрсету бойынша шығыстардың дебеттік айналымының сомасы, 4.3-жолда проценттерді төлеуге арналған шығыстардың дебеттік айналымының сомасы көрсетіледі.";
сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
""Негізгі емес қызметтен кіріс (залал)" 6-жолдың "Кірістер" бағанында Қазақстан Республикасының бухгалтерлік есеп пен қаржылық есептілік жөніндегі заңнамасына сәйкес негізгі емес қызметтен кірістердің кредиттік айналымының сомасы көрсетіледі, "Шығыстар бағанында" Қазақстан Республикасының бухгалтерлік есеп пен қаржылық есептілік жөніндегі заңнамасына сәйкес негізгі емес қызмет бойынша шығыстардың дебеттік айналымының сомасы көрсетіледі.";
оныншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Корпорациялық табыс салығы бойынша шығыстар" 8-жолында салық заңнамасына сәйкес айқындалған корпорациялық табыс салығының сомасы көрсетіледі.";
он төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Есептелген дивидендтер" 12-жолдың "Шығыстар" бағанында Қазақстан Республикасының бухгалтерлік есеп пен қаржылық есептілік жөніндегі заңнамасына сәйкес қатысушылардың дивидендтері мен кірістері бойынша кредиторлық берешектің дебеттік айналымының сомасы көрсетіледі.";
17-тармақтың екінші абзацы мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Өлшем бірлігі теңге болып табылады.";
18-тармақтың екінші абзацындағы екінші сөйлем мынадай редакцияда жазылсын:
"Нысанды толтыру үшін Қазақстан Республикасының бухгалтерлік есеп пен қаржылық есептілік жөніндегі заңнамасына сәйкес өндірістік есеп шоттарында көрсетілетін өндірістік есеп деректері пайдаланылады.";
19-тармақта:
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Осы нысанда Қазақстан Республикасының бухгалтерлік есеп пен қаржылық есептілік жөніндегі заңнамасына сәйкес өнімнің (тауардың, қызмет көрсетудің) өзіндік құнына енгізілмейтін және кезеңнің шығыстары деп танылатын ұйымның барлық шығыстары.";
төртінші, бесінші және алтыншы абзацтар жаңа редакцияда жазылсын:
""Жалпы және әкімшілік шығыстар" 1-жолында Қазақстан Республикасының бухгалтерлік есеп пен қаржылық есептілік жөніндегі заңнамасына сәйкес 1.1-1.24-жолдардың сомасына тең жалпы және әкімшілік шығыстардың дебеттік айналымының сомасы көрсетіледі.
"Сату бойынша шығыстар" 2-жолында Қазақстан Республикасының бухгалтерлік есеп пен қаржылық есептілік жөніндегі заңнамасына сәйкес 2.1-2.2-жолдардың сомасына тең өнімді және қызмет көрсетуді сату бойынша шығыстардың дебеттік айналымының сомасы көрсетіледі.

"В строке 4.1 отражается сумма дебетового оборота общих и административных расходов, в строке 4.2 отражается сумма дебетового оборота расходов по реализации продукции и оказанию услуг, в строке 4.3 отражается сумма дебетового оборота расходов на выплату процентов в соответствии с законодательством Республики Казахстан по бухгалтерскому учету и финансовой отчетности.";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"В строке 6 "Доход (убыток) от неосновной деятельности" в графе "Доходы" указывается сумма кредитового оборота доходов от неосновной деятельности в соответствии с законодательством Республики Казахстан по бухгалтерскому учету и финансовой отчетности, в графе "Расходы" отражается сумма дебетового оборота расходов по неосновной деятельности в соответствии с законодательством Республики Казахстан по бухгалтерскому учету и финансовой отчетности.";
абзац десятый изложить в следующей редакции:
"В строке 8 "Расходы по корпоративному подоходному налогу" указывается сумма корпоративного подоходного налога, определенная в соответствии с налоговым законодательством.";
абзац четырнадцатый изложить в следующей редакции:
"В строке 12 "Начисленные дивиденды" в графе "Расходы" отражается сумма дебетового оборота кредиторской задолженности по дивидендам и доходам участников в соответствии с законодательством Республики Казахстан по бухгалтерскому учету и финансовой отчетности.";
абзац второй пункта 17 дополнить предложением следующего содержания:
"Единицей измерения является тысяча тенге.";
в абзаце втором пункта 18 второе предложение изложить в следующей редакции:
"Для заполнения формы используются данные производственного учета, отражаемые в счетах производственного учета в соответствии с законодательством Республики Казахстан по бухгалтерскому учету и финансовой отчетности.";
в пункте 19:
абзац второй изложить в следующей редакции:
"В данной форме отражаются все расходы организации, которые согласно законодательству Республики Казахстан по бухгалтерскому учету и финансовой отчетности не включаются в себестоимость продукции (товары, работы, услуги) и признаются расходами периода.";
абзацы четвертый, пятый и шестой изложить в новой редакции:
"В строке 1 "Общие и административные расходы" указывается сумма дебетового оборота общих и административных расходов в соответствии с законодательством Республики Казахстан по бухгалтерскому учету и финансовой отчетности, равная сумме строк 1.1-1.24.
В строке 2 "Расходы по реализации" указывается сумма дебетового оборота расходов по реализации продукции и оказанию услуг в соответствии с законодательством Республики Казахстан по бухгалтерскому учету и финансовой отчетности, равная сумме строк 2.1-2.4.

"Проценттер бойынша шығыстар" 3-жолында Қазақстан Республикасының бухгалтерлік есеп пен қаржылық есептілік жөніндегі заңнамасына сәйкес 3.1-3.3-жолдардың сомасына тең проценттер бойынша шығыстардың дебеттік айналымының сомасы көрсетіледі.";
Осы Ережелерге 1-9-қосымшалар осы бұйрыққа 1-9-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) көрсетілген бұйрықпен бекітілген Электрондық мониторингке жататын жинақтаушы зейнетақы қорларының салық есептiлiгiн жасау және табыс ету ережелерiнде:
3-тармақтың бірінші абзацы мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Электрондық мониторинг бойынша салық есептілігі шоғырландырылған табыс етіледі.";
10-тармақтың 4) тармақшасындағы "." белгі ";" белгімен ауыстырылып, мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) салық есептілігі нысанының түрі. Салық есептілігі нысанының түріне қарай тиісті торкөзге белгі қойылады. "Негізгі" ұяшығы алғашқы және одан кейінгі салық есептілігінің нысандарын табыс еткенде белгіленеді.
"Түзетуші" ұяшығы бұрын табыс етілген салық есептілігінің нысандарына өзгерістер мен толықтырулар енгізілген кезде белгіленеді.
"Хабарлама бойынша" тор көзі, егер салық төлеушімен Салық кодексінің 31-бабы 2-тармағының 7) тармақшасында қарастырылған хабарлама алынса, соның негізінде бұрын табыс етілген салық есептілігінің нысандарына өзгерістер мен толықтырулар енгізуді қажет ететін жағдайда белгіленеді. Бұл жағдайда салық төлеуші "Хабарлама бойынша" және "Түзетуші" ұяшықтарына бір уақытта, сондай-ақ хабарламаның нөмірі мен күніне белгі қояды.";
мынадай мазмұндағы 10-1-тармақпен толықтырылсын:
"10-1. Есепті кезеңде қаржы-шаруашылық қызметтің көрсеткіштері болмаған кезде электрондық мониторинг бойынша салық есептілігі тиісті бағандарды толтырусыз табыс етіледі.";
осы Ережелерге 1-6-қосымшалар осы бұйрыққа 10-15-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
3) көрсетілген бұйрықпен бекітілген Электрондық мониторингке жататын зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын заңды тұлғалардың салық есептiлiгiн жасау және табыс ету ережелерiнде:
3-тармақтың бірінші абзацы мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Электрондық мониторинг бойынша салық есептілігі шоғырландырылған табыс етіледі.";
мынадай мазмұндағы 9-1-тармақпен толықтырылсын:
"9-1. Зейнетақы активтерін инвестициялық басқаруды дербес жүзеге асыратын жинақтаушы зейнетақы қорлары N№N 3.2, 3.3, 3.4 нысандарын табыс етпейді.";
10-тармақтың 4) тармақшасындағы "." белгі ";" белгімен ауыстырылып, мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) салық есептілігі нысанының түрі. Салық есептілігі нысанының түріне қарай тиісті торкөзге белгі қойылады. "Негізгі" ұяшығы алғашқы және одан кейінгі салық есептілігінің нысандарын табыс еткенде белгіленеді.
"Түзетуші" ұяшығы бұрын табыс етілген салық есептілігінің нысандарына өзгерістер мен толықтырулар енгізілген кезде белгіленеді.

В строке 3 "Расходы по процентам" указывается сумма дебетового оборота расходов по процентам в соответствии с законодательством Республики Казахстан по бухгалтерскому учету и финансовой отчетности, равная сумме строк 3.1-3.3.";
приложения 1-9 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложениям 1-9 к настоящему приказу;
2) в Правилах составления и представления налоговой отчетности накопительными пенсионными фондами, подлежащими электронному мониторингу, утвержденных указанным приказом:
абзац первый пункта 3 дополнить предложением следующего содержания:
"Данные налоговой отчетности по электронному мониторингу представляются консолидировано.";
пункт 10 дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) вид формы налоговой отчетности. В зависимости от вида формы налоговой отчетности отмечается соответствующая ячейка. Ячейка "Основная" отмечается при предоставлении первоначальной и последующих форм налоговой отчетности.
Ячейка "Корректировочная" отмечается при внесении изменений и дополнений в ранее представленные формы налоговой отчетности.
Ячейка "По уведомлению" отмечается в том случае, если налогоплательщиком получено уведомление, предусмотренное подпунктом 7) пункта 2 статьи 31 Налогового кодекса, на основании которого требуется внести изменения и дополнения в ранее представленные формы налоговой отчетности. В этом случае налогоплательщиком отмечаются одновременно ячейки "По уведомлению" и "Корректировочная", а также номер и дата уведомления.";
дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
"10-1. При отсутствии в отчетном периоде показателей финансово-хозяйственной деятельности налоговая отчетность по электронному мониторингу предоставляется без заполнения соответствующих граф.";
приложения 1-6 к указанным Правилам, изложить в новой редакции согласно приложениям 10-15 к настоящему приказу;
3) в Правилах составления и представления налоговой отчетности юридическими лицами, осуществляющими инвестиционное управление пенсионными активами, подлежащими электронному мониторингу, утвержденных указанным приказом:
абзац первый пункта 3 дополнить предложением следующего содержания:
"Данные налоговой отчетности по электронному мониторингу представляются консолидировано.";
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Накопительные пенсионные фонды, самостоятельно осуществляющие инвестиционное управление пенсионными активами, не предоставляют формы NN 3.2, 3.3, 3.4.";
пункт 10 дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) вид формы налоговой отчетности. В зависимости от вида формы налоговой отчетности отмечается соответствующая ячейка. Ячейка "Основная" отмечается при предоставлении первоначальной и последующих форм налоговой отчетности.
Ячейка "Корректировочная" отмечается при внесении изменений и дополнений в ранее представленные формы налоговой отчетности.

осы Ережелерге 1-3-қосымшалар осы бұйрыққа 20-22-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) көрсетілген бұйрықпен бекітілген Электрондық мониторингке жататын екiншi деңгейдегi банктердiң салық есептiлiгiн жасау және табыс ету ережелерiнде:
3-тармақтың бірінші абзацы мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Электрондық мониторинг бойынша салық есептілігі шоғырландырылған табыс етіледі.";
9-тармақтың үшінші абзацында:
"2.6" деген цифр алып тасталсын;
"2.7" деген цифрдан кейін ",2.8" деген цифрмен толықтырылсын;
10-тармақтың 4) тармақшасындағы "." белгі ";" белгімен ауыстырылып, мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) салық есептілігі нысанының түрі. Салық есептілігі нысанының түріне қарай тиісті торкөзге белгі қойылады. "Негізгі" ұяшығы алғашқы және одан кейінгі салық есептілігінің нысандарын табыс еткенде белгіленеді.
"Түзетуші" ұяшығы бұрын табыс етілген салық есептілігінің нысандарына өзгерістер мен толықтырулар енгізілген кезде белгіленеді.
"Хабарлама бойынша" тор көзі, егер салық төлеушімен Салық кодексінің 31-бабы 2-тармағының 7) тармақшасында қарастырылған хабарлама алынса, соның негізінде бұрын табыс етілген салық есептілігінің нысандарына өзгерістер мен толықтырулар енгізуді қажет ететін жағдайда белгіленеді. Бұл жағдайда салық төлеуші "Хабарлама бойынша" және "Түзетуші" ұяшықтарына бір уақытта, сондай-ақ хабарламаның нөмірі мен күніне белгі қояды.";
мынадай мазмұндағы 10-1-тармақпен толықтырылсын:
"10-1. Есепті кезеңде қаржы-шаруашылық қызметтің көрсеткіштері болмаған кезде электрондық мониторинг бойынша салық есептілігі тиісті бағандарды толтырусыз табыс етіледі.";
17-тармақ алып тасталсын;
осы Ережелерге 1-8-қосымшалар осы бұйрыққа 23-29-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің Әкімшілендіру және ірі салық төлеушілердің мониторингі басқармасы (Т.Ш. Мамаев) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберілсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Салық комитетінің Төрағасы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Салық комитеті Төрағасының
2007 жылғы 7 тамыздағы N 551
бұйрығына 1-қосымша
N 1.1 нысан
Екінші деңгейдегі банктерді, жинақтаушы
зейнетақы қорларын, сақтандыру (қайта
сақтандыру) ұйымдарын және зейнетақы
активтерін инвестициялық басқаруды
жүзеге асыратын ұйымдар мен заңды
тұлғаларды қоспағанда, электрондық
мониторингке жататын салық төлеушілердің
салық есептілігін жасау және
табыс ету ережелеріне
1-қосымша
Нысанның түрі:
0 Негізгі
0 Түзету
0 Хабарлама бойынша
Хабарламаның күні мен нөмірі   А нөмірі 00000 В күні 000000000
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі   ай     жыл
ӨТКІЗУ КІТАБЫ

приложения 1-3 к указанным Правилам, изложить в новой редакции согласно приложения 20-22 к настоящему приказу;
2) в Правилах составления и представления налоговой отчетности банками второго уровня, подлежащими электронному мониторингу, утвержденных указанным приказом:
абзац первый пункта 3 дополнить предложением следующего содержания:
"Данные налоговой отчетности по электронному мониторингу представляются консолидировано.";
в абзаце третьем пункта 9:
цифру "2.6" исключить;
дополнить после цифры "2.7" цифрой ", 2.8";
пункт 10 дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) вид формы налоговой отчетности. В зависимости от вида формы налоговой отчетности отмечается соответствующая ячейка. Ячейка "Основная" отмечается при предоставлении первоначальной и последующих форм налоговой отчетности.
Ячейка "Корректировочная" отмечается при внесении изменений и дополнений в ранее представленные формы налоговой отчетности.
Ячейка "По уведомлению" отмечается в том случае, если налогоплательщиком получено уведомление, предусмотренное подпунктом 7) пункта 2 статьи 31 Налогового кодекса, на основании которого требуется внести изменения и дополнения в ранее представленные формы налоговой отчетности. В этом случае налогоплательщиком отмечаются одновременно ячейки "По уведомлению" и "Корректировочная", а также номер и дата уведомления.";
дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
"10-1. При отсутствии в отчетном периоде показателей финансово-хозяйственной деятельности налоговая отчетность по электронному мониторингу предоставляется без заполнения соответствующих граф.";
пункт 17 исключить;
приложения 1-8 к указанным Правилам, изложить в новой редакции согласно приложения 23-29 к настоящему приказу.
3. Управлению администрирования и мониторинга крупных налогоплательщиков Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан (Мамаев Т.Ш.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
Приложение 1
к приказу Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 7 августа 2007 года N 551
Форма N 1.1
Приложение 1 к Правилам
составления и представления
налоговой отчетности
налогоплательщиками,
подлежащими электронному
мониторингу, за исключением
банков второго уровня,
накопительных пенсионных
фондов, страховых
(перестраховочных) организаций
и юридических лиц,
осуществляющих инвестиционное
управление пенсионными активами
Вид формы:
О Основная
О Корректировочная
О По уведомлению
Дата и номер уведомления    А номер ОООООО    В дата ОООООООООО
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период       месяц     год
КНИГА РЕАЛИЗАЦИИ

1-бөлім. Қазақстан аумағында өткізу
теңге
N
Шот
кре-
диті
СЭҚ
ТН
коды
Тауар-
лар
(жұмыс-
тар,
қызмет-
тер)
атауы
Алушы-
ның
атауы
Рези-
дент/
рези-
дент
емес
СТН
Алушы-
ның
рези-
дент-
тік
елінің
коды
Келісім
шарт
(шарт)
күні
Келісім
шарт
(шарт)
N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Жиыны
кестенің жалғасы
Шот
фак-
тура-
ның
күні
Шот фак-
тура-
ның
N
Өлшем бірлі-
гі
Бірлік үшін бағасы
Саны
Жанама салық-
тарсыз
сомасы
Акциз
ҚҚС став-
касы
ҚҚС
Тауардың пин-коды
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі       ККААЖЖЖЖ
Салық органының коды
N 1.1 нысан
Нысанның түрі:
0 Негізгі
0 Түзету
0 Хабарлама бойынша
Хабарламаның күні мен нөмірі   А нөмірі 000000 В күні 00000000000
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі   ай   жыл
2-бөлім. ҚОСЫМША ШОТ-ФАКТУРА БОЙЫНША ӨТКІЗУ КІТАБЫ
теңге
N
Шот
кре-
диті
СЭҚ
ТН
коды
Тауар-
лар
(жұмыс-
тар,
қызмет-
тер)
атауы
Алушы-
ның
атауы
Рези-
дент/
рези-
дент
емес
СТН
Рези-
денттік елінің коды
Келі-
сім
шарт
(шарт)
күні
Келі-
сім
шарт
(шарт)
N
Негіз-гі шот
факту-
раның күні
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Жиыны
кестенің жалғасы
Не-
гіз-
гі шот
фак-
тура-
ның
N
Қо-
сым-
ша
шот
фак-
ту-
ра-
ның
күні
Қосым-
ша шот
факту-
раның
N
Өл-
шем бір-
лі-
гі
Бірлік
бағасы
Саны
Түзету мөлшері
(жанама салық-
тарсыз
сома)
Акц-
из
ҚҚС став-
касы
ҚҚС
Тауар-
дың
пин-
коды
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі        ККААЖЖЖЖ
Салық органының коды
N 1.1 нысан
Нысанның түрі:
0 Негізгі
0 Түзету
0 Хабарлама бойынша
Хабарламаның күні мен нөмірі  А нөмірі 000000 В күні 0000000000
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі   ай    жыл
3-бөлім. Экспорттық валюталық бақылау
N
СЭҚ
ТН-ң коды
Экспортталатын тауарлардың
(жұмыстардың,
қызмет көрсету-
лердің) түрі
жеткізу
шарты
Тауарларды тиеу орны (жұмыстарды, қызмет көрсе-
тулерді)
Тауарларды (жұмыстар-
ды, қызмет көрсетулер-
ді) жеткізу
пункті, ел
Сатып
алушы-
ның
атауы
1
2
3
4
5
6
7
Жиыны
кестенің жалғасы
Сатып алушы-
ның заңды мекен-
жайы
Келісім-шарт
(шарт)
күні
Келісім-шарт
(шарт)
N
Мәміле паспор-тының күні
Мәміле паспор-
тының N
Ин-
войс күні
Инвойс
N
ЖКД күні
ЖКД N
8
9
10
11
12
13
14
15
16
кестенің жалғасы
Өлшем бір-
лік-
тері
Өнім
бір-
лігі-
нің
құны (жұ-
мыс-
тар,
көр-
се-
тіл-
ген
қыз-
мет-
тер)
Саны
Сомасы
Келі-
сім валю-
тасы
Теңге курсы
Тең-
геге қайта есеп-
теу
Төлем мерзімі
Кеден-
дік баждар мен алым-
дар
Тауар-
дың пин-
коды
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі         ККААЖЖЖЖ
Салық органының коды
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Салық комитеті Төрағасының
2007 жылғы 7 тамыздағы N 551
бұйрығына 2-қосымша
N 1.2 нысан
Екінші деңгейдегі банктерді, жинақтаушы
зейнетақы қорларын, сақтандыру (қайта
сақтандыру) ұйымдарын және зейнетақы
активтерін инвестициялық басқаруды
жүзеге асыратын ұйымдар мен заңды
тұлғаларды қоспағанда, электрондық
мониторингке жататын салық төлеушілердің
салық есептілігін жасау және
табыс ету ережелеріне
2-қосымша
Нысанның түрі:
0 Негізгі
0 Түзету
0 Хабарлама бойынша
Хабарламаның күні мен нөмірі   А нөмірі 000000 В күні 0000000000
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі    ай     жыл
САТЫП АЛУЛАР КІТАБЫ

Раздел 1. Реализация на территории Казахстана
тенге
N
Кредит
счета
Код
ТН ВЭД
Наиме-
нование
товаров
(работ,
услуг)
Наиме-
нование
полу-
чателя
Рези-
дент/
нере-
зидент
РНН
Код
страны
рези-
денства
полу-
чателя
Дата
кон-
тракта
(дого-
вора)
N
кон-
тракта
(дого-
вора)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Итого
продолжение таблицы
Дата
счета-
фак-
туры
N
счета-
фак-
туры
Еди-
ницы
изме-
рения
Цена
за
еди-
ницу
Коли-
чество
Сумма
без
кос-
венных
нало-
гов
Акциз
Ставка
НДС
НДС
Пин-
код
товара
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики
Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных
в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в
соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной
цифровой подписи при обмене электронными документами от     N
Входящий номер регистрации документа        ДДММГГГГ
Код налогового органа
Форма N 1.1
Вид формы:
О Основная
О Корректировочная
О По уведомлению
Дата и номер уведомления А номер ОООООО     В дата ОООООООООО
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период      месяц      год
Раздел 2. Книга реализации по дополнительному счету-фактуре
тенге
N
Кре-
дит
сче-
та
Код
ТН
ВЭД
Наиме-
нова-
ние
това-
ров
(работ,
услуг)
Наиме-
нова-
ние
полу-
чате-
ля
Рези-
дент/
нере-
зидент
РНН
Код
страны
рези-
ден-
ства
полу-
чате-
ля
Дата
конт-
ракта
(дого-
вора)
N
конт-
ракта
(дого-
вора)
Дата
основ-
ного
счета-
фак-
туры
N
основ-
ного
счета-
фак-
туры
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Итого
продолжение таблицы
Дата
допол-
нитель-
ного
счета-
фак-
туры
N
допол-
нитель-
ного
счета-
фак-
туры
Еди-
ница
изме-
рения
Цена
за
еди-
ницу
Коли-
чест-
во
Размер
коррек-
тировки
(сумма
без
кос-
венных
нало-
гов)
Ак-
циз
Став-
ка
НДС
НДС
Пин-
код
то-
вара
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики Казахстан
за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с
Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при
обмене электронными документами от          N
Входящий номер регистрации документа           ДДММГГГГ
Код налогового органа
Форма 1.1
Вид формы:
О Основная
О Корректировочная
О По уведомлению
Дата и номер уведомления А номер ОООООО         В дата ОООООООООО
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период     месяц      год
Раздел 3. Экспортный валютный контроль
N
Кре-
дит
сче-
та
Код
ТН
ВЭД
Наимено-
вание
экспор-
тируемых
товаров
(работ,
услуг)
Усло-
вия
пос-
тавки
Место
отгруз-
ки
товаров
(работ,
услуг)
Пункт
дос-
тавки
товара
(работ,
услуг),
страна
Наи-
мено-
вание
поку-
пате-
ля
Юриди-
чес-
кий
адрес
поку-
пате-
ля
Дата
конт-
ракта
(дого-
вора)
N
конт-
ракта
(дого-
вора)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Итого
продолжение таблицы
Дата
пас-
порта
сделки
N
пас-
порта
сделки
Дата
инвойса
N
инвойса
Дата
ГТД
N ГТД
Еди-
ница
изме-
рения
Стои-
мость
единицы
продук-
ции
Коли-
чест-
во
12
13
14
15
16
17
18
19
20
продолжение таблицы
Сумма
Валюта конт-
ракта
Курс тенге
Пере-
расчет
в тенге
Срок
оплаты
Таможенные
пошлины
и сборы
Пин-код товара
21
22
23
24
25
26
27
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики Казахстан
за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с
Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при
обмене электронными документами от           N
Входящий номер регистрации документа         ДДММГГГГ
Код налогового органа
Приложение 2
к приказу Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 7 августа 2007 года N 551
Форма N 1.2
Приложение 2 к Правилам
составления и представления
налоговой отчетности
налогоплательщиками,
подлежащими электронному
мониторингу, за исключением
банков второго уровня,
накопительных пенсионных
фондов, страховых
(перестраховочных) организаций
и юридических лиц,
осуществляющих инвестиционное
управление пенсионными активами
Вид формы:
О Основная
О Корректировочная
О По уведомлению
Дата и номер уведомления    А номер ОООООО    В дата ОООООООООО
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период       месяц     год
КНИГА ПОКУПОК

465
Материалдық емес актив-
тердің амортизациясы
466
Лицензиялық келісімдер
467
Бағдарламалық қамтамасыз ету
468
Патенттер
469
Басқа да материалдық
емес активтер
470
Коммуналдық қызметтер
471
Басқа да үстеме шығыстар
472
ТЕҢГЕРІМНЕН ТЫСҚАРЫ
ШОТТАР
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы
үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану туралы N___ келісімге сәйкес электронды цифрлық қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі        ККААЖЖЖЖ
Салық органының коды
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Салық комитеті Төрағасының
2007 жылғы 7 тамыздағы N 551
бұйрығына 4-қосымша
N 1.4 нысан
Екінші деңгейдегі банктерді, жинақтаушы
зейнетақы қорларын, сақтандыру (қайта
сақтандыру) ұйымдарын және зейнетақы
активтерін инвестициялық басқаруды
жүзеге асыратын ұйымдар мен заңды
тұлғаларды қоспағанда, электрондық
мониторингке жататын салық төлеушілердің
салық есептілігін жасау және
табыс ету ережелеріне
4-қосымша
Нысанның түрі:
0 Негізгі
0 Түзету
0 Хабарлама бойынша
Хабарламаның күні мен нөмірі  А нөмірі 000000 В күні 0000000000
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі  тоқсан   жыл
Қаржы-шаруашылық қызметінің нәтижелері туралы есеп
мың теңге
N
Көрсеткіштердің атауы
кірістер
шығыстар
1
2
3
4
1
Өнімді (тауарларды, жұмыстарды, қызмет көрсетулерді) сатудан кіріс
2
Өткізілген өнімнің (тауарлардың,
жұмыстардың, қызмет көрсетулер-
ді) өзіндік құны
3

465
Амортизация
нематериальных
активов
466
Лицензионные
соглашения
467
Программное
обеспечение
468
Патенты
469
Прочие
нематериальные
активы
470
Коммунальные
услуги
471
Прочие накладные
расходы
472
ЗАБАЛАНСОВЫЕ
СЧЕТА
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики Казахстан
за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с
Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при
обмене электронными документами от          N
Входящий номер регистрации документа              ДДММГГГГ
Код налогового органа
Приложение 4
к приказу Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 7 августа 2007 года N 551
Форма N 1.4
Приложение 4 к Правилам
составления и представления
налоговой отчетности
налогоплательщиками,
подлежащими электронному
мониторингу, за исключением
банков второго уровня,
накопительных пенсионных
фондов, страховых
(перестраховочных) организаций
и юридических лиц,
осуществляющих инвестиционное
управление пенсионными активами
Вид формы:
О Основная
О Корректировочная
О По уведомлению
Дата и номер уведомления     А номер ОООООО  В дата ОООООООООО
Отчет о результатах финансово-хозяйственной деятельности
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период       квартал     год
тыс. тенге
N
Наименование показателей
доходы
расходы
1
2
3
4
1
Доход от реализации продукции
(товаров, работ, услуг)
2
Себестоимость реализованной продукции
(товаров, работ, услуг)
3

2007 жылғы 7 тамыздағы N 551
бұйрығына 5-қосымша
N 1.5 нысан
Екінші деңгейдегі банктерді, жинақтаушы
зейнетақы қорларын, сақтандыру (қайта
сақтандыру) ұйымдарын және зейнетақы
активтерін инвестициялық басқаруды
жүзеге асыратын ұйымдар мен заңды
тұлғаларды қоспағанда, электрондық
мониторингке жататын салық төлеушілердің
салық есептілігін жасау және
табыс ету ережелеріне
5-қосымша
Нысанның түрі:
0 Негізгі
0 Түзету
0 Хабарлама бойынша
Хабарламаның күні мен нөмірі  А нөмірі 000000 В күні 0000000000
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі  ай  жыл
1-бөлім. Өндірілген және сатып алынған
тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің)
қозғалысы туралы есеп
мың теңге
Р/с
N
Тауардың
(жұмыстар,
қызмет
көрсетулер)
атауы
СЭҚ ТН коды
Өлшем бірлі-
гі
Ай
басына қалдық, саны
Ай
басына қалдық,
сомасы
Өндіріл-
ген тауардың саны
Өндіріл-
ген тауардың өзіндік құны
1
2
3
4
5
6
7
8
Жиыны
кестенің жалғасы
Тауардың өзге де түсімі, саны
Тауар-
дың
өзге де
түсімі,
сомасы
Өткі-
зіл-
ген тауар-
дың
саны
Өткізіл-
ген тауардың өзіндік құны
Тауар-
дың өзге де істен
шығуы, саны
Тауар-
дың өзге
де істен
шығуы, сомасы
Ай
соңына
қалдық,
саны
Ай
соңына
қалдық,
сомасы
9
10
11
12
13
14
15
16
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы
үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі       ККААЖЖЖЖ
Салық органының коды
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Салық комитеті Төрағасының
2007 жылғы 7 тамыздағы N 551
бұйрығына 6-қосымша
N 1.6 нысан
Екінші деңгейдегі банктерді, жинақтаушы
зейнетақы қорларын, сақтандыру (қайта
сақтандыру) ұйымдарын және зейнетақы
активтерін инвестициялық басқаруды
жүзеге асыратын ұйымдар мен заңды
тұлғаларды қоспағанда, электрондық
мониторингке жататын салық төлеушілердің
салық есептілігін жасау және
табыс ету ережелеріне
6-қосымша
Нысанның түрі:
0 Негізгі
0 Түзету
0 Хабарлама бойынша
Хабарламаның күні мен нөмірі  А нөмірі 000000 В күні 0000000000
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі  тоқсан  жыл
Өндірілген өнімнің (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің)
өзіндік құны
мың теңге
N
Шығыстардың атауы
Т 1
Т 2
Т 3
Т 4
Т 5
Өзге де тауарлар (жұмыстар, қызмет көр-
сетулер)
Сома-
сы жиы-
ны
СЭҚ ТН коды
СЭҚ ТН коды
СЭҚ ТН коды
СЭҚ ТН коды
СЭҚ ТН коды
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Материалдар:
1.1
Сатып алынатын
шикізат және
материалдар
1.2
Сатып алынатын
материалдар
1.3
Табиғи шикізат
1.4
Сатып алынатын
бұйымдар, жарты-
лай фабрикаттар
1.5
Басқа ұйымдар
арқылы істелген
өндірістік сипат-
тағы жұмыстар мен
қызмет көрсетулер
1.6
Қорларды, мате-
риалдарды жеткізу
бойынша басқа
жақтың көлік қыз-
метін пайдалану
1.7
Қосалқы
материалдар
1.8
Отын және жылу
қуаты
1.9
Сатып алынатын
қуаттың барлық
түрі

от 7 августа 2007 года N 551
Форма N 1.5
Приложение 5 к Правилам
составления и представления
налоговой отчетности
налогоплательщиками,
подлежащими электронному
мониторингу, за исключением
банков второго уровня,
накопительных пенсионных
фондов, страховых
(перестраховочных) организаций
и юридических лиц,
осуществляющих инвестиционное
управление пенсионными активами
Вид формы:
О Основная
О Корректировочная
О По уведомлению
Дата и номер уведомления       А номер ОООООО  В дата ОООООООООО
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период       месяц     год
Отчет о движении произведенных и приобретенных
товаров (работ, услуг)
тыс. тенге
N
п/п
Код
ТН
ВЭД
Наимено-
вание
товара
(работ,
услуг)
Еди-
ница
изме-
рения
Остаток
на начало
месяца,
количество
Остаток
на начало
месяца,
сумма
Количество
произве-
денных
товаров
(работ,
услуг)
Себе-
стоимость
произве-
денных
товаров
(работ,
услуг)
1
2
3
4
5
6
7
8
Итого
продолжение таблицы
Прочее
поступ-
ление
товара,
коли-
чество
Прочее
поступ-
ление
товара,
сумма
Коли-
чество
реализо-
ванного
товара
Себе-
стои-
мость
реали-
зован-
ного
товара
Прочее
выбытие
товара,
коли-
чество
Прочее
выбытие
товара,
сумма
Остаток
на конец
месяца,
количество
Остаток
на конец
месяца,
сумма
9
10
11
12
13
14
15
16
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики Казахстан
за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностоного лица, заполнившего форму налоговой отчетности
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с
Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при
обмене электронными документами от       N
Входящий номер регистрации документа              ДДММГГГГ
Код налогового органа
Приложение 6
к приказу Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 7 августа 2007 года N 551
Форма N 1.6
Приложение 6 к Правилам
составления и представления
налоговой отчетности
налогоплательщиками,
подлежащими электронному
мониторингу, за исключением
банков второго уровня,
накопительных пенсионных
фондов, страховых
(перестраховочных) организаций
и юридических лиц,
осуществляющих инвестиционное
управление пенсионными активами
Вид формы:
О Основная
О Корректировочная
О По уведомлению
Дата и номер уведомления          А номер ОООООО  В дата ОООООООООО
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период       квартал     год
Себестоимость произведенной продукции (работ, услуг)
тыс. тенге
N
Наименование расходов
Т 1
Т 2
Т 3
Т 4
Т 5
Прочие
товары
(работы,
услуги)
Сумма
итого:
Код
ТН
ВЭД
Код
ТН
ВЭД
Код
ТН
ВЭД
Код
ТН
ВЭД
Код
ТН ВЭД
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Материалы:
1.1
Прибретаемые
сырье и материалы
1.2
Покупные
материалы
1.3
Природное сырье
1.4
Покупные
изделия,
полуфабрикаты
1.5
Работы и услуги
производствен-
ного характера,
выполнение
сторонними
организациями
1.6
Услуги
стороннего
транспорта,
по доставке
запасов,
материалов
1.7
Вспомогательные
материалы
1.8
Топливо и
теплоэнергия
1.9
Все виды
покупной энергии

1.10
Басқа да шығыстар
2
Қайтарымды
қалдықтардың құны
3
Негізгі өндіріс-
тік персоналдың
еңбек ақысы
4
Сақтандыруға
аударымдар
5
Жүкқұжаттық
шығыстар
5.1
Өндірісті
шикізатпен,
материалдармен,
отынмен, қуатпен,
құралдармен және
басқа да еңбек
құралдары мен
заттарымен
қамтамасыз ету
бойынша шығындар
5.2
Негізгі өндіріс-
тік қорларды
жұмыс жағдайында
ұстап тұру бойын-
ша шығындар
5.3
Қосалқы өндіріс-
тік персоналдық
еңбек ақысын
төлеу
5.4
Әлеуметтік,
медициналық
сақтандыруға
белгіленген
нормалар бойынша
аударымдар
5.5
Санитарлық-гиги-
еналық нормалар-
дың орындалуын
қамтамасыз ету
бойынша шығындар
5.6
Еңбекке қалыпты
жағдай жасау
және техника
қауіпсіздігін
қамтамасыз ету
бойынша шығындар
5.7
Өндірістік қор-
ларды жалдау үшін
төлем
5.8
Өндірістік қыз-
метпен байланысты
іссапар шығыстары
5.9
Тоқтап тұрудан
шеккен залалдар
5.10
Өндірісті дайын-
дау және игеру
шығыстары
5.11
Жабдықтарды ұстау
және пайдалану
шығыстары
5.12
Кепілдемелік
қызмет көрсету
мен тауарларды
жөндеу шығындары
5.13
Басқа да шығыстар
Барлығы:
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы
үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі       ККААЖЖЖЖ
Салық органының коды
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Салық комитеті Төрағасының
2007 жылғы 7 тамыздағы N 551
бұйрығына 7-қосымша
N 1.7 нысан
Екінші деңгейдегі банктерді, жинақтаушы
зейнетақы қорларын, сақтандыру (қайта
сақтандыру) ұйымдарын және зейнетақы
активтерін инвестициялық басқаруды
жүзеге асыратын ұйымдар мен заңды
тұлғаларды қоспағанда, электрондық
мониторингке жататын салық төлеушілердің
салық есептілігін жасау және
табыс ету ережелеріне
7-қосымша
Нысанның түрі:
0 Негізгі
0 Түзету
0 Хабарлама бойынша
Хабарламаның күні мен нөмірі  А нөмірі 000000 В күні 0000000000
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі   тоқсан    жыл
Кезеңнің шығыстары
мың теңге
N
Шығыстардың атауы
Сомасы
1
Жалпы және әкімшілік шығыстар
1.1
әкімшілік қызметкерге қатысты жұмыскерлердің еңбек ақысын төлеу
1.2
күтуші өндірістер мен шаруашылықтардағы бос емес қызметкердің еңбек ақысын төлеу
1.3

1.10
Другие расходы
2
Стоимость
возвратных
отходов
3
Оплата труда, основного
производственного персонала
4
Отчисления на
страхование
5
Накладные
расходы:
5.1
Затраты по
обеспечению
производства
сырьем,
материалами,
топливом,
энергией,
инструментами,
другими
средствами и
предметами труда
5.2
Затраты по
поддержанию
основных
производствен-
ных фондов
в рабочем
состоянии
5.3
Оплата труда
вспомогательного
производствен-
ного персонала
5.4
Отчисления по
установленным
нормам на
социальное,
медицинское
страхование
5.5
Затраты по
обеспечению
выполнения
санитарно-
гигиенических
норм
5.6
Затраты по
обеспечению
нормальных
условий труда
и техники
безопасности
5.7
Плата за аренду
производственных
фондов
5.8
Командировочные
расходы,
связанные с
производственной
деятельностью
5.9
Потери от
простоев
5.10
Расходы на
подготовку и
освоение
производства
5.11
Расходы на
содержание и
эксплуатацию
оборудования
5.12
Затраты на
гарантированное
обслуживание и
ремонт товаров
5.13
Другие расходы
Всего:
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики Казахстан
за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с
Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при
обмене электронными документами от          N
Входящий номер регистрации документа              ДДММГГГГ
Код налогового органа
Приложение 7
к приказу Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 7 августа 2007 года N 551
Форма N 1.7
Приложение 7 к Правилам
составления и представления
налоговой отчетности
налогоплательщиками,
подлежащими электронному
мониторингу, за исключением
банков второго уровня,
накопительных пенсионных
фондов, страховых
(перестраховочных) организаций
и юридических лиц,
осуществляющих инвестиционное
управление пенсионными активами
Вид формы:
О Основная
О Корректировочная
О По уведомлению
Дата и номер уведомления       А номер ОООООО  В дата ОООООООООО
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период       квартал     год
Расходы периода
тыс. тенге
N
Наименование расходов
Сумма
1
Общие и административные расходы:
1.1
оплата труда работников, относящихся
к административному персоналу
1.2
оплата труда персонала, занятого в
обслуживающих производствах и хозяйствах
1.3
отчисления от оплаты труда указанной в

3.1.1
ҚР резиденттер
3.1.2
ҚР резиденттері емес
3.2
Жеткізушілердің несиелері бойынша проценттерді төлеу
3.2.1
ҚР резиденттерден
3.2.2
ҚР резиденті еместерден
3.3
Мүлікті жалдау проценттерін төлеу бойынша шығыстар және т.б
3.3.1
Резиденттер
3.3.2
Резидент еместер
Шығыстардың барлығы
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы
үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі        ККААЖЖЖЖ
Салық органының коды
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Салық комитеті Төрағасының
2007 жылғы 7 тамыздағы N 551
бұйрығына 8-қосымша
N 1.8 нысан
Екінші деңгейдегі банктерді, жинақтаушы
зейнетақы қорларын, сақтандыру (қайта
сақтандыру) ұйымдарын және зейнетақы
активтерін инвестициялық басқаруды
жүзеге асыратын ұйымдар мен заңды
тұлғаларды қоспағанда, электрондық
мониторингке жататын салық төлеушілердің
салық есептілігін жасау және
табыс ету ережелеріне
8-қосымша
Нысанның түрі:
0 Негізгі
0 Түзету
0 Хабарлама бойынша
Хабарламаның күні мен нөмірі  А нөмірі 000000 В күні 0000000000
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі    тоқсан    жыл
Заңды тұлғалардан алынатын корпорациялық табыс салығы
бойынша алдын-ала есеп
мың теңге
р/с N
Көрсеткіштер
Сомасы, мың теңге
1
Жиынтық кіріс
2
Жиынтық кіріс
3
Салық салынатын кіріс (залал)
4
Салық салынатын кірісті түзету
5
Көшірілетін залалдарды, берілетін жеңілдіктерді ескере отырып салық салынатын кірістер
6
Есептелген корпорациялық табыс салығының сомасы
7
Шетел салығын есепке жатқызу
8
Сыйақы (мүддесі бойынша төлем кезінен ұсталған салықты есепке жатқызу
9
Төленуге жататын корпорациялық табыс салығының сомасы
10
Аванстық төлемдер нақты төленді
11
Қосымша төленуге жатады
Қайтарылуға жатады
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы
үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі       ККААЖЖЖЖ
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Салық комитеті Төрағасының

3.1.1
резидентов
3.1.2
нерезидентов
3.2
Оплата процентов по кредитам поставщиков
3.2.1
резидентов
3.2.2
нерезидентов
3.3
Расходы по выплате процентов по аренде
имущества и прочие
3.3.1
резидентов
3.3.2
нерезидентов
Всего расходов
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики Казахстан
за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной форме
налоговой отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с
Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при
обмене электронными документами от          N
Входящий номер регистрации документа              ДДММГГГГ
Код налогового органа
Приложение 8
к приказу Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 7 августа 2007 года N 551
Форма N 1.8
Приложение 8 к Правилам
составления и представления
налоговой отчетности
налогоплательщиками,
подлежащими электронному
мониторингу, за исключением
банков второго уровня,
накопительных пенсионных
фондов, страховых
(перестраховочных) организаций
и юридических лиц,
осуществляющих инвестиционное
управление пенсионными активами
Вид формы:
О Основная
О Корректировочная
О По уведомлению
Дата и номер уведомления       А номер ОООООО  В дата ОООООООООО
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период       квартал     год
Предварительный расчет по корпоративному
подоходному налогу с юридических лиц
тыс. тенге
N
П/П
Показатели
Сумма
1
Совокупный доход
2
Налогооблагаемый доход (убыток)
3
Переносимые убытки
4
Корректировка налогооблагаемого дохода
5
Налогооблагаемый доход с учетом
переносимых убытков и корректировки
6
Сумма начисленного корпоративного
подоходного налога
7
Зачет иностранного налога
8
Зачет налога, удержанного у источника
выплаты вознаграждения (выигрыша)
9
Сумма корпоративного подоходного налога,
подлежащего уплате
10
Авансовые платежи, всего в том числе:
11
Всего внесенных авансовых платежей
12
Сумма налога к доплате
13
Сумма излишне уплаченного налога
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики Казахстан
за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной форме налоговой
отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с
Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при
обмене электронными документами от
Входящий номер регистрации документа              ДДММГГГГ
Код налогового органа
Приложение 9
к приказу Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан

2007 жылғы 7 тамыздағы N 551
бұйрығына 11-қосымша
N 2.2 нысан
Электрондық мониторингке жататын
жинақтаушы зейнетақы қорларының салық
есептілігін жасау және табыс ету
Ережелеріне 2-қосымша
Нысанның түрі:
0 Негізгі
0 Түзету
0 Хабарлама бойынша
Хабарламаның күні мен нөмірі  А нөмірі 000000 В күні 0000000000
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі ай  жыл
Таза зейнетақы активтері туралы есеп
(мың теңге)
Активтер
Есепті кезеңнің басына
Есепті кезеңнің соңына
1
2
3
Банк шоттарындағы ақшалар
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі мен екінші деңгейдегі банктердегі салымдар
Сату үшін қолда бар бағалы қағаздар
оның ішінде:
Қазақстан Республикасының мемлекеттік бағалы қағаздары
халықаралық қаржы ұйымдарының бағалы қағаздары
шетелдік эмитенттердің мемлекеттік емес бағалы қағаздары
шетелдік мемлекеттердің бағалы қағаздары
Қазақстан Республикасы ұйымдарының ипотекалық облигациялары
басқа да мемлекеттік емес эмиссиялық бағалы қағаздар
"Кері РЕПО" операциялары бойынша талаптар
Дебиторлық берешек
оның ішінде:
Есептелген инвестициялық кіріс
Өзге де қаржы активтері
Активтердің жиыны
Міндеттемелер
Есепті кезеңнің басына
Есепті кезеңнің соңына
Алушылардың төлем талаптары
Комиссиялық сыйақылар бойынша кредиторлық берешек
оның ішінде:
зейнетақы активтерінен
инвестициялық кірістен
Зейнетақы төлемдерінен табыс салығы бойынша
кредиторлық берешек
Өзге де міндеттемелер
Міндеттемелердің барлығы
Таза активтердің жиыны
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы
үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі       ККААЖЖЖЖ
Салық органының коды
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Салық комитеті Төрағасының
2007 жылғы 7 тамыздағы N 551
бұйрығына 12-қосымша
N 2.3 нысан
Электрондық мониторингке жататын
жинақтаушы зейнетақы қорларының салық
есептілігін жасау және табыс ету
Ережелеріне 3-қосымша
Нысанның түрі:
0 Негізгі
0 Түзету
0 Хабарлама бойынша
Хабарламаның күні мен нөмірі  А нөмірі 000000 В күні 0000000000
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі  ай  жыл
Таза зейнетақы активтеріндегі өзгерістер туралы есеп
(мың теңге)
Баптар атауы
Өткен есепті кезең үшін
Есепті кезең үшін
1
2
3
Кезеңнің басына таза зейнетақы активтері
Зейнетақы жарналары
оның ішінде:
міндетті
ерікті
ерікті кәсіптік
Орналастырылған салымдар бойынша сыйақы түріндегі кірістер
Бағалы қағаздар бойынша сыйақы (дисконт) түріндегі кірістер
оның ішінде:
Қазақстан Республикасының мемлекеттік бағалы қағаздары
халықаралық қаржы ұйымдарының бағалы қағаздары
банктердегі салымдар (депозиттік сертификаттар)
шетелдік эмитенттердің мемлекеттік емес бағалы қағаздары
шетелдік мемлекеттердің бағалы қағаздары
Қазақстан Республикасы ұйымдарының ипотекалық облигациялары
басқа да мемлекеттік емес эмиссиялық бағалы қағаздар
"Кері РЕПО" операциялары бойынша кірістер
Акциялар бойынша дивидендтер түріндегі кірістер
Басқа да қаржылық активтер бойынша сыйақы түріндегі кірістер
Өзге де кірістер
Айыппұлдар мен өсімпұлдар
оның ішінде:
міндетті зейнетақы жарналарын уақтылы аудармағаны үшін
зейнетақы жарналарын уақтылы аударуды жүзеге асырмағаны үшін
зейнетақы активтерін тиісінше
басқармағаны үшін
Төленген немесе төленуге жататын зейнетақылар
оның ішінде:
жасы бойынша
жерлеуге
мүгедектігі бойынша
Қазақстан Республикасының аумағынан тыс тұрақты тұруға кетуі бойынша
мұрагерлеріне
еңбек сіңірген жылдары бойынша
Қорға тиесілі комиссиялық сыйақы
оның ішінде:
орналастырылған зейнетақы активтері бойынша сыйақы түріндегі кірістер
зейнетақы активтерінен
Өзге де шығыстар
Төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы
Бағалы қағаздарды сатудан кіріс (залал) нетто
Қайта бағалаудан кіріс (залал)
оның ішінде:
сату үшін қолда бар бағалы қағаздардың әділ құнының өзгеруінен
шетел валютасын қайта бағалаудан
Басқа қорлардан келіп түскен зейнетақы жинақтары
Зейнетақы жинақтарын аудару
оның ішінде:
басқа қорларға
сақтандыру ұйымдарына
Анықталмаған сомалар (қате есептелген)
Басқа да түсімдер
Анықталмаған сомаларды (қате есептелген)
қайтару
Кезеңнің соңына таза активтер
Таза зейнетақы активтеріндегі өзгерістер
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы
үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі      ККААЖЖЖЖ
Салық органының коды
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Салық комитеті Төрағасының

от 7 августа 2007 года N 551
Форма N 2.2
Приложение 2 к Правилам
представления отчетности
накопительными пенсионными
фондами, подлежащими
электронному мониторингу
О Основная
О Корректировочная
О По уведомлению
Дата и номер уведомления         А номер ОООООО  В дата ОООООООООО
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период       месяц     года
Отчет о чистых пенсионных активах
тыс. тенге
Наименование
На начало
отчетного
периода
На конец
отчетного
периода
1
2
3
Активы
Деньги на счетах в банках
Вклады в Национальном Банке Республики
Казахстан и банках второго уровня
Ценные бумаги, имеющиеся в наличии для
продажи
в том числе:
государственные ценные бумаги
Республики Казахстан
ценные бумаги международных
финансовых организаций
негосударственные ценные бумаги
иностранных эмитентов
ценные бумаги иностранных государств
ипотечные облигации организаций
Республики Казахстан
другие негосударственные эмиссионные
ценные бумаги
Требования по операциям "обратное РЕПО"
Дебиторская задолженность
в том числе:
начисленный инвестиционный доход
Прочие финансовые активы
Итого активы
Обязательства
Платежные требования получателей
Кредиторская задолженность по
комиссионным вознаграждениям
в том числе:
от пенсионных активов
от инвестиционного дохода
Кредиторская задолженность по
подоходному налогу от пенсионных выплат
Прочие обязательства
Итого обязательства
Итого чистые активы
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики Казахстан
за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с
Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при
обмене электронными документами от          N
Входящий номер регистрации документа              ДДММГГГГ
Код налогового органа
Приложение 12
к приказу Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 7 августа 2007 года N 551
Форма N 2.3
Приложение 3 к Правилам
представления отчетности
накопительными пенсионными
фондами, подлежащими
электронному мониторингу
О Основная
О Корректировочная
О По уведомлению
Дата и номер уведомления          А номер ОООООО  В дата ОООООООООО
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период       месяц     года
Отчет об изменении в чистых пенсионных активах
тыс. тенге
Наименование статей
За
предыдущий
отчетный
период
За
отчетный
период
1
2
3
Чистые пенсионные активы на начало периода
Пенсионные взносы
в том числе:
обязательные
добровольные
добровольные профессиональные
Доходы в виде вознаграждения по
размещенным вкладам
Доходы в виде вознаграждения
(дисконта) по ценным бумагам
в том числе по:
государственным ценным бумагам
Республики Казахстан
ценным бумагам международных
финансовых организаций
вкладам (депозитным сертификатам)
в банках
негосударственным ценным бумагам
иностранных эмитентов
ценным бумагам иностранных государств
ипотечным облигациям организаций
Республики Казахстан
другим негосударственным эмиссионным
ценным бумагам
Доходы по операциям "обратное РЕПО" с
ценными бумагами
Доходы в виде дивидендов по акциям
Доходы в виде вознаграждения по прочим
финансовым активам
Прочие доходы
Пеня и штрафы
в том числе:
за несвоевременное перечисление
обязательных пенсионных взносов
за несвоевременное осуществление
переводов пенсионных накоплений
за ненадлежащее управление
пенсионными активами
Пенсии, выплаченные или подлежащие
выплате
в том числе:
по возрасту
на погребение
по инвалидности
по выезду на постоянное место жительства
за пределы Республики Казахстан
наследникам
по выслуге лет
Комиссионное вознаграждение,
причитающееся Фонду
в том числе:
от инвестиционного дохода по
размещенным пенсионным активам
от пенсионных активов
Прочие расходы
Индивидуальный подоходный налог у
источника выплаты
Доход (убыток) от купли-продажи ценных
бумаг (нетто)
Доходы (убытки) от переоценки (нетто)
в том числе:
от изменения справедливой стоимости
ценных бумаг, имеющихся в наличии
для продажи
от переоценки иностранной валюты
Поступившие пенсионные накопления из
других фондов
Переводы пенсионных накоплений
в том числе:
в другие фонды
в страховые организации
Невыясненные суммы (ошибочно зачисленные)
Прочие поступления
Возврат невыясненных сумм (ошибочно
зачисленных)
Чистые активы на конец периода
Изменения в чистых пенсионных активах
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики Казахстан
за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с
Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при
обмене электронными документами от
Входящий номер регистрации документа              ДДММГГГГ
Код налогового органа
Приложение 13
к приказу Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан

2007 жылғы 7 тамыздағы N 551
бұйрығына 14-қосымша
N 2.5 нысан
Электрондық мониторингке жататын
жинақтаушы зейнетақы қорларының салық
есептілігін жасау және табыс ету
Ережелеріне 5-қосымша
Нысанның түрі:
0 Негізгі
0 Түзету
0 Хабарлама бойынша
Хабарламаның күні мен нөмірі  А нөмірі 000000 В күні 0000000000
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі   тоқсан   жыл
Кірістер мен шығыстар туралы есеп
(мың теңге)
Баптар атауы
Өткен есепті кезең үшін
Есепті кезең үшін
1
2
3
Комиссиялық сыйақы
оның ішінде:
зейнетақы активтерінен
зейнетақы активтері бойынша инвестициялық кірістен
Орналастырылған салымдар бойынша сыйақы түріндегі кірістер
Бағалы қағаздар бойынша сыйақы (купон/дисконт) түріндегі кірістер
Бағалы қағаздар бойынша өзге де кірістер (залалдар) (нетто):
оның ішінде:
бағалы қағаздарды сатып алу-сатудан кірістер (нетто)
саудаға арналған және сату үшін қолда бар бағалы қағаздардың құнының өзгеруінен кірістер (нетто)
Шетел валютасын қайта бағалаудан кірістер (залалдар) (нетто)
Ассоцияланған компанияларға инвестициялар-
дан кірістер
Өзге де кірістер
Кірістердің жиыны
Комиссиялық шығыстар
оның ішінде:
зейнетақы активтерін инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын ұйымдарға сыйақылар
банк-кастодиандарға сыйақы
бағалы қағаздар бойынша сыйақы (сыйлықақы)
түріндегі шығыстар
Алынған займдар бойынша шығыстар
оның ішінде:
қаржы лизингі бойынша
Күмәнді қарыздар бойынша резервтерге (провизияларға) шығыстар
Күмәнді қарыздар бойынша резервтерді (провизияларды) қалпына келтіру
Жалпы және әкімшілік шығыстар
оның ішінде:
ағымдағы салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер (корпорациялық табыс салығынан басқа)
персоналға шығыстар
жарнамаға шығыстар
ағымдағы жалға алулар бойынша шығыстар
амортизациялық аударымдар
Өзге де шығыстар
Шығыстардың жиыны
Салықтарды төлеуге дейінгі кіріс (залал)
Корпорациялық табыс салығы
Салықтарды төлегеннен кейін кіріс (залал)
Таза кіріс (залал)
Төтенше жағдайлардан кіріс (залал)
Азшылық үлесі
Азшылық үлесін ескере отырып таза кіріс (залал)
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы
үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі       ККААЖЖЖЖ
Салық органының коды
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Салық комитеті Төрағасының
2007 жылғы 7 тамыздағы N 551
бұйрығына 15-қосымша

от 7 августа 2007 года N 551
Форма N 2.5
Приложение 5 к Правилам
представления отчетности
накопительными пенсионными
фондами, подлежащими
электронному мониторингу
О Основная
О Корректировочная
О По уведомлению
Дата и номер уведомления        А номер ОООООО  В дата ОООООООООО
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период       квартал     года
Отчет о доходах и расходах
тыс. тенге
Наименование статей
За предыдущий
отчетный
период
За
отчетный
период
1
2
3
Комиссионные вознаграждения
в том числе:
от пенсионных активов
от инвестиционного дохода по
пенсионным активам
Доходы в виде вознаграждения по
размещенным вкладам
Доходы в виде вознаграждения
(купона/дисконта) по ценным бумагам
Иные доходы (убытки) по ценным
бумагам (нетто):
в том числе:
доходы от купли-продажи ценных бумаг
(нетто)
доходы от изменения стоимости ценных
бумаг, предназначенных для торговли
и имеющихся в наличии для продажи
(нетто)
Доходы (убытки) от переоценки
иностранной валюты (нетто)
Доходы от инвестиций в
ассоциированные компании
Прочие доходы
Итого доходов
Комиссионные расходы
в том числе:
вознаграждения организациям,
осуществляющим инвестиционное
управление пенсионными активами
вознаграждения банкам-кастодианам
Расходы в виде вознаграждения
(премии) по ценным бумагам
Расходы по полученным займам
в том числе:
по финансовому лизингу
Расходы на резервы (провизии) по
сомнительным долгам
Восстановление резервов (провизий)
по сомнительным долгам
Общие и административные расходы
в том числе:
текущие налоги и другие обязательные
платежи в бюджет (кроме
корпоративного подоходного налога)
расходы на персонал
расходы на рекламу
расходы по текущей аренде
амортизационные отчисления
Прочие расходы
Итого расходов
Доход (убыток) до уплаты налогов
Корпоративный подоходный налог
Доход (убыток) после уплаты налогов
Чистый доход (убыток)
Доход (убыток) от чрезвычайных
ситуаций
Доля меньшинства
Чистый доход (убыток) с учетом доли
меньшинства
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики Казахстан
за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с
Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при
обмене электронными документами от
Входящий номер регистрации документа              ДДММГГГГ
Код налогового органа
Приложение 15
к приказу Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 7 августа 2007 года N 551

2007 жылғы 7 тамыздағы N 551
бұйрығына 22-қосымша
N 1.3 нысан
Электрондық мониторингке жататын
сақтандыру (қайта сақтандыру)
ұйымдарының салық есептілігін
жасау және табыс ету
Ережелеріне 3-қосымша
Нысанның түрі:
0 Негізгі
0 Түзету
0 Хабарлама бойынша
Хабарламаның күні мен нөмірі  А нөмірі 000000 В күні 0000000000
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі   тоқсан   жыл
Кірістер және шығыстар туралы есеп
(мың теңге)
N р/с
Баптың атауы
есепті кезек үшін
ағымдағы жылдық басынан бастап кезең үшін (өспелі жиынтық-
пен)
өткен жылдық ұқсас есепті кезеңі үшін
өткен жылдық басынан бастап ұқсас кезең үшін (өспелі жиын-
тықпен)
1
2
3
4
5
6
1
Кірістер
2
Сақтандыру қызметінен кірістер
3
Сақтандыру сыйлықақылары, жалпы сомасы
4
Қайта сақтандыруға берілген сақтандыру сыйлықақылары
5
Сақтандыру сыйлықақы-
ларының таза сомасы
6
Еңбек сіңірілмеген сыйлықақы резервінің өзгеруі, жалпы сомасы
7
Еңбек сіңірілмеген сыйлықақы резервінде қайта сақтанушы үлесінің өзгеруі
8
Еңбек сіңірілмеген сыйлықақы резервінің таза сомасы
9
Еңбек сіңірілген сыйлықақылардың таза сомасы
10
Сақтандыру қызметі бойынша комиссиялық сыйақы түріндегі кірістер
11
Инвестициялық қызметтен кірістер
12
Сыйақы алумен байланысты кірістер
13
оның ішінде:
14
бағалы қағаздар бойынша сыйақы
(купон/дисконт)
түріндегі кірістер
15
орналастырылған салым-
дар бойынша сыйақы
түріндегі кірістер
16
Қаржылық активтермен
операциялар (нетто)
бойынша кірістер
(залалдар)
17
оның ішінде:
18
бағалы қағаздарды (нетто) сатып алу/сатудан кірістер (залалдар)
19
"РЕПО" операцияларынан кірістер (залалдар)
20
Қайта бағалаудан (нетто) кірістер (залалдар):
21
оның ішінде:
22
саудаға арналған және сату үшін қолдағы бар бағалы қағаздар (нетто) құнының өзгеруінен кірістер (залалдар)
23
шетелдік валютаны (нетто) қайта бағалаудан кірістер (залалдар)
24
Басқа да заңды тұлғалардың капиталына қатысудан кірістер
25
инвестициялық қызметтен
өзге де кірістер
26
Басқадай қызметтен өзге де кірістер
27
Активтерді өткізу мен активтерді алудан (беруден) кірістер (залалдар)
28
Төтенше жағдайлардан кірістер (залалдар)
29
Басқадай қызметтен өзге де кірістер
30
Кірістердің жиынтығы
31
Шығыстар
32
Сақтандыру төлемдерін жүзеге асыру бойынша шығыстар, жалпы сомасы
33
Қайта сақтандыруға берілген тәуекелдер бойынша шығыстарды өтеу
34
Кері талап бойынша өтеу
(нетто)
35
Сақтандыру төлемдерін жүзеге асыру бойынша таза шығыстар
36
Сақтандыру залалдарын реттеу бойынша шығыстар
37
Өмірді сақтандыру (қайта сақтандыру) шарттары бойынша болмаған залалдар резервінің өзгеруі, жалпы сомасы
38
Өмірді сақтандыру (қайта сақтандыру) шарттары бойынша болмаған залалдар резервінде қайта сақтанушы үлесінің өзгеруі
39
Өмірді сақтандыру (қайта сақтандыру) шарттары бойынша болмаған залалдар резерві өзгерулерінің таза сомасы
40
Аннуитет шарттары бойынша болмаған залалдар резервінің өзгеруі, жалпы сомасы
41
Аннуитет шарттары бойынша болмаған залалдар резервінде қайта сақтанушы үлесінің өзгеруі
42
Аннуитет шарттары бойынша болмаған залалдар резерві өзгерулерінің таза сомасы
43
Болған, бірақ мәлім-
делмеген залалдар
резервінің өзгеруі,
жалпы сомасы
44
Болған, бірақ мәлімдел-
меген залалдар резер-
вінде қайта сақтанушы
үлесінің өзгеруі
45
Болған, бірақ мәлім-
делмеген залалдар
резерві өзгерулерінің
таза сомасы
46
Мәлімделген бірақ реттелмеген залалдар резервінің өзгеруі, жалпы сомасы
47
Мәлімделген бірақ реттелмеген залалдар резервінде қайта сақтанушы үлесінің өзгеруі
48
Мәлімделген бірақ реттелмеген залалдар резерві өзгерулерінІң таза сомасы
49
Қосымша резервтердің өзгеруі, жалпы сомасы
50
Қосымша резервтерде қайта сақтанушы резервінің өзгеруі
51
Қосымша резервтер өзгерулерінің таза сомасы
52
Сақтандыру қызметі бойынша комиссиялық сыйақыларды төлеу бойынша шығыстар
53
Сыйақыны төлеумен байланысты шығыстар
54
оның ішінде:
55
бағалы қағаздар бойынша
сыйлықақы түріндегі
шығыстар
56
Күмәнді борыштар бойынша резервтерге шығыстар
57
Күмәнді борыштар бойынша резервтерді қалпына келтіру
58
Күмәнді борыштар бойынша резервтерге таза шығыстар
59
Жалпы және әкімшілік шығыстар
60
оның ішінде:
61
еңбекке ақы төлеуге және іссапар шығыстары
62
ағымдағы салықтар және бюджетке басқа да міндетті төлемдер (корпорациялық табыс салығынан басқа)
63
ағымдағы жалдау бойынша шығыстар
64
амортизациялық аударымдар және тозу
65
Басқадай шығыстар
66
Шығыстардың жиынтығы
67
Корпорациялық табыс салығын төлеуге дейін таза табыс (залал) жиынтығы
68
Корпорациялық табыс салығы, оның ішінде:
69
Негізгі қызметтен корпорациялық табыс салығы
70
Өзге де қызметтен корпорациялық табыс салығы
71
Салықтарды төлегеннен кейін таза табыс (залал)
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы
үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі       ККААЖЖЖЖ
Салық органының коды
Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Салық комитеті
Төрағасының

от 7 августа 2007 года N 551
Форма N 1.3
Приложение 3 к Правилам
составления и представления
налоговой отчетности страховыми
(перестраховочными) организациями,
подлежащими электронному
мониторингу
О Основная
О Корректировочная
О По уведомлению
Дата и номер уведомления          А номер ОООООО  В дата ОООООООООО
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период       квартал     год
Отчет о доходах и расходах                                                             тыс. тенге
N
Наименование статьи
за отчетный период
за
период
с начала
текущего
года (с
нарас-
тающим
итогом)
за
анало-
гичный
отчет-
ный
период
преды-
дущего
года
за
анало-
гичный
период
с начала
преды-
дущего
года (с
нарас-
тающим
итогом)
1
2
3
4
5
6
1
Доходы
2
Доходы от страховой деятельности
3
Страховые премии, общая сумма
4
Страховые премии, переданные
на перестрахование
5
Чистая сумма страховых премий
6
Изменение резерва
незаработанной премии,
общая сумма
7
Изменение доли
перестраховщика в резерве
незаработанной премии
8
Чистая сумма резерва
незаработанной премии
9
Чистая сумма заработанных
страховых премий
10
Доходы в виде комиссионного
вознаграждения по страховой
деятельности
11
Доходы от инвестиционной
деятельности
12
Доходы, связанные с
получением вознаграждения
13
в том числе:
14
доходы в виде вознаграждения
(купона/дисконта) по ценным
бумагам
15
доходы в виде вознаграждения
по размещенным вкладам
16
Доходы (убытки) по операциям
с финансовыми активами
(нетто):
17
в том числе:
18
доходы (убытки) от
купли/продажи ценных бумаг
(нетто)
19
доходы (убытки) от операции
"РЕПО" (нетто)
20
Доходы (убытки) от
переоценки (нетто):
21
в том числе:
22
доходы (убытки) от изменения
стоимости ценных бумаг,
предназначенных для торговли
и имеющихся в наличии для
продажи (нетто)
23
доходы (убытки) от
переоценки иностранной
валюты (нетто)
24
Доходы от участия в капитале
других юридических лиц
25
Прочие доходы от
инвестиционной деятельности
26
Доходы от иной деятельности
27
Доходы (убытки) от
реализации активов и
получения (передачи) активов
28
Доход (убыток) от
чрезвычайных обстоятельств
29
Прочие доходы от иной
деятельности
30
Итого доходов
31
Расходы
32
Расходы по осуществлению
страховых выплат, общая сумма
33
Возмещение расходов по
рискам, переданным на
перестрахование
34
Возмещение по регрессному
требованию (нетто)
35
Чистые расходы по
осуществлению страховых
выплат
36
Расходы по урегулированию
страховых убытков
37
Изменение резерва не
произошедших убытков по
договорам страхования
(перестрахования) жизни, общая сумма
38
Изменение доли
перестраховщика в резерве
не произошедших убытков
по договорам страхования
(перестрахования) жизни
39
Чистая сумма изменений
резерва не произошедших
убытков по договорам
страхования
(перестрахования) жизни
40
Изменение резерва не
произошедших убытков по
договорам аннуитета, общая
сумма
41
Изменение доли
перестраховщика в резерве
не произошедших убытков
по договорам аннуитета
42
Чистая сумма изменений
резерва не произошедших
убытков по договорам
аннуитета
43
Изменение резерва
произошедших, но
незаявленных убытков,
общая сумма
44
Изменение доли
перестраховщика в резерве
произошедших, но
незаявленных убытков
45
Чистая сумма изменений
резерва произошедших, но
незаявленных убытков
46
Изменение резерва
заявленных, но
неурегулированных убытков,
общая сумма
47
Изменение доли
перестраховщика в резерве
заявленных, но
неурегулированных убытков
48
Чистая сумма изменений
резерва заявленных, но
неурегулированных убытков
49
Изменение дополнительных
резервов, общая сумма
50
Изменение доли
перестраховщика в
дополнительных резервах
51
Чистая сумма изменений
дополнительных резервов
52
Расходы по выплате
комиссионного вознаграждения
по страховой деятельности
53
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения
54
в том числе:
55
расходы в виде премии по
ценным бумагам
56
Расходы на резервы по
сомнительным долгам
57
Восстановление резервов
по сомнительным долгам
58
Чистые расходы на резервы
по сомнительным долгам
59
Общие и административные
расходы
60
в том числе:
61
расходы на оплату труда и
командировочные
62
текущие налоги и другие
обязательные платежи в
бюджет (кроме корпоративного
подоходного налога)
63
расходы по текущей аренде
64
амортизационные отчисления
и износ
65
Прочие расходы
66
Итого расходов
67
Итого чистый доход (убыток)
до уплаты корпоративного
подоходного налога
68
Корпоративный подоходный
налог, в том числе:
69
Корпоративный подоходный
налог от основной
деятельности
70
Корпоративный подоходный
налог от иной деятельности
71
Чистый доход (убыток) после
уплаты налогов
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики Казахстан
за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с
Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при
обмене электронными документами от       N
Входящий номер регистрации документа           ДДММГГГГ
Код налогового органа
Приложение 23
к приказу Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан

2007 жылғы 7 тамыздағы N 551
бұйрығына 25-қосымша
N 2.3 нысан
Электрондық мониторингке жататын
екінші деңгейдегі банктердің
салық есептілігін жасау және табыс
ету ережелеріне 3-қосымша
Нысанның түрі:
0 Негізгі
0 Түзету
0 Хабарлама бойынша
Хабарламаның күні мен нөмірі  А нөмірі 000000 В күні 0000000000
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі   тоқсан   жыл
Теңгерме
(мың теңге)
N
Атауы
Есепті кезеңнің басына
Есепті кезеңнің соңын
1
Активтер
2
Ақшалар
3
Кассадағы қолма-қол ақша
4
Жолдағы банкноттар және металл ақша
5
Айырбастау пункттеріндегі қолма-қол
ақша
6
Банкоматтардағы қолма-қол ақша
7
Кассадағы қымбат металдардан
жасалған металл ақша
8
Жол чектарындағы ақша
9
Тазартылған қымбат металдар
10
Тазартылған қымбат металдар
11
Жолдағы тазартылған қымбат металдар
12
Металл шоттарда орналастырылған
тазартылған қымбат металдар
13
Корреспонденттік есепшоттар
14
Қазақстан Республикасының Ұлттық
Банкіндегі корреспонденттік есепшот
15
Басқа банктердегі корреспонденттік
есепшоттар
16
Банктің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне талап
17
Банктің Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкіндегі салымдары (бір
түнге)
18
Талап етілгенге дейінгі Қазақстан
Республикасының Ұлттық банкіндегі
салымдары
19
Қазақстан Республикасының Ұлттық
Банкіндегі мерзімді салымдары
20
Қазақстан Республикасының Ұлттық
Банкіндегі міндетті резервтері
21
Бағалы қағаздар
22
Саудаға арналған бағалы қағаздар
23
Сатып алған бағалы қағаздар бойынша
мерзімі өткен берешек
24
Бағалы қағаздар бойынша шығындарды
жабуға арналған резервтер
(провизиялар)
25
Саудаға арналған сатып алынған
бағалы қағаздар бағалы қағаздар
бойынша дисконт
26
Саудаға арналған сатып алынған
бағалы қағаздар бойынша сыйлықақылар
27
Саудаға арналған бағалы қағаздар
бойынша алдыңғы ұстаушылармен
есептелген сыйақылар
28
Саудаға арналған бағалы қағаздардың
әділ құнын оң түзету шоты
29
Саудаға арналған бағалы қағаздардың
әділ құнын теріс түзету шоты
30
Басқа банктерге орналастырылған
салымдар
31
Басқа банктерге орналастырылған
салымдар (бір түнге)
32
Талап етілгенге дейін басқа
банктерге орналастырылған салымдар
33
Басқа банктерге орналастырылған
қысқа мерзімді салымдар (бір айға
дейінгі)
34
Басқа банктерге орналастырылған
қысқа мерзімді салымдар (бір жылға
дейінгі)
35
Басқа банктерге орналастырылған
ұзақ мерзімді салымдар
36
Басқа банктерге орналастырылған
шартты салымдар
37
Басқа банктерге салымдар бойынша
мерзімі өткен берешегі
38
Басқа банктерге орналастырылған
салымдар бойынша арнайы резервтер
(провизиялар)
39
Басқа банктерде орналастырылған
мерзімді салым құнын оң түзету
шотын
40
Басқа банктерде орналастырылған
мерзімді салым құнын теріс түзету
шоты
41
Басқа банктерде орналастырылған
шартты салым құнын оң түзету шоты
42
Басқа банктерде орналастырылған
шартты салым құнын теріс түзету шоты
43
Банктің, кредиттік серіктестіктің
және ипотека компаниясының
міндеттемелерін қамтамасыз етуші
болып табылатын (кепіл, кепілзат)
салым
44
Басқа банктерге берілген заемдар
45
Басқа банктердің корреспонденттік
есепшоттары бойынша овернайт
заемдары
46
Басқа банктерге берілген қысқа
мерзімді заемдар
47
Басқа банктерден берілген овернайт
заемдар
48
Басқа банктерге берілген ұзақ
мерзімді заемдар
49
Басқа банктерге қаржы лизингі
50
Заемдар бойынша басқа банктердің
мерзімі өткен берешегі
51
Қаржы лизингі бойынша басқа
банктердің мерзімі өткен берешегі
52
Басқа банктерге берілген заем құнын
оң түзету шоты
53
Басқа банктерге берілген заем құнын
теріс түзету шоты
54
Басқа банктерге берілген заемдар
және қаржы лизингі бойынша арнайы
резервтер (провизиялар)
55
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарға берілген заемдар және қаржы лизингі
56
Банк операцияларының жекелеген
түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарға
берілген овернайт заемдары
57
Банк операцияларының жекелеген
түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарға
берілген қысқа мерзімді заемдар
58
Банк операцияларының жекелеген
түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарға
берілген ұзақ мерзімді заемдар
59
Банк операцияларының жекелеген
түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарға
берілген ұзақ мерзімді заем құнын
оң түзету сомасы
60
Банк операцияларының жекелеген
түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарға
берілген ұзақ мерзімді заем құнын
теріс түзету сомасы
61
Банк операцияларының жекелеген
түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарға
қаржы лизингі
62
Банк операцияларының жекелеген
түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарға
берілген заемдар бойынша мерзімі
өткен берешек
63
Банк операцияларының жекелеген
түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарға
берілген қаржы лизингі бойынша
мерзімі өткен берешек
64
Банк операцияларының жекелеген
түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарға
берілген заемдар және қаржы лизингі
бойынша арнайы резервтер
(провизиялар)
65
Филиалдармен есеп айырысу
66
Бас офиспен есеп айырысу
67
Жергілікті филиалдармен есеп айырысу
68
Шетелдік филиалдармен есеп айырысу
69
Клиенттерге талаптар
70
Клиенттерге берілген овернайт
заемдары
71
Клиенттердің кредит карточкалары
бойынша есепшоттар
72
Клиенттердің есепке алынған
вексельдері
73
Клиенттерге факторинг
74
Факторинг бойынша клиенттердің
мерзімі өткен берешегі
75
Клиенттерге берілген қысқа мерзімді
заемдар
76
Клиенттерге берілген ұзақ мерзімді
заемдар
77
Клиенттерге қаржы лизингі
78
Қаржы лизингі бойынша клиенттердің
мерзімі өткен берешегі
79
Клиенттерге форфейтинг
80
Форфейтинг бойынша клиенттердің
мерзімі өткен берешегі
81
Заемдары бойынша клиенттердің
мерзімі өткен берешегі
82
Клиенттердің наразылығы білдірілген
вексельдері
83
Клиенттерге берілген заемдар және
қаржы лизингі бойынша арнайы
резервтер (провизиялар)
84
Клиенттерге берілген өзге де заемдар
85
Клиенттерге берілген заем құнын оң
түзету шоты
86
Клиенттерге берілген заем құнын
теріс түзету шоты
87
Есепке алынған вексельдер бойынша
дисконт
88
Есепке алынған вексельдер бойынша
сыйлықақы
89
Сенімгерлік (трасттық) басқаруға
берілген қаржылық активтер
90
Өзге де бағалы қағаздар
91
Өтелгенге дейін ұсталатын бағалы
қағаздар
92
Сатуға арналған қолда бар бағалы
қағаздар
93
Сатып алынған өзге де бағалы
қағаздар бойынша дисконт
94
Сатып алынған өзге де бағалы
қағаздар бойынша сыйлықақы
95
Өзге де бағалы қағаздар бойынша
алдыңғы ұстаушылармен есептелген
сыйақылар
96
Өзге де бағалы қағаздардың әділ
құнын оң түзету шоты
97
Өзге де бағалы қағаздардың әділ
құнын теріс түзету шоты
98
Бағалы қағаздармен "кері РЕПО" операциялары
99
Жалпы резервтер (провизиялар)

от 7 августа 2007 года N 551
Форма N 2.3
Приложение 3 к Правилам
составления и представления
налоговой отчетности банками
второго уровня, подлежащими
электронному мониторингу
О Основная
О Корректировочная
О По уведомлению
Дата и номер уведомления          А номер ОООООО  В дата ОООООООООО
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период       квартал     год
Баланс
тыс. тенге
N
Наименование
На начало
отчетного
периода
На конец отчетного периода
1
Активы
2
Деньги
3
Наличность в кассе
4
Банкноты и монеты в пути
5
Наличность в обменных пунктах
6
Наличность в банкоматах
7
Монеты, изготовленные из драгоценных металлов, в кассе
8
Деньги в дорожных чеках
9
Аффинированные драгоценные металлы
10
Аффинированные драгоценные
металлы
11
Аффинированные драгоценные
металлы в пути
12
Аффинированные драгоценные
металлы, размещенные на
металлических счетах
13
Корреспондентские счета
14
Корреспондентский счет в
Национальном Банке Республики
Казахстан
15
Корреспондентские счета в
других банках
16
Требования к Национальному Банку
Республики Казахстан
17
Вклады в Национальном Банке
Республики Казахстан
(на одну ночь)
18
Вклады до востребования в
Национальном Банке Республики
Казахстан
19
Срочные вклады в Национальном
Банке Республики Казахстан
20
Обязательные резервы в
Национальном Банке Республики
Казахстан
21
Ценные бумаги
22
Ценные бумаги, предназначенные
для торговли
23
Просроченная задолженность по
приобретенным ценным бумагам
24
Cпециальные резервы (провизии)
на покрытие убытков по
ценным бумагам
25
Дисконт по приобретенным
ценным бумагам,
предназначенным для торговли
26
Премия по приобретенным ценным
бумагам, предназначенным для
торговли
27
Вознаграждение, начисленное
предыдущими держателями по
ценным бумагам, предназначенным
для торговли
28
Счет положительной
корректировки справедливой
стоимости ценных бумаг,
предназначенных для торговли
29
Счет отрицательной
корректировки справедливой
стоимости ценных бумаг,
предназначенных для торговли
30
Вклады, размещенные в других банках
31
Вклады, размещенные в других
банках (на одну ночь)
32
Вклады до востребования,
размещенные в других банках
33
Краткосрочные вклады,
размещенные в других банках
(до одного месяца)
34
Краткосрочные вклады,
размещенные в других банках
(до одного года)
35
Долгосрочные вклады,
размещенные в других банках
36
Условные вклады, размещенные
в других банках
37
Просроченная задолженность
других банков по вкладам
38
Специальные резервы (провизии)
по вкладам, размещенным в
других банках
39
Счет положительной
корректировки стоимости
срочного вклада, размещенного
в других банках
40
Счет отрицательной
корректировки стоимости
срочного вклада, размещенного
в других банках
41
Счет положительной
корректировки стоимости
условного вклада, размещенного
в других банках
42
Счет отрицательной
корректировки стоимости
условного вклада, размещенного
в других банках
43
Вклад, являющийся обеспечением
(заклад, гарантия, задаток)
обязательств банка, кредитного
товарищества и ипотечной
компании
44
Займы, предоставленные другим банкам
45
Займы овердрафт по
корреспондентским счетам
других банков
46
Краткосрочные займы,
предоставленные другим банкам
47
Займы овернайт,
предоставленные другим банкам
48
Долгосрочные займы,
предоставленные другим банкам
49
Финансовый лизинг другим банкам
50
Просроченная задолженность
других банков по займам
51
Просроченная задолженность
других банков по финансовому
лизингу
52
Счет положительной
корректировки стоимости займа,
предоставленного другим банкам
53
Счет отрицательной
корректировки стоимости займа,
предоставленного другим банкам
54
Специальные резервы (провизии)
по займам и финансовому
лизингу, предоставленным
другим банкам
55
Займы и финансовый лизинг,
предоставленные организациям,
осуществляющим отдельные виды
банковских операций
56
Займы овердрафт,
предоставленные организациям,
осуществляющим отдельные виды
банковских операций
57
Краткосрочные займы,
предоставленные организациям,
осуществляющим отдельные виды
банковских операций
58
Долгосрочные займы,
предоставленные организациям,
осуществляющим отдельные виды
банковских операций
59
Счет положительной
корректировки стоимости займа,
предоставленного организациям,
осуществляющим отдельные виды
банковских операций
60
Счет отрицательной
корректировки стоимости займа,
предоставленного организациям,
осуществляющим отдельные виды
банковских операций
61
Финансовый лизинг
организациям, осуществляющим
отдельные виды банковских
операций
62
Просроченная задолженность по
займам, предоставленным
организациям, осуществляющим
отдельные виды банковских
операций
63
Просроченная задолженность по
финансовому лизингу
предоставленному организациям,
осуществляющим отдельные виды
банковских операций
64
Специальные резервы (провизии)
по займам и финансовому
лизингу, предоставленным
организациям, осуществляющим
отдельные виды банковских
операций
65
Расчеты с филиалами
66
Расчеты с головным офисом
67
Расчеты с местными филиалами
68
Расчеты с зарубежными филиалами
69
Требования к клиентам
70
Займы овердрафт,
предоставленные клиентам
71
Счета по кредитным карточкам
клиентов
72
Учтенные векселя клиентов
73
Факторинг клиентам
74
Просроченная задолженность
клиентов по факторингу
75
Краткосрочные займы,
предоставленные клиентам
76
Долгосрочные займы,
предоставленные клиентам
77
Финансовый лизинг клиентам
78
Просроченная задолженность
клиентов по финансовому лизингу
79
Форфейтинг клиентам
80
Просроченная задолженность
клиентов по форфейтингу
81
Просроченная задолженность
клиентов по займам
82
Опротестованные векселя
клиентов
83
Специальные резервы (провизии)
по займам и финансовому
лизингу, предоставленным
клиентам
84
Прочие займы, предоставленные
клиентам
85
Счет положительной корректировки стоимости
займа, предоставленного
клиентам
86
Счет отрицательной корректировки стоимости
займа, предоставленного
клиентам
87
Дисконт по учтенным векселям
88
Премия по учтенным векселям
89
Финансовые активы, переданные
в доверительное (трастовое)
управление
90
Прочие ценные бумаги
91
Ценные бумаги, удерживаемые до
погашения
92
Ценные бумаги, имеющиеся в
наличии для продажи
93
Дисконт по приобретенным
прочим ценным бумагам
94
Премия по приобретенным прочим
ценным бумагам
95
Вознаграждение, начисленное
предыдущими держателями по
прочим ценным бумагам
96
Счет положительной
корректировки справедливой
стоимости прочих ценных бумаг
97
Счет отрицательной
корректировки справедливой
стоимости прочих ценных бумаг
98
Операции "обратное РЕПО" с ценными
бумагами
99
Общие резервы (провизии)

170
Өзге де есептелген комиссиялық
кірістер
171
Кастодиандық қызметтен есептелген
комиссиялық кірістер
172
Төлем құжаттарының акцепті үшін
есептелген комиссиялық кірістері
173
Кассалық операциялар бойынша
көрсеткен қызметі үшін есептелген
комиссиялық кірістер
174
Құжаттандырылған есеп айырысу
бойынша есептелген комиссиялық
кірістер
175
Форфейтинг операциялар бойынша
көрсеткен қызметі үшін есептелген
комиссиялық кірістер
176
Факторингтік операциялар бойынша
көрсеткен қызметі үшін есептелген
комиссиялық кірістер
177
Мерзімі өткен комиссиялық кірістер
178
Аударым операциялары бойынша
көрсеткен қызметі үшін мерзімі
өткен комиссиялық кірістер
179
Сақтандыру полистерін сату бойынша
көрсеткен қызметі үшін мерзімі
өткен комиссиялық кірістер
180
Бағалы қағаздарды сатып алу-сату
бойынша көрсеткен қызметі үшін
мерзімі өткен комиссиялық кірістер
181
Шетел валютасын сатып алу-сату
бойынша көрсеткен қызметі үшін
мерзімі өткен комиссиялық кірістер
182
Сенімгерлік (трасттық) операциялар
бойынша көрсеткен қызметі үшін
мерзімі өткен комиссиялық кірістер
183
Берілген кепілдіктер бойынша
көрсеткен қызметі үшін мерзімі
өткен комиссиялық кірістер
184
Салымдарды қабылдау, клиенттердің
банктік есепшоттарын ашу және
жүргізу бойынша көрсеткен қызметі
үшін мерзімі өткен комиссиялық
кірістер

170
Начисленные прочие
комиссионные доходы
171
Начисленные комиссионные
доходы по кастодиальной
деятельности
172
Начисленные комиссионные
доходы за акцепт платежных
документов
173
Начисленные комиссионные
доходы за услуги по кассовым
операциям
174
Начисленные комиссионные
доходы по документарным
расчетам
175
Начисленные комиссионные
доходы за услуги по
форфейтинговым операциям
176
Начисленные комиссионные
доходы за услуги по
факторинговым операциям
177
Просроченные комиссионные доходы
178
Просроченные комиссионные
доходы за услуги по переводным
операциям
179
Просроченные комиссионные
доходы за услуги по реализации
страховых полисов
180
Просроченные комиссионные
доходы за услуги по
купле-продаже ценных бумаг
181
Просроченные комиссионные
доходы за услуги по
купле-продаже иностранной
валюты
182
Просроченные комиссионные
доходы за услуги по
доверительным (трастовым)
операциям
183
Просроченные комиссионные
доходы за услуги по выданным
гарантиям
184
Просроченные комиссионные
доходы за услуги по приему
вкладов, открытию и ведению
банковских счетов клиентов

237
Қазақстан Республикасының
Үкіметінен алынған ұзақ мерзімді
заемдар
238
Қазақстан Республикасының
Үкіметінен және Қазақстан
Республикасының жергілікті үкімет
органдарынан алынған заем құнын
теріс түзету шоты
239
Қазақстан Республикасының
Үкіметінен алынған заемдар бойынша
мерзімі өткен берешек
240
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемдар
241
Халықаралық қаржы ұйымдарынан
алынған қысқа мерзімді заемдар
242
Халықаралық қаржы ұйымдарынан
алынған заем құнын оң түзету шоты

237
Долгосрочные займы, полученные
от Правительства Республики
Казахстан
238
Счет отрицательной
корректировки стоимости займа,
полученного от Правительства
Республики Казахстан и местных
органов власти Республики
Казахстан
239
Просроченная задолженность
по займам, полученным от
Правительства Республики
Казахстан
240
Займы, полученные от международных
финансовых организаций
241
Краткосрочные займы,
полученные от международных
финансовых организаций
242
Счет положительной
корректировки стоимости займа,
полученного от международных
финансовых организаций

243
Халықаралық қаржы ұйымдарынан
алынған ұзақ мерзімді заемдар
244
Халықаралық қаржы ұйымдарынан
алынған заем құнын теріс түзету шоты
245
Халықаралық қаржы ұйымдарынан
алынған заемдар бойынша мерзімі
өткен берешек
246
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын басқа банктерден және ұйымдардан алынған заемдар
247
Қазақстан Республикасының Ұлттық
Банкінен алынған заемдар
248
Шетелдік орталық банктерден алынған
заемдар

243
Долгосрочные займы, полученные
от международных финансовых
организаций
244
Счет отрицательной
корректировки стоимости займа,
полученного от международных
финансовых организаций
245
Просроченная задолженность по
займам, полученным от
международных финансовых
организаций
246
Займы, полученные от других банков
и организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
247
Займы, полученные от
Национального Банка Республики
Казахстан
248
Займы, полученные от
иностранных центральных банков

249
Басқа банктерден алынған қысқа
мерзімді заемдар
250
Банк операцияларының жекелеген
түрлерін жүзеге асыратын басқа
банктерден және ұйымдардан алынған
заем құнын оң түзету шоты
251
Басқа банктерден алынған ұзақ
мерзімді заемдар
252
Басқа банктерден алынған қаржы
лизингі
253
Басқа банктерден алынған заемдар
және қаржы лизингі бойынша мерзімі
өткен берешек
254
Қазақстан Республикасының Ұлттық
Банкінен алынған заемдар және қаржы
лизингі бойынша мерзімі өткен
берешек
255
Банк операцияларының жекелеген
түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардан
алынған қысқа мерзімді заемдар

249
Краткосрочные займы,
полученные от других банков
250
Счет положительной
корректировки стоимости займа,
полученного от других банков и
организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских
операций
251
Долгосрочные займы, полученные
от других банков
252
Финансовый лизинг, полученный
от других банков
253
Просроченная задолженность по
займам и финансовому лизингу,
полученным от других банков
254
Просроченная задолженность по
займам и финансовому лизингу,
полученным от Национального
Банка Республики Казахстан
255
Краткосрочные займы,
полученные от организаций,
осуществляющих отдельные виды
банковских операций

331
Тазартылған қымбат металдардағы
металл шоттар бойынша есептелген
шығыстар
332
Басқа банктердің овернайт заемдары
бойынша есептелген шығыстар
333
Басқа банктердің мерзімді салымдары
бойынша есептелген шығыстар
334
Басқа банктердің міндеттемелерін
қамтамасыз етуші болып табылатын
салымдар (кепілдікпен, кепілзатпен)
бойынша есептелген шығыстар
335
Басқа банктердің шартты салымдары
бойынша есептелген шығыстар
336
Бас офисі пен филиалдардың
арасындағы есеп айырысу бойынша
есептелген шығыстар
337
Аудит және консультациялық
қызметтер бойынша есептелген
шығыстар

331
Начисленные расходы по
металлическим счетам в
аффинированных драгоценных
металлах
332
Hачисленные расходы по займам
овернайт других банков
333
Начисленные расходы по срочным
вкладам других банков
334
Начисленные расходы по вкладу,
являющемуся обеспечением
(заклад, гарантия, задаток)
обязательств других банков
335
Начисленные расходы по
условным вкладам других банков
336
Начисленные расходы по
расчетам между головным офисом
и его филиалами
337
Начисленные расходы по аудиту
и консультационным услугам

368
Алынған кепілдіктер бойынша қызмет
көрсету бойынша есептелген
комиссиялық шығыстар
369
Клиенттердің карт-шоттары бойынша
қызмет көрсетулер бойынша
есептелген комиссиялық шығыстар
370
Есептелген өзге комиссиялық шығыстар
371
Кастодиандық қызмет бойынша қызмет
көрсету бойынша есептелген
комиссиялық шығыстар
372
Мерзімі өткен комиссиялық шығыстар
373
Аударым операциялары бойынша қызмет
көрсету бойынша мерзімі өткен
комиссиялық шығыстар
374
Сақтандыру полистерін сату бойынша
қызмет көрсету бойынша мерзімі
өткен комиссиялық шығыстар

368
Начисленные комиссионные
расходы по услугам по
полученным гарантиям
369
Начисленные комиссионные
расходы по услугам по
карт-счетам клиентов
370
Начисленные прочие
комиссионные расходы
371
Начисленные комиссионные
расходы по услугам по
кастодиальной деятельности
372
Просроченные комиссионные расходы
373
Просроченные комиссионные
расходы по услугам  по
переводным операциям
374
Просроченные комиссионные
расходы по услугам по
реализации страховых полисов

428
Шетел валютасының өткен жылдардағы
қайта бағалау резервтері
429
Тазартылған қымбат металдардың
өткен жылдардағы қайта бағалау
резервтері
430
Заемдардың валюталық баламасын
белгілей отырып өткен жылдардағы
теңгемен есептелген заемдарды қайта
бағалау резервтері
431
Салымдардың валюталық баламасын
белгілей отырып өткен жылдардағы
теңгемен есептелген салымдарды
қайта бағалау резервтері
432
Басқа да қайта бағалау бойынша
резервтер
433
Бөлінбеген таза кіріс (өтелмеген
шығындар)
434
Өзіндік капиталдың жаңадан енгізілген баланстық шоттары бойынша өзге де деректер
435
ЖИЫНЫ:
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы
үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігінің нысандарын толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі       ККААЖЖЖЖ
Салық органының коды
Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Салық комитеті
Төрағасының
2007 жылғы 7 тамыздағы N 551
бұйрығына 26-қосымша
N 2.4 нысан
Электрондық мониторингке жататын
екінші деңгейдегі банктердің
салық есептілігін жасау және табыс
ету ережелеріне 4-қосымша
Нысанның түрі:
0 Негізгі
0 Түзету
0 Хабарлама бойынша
Хабарламаның күні мен нөмірі  А нөмірі 000000  В күні 0000000000
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі   тоқсан   жыл
КІРІСТЕР МЕН ШЫҒЫСТАР
(мың теңге)
N
Атауы
Есепті кезеңнің басына
Есепті кезеңнің соңына
1
Кірістер
2
Корреспонденттік есепшоттар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
3
Қазақстан Республикасының Ұлттық
Банкіндегі корреспонденттік есепшот
бойынша сыйақы алуға байланысты
кірістер
4
Басқа банктердегі корреспонденттік
есепшоттар бойынша сыйақы алуға
байланысты кірістер
5
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде орналастырылған салымдар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
6
Қазақстан Республикасының Ұлттық
Банкінде орналастырылған салымдары
бойынша сыйақы алуға байланысты
кірістер (бір түнге)
7
Қазақстан Республикасының Ұлттық
Банкінде орналастырылған талап ету
салымдары бойынша сыйақы алуға
байланысты кірістер
8
Қазақстан Республикасының Ұлттық
Банкінде орналастырылған мерзімді
салымдары бойынша сыйақы алуға
байланысты кірістер
9
Қазақстан Республикасының Ұлттық
Банкіндегі міндетті резервтері бойынша
сыйақы алуға байланысты кірістер
10
Бағалы қағаздар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
11
Саудаға арналған бағалы қағаздар
бойынша сыйақы алуға байланысты
кірістер
12
Саудаға арналған сатып алынған бағалы
қағаздар бойынша дисконт амортизациясы
бойынша кірістер
13
Басқа банктерге орналастырылған салымдар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
14
Басқа банктерге орналастырылған
салымдар бойынша сыйақы алуға
байланысты кірістер (бір түнге)
15
Басқа банктерге орналастырылған талап
ету бойынша салымдар бойынша сыйақы
алуға байланысты кірістер
16
Басқа банктерге орналастырылған қысқа
мерзімді салымдар бойынша сыйақы алуға
байланысты кірістер (бір айға дейінгі)
17
Басқа банктерге орналастырылған қысқа
мерзімді салымдар бойынша сыйақы алуға
байланысты кірістер (бір жылға дейінгі)
18
Басқа банктерге орналастырылған ұзақ
мерзімді салымдар бойынша сыйақы алуға
байланысты кірістер
19
Басқа банктерге орналастырылған шартты
салымдар бойынша сыйақы алуға
байланысты кірістер
20
Басқа банктердің салымдар бойынша
мерзімі өткен берешегі бойынша сыйақы
алуға байланысты кірістер
21
Металл шоттарда орналастырылған
тазартылған қымбат металдар бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
22
Басқа банктерде орналастырылған
мерзімді салым құнын оң түзету
түріндегі кірістер
23
Басқа банктерде орналастырылған шартты
салым құнын оң түзету түріндегі
кірістер
24
Басқа банктерден тартылған мерзімді
салым құнын теріс түзету түріндегі
кірістер
25
Басқа банктерден тартылған шартты
салым құнын теріс түзету түріндегі
кірістер
26
Банктің, кредиттік серіктестіктің және
ипотека компаниясының міндеттемелерін
қамтамасыз етуші (кепіл, кепілзат)
болып табылатын салым бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
27
Басқа банктерге берілген заемдар бойынша
сыйақы алуға байланысты кірістер
28
Басқа банктерге берілген овердрафт
заемдары бойынша сыйақы алуға
байланысты кірістер
29
Басқа банктерге берілген қысқа
мерзімді заемдар бойынша сыйақы алуға
байланысты кірістер
30
Басқа банктерге берілген овернайт
заемдары бойынша сыйақы алумен
байланысты кірістер
31
Басқа банктерге берілген ұзақ мерзімді
заемдар бойынша сыйақы алуға
байланысты кірістер
32
Басқа банктерге берілген қаржы лизингі
бойынша сыйақы алуға байланысты
кірістер
33
Банктің заемдары бойынша басқа
банктердің мерзімі өткен берешегі
бойынша сыйақы алуға байланысты
кірістер
34
Басқа банктерге берілген заемдар
бойынша комиссиялық сыйақылар
35
Басқа банктерге берілген заем құнын оң
түзету түріндегі кірістер
36
Басқа банктерден алынған заем құнын
теріс түзету түріндегі кірістер
37
Банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын ұйымдарға берілген
немесе банк операцияларының жекелеген
түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардан
алынған заемдар және қаржы лизингі
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
38
Банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын ұйымдарға берілген
овердрафт заемдары бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
39
Банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын ұйымдарға берілген
қысқа мерзімді заемдар бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
40
Банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын ұйымдарға берілген ұзақ
мерзімді заемдар бойынша сыйақы алумен
байланысты кірістер
41
Банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын ұйымдарға берілген ұзақ
мерзімді заем құнын оң түзету түріндегі
кірістер
42
Банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын ұйымдарға берілген ұзақ
мерзімді заем құнын теріс түзету
түріндегі кірістер
43
Банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын ұйымдарға берілген
қаржы лизингі бойынша сыйақы алумен
байланысты кірістер
44
Филиалдармен есеп айырысулар бойынша
кірістер
45
Бас офиспен есеп айырысулар бойынша
кірістер
46
Жергілікті филиалдармен есеп айырысу
бойынша кірістер
47
Шетелдік филиалдармен есеп айырысу
бойынша кірістер
48
Банктің клиенттерге талабы бойынша
сыйақы алуға байланысты кірістер
49
Клиенттерге берілген овердрафт
заемдары бойынша сыйақы алуға
байланысты кірістер
50
Клиенттердің кредит карточкалары
бойынша сыйақы алуға байланысты
кірістер
51
Клиенттердің есепке алынған
вексельдері бойынша сыйақы алуға
байланысты кірістер
52
Клиенттердің факторинг бойынша сыйақы
алуға байланысты кірістер
53
Клиенттерге берілген қысқа мерзімді
заемдар бойынша сыйақы алуға
байланысты кірістер
54
Клиенттерге берілген ұзақ мерзімді
заемдар бойынша сыйақы алуға
байланысты кірістер
55
Клиенттерге берілген қаржы лизингі
бойынша сыйақы алуға байланысты
кірістер
56
Клиенттерге форфейтинг бойынша сыйақы
алуға байланысты кірістер
57
Заемдар бойынша клиенттердің мерзімі
өткен берешегі бойынша сыйақы алуға
байланысты кірістер
58
Клиенттерге берілген өзге де заемдар
бойынша сыйақылар алуға байланысты
кірістер
59
Клиенттерге берілген өзге де заемдар
бойынша комиссиялық сыйақылар
60
Клиенттерге берілген заем құнын оң
түзету түріндегі кірістер
61
Қазақстан Республикасының Үкіметінен,
Қазақстан Республикасының жергілікті
үкімет органдарынан және халықаралық
қаржылық ұйымдардан алынған заем құнын
теріс түзету түріндегі кірістер
62
Клиенттерден тартылған мерзімді салым
құнын теріс түзету түріндегі кірістер
63
Клиенттерден тартылған шартты салым
құнын теріс түзету түріндегі кірістер
64
Сенімгерлік (трасттық) басқаруға
берілген қаржылық активтер бойынша
сыйақы алуға байланысты кірістер
65
Өзге бағалы қағаздар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
66
Өтелгенге дейінгі ұсталатын бағалы
қағаздар бойынша сыйақы алуға
байланысты кірістер
67
Сатуға арналған қолда бар бағалы
қағаздар бойынша сыйақы алуға
байланысты кірістер
68
Сатып алынған өзге бағалы қағаздар
бойынша дисконт амортизациясы бойынша
кірістер
69
Айналысқа жіберілген бағалы қағаздар
бойынша сыйақы амортизациясы бойынша
кірістер
70
Бағалы қағаздармен "кері РЕПО"  операциялары бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
71
Капиталға және реттелген борышқа инвестициялар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
72
Еншілес ұйымдардың акциялары бойынша
алынған дивидендтер
73
Тәуелді ұйымдардың акциялары бойынша
алынған дивидендтер
74
Реттелген борышқа инвестициялар
бойынша сыйақы алуға байланысты
кірістер
75
Өзге инвестициялар бойынша сыйақы
алуға байланысты кірістер
76
Дилинг операциялары бойынша кірістер
77
Бағалы қағаздарды сатып алу-сату
бойынша кірістер
78
Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша
кірістер
79
Қымбат металдарды сатып алу-сату
бойынша кірістер
80
Бағалы қағаздар бойынша форвард
операцияларын қайта бағалау бойынша
жұмсалмаған кіріс
81
Шетел валютасы бойынша форвард
операцияларын қайта бағалау бойынша
жұмсалмаған кіріс
82
Тазартылмаған қымбат металдар бойынша
форвард операцияларын қайта бағалау
бойынша жұмсалмаған кіріс
83
Қаржы фьючерстерін қайта бағалау
бойынша жұмсалмаған кіріс
84
Опцион операцияларын қайта бағалау
бойынша жұмсалмаған кіріс
85
Спот операцияларын қайта бағалаудан
жұмсалмаған кіріс
86
Своп операцияларын қайта бағалаудан
жұмсалмаған кіріс
87
Туынды құралдармен өзге операцияларды
қайта бағалаудан кірістер
88
Комиссиялық кірістер
89
Аударым операциялары бойынша көрсеткен
қызметі үшін есептелген комиссиялық
кірістер
90
Сақтандыру полистерін сату бойынша
көрсеткен қызметі бойынша есептелген
комиссиялық кірістер
91
Бағалы қағаздарды сатып алу-сату
бойынша көрсеткен қызметі бойынша
есептелген комиссиялық кірістер
92
Банктің шетел валютасын сатып алу-сату
бойынша көрсеткен қызметі бойынша
комиссиялық кірістер
93
Сенімгерлік (трасттық) операциялар
бойынша көрсеткен қызмет бойынша
комиссиялық кірістер
94
Кепілдіктер беру жөніндегі көрсеткен
қызметі бойынша комиссиялық кірістер
95
Салымдарды қабылдау, клиенттердің
банктік есепшоттарын ашу және жүргізу
бойынша көрсеткен қызмет бойынша
комиссиялық кірістер
96
Өзге де комиссиялық кірістер
97
Кастодиандық қызмет бойынша
комиссиялық кірістер
98
Төлем құжаттарының акцепті үшін
алынған комиссиялық кірістер
99
Кассалық операциялар бойынша көрсеткен
қызмет үшін комиссиялық кірістер

428
Резервы переоценки прошлых лет
иностранной валюты
429
Резервы переоценки прошлых лет
аффинированных драгоценных
металлов
430
Резервы переоценки прошлых лет
займов в тенге с фиксацией
валютного эквивалента займов
431
Резервы переоценки прошлых лет
вкладов в тенге с фиксацией
валютного эквивалента вкладов
432
Резервы по прочей переоценке
433
Нераспределенный чистый доход
(непокрытый убыток)
434
Прочие данные по вновь включенным
балансовым счетам собственного
капитала
435
ИТОГО:
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики Казахстан
за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с
Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при
обмене электронными документами от       N
Входящий номер регистрации документа           ДДММГГГГ
Код налогового органа
Приложение 26
к приказу Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 7 августа 2007 года N 551
Форма N 2.4
Приложение 4 к Правилам
составления и представления
налоговой отчетности банками
второго уровня, подлежащими
электронному мониторингу
О Основная
О Корректировочная
О По уведомлению
Дата и номер уведомления          А номер ОООООО  В дата ОООООООООО
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период       квартал     год
Доходы и расходы
тыс. тенге
N
Наименование
На начало
отчетного
периода
На конец
отчетного
периода
1
Доходы
2
Доходы, связанные с получением
вознаграждения по
корреспондентским счетам
3
Доходы, связанные с
получением вознаграждения
по корреспондентскому счету
в Национальном Банке
Республики Казахстан
4
Доходы, связанные с
получением вознаграждения
по корреспондентским счетам
в других банках
5
Доходы, связанные с получением
вознаграждения по вкладам,
размещенным в Национальном Банке
Республики Казахстан
6
Доходы, связанные с
получением вознаграждения
по вкладам, размещенным в
Национальном Банке
Республики Казахстан
(на одну ночь)
7
Доходы, связанные с
получением вознаграждения по
вкладам до востребования,
размещенным в Национальном
Банке Республики Казахстан
8
Доходы, связанные с
получением вознаграждения по
срочным вкладам, размещенным
в Национальном Банке
Республики Казахстан
9
Доходы, связанные с
получением вознаграждения
по обязательным резервам
в Национальном Банке
Республики Казахстан
10
Доходы, связанные с получением
вознаграждения по ценным бумагам
11
Доходы, связанные с
получением вознаграждения
по ценным бумагам,
предназначенным для торговли
12
Доходы по амортизации
дисконта по приобретенным
ценным бумагам,
предназначенным для торговли
13
Доходы, связанные с получением
вознаграждения по вкладам,
размещенным в других банках
14
Доходы, связанные с
получением вознаграждения
по вкладам, размещенным в
других банках (на одну ночь)
15
Доходы, связанные с
получением вознаграждения
по вкладам до востребования,
размещенным в других банках
16
Доходы, связанные с
получением вознаграждения
по краткосрочным вкладам,
размещенным в других банках
(до одного месяца)
17
Доходы, связанные с
получением вознаграждения
по краткосрочным вкладам,
размещенным в других банках
(до одного года)
18
Доходы, связанные с
получением вознаграждения
по долгосрочным вкладам,
размещенным в других банках
19
Доходы, связанные с
получением вознаграждения
по условным вкладам,
размещенным в других банках
20
Доходы, связанные с
получением вознаграждения
по просроченной
задолженности других банков
по вкладам
21
Доходы, связанные с
получением вознаграждения по
аффинированным драгоценным
металлам, размещенным на
металлических счетах
22
Доходы в виде положительной
корректировки стоимости
срочного вклада, размещенного
в других банках
23
Доходы в виде положительной
корректировки стоимости
условного вклада,
размещенного в других банках
24
Доходы в виде отрицательной
корректировки стоимости
срочного вклада,
привлеченного от других
банков
25
Доходы в виде отрицательной
корректировки стоимости
условного вклада,
привлеченного от других
банков
26
Доходы, связанные с
получением вознаграждения по
вкладу, являющемуся
обеспечением (заклад,
гарантия, задаток)
обязательств банка,
кредитного товарищества и
ипотечной компании
27
Доходы, связанные с получением
вознаграждения по займам,
предоставленным другим банкам
28
Доходы, связанные с
получением вознаграждения
по займам овердрафт,
предоставленным другим банкам
29
Доходы, связанные с
получением вознаграждения по
краткосрочным займам,
предоставленным другим банкам
30
Доходы, связанные с
получением вознаграждения по
займам овернайт,
предоставленным другим банкам
31
Доходы, связанные с
получением вознаграждения по
долгосрочным займам,
предоставленным другим банкам
32
Доходы, связанные с
получением вознаграждения по
финансовому лизингу,
предоставленному другим
банкам
33
Доходы, связанные с
получением вознаграждения по
просроченной задолженности
других банков по займам
34
Комиссионное вознаграждение
по займам, предоставленным
другим банкам
35
Доходы в виде положительной
корректировки стоимости
займа, предоставленного
другим банкам
36
Доходы в виде отрицательной
корректировки стоимости
займа, полученного от других
банков
37
Доходы, связанные с получением
вознаграждения по займам и
финансовому лизингу,
предоставленным организациям,
осуществляющим отдельные виды
банковских операций или
полученным от организаций,
осуществляющих отдельные виды
банковских операций
38
Доходы, связанные с
получением вознаграждения
по займам овердрафт,
предоставленным организациям,
осуществляющим отдельные
виды банковских операций
39
Доходы, связанные с
получением вознаграждения
по краткосрочным займам,
предоставленным организациям,
осуществляющим отдельные
виды банковских операций
40
Доходы, связанные с
получением вознаграждения
по долгосрочным займам,
предоставленным организациям,
осуществляющим отдельные
виды банковских операций
41
Доходы в виде положительной
корректировки стоимости
займа, предоставленного
организациям, осуществляющим
отдельные виды банковских
операций
42
Доходы в виде отрицательной
корректировки стоимости
займа, полученного от
организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских
операций
43
Доходы, связанные с
получением вознаграждения по
финансовому лизингу,
предоставленному
организациям, осуществляющим
отдельные виды банковских
операций
44
Доходы по расчетам с филиалами
45
Доходы по расчетам с
головным офисом
46
Доходы по расчетам с
местными филиалами
47
Доходы по расчетам с
зарубежными филиалами
48
Доходы, связанные с получением
вознаграждения по требованиям
банка к клиентам
49
Доходы, связанные с
получением вознаграждения
по займам овердрафт,
предоставленным клиентам
50
Доходы, связанные с
получением вознаграждения по
кредитным карточкам клиентов
51
Доходы, связанные с
получением вознаграждения по
учтенным векселям клиентов
52
Доходы, связанные с
получением вознаграждения
по факторингу клиентам
53
Доходы, связанные с
получением вознаграждения
по краткосрочным займам,
предоставленным клиентам
54
Доходы, связанные с
получением вознаграждения
по долгосрочным займам,
предоставленным клиентам
55
Доходы, связанные с
получением вознаграждения
по финансовому лизингу,
предоставленному клиентам
56
Доходы, связанные с
получением вознаграждения
по форфейтингу клиентам
57
Доходы, связанные с
получением вознаграждения
по просроченной задолженности
клиентов по займам
58
Доходы, связанные с
получением вознаграждения
по прочим займам,
предоставленным клиентам
59
Комиссионное вознаграждение
по займам, предоставленным
клиентам
60
Доходы в виде положительной
корректировки стоимости
займа, предоставленного
клиентам
61
Доходы в виде отрицательной
корректировки стоимости
займа, полученного от
Правительства Республики
Казахстан, местных органов
власти Республики Казахстан
и международных финансовых
организаций
62
Доходы в виде отрицательной
корректировки стоимости
срочного вклада,
привлеченного от клиентов
63
Доходы в виде отрицательной
корректировки стоимости
условного вклада,
привлеченного от клиентов
64
Доходы, связанные с
получением вознаграждения
по финансовым активам,
переданным в доверительное
(трастовое) управление
65
Доходы, связанные с получением
вознаграждения по прочим ценным
бумагам
66
Доходы, связанные с
получением вознаграждения по
ценным бумагам, удерживаемым
до погашения
67
Доходы, связанные с
получением вознаграждения по
ценным бумагам, имеющимся в
наличии для продажи
68
Доходы по амортизации
дисконта по приобретенным
прочим ценным бумагам
69
Доходы по амортизации премии
по выпущенным в обращение
ценным бумагам
70
Доходы, связанные с получением
вознаграждения по операциям
"обратное РЕПО" с ценными
бумагами
71
Доходы, связанные с получением
вознаграждения по инвестициям в
капитал и субординированный долг
72
Дивиденды, полученные по
акциям дочерних организаций
73
Дивиденды, полученные по
акциям зависимых организаций
74
Доходы, связанные с
получением вознаграждения
по инвестициям в
субординированный долг
75
Доходы, связанные с
получением вознаграждения
по прочим инвестициям
76
Доходы по дилинговым операциям
77
Доходы по купле-продаже
ценных бумаг
78
Доходы по купле-продаже
иностранной валюты
79
Доходы по купле-продаже
драгоценных металлов
80
Нереализованный доход от
переоценки форвардных
операций по ценным бумагам
81
Нереализованный доход от
переоценки форвардных
операций по иностранной
валюте
82
Нереализованный доход от
переоценки форвардных
операций по аффинированным
драгоценным металлам
83
Нереализованный доход от
переоценки финансовых
фьючерсов
84
Нереализованный доход от
переоценки опционных операций
85
Нереализованный доход от
переоценки операций спот
86
Нереализованный доход от
переоценки операций своп
87
Нереализованный доход от
переоценки прочих операций
с производными инструментами
88
Комиссионные доходы
89
Комиссионные доходы за
услуги по переводным
операциям
90
Комиссионные доходы за
услуги по реализации
страховых полисов
91
Комиссионные доходы за
услуги по купле-продаже
ценных бумаг
92
Комиссионные доходы за
услуги по купле-продаже
иностранной валюты
93
Комиссионные доходы за
услуги по доверительным
(трастовым) операциям
94
Комиссионные доходы за
услуги по выдаче гарантий
95
Комиссионные доходы за
услуги по приему вкладов,
открытию и ведению
банковских счетов клиентов
96
Прочие комиссионные доходы
97
Комиссионные доходы по
кастодиальной деятельности
98
Комиссионные доходы,
полученные за акцепт
платежных документов
99
Комиссионные доходы за
услуги по кассовым операциям

141
Корреспонденттік есепшоттар бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
142
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің
корреспонденттік есепшоттары бойынша
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
143
Шетелдік орталық банктердің
корреспонденттік есепшоттары бойынша
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
144
Басқа банктердің корреспонденттік
есепшоттары бойынша сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
145
Банк операцияларының жекелеген
түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың
корреспонденттік есепшоттары бойынша
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
146
Тазартылған қымбат металдағы металл
шоттар бойынша сыйақы төлеуге
байланысты шығындар
147
Қазақстан Республикасының Үкіметінен және жергілікті үкімет органдарынан алынған заемдар бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
148
Қазақстан Республикасының Үкіметінен
және жергілікті үкімет органдарынан
алынған қысқа мерзімді заемдар бойынша
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
149
Қазақстан Республикасының Үкіметінен
және жергілікті үкімет органдарынан
алынған ұзақ мерзімді заемдар бойынша
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
150
Қазақстан Республикасының Үкіметінен
және Қазақстан Республикасының
жергілікті үкімет органдарынан алынған
заем құнын оң түзету түрінде алынған
кірістер
151
ҚР Үкіметінен және жергілікті үкімет
органдарынан алынған заемдар бойынша
мерзімі өткен берешек бойынша сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар

141
Расходы
142
Расходы, связанные с выплатой
вознаграждения по
корреспондентским счетам
143
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
корреспондентским счетам
Национального Банка
Республики Казахстан
144
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
корреспондентским счетам
иностранных центральных
банков
145
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
корреспондентским счетам
других банков
146
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
корреспондентским счетам
организации, осуществляющей
отдельные виды банковских
операций
147
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
металлическим счетам в
аффинированном драгоценном
металле
148
Расходы, связанные с выплатой
вознаграждения по займам,
полученным от Правительства и
местных органов власти
Республики Казахстан
149
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
краткосрочным займам,
полученным от Правительства
и местных органов власти
Республики Казахстан
150
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
долгосрочным займам,
полученным от Правительства
и местных органов власти
Республики Казахстан
151
Расходы в виде положительной
корректировки стоимости
займа, полученного от
Правительства Республики
Казахстан и местных органов
власти Республики Казахстан

152
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемдар бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
153
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған
қысқа мерзімді заемдар бойынша сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
154
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған
ұзақ мерзімді заемдар бойынша сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
155
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған
заемдар құнын оң түзету түріндегі
шығыстар
156
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған
заемдар бойынша мерзімі өткен берешек
бойынша сыйақы төлеуге байланысты
шығыстар

152
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности
по займам, полученным от
Правительства и местных
органов власти Республики
Казахстан
153
Расходы, связанные с выплатой
вознаграждения по займам,
полученным от международных
финансовых организаций
154
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
краткосрочным займам,
полученным от международных
финансовых организаций
155
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
долгосрочным займам,
полученным от международных
финансовых организаций
156
Расходы в виде положительной
корректировки стоимости
займа, полученного от
международных финансовых
организаций

170
Банк операцияларының жекелеген
түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарға
берілген заемдар құнын теріс түзету
түріндегі шығыстар
171
Банк операцияларының жекелеген
түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардан
алынған мерзімі өткен заемдар бойынша
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
172
Сыйақы төлеуге байланысты басқа шығыстар
173
Басқа банктермен жүргізілген
операциялар бойынша сыйақы төлеуге
байланысты басқа шығыстар
174
Басқа банктерден алынған заемдар
бойынша комиссиялық сыйақы

170
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
долгосрочным займам,
полученным от организаций,
осуществляющих отдельные
виды банковских операций
171
Расходы в виде отрицательной
корректировки стоимости
займа, предоставленного
организациям, осуществляющим
отдельные виды банковских
операций
172
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности
по займам, полученным от
организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских
операций
173
Другие расходы, связанные с
выплатой вознаграждения
174
Другие расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
операциям с другими банками

175
Овернайт заемдары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
176
ҚР Ұлттық Банкінің овернайт заемдары
бойынша сыйақы төлеуге байланысты
шығыстар
177
Шетелдік орталық банктердің овернайт
заемдары бойынша сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
178
Басқа банктердің овернайт заемдары
бойынша сыйақы төлеуге байланысты
шығыстар
179
Басқа банктердің салымдары бойынша
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
180
Қазақстан Республикасының Ұлттық
Банкінің талап ету салымдары бойынша
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
181
Қазақстан Республикасының Ұлттық
Банкінің мерзімді салымдары бойынша
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
182
Шетелдік орталық банктердің талап ету
салымдары бойынша сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
183
Шетелдік орталық банктердің мерзімді
салымдары бойынша сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
184
Басқа банктердің талап ету салымдары
бойынша сыйақы төлеуге байланысты
шығыстар
185
Басқа банктердің қысқа мерзімді
салымдары бойынша сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар (бір айға дейінгі)
186
Басқа банктердің қысқа мерзімді
салымдары бойынша сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар (бір жылға дейінгі)
187
Басқа банктердің ұзақ мерзімді
салымдары бойынша сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
188
Басқа банктердің міндеттемелерін
қамтамасыз етуші болып табылатын
салымдар (кепілдікпен, кепілзатпен)
бойынша сыйақы төлеуге байланысты
шығыстар

175
Комиссионное вознаграждение
по займам, полученным от
других банков
176
Расходы, связанные с выплатой
вознаграждения по займам овернайт
177
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
займам овернайт
Национального Банка
Республики Казахстан
178
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
займам овернайт иностранных
центральных банков
179
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
займам овернайт других банков
180
Расходы, связанные с выплатой
вознаграждения по вкладам других
банков
181
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
вкладам до востребования
Национального Банка
Республики Казахстан
182
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
срочным вкладам
Национального Банка
Республики Казахстан
183
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
вкладам до востребования
иностранных центральных
банков
184
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
срочным вкладам иностранных
центральных банков
185
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
вкладам до востребования
других банков
186
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
краткосрочным вкладам других
банков, (до одного месяца)
187
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
краткосрочным вкладам других
банков (до одного года)
188
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
долгосрочным вкладам других
банков

196
Жергілікті филиалдармен есеп
айырысулар бойынша шығыстар
197
Шетелдік филиалдармен есеп айырысулар
бойынша шығыстар
198
Клиенттердің талаптары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
199
Республикалық бюджеттің ақшасы бойынша
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
200
Жергілікті бюджеттің ақшасы бойынша
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
201
Клиенттердің ағымдағы есепшоттары
бойынша сыйақы төлеуге байланысты
шығыстар
202
Сенімгерлік (трасттық) басқаруға
алынған қаржылық активтер бойынша
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар

196
Расходы по расчетам с
головным офисом
197
Расходы по расчетам с
местными филиалами
198
Расходы по расчетам с
зарубежными филиалами
199
Расходы, связанные с выплатой
вознаграждения по требованиям
клиентов
200
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
деньгам республиканского
бюджета
201
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
деньгам местного бюджета
202
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
текущим счетам клиентов

203
Клиенттердің талап ету бойынша
салымдары бойынша сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
204
Клиенттердің қысқа мерзімді салымдары
бойынша сыйақы төлеуге байланысты
шығыстар
205
Клиенттердің ұзақ мерзімді салымдары
бойынша сыйақы төлеуге байланысты
шығыстар
206
Клиенттердің шартты салымдары бойынша
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
207
Клиенттердің карт-шоттары бойынша
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
208
Арнайы мақсаттағы еншілес ұйымдардың
шоттары бойынша сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
209
Клиенттердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қарымжы, кепіл,
қардарлық) болып табылатын салымға
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
210
Клиенттердің талап ету бойынша
салымдары бойынша банктің мерзімі
өткен берешегі бойынша сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар

203
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
финансовым активам, принятым
в доверительное (трастовое)
управление
204
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
вкладам до востребования
клиентов
205
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
краткосрочным вкладам
клиентов
206
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
долгосрочным вкладам клиентов
207
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
условным вкладам клиентов
208
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения
по карт-счетам клиентов
209
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
счетам дочерних организаций
специального назначения
210
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения
по вкладу, являющемуся
обеспечением (заклад,
гарантия, задаток)
обязательств клиентов

211
Клиенттермен жасалған өзге де
операциялар бойынша банктің мерзімі
өткен берешегі бойынша сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
212
Клиенттердің мерзімді салымдары
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
бойынша сыйақы төлеуге байланысты
шығыстар
213
Алынған қаржы лизингі бойынша сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
214
Банк мерзімінде орындамаған нұсқаулар
бойынша сыйақы төлеуге байланысты
шығыстар
215
Клиенттердің өзге де салымдары бойынша
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар

211
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности
по вкладам до востребования
клиентов
212
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности
по прочим операциям с
клиентами
213
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности
по срочным вкладам клиентов
214
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
полученному финансовому
лизингу
215
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
указаниям, неисполненным в
срок

216
Банк қабылдаған салымдар бойынша
комиссиялық сыйақы
217
Клиенттерге берілген заем құнын теріс
түзету түріндегі шығыстар
218
Клиенттерден тартылған мерзімді салым
құнын оң түзету түріндегі шығыстар
219
Клиенттерден тартылған шартты салым
құнын оң түзету түріндегі шығыстар
220
Есепке алынған вексельдер бойынша
сыйақы амортизациясы бойынша шығыстар
221
Бағалы қағаздармен "кері РЕПО"
операциялары бойынша сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
222
Бағалы қағаздар бойынша сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар

216
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
прочим вкладам клиентов
217
Комиссионное вознаграждение
по принятым вкладам
218
Расходы в виде отрицательной
корректировки стоимости
займа, предоставленного
клиентам
219
Расходы в виде положительной
корректировки стоимости
срочного вклада,
привлеченного от клиентов
220
Расходы в виде положительной
корректировки стоимости
условного вклада,
привлеченного от клиентов
221
Расходы по амортизации
премии по учтенным векселям
222
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
операциям "РЕПО" с ценными
бумагами

223
Айналысқа шығарылған облигациялар
бойынша сыйақы төлеуге байланысты
шығыстар
224
Айналысқа шығарылған өзге де бағалы
қағаздар бойынша сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
225
Саудаға арналған сатып алынған бағалы
қағаздар бойынша сыйлықақы
амортизациясы бойынша шығыстар
226
Сатып алынған өзге бағалы қағаздар
бойынша сыйлықақы амортизациясы
бойынша кірістер
227
Сатып алынған өзге бағалы қағаздар
бойынша дисконт амортизациясы бойынша
шығыстар
228
Реттелген борыш бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
229
Өтеу мерзімі бес жылдан кем реттелген
борыш бойынша сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
230
Өтеу мерзімі бес жылдан асатын бар
реттелген борыш бойынша сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
231
Қамтамасыз етуге ақша бөлу
232
Басқа банктерге орналастырылған
салымдар бойынша арнайы резервтерге
(провизияларға) ақша бөлу
233
Басқа банктерге берілген заемдар және
қаржы лизингі бойынша арнайы
резервтерге (провизияларға) ақша бөлу
234
Банктік қызметке байланысты дебиторлық
берешек бойынша арнайы резервтерге
(провизияларға) ақша бөлу
235
Басқа банктерге орналастырылған
салымдар бойынша жалпы резервтерге
(провизияларға) ақша бөлу
236
Клиенттерге берілген заемдар және
қаржы лизингі бойынша арнайы
резервтерге (провизияларға) ақша бөлу
237
Банктің кредиттік қызметінен
шығындарды өтеуге арналған жалпы
резервтерге (провизияларға) ақша бөлу

223
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
ценным бумагам
224
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
выпущенным в обращение
облигациям
225
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
выпущенным в обращение
прочим ценным бумагам
226
Расходы по амортизации
премии по приобретенным
ценным бумагам,
предназначенным для торговли
227
Расходы по амортизации
премии по приобретенным
прочим ценным бумагам
228
Расходы по амортизации
дисконта по выпущенным в
обращение ценным бумагам
229
Расходы, связанные с выплатой
вознаграждения по
субординированному долгу
230
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
субординированному долгу со
сроком погашения менее пяти
лет
231
Расходы, связанные с
выплатой вознаграждения по
субординированному долгу со
сроком погашения более пяти
лет
232
Ассигнования на обеспечение
233
Ассигнования на специальные
резервы (провизии) по
вкладам, размещенным в
других банках
234
Ассигнования на специальные
резервы (провизии) по займам
и финансовому лизингу,
предоставленным другим банкам
235
Ассигнования на специальные
резервы (провизии) по
дебиторской задолженности,
связанной с банковской
деятельностью
236
Ассигнования на общие
резервы (провизии) по
вкладам, размещенным в
других банках
237
Ассигнования на специальные
резервы (провизии) по займам
и финансовому лизингу,
предоставленным клиентам

238
Өзге банктік қызмет шығындарын өтеуге
арналған арнайы резервтерге
(провизияларға) ақша бөлу
239
Өзге банктік қызмет шығындарын жабуға
арналған жалпы резервтерге
(провизияларға) ақша бөлу
240
Банктік емес қызметке байланысты
дебиторлық берешек бойынша арнайы
резервтерге (провизияларға) ақша бөлу
241
Банк қызметімен байланысты дебиторлық
берешек бойынша жалпы резервтерге
(провизияларға) ақша бөлу
242
Банктік емес қызметпен байланысты
дебиторлық берешек бойынша жалпы
резервтерге (провизияларға) ақша бөлу

238
Ассигнования на общие
резервы (провизии) на
покрытие убытков от
кредитной деятельности
239
Ассигнования на специальные
резервы (провизии) на
покрытие убытков от прочей
банковской деятельности
240
Ассигнования на общие
резервы (провизии) на
покрытие убытков от прочей
банковской деятельности
241
Ассигнования на специальные
резервы (провизии) по
дебиторской задолженности,
связанной с небанковской
деятельностью
242
Ассигнования на общие
резервы (провизии) по
дебиторской задолженности,
связанной с банковской
деятельностью

243
Шартты міндеттемелер бойынша арнайы
резервтерге (провизияларға) ақша бөлу
244
Бағалы қағаздар бойынша жалпы
резервтерге (провизияларға) ақша бөлу
245
Бағалы қағаздар бойынша арнайы
резервтерге (провизияларға) ақша бөлу
246
Шартты міндеттемелер бойынша арнайы
резервтерге (провизиялар) ақша бөлу
247
Дилинг операциялары бойынша шығыстар
248
Бағалы қағаздарды сатып алу-сату
бойынша шығыстар
249
Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша
шығыстар
250
Қымбат металдарды сатып алу-сату
бойынша шығыстар
251
Бағалы қағаздар бойынша форвард
операцияларын қайта бағалаудан
жұмсалмаған шығыстар
252
Шетел валютасындағы форвард
операцияларын қайта бағалаудан
жұмсалмаған шығыстар
253
Тазартылған қымбат металдар бойынша
форвард операцияларын қайта бағалаудан
жұмсалмаған шығыстар
254
Қаржы фьючерстерін қайта бағалаудан
жұмсалмаған шығыстар
255
Опциондық операцияларды қайта
бағалаудан жұмсалмаған шығыстар
256
Спот операцияларын қайта бағалаудан
жұмсалмаған шығыстар
257
Своп операцияларын қайта бағалаудан
жұмсалмаған шығыстар
258
Туынды құралдармен өзге операцияларды
қайта бағалаудан шығыстар
259
Комиссиялық шығыстар
260
Аударым операциялары бойынша алынған
қызмет көрсету бойынша комиссиялық
шығыстар
261
Сақтандыру полистерін сату бойынша
алынған қызмет көрсету бойынша
комиссиялық шығыстар
262
Бағалы қағаздарды сатып алу-сату
бойынша алынған қызмет көрсету бойынша
комиссиялық шығыстар
263
Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша
алынған қызмет көрсету бойынша
комиссиялық шығыстар
264
Сенімгерлік (трасттық) операциялар
бойынша алынған қызмет көрсету бойынша
комиссиялық шығыстар
265
Кепілдіктер бойынша алынған қызмет
көрсету бойынша комиссиялық шығыстар
266
Клиенттердің карт-шоттары бойынша
сыйақы алынған қызмет көрсетулер
бойынша комиссиялық шығыстар
267
Өзге де комиссиялық шығыстар
268
Кастодиандық қызмет бойынша
комиссиялық шығыстар
269
Қайта бағалау шығыстары
270
Шетел валютасын қайта бағалау шығысы
271
Тазартылған қымбат металдарды қайта
бағалаудан шығыс
272
Заемдардың валюта баламасын белгілей
отырып теңгеде есептелген заемдарды
қайта бағалау шығысы
273
Салымдардың валюта баламасын белгілей
отырып теңгеде есептелген заемдарды
қайта бағалау шығысы
274
Саудаға арналған және сату үшін қолда
бар бағалы қағаздар құнының өзгерісін
қайта бағалаудан шығыс
275
Өзге қайта бағалау шығысы
276
Еңбекке ақы төлеу және міндетті
аударымдар бойынша шығыстар
277
Еңбекке ақы төлеу бойынша шығыстар
278
Өзге төлемдер
279
Қайта бағалаудан жұмсалған шығыстар
280
Шетел валютасын қайта бағалаудан
жұмсалған шығыстар
281
Тазартылған қымбат металдарды қайта
бағалаудан жұмсалған шығыстар
282
Саудаға арналған және сатуға арналған
қолда бар бағалы қағаздардың құнының
өзгеруінен жұмсалған шығыстар

243
Ассигнования на общие
резервы (провизии) по
дебиторской задолженности,
связанной с небанковской
деятельностью
244
Ассигнования на общие
резервы (провизии) по
условным обязательствам
245
Ассигнования на общие
резервы (провизии) по ценным
бумагам
246
Ассигнования на специальные
резервы (провизии) по ценным
бумагам
247
Ассигнования на специальные
резервы (провизии) по
условным обязательствам
248
Расходы по дилинговым операциям
249
Расходы по купле-продаже
ценных бумаг
250
Расходы по купле-продаже
иностранной валюты
251
Расходы по купле-продаже
драгоценных металлов
252
Нереализованный расход от
переоценки форвардных
операций по ценным бумагам
253
Нереализованный расход от
переоценки форвардных
операций по иностранной
валюте
254
Нереализованный расход от
переоценки форвардных
операций по аффинированным
драгоценным металлам
255
Нереализованный расход от
переоценки финансовых
фьючерсов
256
Нереализованный расход от
переоценки опционных операций
257
Нереализованный расход от
переоценки операций спот
258
Нереализованный расход от
переоценки операций своп
259
Нереализованный расход от
переоценки прочих операций с
производными инструментами
260
Комиссионные расходы
261
Комиссионные расходы по
полученным услугам по
переводным операциям
262
Комиссионные расходы по
полученным услугам по
реализации страховых полисов
263
Комиссионные расходы по
полученным услугам по
купле-продаже ценных бумаг
264
Комиссионные расходы по
полученным услугам по
купле-продаже иностранной
валюты
265
Комиссионные расходы по
полученным услугам по
доверительным
(трастовым)операциям
266
Комиссионные расходы по
полученным услугам по
гарантиям
267
Комиссионные расходы по
полученным услугам по
карт-счетам клиентов
268
Прочие комиссионные расходы
269
Комиссионные расходы по
кастодиальной деятельности
270
Расходы от переоценки
271
Расход от переоценки
иностранной валюты
272
Расход от переоценки
аффинированных драгоценных
металлов
273
Расход от переоценки займов
в тенге с фиксацией
валютного эквивалента займов
274
Расход от переоценки вкладов
в тенге с фиксацией
валютного эквивалента вкладов
275
Расход от изменения
стоимости ценных бумаг,
предназначенных для торговли
и имеющихся в наличии для
продажи
276
Расход от прочей переоценки
277
Расходы по оплате труда и
обязательным отчислениям
278
Расходы по оплате труда
279
Прочие выплаты
280
Реализованные расходы от
переоценки
281
Реализованные расходы от
переоценки иностранной валюты
282
Реализованные расходы от
переоценки аффинированных
драгоценных металлов

335
Банк алған кепілдіктер бойынша шығыстар
336
Төтенше шығыстар
337
Банк қызметімен байланысты төтенше
шығыстар
338
Өткен кезеңдердің есепті кезеңде
анықталған зияндары
339
Банктік емес қызметпен байланысты
өткен кезеңдердің есепті кезеңде
анықталған зияндары
340
Табыс салығы
341
Жаңадан енгізілген баланстық шоттар бойынша өзге де шығыстар
342
Жиыны
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы
үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігінің нысанын толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі        ККААЖЖЖЖ
Салық органының коды
Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Салық комитеті
Төрағасының
2007 жылғы 7 тамыздағы N 551
бұйрығына 27-қосымша
N 2.5 нысан
Электрондық мониторингке жататын
екінші деңгейдегі банктердің
салық есептілігін жасау және табыс
ету ережелеріне 5-қосымша
Нысанның түрі:
0 Негізгі
0 Түзету
0 Хабарлама бойынша
Хабарламаның күні мен нөмірі  А нөмірі 000000  В күні 0000000000
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі  тоқсан   жыл
Экономикалық қызмет түрлері бойынша шоғырландырулар
(мың теңге)
N N
Халық шаруашылығының салалары бойынша жіктеу
Заемдар
Бағалы қағаздар мен инвестициялар
Жиыны
шетел валюта-
сында
Жиыны
шетел
валюта-
сында
1
Ауыл шаруашылығы, аң аулау және осыған байланысты қызмет
2
Орман шаруашылығы,
орман дайындау және
осыған байланысты
қызмет
3
Балық аулау, балық
өсіру және осы
салаларда қызмет
көрсету
4
Көмiр және лингит
шығару, торф өңдеу
5
Шикі мұнай мен табиғи газ өндіру; мұнай мен табиғи газ өндірумен байланысты қызметтер
6
Уран рудасын өндіру
7
Металл рудаларын өндіру
8
Тау кен өнеркәсібінің басқа да салалары
9
Тамақ өнімдерін өндіру
10
Темекі өнімдерін өндіру
11
Мақта-мата өнімдерін өндіру
12
Киім тігу, аң терісін өңдеу және бояу
13
Тері, тері өнімдерін өндіру және аяқ киім шығару
14
Ағаш және ағаштан жасалған бұйымдарды өңдеу
15
Қағаз және картон шығару
16
Баспа ісі, Баспаханалық іс, ақпараттық материалдарды шығару
17
Кокс өндіру, мұнай тасымалдау, ядролық материалдарды өндіру және қайта өңдеу
18
Химиялық өнеркәсіп
19
Резинадан және пластмассадан жасалған бұйымдар шығару
20
Құрамында металы жоқ басқа минералды өнімдерді шығару
21
Металлургия өнеркәсібі
22
Дайын металл бұйымдарын шығару
23
Машиналар мен құрал-жабдықтар шығару
24
Кеңсе жабдықтары мен есептегіш техниканы шығару
25
Электр машиналары мен жабдықтарын шығару
26
Радио, телевидение және байланыс үшiн жабдық пен аппаратура шығару
27
Медицина аспаптарын; прецизиялық және оптикалық құралдарды, қолға тағатын және басқа да сағаттарды шығару
28
Автомобиль өнеркәсібі
29
Басқа да көлік жабдығын шығару
30
Жиһаз шығару, өнеркәсіптің басқа да салалары
31
Қайталама өңдеу
32
Электр қуатын, газ және су өндіру мен бөлістіру
33
Суды жинау, тазалау және бөлістіру
34
Құрылыс
35
Автомобильдерді сату, техникалық қызмет көрсету және жөндеу
36
Көтерме сауда және комиссиялық агенттер арқылы сауда
37
Бөлшек сауда және үйде пайдаланылатын бұйымдарды жөндеу
38
Қонақ үйлер мен мейрамханалар
39
Жер бетінде жүретін көлік
40
Су көлігі
41
Әуе көлігі
42
Қосалқы және қосымша көлік қызмет
43
Пошта және байланыс
44
Қаржы делдалдығы
45
Сақтандыру
46
Қаржылық делдалдық пен сақтандыруға қатысты қосалқы болып табылатын қызмет
47
Жылжымайтын мүлікпен операциялар
48
Қызметкерлерсіз жалға алу
49
Есептегіш техника және сонымен байланысты қызмет
50
Зерттеулер мен әзірлеулер
51
Негізінен кәсіпорындарға көрсетілетін қызметтер
52
Мемлекеттік басқару
53
Білім беру
54
Денсаулық сақтау және әлеуметтік қызметтер
55
Канализация, қоқыстар және қалдықтарды жою
56
Қауымдастықтар мен бірлестіктердің қызметі
57
Демалыс пен ойын сауық, мәдениет және спорт саласындағы қызмет
58
Жеке қызмет көрсетулер
59
Үй шаруашылығы бойынша қызмет
60
Бұрынғы аумақтық ұйымдардың қызметі
Жиыны
Жеке тұлғалар
кестенің жалғасы
Шартты және мүмкін талаптар
Жиыны
Жиыны
шетел валютасында
Жиыны
шетел валютасында
N N
Халық шаруашылығының салалары бойынша жіктеу
Корреспонденттік/ ағымдағы есепшоттар және талап етілгенге дейінгі салымдар
Шартты салымдар
Жиыны
шетел валютасында
Жиыны
шетел валюта-
сында
1
Ауыл шаруашылығы, аң аулау және осыған байланысты қызмет
2
Орман шаруашылығы,
орман дайындау және
осыған байланысты
қызмет
3
Балық аулау, балық
өсіру және осы
салаларда қызмет
көрсету
4
Көмiр және лингит
шығару, торф өңдеу
5
Шикі мұнай мен табиғи газ өндіру; мұнай мен табиғи газ өндірумен байланысты қызметтер
6
Уран рудасын өндіру
7
Металл рудаларын өндіру
8
Тау кен өнеркәсібінің басқа да салалары
9
Тамақ өнімдерін өндіру
10
Темекі өнімдерін өндіру
11
Мақта-мата өнімдерін өндіру
12
Киім тігу, аң терісін өңдеу және бояу
13
Тері, тері өнімдерін өндіру және аяқ киім шығару
14
Ағаш және ағаштан жасалған бұйымдарды өңдеу
15
Қағаз және картон шығару
16
Баспа ісі, Баспаханалық іс, ақпараттық
материалдарды шығару
17
Кокс өндіру, мұнай тасымалдау, ядролық материалдарды өндіру және қайта өңдеу
18
Химиялық өнеркәсіп
19
Резинадан және пластмассадан жасалған бұйымдар шығару
20
Құрамында металы жоқ басқа минералды өнімдерді шығару
21
Металлургия өнеркәсібі
22
Дайын металл бұйымдарын шығару
23
Машиналар мен құрал-жабдықтар шығару
24
Кеңсе жабдықтары мен есептегіш техниканы шығару
25
Электр машиналары мен жабдықтарын шығару
26
Радио, телевидение және байланыс үшiн жабдық пен аппаратура шығару
27
Медицина аспаптарын; прецизиялық және оптикалық құралдарды, қолға тағатын және басқа да сағаттарды шығару
28
Автомобиль өнеркәсібі
29
Басқа да көлік жабдығын шығару
30
Жиһаз шығару, өнеркә-
сіптің басқа да
салалары
31
Қайталама өңдеу
32
Электр қуатын, газ және су өндіру мен бөлістіру
33
Суды жинау, тазалау және бөлістіру
34
Құрылыс
35
Автомобильдерді сату, техникалық қызмет көрсету және жөндеу
36
Көтерме сауда және комиссиялық агенттер арқылы сауда
37
Бөлшек сауда және үйде пайдаланылатын бұйымдарды жөндеу
38
Қонақ үйлер мен мейрамханалар
39
Жер бетінде жүретін көлік
40
Су көлігі
41
Әуе көлігі
42
Қосалқы және қосымша көлік қызмет
43
Пошта және байланыс
44
Қаржы делдалдығы
45
Сақтандыру
46
Қаржылық делдалдық пен сақтандыруға қатысты қосалқы болып табылатын қызмет
47
Жылжымайтын мүлікпен операциялар
48
Қызметкерлерсіз жалға алу
49
Есептегіш техника және сонымен байланысты қызмет
50
Зерттеулер мен әзірлеулер
51
Негізінен кәсіпорын-
дарға көрсетілетін
қызметтер
52
Мемлекеттік басқару
53
Білім беру
54
Денсаулық сақтау және әлеуметтік қызметтер
55
Канализация, қоқыстар және қалдықтарды жою
56
Қауымдастықтар мен бірлестіктердің қызметі
57
Демалыс пен ойын сауық, мәдениет және спорт саласындағы қызмет
58
Жеке қызмет көрсетулер
59
Үй шаруашылығы бойынша қызмет
60
Бұрынғы аумақтық ұйымдардың қызметі
Жиыны
Жеке тұлғалар
кестенің жалғасы
Мерзімді салымдар
Жиыны
Жиыны
шетел валютасында
Жиыны
шетел валютасында
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы
үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігінің нысанын толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі          ККААЖЖЖЖ
Салық органының коды
Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Салық комитеті
Төрағасының

335
Расходы от акцептов
336
Расходы по полученным банком
гарантиям
337
Чрезвычайные расходы
338
Чрезвычайные расходы
339
Убытки прошлых периодов,
связанные с банковской
деятельностью, выявленные в
отчетном периоде
340
Убытки прошлых периодов,
связанные с небанковской
деятельностью, выявленные в
отчетном периоде
341
Подоходный налог
342
Прочие расходы по вновь включенным балансовым счетам
343
ИТОГО:
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики Казахстан
за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с
Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при
обмене электронными документами от       N
Входящий номер регистрации документа           ДДММГГГГ
Код налогового органа
Приложение 27
к приказу Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 7 августа 2007 года N 551
Форма N 2.5
Приложение 5 к Правилам
составления и представления
налоговой отчетности банками
второго уровня, подлежащими
электронному мониторингу
О Основная
О Корректировочная
О По уведомлению
Дата и номер уведомления          А номер ОООООО  В дата ОООООООООО
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период       квартал     год
Концентрация по видам экономической деятельности
тыс. тенге
NN
Классификация
по отраслям
народного
хозяйства
Займы
Ценные
бумаги и
инвестиции
Условные и
возможные
требования
ИТОГО
Ито-
го
в
иност-
ранной
валюте
Ито-
го
в
иност-
ранной
валюте
Ито-
го
в
иност-
ранной
валюте
Ито-
го
в
иност-
ранной валюте
1
Сельское
хозяйство,
охота и
связанные с
этим услуги
2
Лесоводство,
лесозаготовки
и связанные с
этим услуги
3
Рыболовство,
рыбоводство и
предоставление
услуг в этих
областях
4
Добыча угля и
лигнита;
разработка
торфа
5
Добыча сырой
нефти и
природного
газа; услуги,
связанные с
добычей нефти
и газа
6
Добыча
урановой руды
7
Добыча
металлических
руд
8
Прочие отрасли
горнодобывающей
промышленности
9
Производство
пищевых
продуктов
10
Производство
табачных
изделий
11
Производство
текстильных
изделий
12
Производство
одежды; выделка
и крашение меха
13
Производство
кожи, изделий
из кожи и
производство
обуви
14
Производство
древесины и
деревянных
изделий
15
Производство
бумаги и
картона
16
Издательское
дело, типограф-
ское дело,
воспроизведение
информационных
материалов
17
Производство
кокса, перегон-
ка нефти,
производство
и переработка
ядерных мате-
риалов
18
Химическая
промышленность
19
Производство
резиновых и
пластмассовых
изделий
20
Производство
прочих неметал-
лических
минеральных
продуктов
21
Металлургичес-
кая промышлен-
ность
22
Производство готовых металлических изделий
23
Производство машин и оборудования
24
Производство канцелярского оборудования и вычислительной техники
25
Производство электрических машин и оборудования
26
Производство оборудования и аппаратуры для радио, телевидения и связи
27
Производство медицинских приборов; прецизионных и оптических инструментов, наручных и прочих часов
28
Автомобильная промышленность
29
Производство прочего транспортного оборудования
30
Производство
мебели; прочие
отрасли
промышленности
31
Вторичная
переработка
32
Производство и
распределение
электроэнергии,
газа и воды
33
Сбор, очистка и
распределение
воды
34
Строительство
35
Продажа,
техническое
обслуживание
и ремонт
автомобилей
36
Оптовая
торговля и
торговля через
комиссионных
агентов
37
Розничная
торговля и
ремонт изделий
домашнего
пользования
38
Гостиницы и
рестораны
39
Сухопутный
транспорт
40
Водный
транспорт
41
Воздушный
транспорт
42
Вспомогательная
и дополнитель-
ная транспорт-
ная деятель-
ность
43
Почта и связь
44
Финансовое
посредничество
45
Страхование
46
Деятельность,
являющаяся
вспомогательной
по отношению к
финансовому
посредничеству
и страхованию
47
Операции с
недвижимым
имуществом
48
Аренда без
персонала
49
Вычислительная
техника и
связанная с ней
деятельность
50
Исследования и
разработки
51
Услуги,
оказываемые,
в основном,
предприятиям
52
Государственное
управление
53
Образование
54
Здравоохранение
и социальные
услуги
55
Канализация,
свалки и удале-
ние отходов
56
Деятельность
ассоциаций и
объединений
57
Деятельность
в области
организации
отдыха и
развлечений,
культуры и
спорта
58
Предоставление
индивидуальных
услуг
59
Услуги по веде-
нию домашнего
хозяйства
60
Деятельность
экстерриториа-
льных организа-
ций
61
ИТОГО
62
Физические лица
NN
Классификация
по отраслям
народного
хозяйства
Корреспон-
дентские/
текущие
счета и
вклады до
востре-
бования
Условные
вклады
Срочные
вклады
ИТОГО
И
т
о
г
о
в
иност-
ранной
валюте
И
т
о
г
о
в
иност-
ранной
валюте
И
т
о
г
о
в
иност-
ранной
валюте
И
т
о
г
о
в
иност-
ранной
валюте
1
Сельское
хозяйство,
охота и
связанные с
этим услуги
2
Лесоводство,
лесозаготовки
и связанные с
этим услуги
3
Рыболовство,
рыбоводство и
предоставление
услуг в этих
областях
4
Добыча угля и
лигнита; разра-
ботка торфа
5
Добыча сырой
нефти и природ-
ного газа;
услуги, связан-
ные с добычей
нефти и газа
6
Добыча урановой
руды
7
Добыча
металлических
руд
8
Прочие отрасли
горнодобывающей
промышленности
9
Производство
пищевых продук-
тов
10
Производство
табачных изделий
11
Производство
текстильных
изделий
12
Производство
одежды; выделка
и крашение меха
13
Производство
кожи, изделий
из кожи и
производство
обуви
14
Производство
древесины и
деревянных
изделий
15
Производство
бумаги и картона
16
Издательское
дело, типограф-
ское дело,
воспроизведение
информационных
материалов
17
Производство
кокса, перегонка
нефти, производ-
ство и  перера-
ботка ядерных
материалов
18
Химическая
промышленность
19
Производство
резиновых и
пластмассовых
изделий
20
Производство
прочих неметал-
лических
минеральных
продуктов
21
Металлургическая
промышленность
22
Производство
готовых
металлических
изделий
23
Производство
машин и
оборудования
24
Производство
канцелярского
оборудования и
вычислительной
техники
25
Производство
электрических
машин и
оборудования
26
Производство
оборудования и
аппаратуры для
радио, телеви-
дения и связи
27
Производство
медицинских
приборов;
прецизионных
и оптических
инструментов,
наручных и
прочих часов
28
Автомобильная
промышленность
29
Производство
прочего
транспортного
оборудования
30
Производство
мебели; прочие
отрасли
промышленности
31
Вторичная
переработка
32
Производство и
распределение
электроэнергии,
газа и воды
33
Сбор, очистка и
распределение
воды
34
Строительство
35
Продажа,
техническое
обслуживание
и ремонт
автомобилей
36
Оптовая
торговля и
торговля через
комиссионных
агентов
37
Розничная
торговля и
ремонт изделий
домашнего
пользования
38
Гостиницы и
рестораны
39
Сухопутный
транспорт
40
Водный транспорт
41
Воздушный
транспорт
42
Вспомогательная
и дополнительная
транспортная
деятельность
43
Почта и связь
44
Финансовое
посредничество
45
Страхование
46
Деятельность,
являющаяся
вспомогательной
по отношению к
финансовому
посредничеству
и страхованию
47
Операции с
недвижимым
имуществом
48
Аренда
безперсонала
49
Вычислительная
техника и
связанная с ней
деятельность
50
Исследования и
разработки
51
Услуги,
оказываемые,
в основном,
предприятиям
52
Государственное
управление
53
Образование
54
Здравоохранение
и социальные
услуги
55
Канализация,
свалки и
удаление отходов
56
Деятельность
ассоциаций и
объединений
57
Деятельность
в области
организации
отдыха и
развлечений,
культуры и
спорта
58
Предоставление
индивидуальных
услуг
59
Услуги по
ведению
домашнего
хозяйства
60
Деятельность
экстерриториаль-
ных организаций
61
ИТОГО
62
Физические лица
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики Казахстан
за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с
Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при
обмене электронными документами от       N
Входящий номер регистрации документа           ДДММГГГГ
Код налогового органа
Приложение 28
к приказу Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан