Жылжымайтын мүлікке өзге де объектілерге құқықтарды тіркеу туралы өтініштің нысандарын және мазмұнын, тіркеу құжаттарына тиісті жазба енгізілгені туралы хабарламаны бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2007 жылғы 24 тамыздағы N 236 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 11 қыркүйекте Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4923 болып енгізілді.
"Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында, "Әділет органдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту: Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Әділет министрінің 2011.06.21 № 230 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
1. Жылжымайтын мүлікке құқықтарды (ауыртпалықтарды) мемлекеттік тіркеу туралы құжаттардың мынадай нысандары бекітілсін:
1) жеке тұлға үшін жылжымайтын мүлікке құқықтарды (құқықтық ауыртпалықтарды) мемлекеттік тіркеу туралы өтініші (1-қосымша);
2) заңды тұлға үшін жылжымайтын мүлікке құқықтарды (құқықтық ауыртпалықтарды) мемлекеттік тіркеу туралы өтініші (2-қосымша);
3) тіркеу құжаттарына тиісті жазба енгізілгені туралы хабарлама (жеке тұлғаның өтініш берушісі үшін) (3-қосымша);
4) тіркеу құжаттарына тиісті жазба енгізілгені туралы хабарлама (заңды тұлғаның өтініш берушісі үшін) (4-қосымша);
5) жылжымайтын мүлікке меншік құқығы туралы куәлік (5-қосымша).
Ескерту: 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Әділет министрінің 2011.06.21 № 230 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
2. "Жылжымайтын мүлікке құқықтарды (құқықтық ауыртпалықтарды) мемлекеттік тіркеу жөніндегі құжаттардың нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2005 жылғы 26 шілдедегі N 197 бұйрығының күші жойылды деп танылсын, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3778 тіркелген, 2005 жылғы 6 қыркүйекте "Юридическая газетінде" жарияланған.
3. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің м.а.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрінің м.а.
2007 жылғы 24 тамыздағы
N 236 бұйрығына
1-Қосымша
Ескерту. Өтініштің нысанына өзгерту енгізілді - ҚР Әділет министрінің 2008.10.01 N 259, 2010.04.22 N 133 Бұйрықтарымен.
Нысан
____________________________________________________________________
(Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің аумақтық органы)
ЖЕКЕ ТҰЛҒА ҮШІН ЖЫЛЖЫМАЙТЫН МҮЛІККЕ ҚҰҚЫҚТАРДЫ (ҚҰҚЫҚТЫҚ
АУЫРТПАЛЫҚТАРДЫ) МЕМЛЕКЕТТІК ТІРКЕУ ТУРАЛЫ
ӨТІНІШ N___________
Тегі, Аты, Әкесінің аты ____________________________________________
СТН, ал болған жағдайда - ЖСН ______________________________________
Тұратын жері _______________________________________________________
Жеке басты куәландыратын құжаты: түрі,_______ сериясы, N____________
Берілді,_______________________________, берілген күні______________
(егер өтініш беруші біреуден артық болса ақпаратты қайталау)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Атынан іс-әрекет етеді______________________________________________
(уәкілетті өкіл толтырады)
негізінде___________________________________________________________
(өкілеттігін куәландыратын құжаттың деректемелері)
____________________________________________________________________
_____________________________________ мекен-жайы бойынша орналасқан
жылжымайтын мүлік объектісіне______________________________ құқықтық
/пайда болуын, ауыртпалығын, тоқтатылуын/тіркеуіңізді сұраймын
(сұраймыз)
(керегінің астын сыз)
Өтінішке мынадай құжаттар қоса беріледі:

Об утверждении формы заявления о регистрации прав на недвижимое имущество и иных объектов, уведомления о внесении в регистрационные документы соответствующих записей
Приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 24 августа 2007 года № 236. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 сентября 2007 года № 4923
В целях реализации Закона Республики Казахстан "О государственной регистрации прав на недвижимое имущество", руководствуясь статьей 7 Закона Республики Казахстан "Об органах юстиции", ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула в редакции приказа Министра юстиции РК от 21.06.2011 № 230 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить следующие формы документов по государственной регистрации прав (обременений) на недвижимое имущество:
1) заявление о государственной регистрации прав (обременений прав) на недвижимое имущество для физического лица (приложение 1);
2) заявление о государственной регистрации прав (обременений прав) на недвижимое имущество для юридического лица (приложение 2);
3) уведомление о внесении в регистрационные документы соответствующих записей (для заявителя физического лица) (приложение 3);
4) уведомление о внесении в регистрационные документы соответствующих записей (для заявителя юридического лица) (приложение 4 );
5) свидетельство о праве собственности на недвижимое имущество (приложение 5).
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными приказом Министра юстиции РК от 21.06.2011 № 230 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 26 июля 2005 года N 197 "Об утверждении форм документов по государственной регистрации прав (обременений прав) на недвижимое имущество", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3778, опубликованный в "Юридической газете" от 6 сентября 2005 года.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его официального опубликования.
И.о. Министра
Приложение 1
к приказу и.о. Министра юстиции
Республики Казахстан
от 24 августа 2007 года N 236
Форма
Сноска. Форма заявления с изменениями, внесенными приказами Министра юстиции РК от 01.10.2008 № 259 (порядок введения в действие см. п. 2); от 22.04.2010 № 133 (порядок введения в действие см. п. 2).  ____________________________________________________________________
(территориальный орган Министерства юстиции Республики Казахстан)
ЗАЯВЛЕНИЕ N _____________
О ГОСУДАРСТВЕННОЙ РЕГИСТРАЦИИ ПРАВ (ОБРЕМЕНЕНИЙ ПРАВ)
НА НЕДВИЖИМОЕ ИМУЩЕСТВО ДЛЯ ФИЗИЧЕСКОГО ЛИЦА
Фамилия, Имя, Отчество____________________________________________________
РНН, а при наличии - ИИН ______________________________________________________________________
Место жительства__________________________________________________________
Документ, удостоверяющий личность: вид___________, серия_______, N________
Выдан_________________________________, дата выдачи_______________________
(повторение информации если заявителей больше одного)
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
От имени, которого действует______________________________________________
(заполняется уполномоченным представителем)
на основании______________________________________________________________
(реквизиты документа, удостоверяющего полномочия)
__________________________________________________________________________
Прошу (просим) зарегистрировать/возникновение, обременение, прекращение/права
(нужное подчеркнуть)
на объект недвижимости, расположенный по
адресу:___________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
К заявлению прилагаю(ем) следующие документы:

1. Төленгені туралы құжаты: түрі______N______сомаға_________теңге
2. Жылжымайтын мүлікке құқығын растайтын құжаты ____________________
____________________________________________________________________
(атауы, сериясы, нөмірі, қашан және кім берді)
3. Некеде тұрғанын немесе тұрмағанын растайтын мәліметтер___________
____________________________________________________________________
Меншік иесі туралы мәліметтер қажет пе Ия  Жоқ (керек емесін сызу)
Сатып алынатын немесе сатылатын активтердің жиынтық баланстық құны Қазақстан Республикасының монополияға қарсы заңнамасында белгіленген мөлшерден асып кетеді ме Ия Жоқ (керек емесiн сызу)
_____________/_________________________/____________________________
(күні)     (өтініш берушінің қолы)   (өтініш берушінің Т.А.Ә.)
____________________________________________________________________
(өтініш  қабылдаған маманның Т.А.Ә. мен қолы)
Өтініш берген күні:__________ 200__ж. Уақыты_______сағ_________мин
Жоспарлы орындау күні__________________________________________
Өтінішті орындау /қарау/ нәтижесі___________________________________
____________________________________________________________________
Тексерілді: күні____________ 200__ж.
____________________________________________________________________
(тіркеуші маманның Т.А.Ә. және қолы)
Ескертпе: Егер тіркеуге арналған өтініштің мазмұнында сатып алынатын немесе сатылатын активтердің жиынтық баланстық құны Қазақстан Республикасының монополияға қарсы заңнамасында белгіленген мөлшерден асып кету туралы мәлімет болса, онда өтініш беруші монополияға қарсы органынан жазбаша келісімін алдын ала табыс етеді.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрінің м.а.
2007 жылғы 24 тамыздағы
N 236 бұйрығына
2-Қосымша
Ескерту. Өтініштің нысанына өзгерту енгізілді - ҚР Әділет министрінің 2008.10.01 N 259, 2010.04.22 N 133 Бұйрықтарымен.
Нысан
____________________________________________________________________
(Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің аумақтық органы)
ЗАҢДЫ ТҰЛҒА ҮШІН ЖЫЛЖЫМАЙТЫН МҮЛІККЕ ҚҰҚЫҚТАРДЫ (ҚҰҚЫҚТЫҚ
АУЫРТПАЛЫҚТАРДЫ) МЕМЛЕКЕТТІК ТІРКЕУ ТУРАЛЫ
ӨТІНІШ N_______
Заңды тұлғаның толық атауы__________________________________________
Мемтіркеу туралы куәліктің нөмірі___________________________________
Мем. тіркелген күні_________________________________________________
СТН, ал болған жағдайда - БСН ______________________________________
Заңды мекен-жайы ___________________________________________________
Т.А.Ә. (басшысының немесе уәкілетті өкілдің)________________________
____________________________________________________________________
Атынан іс-әрекет етеді______________________________________________
(уәкілетті өкіл толтырады)
негізінде___________________________________________________________
(өкілеттігін куәландыратын құжаттың деректемелері)
____________________________________________________________________
_____________________________________ мекен-жайы бойынша орналасқан
жылжымайтын мүлік объектісіне______________________________ құқықтық
/пайда болуын, ауыртпалығын, тоқтатылуын/тіркеуіңізді сұраймын
(сұраймыз)
(керегінің астын сыз)
Өтінішке мынадай құжаттар қоса беріледі:

1. Документ об оплате: вид__________№____________ на сумму___________тенге
2. Документ, подтверждающий право на недвижимое
имущество_________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
(наименование, серия, номер, когда и кем выдан)
3. Сведения, подтверждающие наличие или отсутствие факта брачных
отношений_________________________________________________________________
Необходимы ли Сведения о собственнике   Да   Нет   (ненужное зачеркнуть)
Превышает ли совокупная балансовая стоимость приобретаемых или
продаваемых активов размеры, установленные антимонопольным
законодательством Республики Казахстан   Да   Нет   (ненужное
зачеркнуть)
_________________/____________________/___________________________________
(дата)         (подпись заявителя)         (Ф.И.О. заявителя)
__________________________________________________________________________
(Ф.И.О. и подпись специалиста, принявшего заявление)
Дата подачи заявления: _____________ 200__ г. Время ________час ______ мин
Плановая дата исполнения ______________________
Результат выполнения / рассмотрения/ заявления____________________________
__________________________________________________________________________
Проверено: дата________________ 200 __ г.
__________________________________________________________________________
(Ф.И.О. и подпись специалиста-регистратора)
Примечание: В случае если в заявлении на регистрацию содержатся
сведения о том, что совокупная балансовая стоимость приобретаемых или
продаваемых активов превышает размеры, установленные антимонопольным
законодательством Республики Казахстан, то заявителем представляется
предварительное письменное согласие антимонопольного органа.
Приложение 2
к приказу и.о. Министра юстиции
Республики Казахстан
от 24 августа 2007 года N 236
Форма
Сноска. Форма заявления с изменениями, внесенными приказами Министра юстиции РК от 01.10.2008 № 259 (порядок введения в действие см. п. 2); от 22.04.2010 № 133 (порядок введения в действие см. п. 2).
____________________________________________________________________
(территориальный орган Министерства юстиции Республики Казахстан)
ЗАЯВЛЕНИЕ N _____________
О ГОСУДАРСТВЕННОЙ РЕГИСТРАЦИИ ПРАВ (ОБРЕМЕНЕНИЙ ПРАВ)
НА НЕДВИЖИМОЕ ИМУЩЕСТВО ДЛЯ ЮРИДИЧЕСКОГО ЛИЦА
Полное наименование юридического лица_____________________________________
Номер свидетельства о госрегистрации _____________________________________
Дата гос. регистрации_________________, РНН, а при наличии - БИН ______________________________
Юридический адрес_________________________________________________________
Ф.И.О. (руководителя или уполномоченного представителя)___________________
__________________________________________________________________________
От имени, которого действует______________________________________________
(заполняется уполномоченным представителем)
на основании______________________________________________________________
(реквизиты документа, удостоверяющего полномочия)
__________________________________________________________________________
Прошу зарегистрировать/возникновение, обременение, прекращение/права
(нужное подчеркнуть)
на объект недвижимости, расположенный по
адресу:___________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
К заявлению прилагаю(ем) следующие документы:

1. Төленгені туралы құжаты: түрі______N______сомаға_________теңге
2. Жылжымайтын мүлікке құқығын растайтын құжаты ____________________
____________________________________________________________________
(атауы, сериясы, нөмірі, қашан және кім берді)
Меншік иесі туралы мәліметтер қажет пе Ия  Жоқ (керек емесін сызу)
Сатып алынатын немесе сатылатын активтердің жиынтық баланстық құны Қазақстан Республикасының монополияға қарсы заңнамасында белгіленген мөлшерден асып кетеді ме Ия Жоқ (керек емесiн сызу)
_____________/_______________/______________________________________
(күні)    (басшысының немесе уәкілетті өкілдің қолы)   ( Т.А.Ә.)
____________________________________________________________________
(өтініш қабылдаған маманның Т.А.Ә. мен қолы)
Өтініш берген күні:__________ 200__ж. Уақыты_______сағ_________мин
Жоспарлы орындау күні__________________________________________
Өтінішті орындау /қарау/ нәтижесі___________________________________
____________________________________________________________________
Тексерілді: күні____________ 200__ж.
____________________________________________________________________
(тіркеуші маманның Т.А.Ә. және қолы)
Ескертпе: Егер тіркеуге арналған өтініштің мазмұнында сатып алынатын немесе сатылатын активтердің жиынтық баланстық құны Қазақстан Республикасының монополияға қарсы заңнамасында белгіленген мөлшерден асып кету туралы мәлімет болса, онда өтініш беруші монополияға қарсы органынан жазбаша келісімін алдын ала табыс етеді.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрінің м.а.
2007 жылғы 24 тамыздағы
N 236 бұйрығына
3-Қосымша
Ескерту. Хабарлама нысанына өзгерту енгізілді - ҚР Әділет министрінің 2010.04.22 N 133 Бұйрығымен.
Нысан
Тіркеу құжаттарына тиісті жазба енгізу туралы хабарлама
(жеке тұлғаның өтініш берушісі үшін)
Тегі, Аты, Әкесінің аты ____________________________________________
СТН, ал болған жағдайда - ЖСН ______________________________________
Жеке басты куәландыратын құжаты: түрі,_______ сериясы, N____________
Берілді,_______________________________, берілген күні______________
Атынан әрекет етеді_________________________________________________
(уәкілетті өкіл толтырады)
негізінде___________________________________________________________
(өкілеттігін куәландыратын құжаттың деректемелері)
Жылжымайтын мүлік
объектісінің мекен-жайы: ___________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Құқық иесінің Тегі, Аты, Әкесінің аты ______________________________
____________________________________________________________________
Талап ету құқығын растайтын құжаттары
(шарт, қолхат, келісім және т.б.)___________________________________
Дауласатын құқықтың қысқаша мазмұны_________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Растайтын құжатының көшірмесі_______________________________________
_________/____________________________/_____________________________
(күні)     (өтініш берушінің қолы)      (өтініш берушінің Т.А.Ә.)
Ескертпе 1. Егер өтініш берушіге жылжымайтын мүлік объектісінің мекен-жайы белгілі болса, онда осы жолда сызық қойылады және құқық иесінің хабарламасында көрсетілген атқа тіркелген барлық жылжымайтын мүлік объектілерінің тіркеу істеріне тіркеуші хабарлама туралы тиісті жазба енгізеді.
Ескертпе 2. Егер өтініш берушіге жылжымайтын мүліктің құқық иесінің Т.А.Ә. белгісіз болса, онда осы жолға сызықша қойылады және хабарлама туралы тиісті жазбаны хабарламада көрсетілген барлық жылжымайтын мүлік объектілерінің тіркеу істеріне тіркеуші енгізеді.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрінің м.а.
2007 жылғы 24 тамыздағы
N 236 бұйрығына
4-Қосымша
Ескерту. Хабарлама нысанына өзгерту енгізілді - ҚР Әділет министрінің 2010.04.22 N 133 Бұйрығымен.
Нысан
Тіркеу құжаттарына тиісті жазба енгізу туралы хабарлама
(заңды тұлғаның өтініш берушісі үшін)
Заңды тұлғаның толық атауы__________________________________________
Мемтіркеу туралы куәліктің нөмірі___________________________________
Мем. тіркелген күні ________________________________________________
СТН, ал болған жағдайда - БСН ______________________________________
Заңды мекен-жайы ___________________________________________________
Т.А.Ә. (басшысының немесе уәкілетті өкілдің)________________________
____________________________________________________________________
Атынан іс-әрекет етеді______________________________________________
(уәкілетті өкіл толтырады)
негізінде___________________________________________________________
(өкілеттігін куәландыратын құжаттың деректемелері)
Жылжымайтын мүлік
объектісінің мекен-жайы: ___________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Құқық иесінің Тегі, Аты, Әкесінің аты ______________________________
____________________________________________________________________
Талап ету құқығын растайтын құжаттары
(шарт, қолхат, келісім және т.б.)___________________________________
Дауласатын құқықтың қысқаша мазмұны_________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Растайтын құжатының көшірмесі_______________________________________
_________/____________________________/_____________________________
(күні)     (өтініш берушінің қолы)      (өтініш берушінің Т.А.Ә.)
Ескертпе 1. Егер өтініш берушіге жылжымайтын мүлік объектісінің мекен-жайы белгілі болса, онда осы жолда сызық қойылады және құқық иесінің хабарламасында көрсетілген атқа тіркелген барлық жылжымайтын мүлік объектілерінің тіркеу істеріне тіркеуші хабарлама туралы тиісті жазба енгізеді;
Ескертпе 2. Егер өтініш берушіге жылжымайтын мүліктің құқық иесінің Т.А.Ә. белгісіз болса, онда осы жолға сызықша қойылады және хабарлама туралы тиісті жазбаны хабарламада көрсетілген барлық жылжымайтын мүлік объектілерінің тіркеу істеріне тіркеуші енгізеді.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрінің м.а.
2007 жылғы 24 тамыздағы
N 236 бұйрығына
5-Қосымша
Нысан
Жылжымайтын мүлікке меншік құқығы туралы куәлік
"___"___________ 200___жыл
Берілді ____________________________________________________________
(Т.А.Ә., туған күні)
____________________________________________________________________
(алушының жеке басын куәландыратын құжатының деректері)
Жылжымайтын мүліктің мына объектілеріне растама:
Жылжы-майтынмүлік-тің
түрі
Кадас-трлық
нөмірі
Орна-
ласқанжері
Нысана-
лы мақ-
саты
Құрам-
дастар-
дың саны
Қабат-
тылығы
қабаты
Жалпы
ауда-ны
Пайда-лы ау-
даны
Ескерт-пе
Құқығы тіркелді:
Құқық түрі
Құқық иесі
Меншік нысаны
Пай жарнасының
сомасы
Тіркелген
күні
Тіркеу______________________________________негізінде жасалды
(құжаттың атауы, күні және нөмірі)
Тіркеуші ____________ ___________________
(қолы)            (Т.А.Ә.)
Басшысы  ____________ ___________________
(қолы)            (Т.А.Ә.)
М.О.
Ескертпе: Осы меншік құқығы туралы куәлік құқық белгілеуші құжат болып табылады. Жылжымайтын мүлікке меншік құқығы туралы осы куәлік құқықтарды тіркеу пайлық жарнаны толық көлемде тұрғын, тұрғын-құрылыс, саяжай, көлікжай және өзге де тұтыну кооперативтеріне енгізу туралы құжаттардың негізінде жүзеге асырылған жағдайларда беріледі.

1. Документ об оплате: вид_________ № _____________ на сумму__________тенге
2. Документ, подтверждающий право на недвижимое
имущество_________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
(наименование, серия, номер, когда и кем выдан):
Необходимы ли Сведения о собственнике     Да   Нет   (ненужное зачеркнуть)
Превышает ли совокупная балансовая стоимость приобретаемых или
продаваемых активов размеры, установленные антимонопольным
законодательством Республики Казахстан    Да   Нет (ненужное
зачеркнуть)
________/_____________________________/___________________________________
(дата)  (подпись руководителя или уполномоченного представителя) (Ф.И.О.)
__________________________________________________________________________
(Ф.И.О. и подпись специалиста, принявшего заявление)
Дата подачи заявления: _______________ 200__ г. Время________час_______мин
Плановая дата исполнения __________________
Результат выполнения / рассмотрения/ заявления____________________________
__________________________________________________________________________
Проверено: дата ________________ 200 __ г.
__________________________________________________________________________
(Ф.И.О. и подпись специалиста-регистратора)
Примечание: В случае если в заявлении на регистрацию содержатся
сведения о том, что совокупная балансовая стоимость приобретаемых или
продаваемых активов превышает размеры, установленные антимонопольным
законодательством Республики Казахстан, то заявителем представляется
предварительное письменное согласие антимонопольного органа.
Приложение 3
к приказу и.о. Министра юстиции
Республики Казахстан
от 24 августа 2007 года N 236
Форма
Сноска. Форма уведомления с изменениями, внесенными приказом и.о. Министра юстиции РК от 22.04.2010 № 133 (порядок введения в действие см. п. 2).
Уведомление о внесении в регистрационные документы
соответствующих записей
(для заявителя - физического лица)
Фамилия, Имя, Отчество____________________________________________________
РНН, а при наличии - ИИН ___________________________________
Документ, удостоверяющий личность: вид_______, серия_________, N__________
Выдан_______________________________________, дата выдачи________________,
От имени, которого действует______________________________________________
(заполняется уполномоченным представителем)
на основании______________________________________________________________
(реквизиты документа, удостоверяющего полномочия)
__________________________________________________________________________
Адрес объекта
недвижимости:_____________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Фамилия, Имя, Отчество правообладателя____________________________________
__________________________________________________________________________
Документы, подтверждающие право притязания
(договор, расписка, соглашение и т.д.)____________________________________
__________________________________________________________________________
Краткое содержание оспариваемого права____________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Копия подтверждающего документа___________________________________________
__________/___________________________/___________________________________
(дата)         подпись заявителя              (Ф.И.О. заявителя)
Примечание 1. Если заявителю неизвестны адреса объекта (ов) недвижимого имущества, то в данной строке ставится прочерк и соответствующие записи по уведомлению вносятся регистратором в регистрационные документы всех объектов недвижимости, зарегистрированные на имя указанного в уведомлении правообладателя.
Примечание 2. Если заявителю неизвестны Ф.И.О. правообладателя недвижимого имущества, то в данной строке ставится прочерк и соответствующие записи по уведомлению вносятся регистратором в регистрационные документы всех объектов недвижимости указанных в уведомлении.
Приложение 4
к приказу и.о. Министра юстиции
Республики Казахстан
от 24 августа 2007 года N 236
Форма
Сноска. Форма уведомления с изменениями, внесенными приказом и.о. Министра юстиции РК от 22.04.2010 № 133 (порядок введения в действие см. п. 2).
Уведомление о внесении в регистрационные документы
соответствующих записей
(для заявителя - юридического лица)
Полное наименование юридического лица_____________________________________
Номер свидетельства о госрегистрации _____________________________________
Дата гос. регистрации_________________, РНН, а при наличии - БИН
________________________________________________________________
Ф.И.О. (руководителя или уполномоченного представителя)___________________
__________________________________________________________________________
От имени, которого действует______________________________________________
(заполняется уполномоченным представителем)
на основании______________________________________________________________
(реквизиты документа, удостоверяющего полномочия)
__________________________________________________________________________
Адрес объекта
недвижимости:_____________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Фамилия, Имя, Отчество правообладателя____________________________________
__________________________________________________________________________
Документы, подтверждающие право притязания
(договор, расписка, соглашение и т.д.)____________________________________
Краткое содержание оспариваемого права____________________________________
__________________________________________________________________________
Копия подтверждающего документа___________________________________________
_________/_________________________/______________________________________
(дата)       подпись заявителя               (Ф.И.О. заявителя)
Примечание 1. Если заявителю неизвестны адреса объекта (ов) недвижимого имущества, то в данной строке ставится прочерк и соответствующие записи по уведомлению вносятся регистратором в регистрационные документы всех объектов недвижимости, зарегистрированные на имя указанного в уведомлении правообладателя.
Примечание 2. Если заявителю неизвестны Ф.И.О. правообладателя недвижимого имущества, то в данной строке ставится прочерк и соответствующие записи по уведомлению вносятся регистратором в регистрационные документы всех объектов недвижимости указанных в уведомлении.
Приложение 5
к приказу и.о. Министра юстиции
Республики Казахстан
от 24 августа 2007 года N 236
Форма
Свидетельство
о праве собственности на недвижимое имущество
"___"___________200__ год
Выдано____________________________________________________________________
(Ф.И.О., дата рождения)
__________________________________________________________________________
(данные документа, удостоверяющие личность получателя)
в подтверждение того, что на следующие объекты недвижимости:
Вид
недви-
жимости
Кадаст-
ровый
номер
Место-
поло-
жение
Целевое
назна-
чение
Коли-
чество
состав-
ляющих
Этаж-
ность,
этаж
Пло-
щадь
общая
Пло-
щадь
полез-
ная
Приме-
чание
Зарегистрировано право:
Вид
права
Правооб-
ладатель
Форма
собственности
Сумма
паевого
взноса
Дата
регистрации
Регистрация произведена на основании:
__________________________________________________________________________
(наименование, дата и номер документа)
Регистратор        _______________   ___________________________
(подпись)             (Ф.И.О.)
Руководитель       _______________   ____________________________
(подпись)             (Ф.И.О.)
М.П.
Примечание: Данное свидетельство о праве собственности является правоустанавливающим документом. Настоящее свидетельство о праве собственности на недвижимое имущество выдается в случаях, когда регистрация прав осуществлена на основании документов о внесении паевого взноса в полном объеме в жилищных, жилищно-строительных, дачных, гаражных и иных потребительских кооперативах.