Мақта нарығының мониторингін жүргізу жөніндегі мәселелері бойынша есеп жүргізу құжаттарының тізбесі мен нысандарын, есеп беру мерзімдерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2007 жылғы 10 қазандағы N 604 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 5 қарашада Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4983 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 10-1/18 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 2012.01.17 № 10-1/18 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан қараңыз.
"Мақта саласын дамыту туралы" 2007 жылғы 21 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының  16-бабының 2 тармағына сәйкес  БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) мақта нарығының мониторингін жүргізу жөніндегі мәселелері бойынша есеп жүргізу құжаттарының тізбесі мен есеп беру мерзімдері (1-қосымша);
2) мақта нарығының мониторингін жүргізу жөніндегі мәселелері бойынша есеп жүргізу құжаттарының нысандары (2, 3, 4, 5, 6, 7, 8-қосымшалар) бекітілсін.
2. Егіншілік және фитосанитарлық қауіпсіздік департаменті белгіленген заңнамалық тәртіппен осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Статистика агенттігі төрағасы
2007 жылғы 10 қазанда
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2007 жылғы 10 қазандағы
N 604 бұйрығына
1-қосымша
Мақта нарығының мониторингін жүргізу жөніндегі мәселелері
бойынша есеп жүргізу құжаттарының тізбесі мен есеп беру
мерзімдері
Атауы
Есеп беру мерзімдері
Мақта нарығына қатысушыларындағы шитті мақтаның және оның бастапқы өңдеу өнімдерінің бары және қозғалысы туралы есеп
Айына бір рет есепті айдан кейінгі айдың 10 жұлдызына дейін
Мақта өңдеу ұйымдарындағы шитті мақтаның және оның бастапқы өңдеу өнімдерінің бары және қозғалысы туралы есеп
Айына бір рет есепті айдан кейінгі айдың 10 жұлдызына дейін
Шитті мақтаның және оның бастапқы өңдеу өнімдерінің сапалық жағдайы туралы есеп
Айына бір рет есепті айдан кейінгі айдың 10 жұлдызына дейін
Барлық шаруашылық санаттарындағы шитті мақтаның және оның бастапқы өңдеу өнімдерінің қолда бары және қозғалысы туралы ақпарат
Айына бір рет есепті айдан
кейінгі айдың 11 жұлдызына
дейін ауданның жергілікті
атқарушы органымен облыстың
жергілікті атқарушы
органына; айына бір рет
есепті айдан кейінгі айдың
12 жұлдызына дейін облыстың
жергілікті атқарушы
органымен Қазақстан
Республикасының Ауыл
шаруашылығы министрлігіне
Шаруашылық субъектілердің (мақта нарығына қатысушылар) бары туралы ақпарат
Жылына екі рет мақтаны себу және жинау жұмыстары аяқталғаннан кейін
Мақта өнімділігінің болжамы туралы мәлімет
Жылына бір рет мақтаны жинау жұмыстары алдында
Экспорт режимінде рәсімделген мақта талшығының салмағы және статистикалық құны туралы есеп
Айына бір рет есепті айдан кейінгі айдың 10 жұлдызына дейін
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2007 жылғы 10 қазандағы
N 604 бұйрығына
2-қосымша

Об утверждении перечня и форм документов учета, сроков представления отчетности по вопросам ведения мониторинга хлопкового рынка
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 октября 2007 года № 604. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 ноября 2007 года № 4983. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 10-1/18
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 17.01.2012 № 10-1/18.
В соответствии с пунктом 2 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 21 июля 2007 года "О развитии хлопковой отрасли"  ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Утвердить прилагаемые:
1) перечень документов учета и сроки представления отчетности по вопросам ведения мониторинга хлопкового рынка (приложение 1);
2) формы документов учета по вопросам ведения мониторинга хлопкового рынка (приложения 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8).
2. Департаменту земледелия и фитосанитарной безопасности в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Министр
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Агентства
Республики Казахстан по статистике
10 октября 2007 года
Приложение 1 к приказу
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 10 октября 2007 года N 604
Перечень документов учета и сроки представления отчетности
по вопросам ведения мониторинга хлопкового рынка
Наименование
Сроки представления
отчетности
Отчет о наличии и движении хлопка-сырца
и продуктов его первичной переработки у
участников хлопкового рынка
Один раз в месяц до
10 числа месяца,
следующего за отчетным
Отчет о движении хлопка-сырца и
продуктов его первичной переработки в
хлопкоперерабатывающих организациях
Один раз в месяц до
10 числа месяца,
следующего за отчетным
Отчет о качественном состоянии
хлопка-сырца и продуктов его первичной
переработки
Один раз в месяц до
10 числа месяца,
следующего за отчетным
Информация о наличии и движении
хлопка-сырца и продуктов его первичной
переработки во всех категориях хозяйств
Один раз в месяц до
11 числа месяца,
следующего за
отчетным, местным
исполнительным органом района в местный
исполнительный орган
области; 1 раз в месяц
до 12 числа месяца,
следующего за отчетным,
местным
исполнительным органом
области в МСХ РК
Информация о наличии хозяйствующих
субъектов (участников хлопкового рынка)
Два раза в год после
окончания посевных и
уборочных работ
Информация о прогнозе урожайности
хлопчатника
Один раз в год перед
началом уборочных работ
Отчет о весе и статистической стоимости
хлопка-волокна, оформленных в режиме
экспорта
Один раз в месяц
до 10 числа месяца,
следующего за отчетным
Приложение 2 к приказу
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 10 октября 2007 года N 604

N14-1МНҚ нысан
Айына бір рет
Мақта нарығының барлық қатысушыларымен
ауданның жергілікті атқарушы органына
айына бір рет есептік айдан кейінгі
айдың 10 жұлдызына дейін беріледі
200 __ жылғы»"____"» __________ мақта нарығына қатысушыларындағы
шитті мақтаның және оның бастапқы өңдеу өнімдерінің бары және
қозғалысы туралы есеп
Кім ұсынады ________________________________________________________
____________________________________________________________________
(атауы және мекен жайы)
Ақпаратты алушы құпиялылығын сақтауға кепілдік береді
(тоннада)
Шитті мақта*
Мақта тал-
шығы
Мақта тұқымы
Мақта линті
Тал-
шық қал-
дық-
тары
200__ ж. ___ бары
200__ ж. _______ ___ нан ____ на дейінгі есептік кезеңдегі кіріс
Барлығы
соның ішінде: жаңа өнімнен
басқа көздерден
импорт бойынша
200__ ж. ________ ___ нан __ на дейінгі есептік кезеңдегі шығыс
Барлығы
соның ішінде: экспортқа
Облыс ішінде қолданылды
(өңдеуге тапсырылды, өңделді, сатып алушыларға сатылды, тұқымдық мақсатқа** және тағы басқалары)
басқа облысқа тиеп жөнелтілді
200__ ж. ___ бары
соның ішінде мақта өңдеу ұйымдарында сақтауға берілгені ***
* өңдегеннен кейінгі салмақта
** тек мақта тұқымы ғана
*** мақта сақтауды жүзеге асыратын мақта
нарығының қатысушыларымен толтырылмайды
МО       Басшы           ____________________  ____________________
(қолы)                  (ТАӘ)
Бас бухгалтер   ____________________  ____________________
(қолы)                  (ТАӘ)
Телефон ________________»"___"» _______ 200__ жыл
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2007 жылғы 10 қазандағы
N 604 бұйрығына
3-қосымша
N 14-2 МӨҰ нысан
Айына бір рет
Мақта өңдеу ұйымдарымен ауданның
жергілікті атқарушы органына
айына бір рет есептік айдан кейінгі
айдың 10 жұлдызына дейін беріледі
200 __ жылғы»"____"» __________ мақта өңдеу ұйымдарындағы
шитті мақтаның және оның бастапқы өңдеу өнімдерінің бары және
қозғалысы туралы есеп
Кім ұсынады ________________________________________________________
____________________________________________________________________
(атауы және мекен жайы)
Ақпаратты алушы құпиялылығын сақтауға кепілдік береді
А. Шитті мақта
(тоннада)
200___жылғы _______ бары
200__ жылғы ___________ ___ нан ____ на  кіріс
Барлығы
Соның ішінде
жаңа өнімнен
басқа облыстардан
импорттан
1
2
3
4
5
6
кестенің жалғасы
200__ жылғы ___________ ___ нан ____ на шығыс
200__жыл-
ғы _____ бары
Барлығы
Соның ішінде
өңделгені
басқа облысқа
экспортқа
7
8
9
10
11
12
Ә. Шитті мақтаның бастапқы өңдеу өнімдері
(тоннада)
Шитті мақ-
таның бас-
тапқы өңдеу
өнімдерінің атауы
200__жылғы _____ бары
200__ жылғы__________ ___ нан ____ на  кіріс
Барлығы
Соның ішінде
өңдеу-
ден
басқа
облыс-
тардан
импорттан
Мақта
талшығы
Мақта тұқымы
Мақта линті
Талшық
қалдықтары
кестенің жалғасы
200__ жылғы ___________ ___ нан ____ на__ шығыс
200__жылғы
_____ бары
Барлығы
Соның ішінде
облыс ішінде
басқа облыстар-
ға
экспортқа
МО       Басшы           ____________________  ____________________
(қолы)                  (ТАӘ)
Бас бухгалтер   ____________________  ____________________
(қолы)                  (ТАӘ)
Телефон ________________»"___"» _______ 200__ жыл
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2007 жылғы 10 қазандағы
N 604 бұйрығына
4-қосымша

Форма 14-1УХК
Один раз в месяц
Представляется всеми участниками хлопкового
рынка в местный исполнительный орган района
один раз в месяц до 10 числа месяца,
следующего за отчетным
Отчет о наличии и движении хлопка-сырца и продуктов
его первичной переработки у участников хлопкового рынка
на "____" _________ 200___ года
Кем представляется_______________________________________________________
_______________________________________________________
(наименование и адрес)
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
(в тоннах)
Хлопок-
сырец*
Хлопок-
волокно
Семена
хлоп-
чат-
ника
Линт
хлопко-
вый
Волок-
нис-
тые
отходы
Наличие на ___ 200__ г.
Приход за отчетный период
с __ по __ ________200__ г.
Всего
в том числе: с нового урожая
из других источников
по импорту
Расход за отчетный период
с __ по __ ________200__ г.
Всего
в том числе: на экспорт
использовано внутри области
(сдано на переработку,
переработано, реализовано
покупателям, на посевные
цели*** и т.д.)
отгружено в другие области
Наличие на ___ 200__ г.
в т.ч. находится на хранении
в хлопкоперерабатывающих
организациях**
* в кондиционном весе
** не заполняется участниками хлопкового рынка, которые осуществляют хранение хлопка
*** только семена хлопчатника
МП          Руководитель _______________________    _______________________
(подпись)                      (ФИО)
Гл. бухгалтер ______________________    _______________________
(подпись)                      (ФИО)
Телефон ________________ "___" _______ 200__ года
Приложение 3 к приказу
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 10 октября 2007 года N 604
Форма 14-2ХПО
Один раз в месяц
Представляется хлопкоперерабатывающими
организациями в местный исполнительный
орган района один раз в месяц до
10 числа месяца, следующего за отчетным
Отчет о движении хлопка-сырца и продуктов его первичной
переработки в хлопкоперерабатывающих организациях
на "____" _________ 200___ года
Кем представляется_______________________________________________________
_______________________________________________________
(наименование и адрес)
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
А. Хлопок-сырец
в тоннах
Нали-
чие
на
___
_____
200__г.
Приход
с ___ по ____ _________
200__ г.
Расход
с ___ по ____ _________
200__ г.
Нали-
чие
на ___
_____
200__г.
В
с
е
г
о
В том числе
В
с
е
г
о
В том числе
с но-
вого
урожая
из
дру-
гих
об-
лас-
тей
из
им-
пор-
та
пере-
рабо-
тано
отгру-
жено
в дру-
гие
области
на
экс-
порт
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Б. Продукты первичной переработки хлопка-сырца
в тоннах
Наиме-
нование
продуктов
первичной
перера-
ботки
хлопка-
сырца
Нали-
чие на
___
_____
200__г.
Приход
с ___ по ____ _________
200__ г.
Расход
с ___ по ____ _________
200__ г.
Нали-
чие
на
___
____
200__г.
В
с
е
г
о
В
с
е
г
о
с пе-
рера-
ботки
из
дру-
гих
облас-
тей
из
им-
пор-
та
внут-
ри
об-
ласти
отгру-
жено в
другие
области
на
экс-
порт
Хлопок-
волокно
Семена
хлоп-
чатника
Линт
хлопковый
Волок-
нистые
отходы
МП          Руководитель _______________________    _______________________
(подпись)                      (ФИО)
Гл. бухгалтер ______________________    _______________________
(подпись)                      (ФИО)
Телефон ________________ "___" _______ 200__ года
Приложение 4 к приказу
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 10 октября 2007 года N 604

N 14-3 МӨҰ нысан
Айына бір рет
Мақта өңдеу ұйымдарымен ауданның
жергілікті атқарушы органына
айына бір рет есептік айдан кейінгі
айдың 10 жұлдызына дейін беріледі
200 __ жылғы»"___"»__________ шитті мақтаның және оның бастапқы
өңдеу өнімдерінің сапалық жағдайы туралы есеп
Кім ұсынады ________________________________________________________
____________________________________________________________________
(атауы және мекен жайы)
Ақпаратты алушы құпиялылығын сақтауға кепілдік береді
Есепті мерзімдегі шитті мақтаның және оның бастапқы
өңдеу өнімдерінің бары және сапалық жағдайы
Атауы
Сақтаудағы өнім көлемі,
тонна
Сұрып
Класс
Ылғалдылық, %
А. Шитті мақта
1.
2.
3.
Ә. Мақта талшығы
1.
2.
3.
Б. Мақта тұқымы
1.
2.
3.
В. Мақта линті
1.
2.
3.
кестенің жалғасы
Арам-шөп қоспасы, %
Гоммозбен зақымдалған
мақта көлемі, %
Стандартқа сай келмейтін өнімнің бары
(себебін көрсету)
барлы-
ғы
соның ішінде*
* қажет жағдайда бос бағандарда қоспа атауы көрсетіледі
МО       Басшы           ____________________  ____________________
(қолы)                  (ТАӘ)
Бас бухгалтер   ____________________  ____________________
(қолы)                  (ТАӘ)
Телефон ________________»"___"» _______ 200__ жыл
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2007 жылғы 10 қазандағы
N 604 бұйрығына
5-қосымша
N 14-4 ЖАО нысан
Айына бір рет
Айына бір рет беріледі:
1. Ауданның жергілікті атқарушы органымен облыстың
жергілікті атқарушы органына есептік айдан кейінгі
айдың 11 жұлдызына дейін беріледі
2. Облыстың жергілікті атқарушы органымен Қазақстан
Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігіне
есептік айдан кейінгі айдың 12 жұлдызына дейін
беріледі
___________________ барлық шаруашылық санаттарындағы шитті
(әкімшілік бірлік)
мақтаның және оның бастапқы өңдеу өнімдерінің
200 __ жылғы»"____"»__________ қолда бары және қозғалысы
А. Шитті мақта балансы
(өңдегеннен кейінгі салмақта, тоннада)
200__жылғы
_____ бары
200__ жылғы ___________ ___ нан ____ на  кіріс
Барлығы
Соның ішінде
жаңа өнімнен
басқа облыстар-
дан
импорттан
1
2
3
4
5
6
кестенің жалғасы
200__ жылғы ___________ ___ нан ____ на  шығыс
200__жылғы
_____ бары
Барлығы
Соның ішінде
өңделгені
басқа облысқа
экспортқа
7
8
9
10
11
12
Ә. Шитті мақтаны бастапқы өңдеу өнімдерінің балансы
тоннада
Шитті мақтаны
бастапқы өңдеу
өнімдерінің
атауы
200_жыл-
ғы____
бары
200__жылғы__________ ___нан ____ на  кіріс
Барлығы
Соның ішінде
өңдеу-
ден
басқа облыс- тардан
импорт-
тан
Мақта талшығы
Мақта тұқымы
Мақта линті
Талшық қалдық-тары
кестенің жалғасы
200__ жылғы ___________ ___ нан ____ на  шығыс
200__жылғы
_____ бары
Барлығы
Соның ішінде
облыс ішінде
басқа
облыстарға
экспортқа
Жергілікті атқарушы орган басшысы _____________ ______________
(қолы)         (ТАӘ)
Орындаушы                         _____________ ______________
(қолы)          (ТАӘ)
Телефон _______________»"____" ___________ 200__ жыл
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2007 жылғы»10 қазандағы
N 604 бұйрығына
6-қосымша

Форма 14-3ХПО
Один раз в месяц
Представляется хлопкоперерабатывающими
организациями в местный исполнительный орган
района один раз в месяц до 10 числа месяца,
следующего за отчетным
Отчет о качественном состоянии хлопка-сырца и
продуктов его первичной переработки
на "____" _________ 200___ года
Кем представляется_______________________________________________________
_______________________________________________________
(наименование и адрес)
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Наличие и качественное состояние хлопка-сырца и продуктов его первичной
переработки на отчетную дату
Наиме-
нование
Коли-
чест-
во
продук-
ции,
нахо-
дящей-
ся на
хране-
нии,
тонн
С
о
р
т
К
л
а
с
с
Влаж-
ность,
в %
Сорная
примесь, в %
Содержание
хлопка,
поврежден-
ного
гоммозом,
в %
Наличие
нестан-
дартной
продукции
(указать
причину)
в
с
е
г
о
в том
числе*
А. Хлопок-
сырец
1.
2.
3.
Б. Хлопок-
волокно
1.
2.
3.
В. Семена
хлопчатника
1.
2.
3.
Г. Линт
хлопковый
1.
2.
3.
* при необходимости в пустых графах указывается наименование примеси
МП          Руководитель _______________________    _______________________
(подпись)                      (ФИО)
Гл. бухгалтер ______________________    _______________________
(подпись)                      (ФИО)
Телефон ________________ "___" _______ 200__ года
Приложение 5 к приказу
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 10 октября 2007 года N 604
Форма 14-4 МИО
Один раз в месяц
Представляется один раз в месяц:
1. Местным исполнительным органом района в местный
исполнительный орган области до 11 числа месяца,
следующего за отчетным
2. Местным исполнительным органом области в Министерство
сельского хозяйства Республики Казахстан до 12 числа месяца,
следующего за отчетным
Наличие и движение хлопка-сырца и продуктов его первичной
переработки во всех категориях хозяйств _______________________________
(административная единица)
на "____" _________ 200___ года
А. Баланс хлопка-сырца
(кондиционном весе, в тоннах)
Наличие
на ___
_____
200__г.
Приход
с ___ по ____
_________ 200__ г.
Расход
с ___ по ____ _________ 200__ г.
Наличие
на ___
_____ 200__г.
В
с
е
г
о
В том числе
В
с
е
г
о
В том числе
с
но-
вого
уро-
жая
из
других
облас-
тей
из
им-
пор-
та
пере-
рабо-
тано
отгру-
жено в
другие
области
на
экс-
порт
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Б. Баланс продуктов первичной переработки хлопка-сырца
в тоннах
Наиме-
нование
продуктов
первичной
перера-
ботки
хлопка-
сырца
Наличие на ___ _____ 200__г.
Приход
с ___ по ____
_________ 200__ г.
Расход с ___ по ____
_________ 200__ г.
Наличие
на ___
_____
200__г.
В
с
е
г
о
В том числе
В
с
е
г
о
В том числе
с
пе-
ре-
ра-
бот-
ки
из
дру-
гих
об-
лас-
тей
из
им-
пор-
та
внут-
ри
об-
ласти
отгру-
жено в
другие
области
на
экс-
порт
Хлопок-
волокно
Семена
хлопчат-
ника
Линт
хлопковый
Волок-
нистые
отходы
Руководитель местного
исполнительного органа      __________________    __________________________
(подпись)                   (ФИО)
Исполнитель                 __________________    __________________________
(подпись)                   (ФИО)
Телефон ______________________ "____" _____________ 200__ года
Приложение 6 к приказу
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 10 октября 2007 года N 604

14-5ЖАО нысан
Жылына екі рет мақтаны себу және жинау
жұмыстары аяқталғаннан кейін беріледі:
1. Ауданның жергілікті атқарушы органымен
облыстың жергілікті атқарушы органына
2. Облыстың жергілікті атқарушы органымен
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрлігіне
200__ жылғы "___" _____  _________ ауданында (облысында)
шаруашылық субъектілердің (мақта нарығының қатысушылары) бары
Аудан (облыс)
атауы
Төмендегі қызметпен айналысатын
шаруашылық субъектілердің
(мақта нарығының қатысушылары) саны:
шитті мақта
өндірумен
шитті мақтаны мақта талшығына
бастапқы өңдеумен
мақтаны сатумен
Ескерту: ауданмен облысқа берілетін есепке шитті мақта өндірумен,
шитті мақтаны мақта талшығына бастапқы өңдеумен және мақтаны
сатумен айналысатын шаруашылық субъектілердің (мақта нарығының
қатысушылары) тізімі қоса беріледі
Жергілікті атқарушы орган басшысы _____________ ______________
(қолы)         (ТАӘ)
Орындаушы                         _____________ ______________
(қолы)          (ТАӘ)
Телефон _______________»"____" ___________ 200__ жыл
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2007 жылғы 10 қазандағы
N 604 бұйрығына
7-қосымша
14-6ЖАО нысан
Мақтаны жинау жұмыстарының алдында беріледі:
1. Ауданның жергілікті атқарушы органымен облыстың
жергілікті атқарушы органына
2. Облыстың жергілікті атқарушы органымен Қазақстан
Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігіне
200__ жылғы»"___" _________ __________ ауданында (облысында)
мақта өнімділігінің болжамы
Ауыл шаруа-
шылығы құры-
лымдарының
(аудандар)
атауы
Егілген мақта көлемі, гектар
Жинауға жатады, гектар
Болжанатын өнімділік, центнер/
гектар
Шитті мақтаның
күтілетін жалпы
өнімі, тонна
Жергілікті атқарушы орган басшысы _____________ ______________
(қолы)         (ТАӘ)
Орындаушы                         _____________ ______________
(қолы)         (ТАӘ)
Телефон _______________»"____" ___________ 200__ жыл
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2007 жылғы 10 қазандағы
N 604 бұйрығына
8-қосымша
14-8КБК нысан
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Кедендік бақылау комитетімен
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
министрлігіне айына бір рет есептік айдан
кейінгі айдың 10 жұлдызына дейін беріледі
200__ жылғы»"___" __________ жағдай бойынша экспорт
режимінде рәсімделген мақта талшығының салмағы және
статистикалық құны туралы есеп
ТН ВЭД
бойынша тауар
коды
Тауар атауы
Нетто
сал-
мағы,
тонна,
___нан___на____
дейінгі есептік
кезеңдегі нетто
салмағы, тонна,
Өсімді нәти-
жемен статис-
тикалық құны,
мың доллар $
1
2
3
4
5

Форма 14-5 МИО
Представляется два раза в год после окончания
посевных и уборочных работ:
1. Местным исполнительным органом района
в местный исполнительный орган области
2. Местным исполнительным органом области
в Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
Наличие хозяйствующих субъектов (участников хлопкового рынка)
в ______________ районе ______________ области
на "___" _______ 200__ года
Наименование
района
(области)
Количество хозяйствующих субъектов (участников
хлопкового рынка), занимающихся
производством хлопка-сырца
первичной
переработкой
хлопка-сырца в
хлопок-волокно
реализацией
хлопка
Примечание: к отчету, представляемому районом в область, прилагаются списки
хозяйствующих субъектов (участников хлопкового рынка), занимающихся производством
хлопка-сырца, первичной переработкой хлопка-сырца в хлопок-волокно и реализацией хлопка
Руководитель местного
исполнительного органа      __________________    __________________________
(подпись)                   (ФИО)
Исполнитель                 __________________    __________________________
(подпись)                   (ФИО)
Телефон ______________________ "____" _____________ 200__ года
Приложение 7 к приказу
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 10 октября 2007 года N 604
Форма 14-6 МИО
Представляется перед началом уборочных работ:
1. Местным исполнительным органом района
в местный исполнительный орган области
2. Местным исполнительным органом области
в Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
Прогноз урожайности хлопчатника
в ______________ районе ______________ области
на "___" _______ 200__ года
Наименование
сельско-
хозяйственных
формирований
(районов)
посеяно
хлопчатника, га
подлежит
к уборке,
гектар
ожидаемая
урожайность,
центнер/
гектар
ожидаемый
валовой
сбор хлопка-
сырца,
тонн
Руководитель местного
исполнительного органа      __________________    __________________________
(подпись)                   (ФИО)
Исполнитель                 __________________    __________________________
(подпись)                   (ФИО)
Телефон ______________________ "____" _____________ 200__ года
Приложение 8 к приказу
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 10 октября 2007 года N 604
Форма 14-8 КТК
Представляется Комитетом таможенного контроля
Министерства финансов Республики Казахстан
в Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
один раз в месяц до 10 числа месяца, следующего за отчетным
Отчет о весе и статистической стоимости
хлопка-волокна, оформленных в режиме экспорта
по состоянию на "___" ___________ 200__ года
Код
то-
вара
по
ТН
ВЭД
Наиме-
нование
товара
Вес,
нетто,
тонн, с
нарас-
тающим
итогом
Вес,
нетто,
тонн,
за от-
четный
период
с ___
по___
_____
Статис-
тическая
стоимость
с нарас-
тающим
итогом,
тыс. дол-
ларов
США
Статис-
тическая
стоимость
за
отчетный
период
с ___
по___
_____,
тыс.
долларов
США
Цена за
отчетный
период,
долларов США
Средняя
цена
(исходя
из ста-
тисти-
ческой
стои-
мости),
долларов
США
мини-
маль-
ная
цена
макси-
маль-
ная
цена
1
2
3
4
5
6
7
8
9