Шитті мақтаны мақта талшығы етіп бастапқы қайта өңдеу жөніндегі қызметке қойылатын біліктілік талаптарын сақтау мәселелері бойынша есеп құжаттарының тізбесі мен нысандарын, есептілік беру мерзімдерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2007 жылғы»27 желтоқсандағы N 778 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 22 қаңтарда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5107 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 10-1/18 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 2012.01.17 № 10-1/18 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан қараңыз.
"Мақта саласын дамыту туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 21 шілдедегі Заңының  7-бабы 16) тармақшасына сәйкес  БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) шитті мақтаны мақта талшығы етіп бастапқы қайта өңдеу жөніндегі қызметке қойылатын біліктілік талаптарын сақтау мәселелері жөніндегі есеп құжаттарының тізбесі және есептілік беру мерзімдері (1-қосымша);
2) шитті мақтаны мақта талшығы етіп бастапқы қайта өңдеу жөніндегі қызметке қойылатын біліктілік талаптарына сәйкестігін растайтын есеп құжаттарының нысандары (2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшалар) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігінің Егіншілік және фитосанитариялық қауіпсіздік департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Статистика жөніндегі
агенттігінің төрайымы
2007 жылғы»27 желтоқсан
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2007 жылғы»27 желтоқсандағы
N 778 бұйрығына
1-қосымша
Шитті мақтаны мақта талшығы етіп бастапқы өңдеу жөніндегі
қызметке қойылатын біліктілік талаптарын сақтау мәселелері
жөніндегі есеп құжаттарының тізбесі және есептілік
беру мерзімдері
Рет-
тік
N
Атауы
Есеп беру  мерзімдері
1
Мақта өңдеу ұйымының мақта қабылдау пункт-
терінің болуы туралы есеп
Жылына бір рет
1 қыркүйекке дейін
2
Мақта өңдеу ұйымының үйлерінің, ғимараттары-
ның және жабдығының дайындығы туралы есеп
Жылына бір рет
1 қыркүйекке дейін
3
Мақтаның сапасын анықтауға арналған
өндірістік-технологиялық зертхананың және
зертханалық жабдықтың дайындығы туралы есеп
Жылына бір рет
1 қыркүйекке дейін
4
Мақта өңдеу ұйымының есеп және есептілік
құжаттарының болуы туралы есеп
Жылына бір рет
1 қыркүйекке дейін
5
Мақта тазалау зауыты тұрған жерден тыс
орналасқан мақта қабылдау пунктінің
үйлерінің, ғимараттарының және жабдығының,
зертхананың және зертханалық жабдықтың
дайындығы туралы есеп
Жылына бір рет
1 қыркүйекке дейін
6
Мақта тазалау зауыты тұрған жерден тыс орна-
ласқан мақта қабылдау пунктінде мақта өңдеу
ұйымының есеп және есептілік құжаттарының
болуы туралы есеп
Жылына бір рет
1 қыркүйекке дейін
7
Мақта тазалау зауыты мен мақта қабылдау
пунктінде карантиндік, зиянды және аса
қауіпті зиянды жәндіктерден зарарсыздандыру
жөніндегі іс-шаралар кешенін жүргізу туралы
есеп
Жылына бір рет
1 қыркүйекке дейін
8
Мақта өңдеу ұйымының кадрлармен қамтамасыз
етілгені, жұмысшыларының біліктілігі және
тәжірибесі туралы есеп
Жылына бір рет
1 қыркүйекке дейін
9
Мақта иелеріне мақта қолхаттарын беру
туралы есеп
Жылына екі рет
1 қаңтарға
дейін, 1
шілдеге дейін
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2007 жылғы»27 желтоқсандағы
N 778 бұйрығына
2-қосымша
__________                            _______ жылғы»"___"___________
_______________________________________________________________
(мақта өңдеу ұйымының атауы)
мақта қабылдау пункттерінің болуы туралы есеп
Рет-
тік
N
Мақтаны қабылдау пункттерінің атауы
Аудан
Орналасқан жері
Бір жолғы
сақтау
сыйымды-
лығы
Дайындығы туралы мәліметтер
Шитті мақтаны қабылдауға арналған мақта қабылдау пункттерінің болуы туралы барлық мәліметтердің дұрыстығы мен толықтығын растаймын.
Мақта өңдеу ұйымының
басшысы                       ______________________________________
(Т.А.Ә., басшының қолы, мөрі)
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2007 жылғы»27 желтоқсандағы
N 778 бұйрығына
3-қосымша
_____________                         _______ жылғы»"___" ________
____________________________________________________
(мақта өңдеу ұйымының атауы)
үйлерінің, ғимараттарының және жабдығының дайындығы туралы есеп
Объект
Өлшем бірлігі
Болуы
Дайындығы туралы мәліметтер
зауыт қуаттылығына сай мақта көлемін қайта өңдеуді қамтамасыз етуге қажетті саны
нақты
Өткізу режимі
-
Зауыт ғимараты
-
Мақта талшығы бумаларынан сынама-
лар құрастыру
қондырғылары
дана
Мақта қабылдау пункттері
дана
Джиндер
сағатына дана/тонна
Линтерлер
сағатына дана/тонна
Шитті мақтаны тазалауыштар
сағатына дана/тонна
Талшық тазалауыштар
сағатына дана/тонна
Кептіргіштер
сағатына дана/тонна
Қыспақ қондырғылары
дана
Таразылар
дана
Желдеткіштер
дана
Циклондар
дана
Тиеу-түсіру механизмдері
дана
Шитті мақтаны сақтауға арналған орындар
дана/м 2
Мақта талшығын сақтауға арналған орындар
дана/м 2
Мақта талшығының
техникалық тұқымын
жинақтауға және
сақтауға арналған
орындар
дана/м 2
Егістік тұқымын
дайындау цехы
дана/м 2
Өрт сөндіру құралдары
дана
Ескертпе: м - шаршы метр
Мақта өңдеу ұйымының үйлерінің, ғимараттарының және жабдығының дайындығы туралы   барлық мәліметтердің дұрыстығы мен толықтығын растаймын.
Мақта өңдеу ұйымының
басшысы                         __________________________________
(Т.А.Ә., басшының қолы, мөрі)
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2007 жылғы»27 желтоқсандағы
N 778 бұйрығына
4-қосымша
__________                              _______ жылғы»"___" ________
________________________________________________________________
(мақта өңдеу ұйымының атауы)
мақтаның сапасын анықтауға арналған өндірістік-технологиялық
зертхананың және зертханалық жабдықтың дайындығы туралы есеп
Объект
Маркасы
Өлшем
бірлігі
Болуы
Дайындалғаны
Зертхана
дана
Шитті сынамаіріктегіші
дана
Талшық, линт, тұқым сынамаіріктегіші
дана
Шитті мақтаның арамшөптік қоспаларын анықтайтын құрал
дана
Зертханалық кептіргіш
дана
Кептіргіш шкаф
дана
Талшықтазалауыш джин
дана
Зертханалық джин
дана
Талшық пен шитті мақтаның сорттарын анықтайтын зерханалық құрал
дана
Мақта анализаторы
дана
Линттің ұзындығын анықтайтын құрал
дана
Психрометрикалық гигрометр
дана
Гигрометр
дана
Термощуптар
дана
Микронейр
дана
Жуковтың құралы
дана
Зертханалық таразылар
дана
Жалпы мақсаттағы гірлер
дана
Колбалар, бюкстер, пинцеттер
дана
Термовлагометрлер
дана
Қолмен және машинамен жиналған шитті мақта эталондары
комплект
Мақта талшығы эталондары
комплект
Мақтаның сапасын анықтауға арналған өндірістік-технологиялық зертхананың және зертханалық жабдықтың дайындығы туралы барлық мәліметтердің дұрыстығы мен толықтығын растаймын.
Мақта өңдеу ұйымының
басшысы                 ____________________________________
(Т.А.Ә., басшының қолы, мөрі)
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2007 жылғы»27 желтоқсандағы
N 778 бұйрығына
5-қосымша
__________                             _______ жылғы»"___" ________
_________________________________________________________
(мақта өңдеу ұйымының атауы)
есеп және есептілік құжаттарының болуы туралы есеп
Талаптар
Орындалуы (қажетсізі
сызылып тасталсын)
Растайтын құжаттың берілген күні
Техникалық құжаттың болуы
бар
жоқ
Техникалық регламенттің
болуы
бар
жоқ
Өлшеулер жағдайын зертханада бағалау туралы куәліктің болуы
бар
жоқ
Мақтаның мөлшерлік-
сапалық есебі кітабының
болуы
бар
жоқ
Зертханалық журналдар-
дың болуы
бар
жоқ
Нормативтік құқықтық актілердің, нормативтік
құжаттардың, стандарт-
тардың болуы
бар
жоқ
Мақта өңдеу ұйымының есеп және есептілік құжаттарының болуы туралы барлық мәліметтердің дұрыстығы мен толықтығын растаймын.
Мақта өңдеу ұйымының
басшысы                       ____________________________________
(Т.А.Ә., басшының қолы, мөрі)
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2007 жылғы»27 желтоқсандағы
N 778 бұйрығына
6-қосымша
_____________                          _______ жылғы»"___" ________

Об утверждении перечня и форм документов учета, сроков представления отчетности по вопросам соблюдения требований к деятельности по первичной переработке хлопка-сырца в хлопок-волокно
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 декабря 2007 года № 778. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 января 2008 года № 5107. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 10-1/18
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 17.01.2012 № 10-1/18.
В соответствии с подпунктом 16) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 21 июля 2007 года "О развитии хлопковой отрасли"  ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Утвердить прилагаемые:
1) перечень документов учета и сроки представления отчетности по вопросам соблюдения требований к деятельности по первичной переработке хлопка-сырца в хлопок-волокно (приложение 1);
2) формы документов учета, подтверждающих соответствие требованиям к деятельности по первичной переработке хлопка-сырца в хлопок-волокно (приложения 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10).
2. Департаменту земледелия и фитосанитарной безопасности Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Министр
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Агентства
Республики Казахстан по статистике
27 декабря 2007 года
Приложение 1
к приказу Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 27 декабря 2007 года N 778
Перечень документов учета и сроки представления
отчетности   по вопросам соблюдения требований к деятельности
по   первичной переработке хлопка-сырца в хлопок-волокно
N
п/п
Наименование
Сроки
представления
отчетности
1
Отчет о наличии хлопкоприемных пунктов
хлопкоперерабатывающей организации
Один раз в год
до 1 сентября
2
Отчет о готовности зданий, сооружений и
оборудования хлопкоперерабатывающей
организации
Один раз в год
до 1 сентября
3
Отчет о готовности производственно-
технологической лаборатории и
лабораторного оборудования для
определения качества хлопка
Один раз в год
до 1 сентября
4
Отчет о наличии документов учета и
отчетности хлопкоперерабатывающей
организации
Один раз в год
до 1 сентября
5
Отчет о готовности зданий, сооружений и
оборудования на хлопкоприемном пункте,
расположенном вне места нахождения
хлопкоочистительного завода, готовности
лаборатории и лабораторного оборудования
Один раз в год
до 1 сентября
6
Отчет о наличии документов учета и
отчетности хлопкоперерабатывающей
организации на хлопкоприемном пункте,
расположенном вне места нахождения
хлопкоочистительного завода
Один раз в год
до 1 сентября
7
Отчет о проведении комплекса мероприятий
по обеззараживанию от карантинных,
вредных и особо опасных вредных
организмов на хлопкоочистительном заводе
и хлопкоприемном пункте
Один раз в год
до 1 сентября
8
Отчет об обеспеченности кадрами,
квалификации и опыте работников
хлопкоперерабатывающей организации
Один раз в год
до 1 сентября
9
Отчет о выдаче хлопковых расписок
владельцам хлопка
Два раза в год
до 1 января,
до 1 июля
Приложение 2
к приказу Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 27 декабря 2007 года N 778
__________                              "__" ___________ ______ года
Отчет
о наличии_________________________________________хлопкоприемных пунктов
(наименование хлопкоперерабатывающей организации)
N
п/п
Наименование
хлопкоприемных
пунктов
Район
Месторас-
положение
Емкость
единовременного
хранения
Сведения о
готовности
Достоверность и полноту всех сведений о наличии хлопкоприемных пунктов для приемки хлопка-сырца, подтверждаю.
Руководитель
хлопкоперерабатывающей организации _____________________________________
(Ф.И.О. подпись руководителя, печать)
Приложение 3
к приказу Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 27 декабря 2007 года N 778
____________                             "__" ___________ _____ года
Отчет
о готовности зданий, сооружений и оборудования
________________________________________________
(наименование хлопкоперерабатывающей организации)
Объект
Единица
измерения
Наличие
Сведения
о готов-
ности
количество,
необходимое
для
обеспечения
переработки
объемов
хлопка в
соответствии
с мощностью
завода
факти-
чески
Пропускной режим
-
Здание завода
-
Устройства для
формирования
проб из кип
хлопка-волокна
штук
Хлопкоприемные
пункты
штук
Джины
штук/тонн
в час
Линтеры
штук/тонн
в час
Очистители
хлопка-сырца
штук/тонн
в час
Волокноочистители
штук/тонн
в час
Сушилки
штук/тонн
в час
Прессовые установки
штук
Весы
штук
Вентиляторы
штук
Циклоны
штук
Погрузочно-разгру-
зочные механизмы
штук
Места для хранения
хлопка-сырца
штук/м 2
Места для хранения
хлопка-волокна
штук/м 2
Места для складиро-
вания и хранения
технических семян
хлопка-волокна
штук/м 2
Цех подготовки
посевных семян
штук/м 2
Средства
пожаротушения
штук
Примечание: м 2 - метров квадратных
Достоверность и полноту всех сведений о готовности зданий, сооружений и оборудования хлопкоперерабатывающей организации, подтверждаю.
Руководитель
хлопкоперерабатывающей организации _____________________________________
(Ф.И.О. подпись руководителя, печать)
Приложение 4
к приказу Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 27 декабря 2007 года N 778
____________                              "___" ___________ ____ года
Отчет
о готовности производственно-технологической лаборатории и
лабораторного оборудования для определения качества хлопка у
_________________________________________________
(наименование хлопкоперерабатывающей организации)
Объект
Марка
Единица измерения
Наличие
Подго-
товлено
Лаборатория
штук
Пробоотборник сырца
штук
Пробоотборники волокна,
линта, семян
штук
Прибор для определения
сорных примесей хлопка-сырца
штук
Лабораторная сушилка
штук
Шкаф сушильный
штук
Джин-волокноочиститель
штук
Джин лабораторный
штук
Лабораторный прибор для
определения сорта волокна
и хлопка-сырца
штук
Хлопковый анализатор
штук
Прибор для определения длины
линта
штук
Гигрометр психрометрический
штук
Гигрометр
штук
Термощупы
штук
Микронейр
штук
Прибор Жукова
штук
Весы лабораторные
штук
Гири общего назначения
штук
Колбы, бюксы, пинцеты
штук
Термовлагометры
штук
Эталоны хлопка-сырца ручного
и машинного сборов
комплект
Эталоны хлопка-волокна
комплект
Достоверность и полноту всех сведений о готовности производственно-технологической лаборатории и лабораторного оборудования для определения качества хлопка, подтверждаю.
Руководитель
хлопкоперерабатывающей организации ____________________________________
(Ф.И.О. подпись руководителя, печать)
Приложение 5
к приказу Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 27 декабря 2007 года N 778
____________                              "____" ___________ ____ года
Отчет
о наличии документов учета и отчетности у
__________________________________________________
(наименование хлопкоперерабатывающей организации)
Требования
Выполнение
(ненужное
вычеркнуть)
Дата выдачи
подтверждаю-
щего документа
Наличие технического проекта
Имеется
Не имеется
Наличие технологического
регламента
Имеется
Не имеется
Наличие свидетельства об
оценке состояния измерений
в лаборатории
Имеется
Не имеется
Наличие книги количественно-
качественного учета хлопка
Имеется
Не имеется
Наличие лабораторных журналов
Имеется
Не имеется
Наличие нормативных правовых
актов, нормативных
документов, стандартов
Имеется
Не имеется
Достоверность и полноту всех сведений о наличии документов учета и отчетности у хлопкоперерабатывающей организации, подтверждаю.
Руководитель
хлопкоперерабатывающей организации ____________________________________
(Ф.И.О. подпись руководителя, печать)
Приложение 6
к приказу Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 27 декабря 2007 года N 778
____________                               "___" __________ ____ года
Отчеты

1) ________________________________________________________
(мақтаны тазалау зауытының атауы)
мақта тазалау зауыты тұрған жерден тыс орналасқан мақта қабылдау
пунктінің үйлерінің, ғимараттарының және жабдығының дайындығы
туралы есептер
Объект
Өлшем
бірлігі
Болуы
Дайындығы
туралы
мәліметтер
зауыт қуатты-
лығына сай
мақта көлемін
қайта өңдеуді
қамтамасыз
етуге қажетті
саны
нақты
Шитті мақтаны
жинақтауға және
ақтауға арналған
ашық алаңқайлар
дана/м 2
Шитті мақтаны жинақтауға және сақтауға арналған
жабық алаңқайлар
дана/м 2
Таразылар
дана
Көмбесалғыштар
дана
Көмбебұзғыштар
дана
Туннель құрағыш
құрылғылар
дана
Желдеткіштер
дана
Тиеу-түсіру
механизмдері
дана
Өрт сөндіру
құралдары
дана
Ескертпе: м - шаршы метр
2) зертхана мен зертханалық жабдықтың дайындығы туралы есеп
Объект
Маркасы
Өлшем
бірлігі
Болуы
Дайын-
далғаны
зауыт қуатты-
лығына сай
мақта көлемін
қайта өңдеуді
қамтамасыз
етуге қажетті
саны
нақты
Зертхана
дана
Шитті сынама-
іріктегіші
дана
Шитті мақтаның
арамшөптік
қоспаларын
анықтайтын
құрал
дана
Зертханалық
кептіргіш
дана
Кептіргіш шкаф
дана
Талшықтазалауыш
джин
дана
Талшық пен
шитті мақтаның
сорттарын анық-
тайтын зертха-
налық құрал
дана
Шиттінің темпе-
ратурасын бақы-
лайтын құрылғы
дана
Зертханалық
таразылар
дана
Қолмен және
машинамен жина-
лған шитті мақ-
та эталондары
комплект
Мақта тазалау зауыты тұрған жерден тыс орналасқан мақта қабылдау пунктінің үйлерінің, ғимараттарының және жабдығының, зертхананың және зертханалық жабдықтың дайындығы туралы мәліметтердің дұрыстығы мен толықтығын растаймын.
Мақта өңдеу ұйымының
басшысы                   ___________________________________
(Т.А.Ә., басшының қолы, мөрі)
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2007 жылғы»27 желтоқсандағы
N 778 бұйрығына
7-қосымша
______________                         _______ жылғы»"___" ________
_______________________________________________________
(мақтаны тазалау зауытының атауы)
мақта тазалау зауыты тұрған жерден тыс орналасқан мақта
қабылдау пунктінде
_______________________________________________________
(мақта өңдеу ұйымының атауы)
есеп және есептілік құжаттарының болуы туралы есеп
Талаптар
Орындалуы (қажетсізі
сызылып тасталсын)
Растайтын
құжаттың
берілген
күні
Өлшеулер жағдайын зертханада
бағалау туралы куәліктің болуы
бар
жоқ
Тексеру акті
бар
жоқ
Шитті мақтаны қабылдауға
арналған таразышы кітабы
бар
жоқ
Шитті мақтаны зауытқа тиеп
жөнелтуге арналған таразышы
кітабы
бар
жоқ
Мақта тазалау зауыты тұрған жерден тыс орналасқан мақта қабылдау пунктінде мақта өңдеу ұйымының есеп және есептілік құжаттарының болуы туралы барлық мәліметтердің дұрыстығы мен толықтығын растаймын.
Мақта өңдеу ұйымының
басшысы                ______________________________
(Т.А.Ә., басшының қолы, мөрі)
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2007 жылғы»27 желтоқсандағы
N 778 бұйрығына
8-қосымша
_____________                          _______ жылғы»"___" ________
____________________________________________________________
(мақта өңдеу ұйымының атауы)
мақта тазалау зауыты мен мақта қабылдау пунктінде карантиндік,
зиянды және аса қауіпті зиянды жәндіктерден зарарсыздандыру
жөніндегі іс-шаралар кешенін жүргізу туралы есеп
Объекті
Өлшем бірлігі
Көлемі
Іс-шара
атауы
Фирма атауы,
лицензия N
Мақтаны жинақтауға
және сақтауға
арналған орындар
м 3 )
Технологиялық жабдық
дана
Аумағы
м 2
Ескертпе: м - шаршы метр
м - текше метр
Мақта тазалау зауыты мен мақта қабылдау пунктінде карантиндік, зиянды және аса қауіпті зиянды жәндіктерден зарарсыздандыру жөніндегі іс-шаралар кешенін жүргізу туралы барлық мәліметтердің дұрыстығы мен толықтығын растаймын.
Мақта өңдеу ұйымының
басшысы                        ___________________________________
(Т.А.Ә., басшының қолы, мөрі)
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2007 жылғы»27 желтоқсандағы
N 778 бұйрығына
9-қосымша
__________                             _______ жылғы»"___" ________
_________________________________________________________ бойынша
(мақта өңдеу ұйымының атауы)
кадрлармен қамтамасыз етілгені, жұмысшыларының біліктілігі мен
тәжірибесі туралы есеп
Мамандық атауы
Қажетті-
лігі
Болуы
Білімі
Жалпы жұмыс
тәжірибесі
(жыл)
І, ІІ және ІІІ-аймақтың
тауартанушысы
Зертхана меңгерушісі
Өндірістік бригада
мастері
Зертханашылар
Мақта көмбесін бұзғыш
(МКБ) операторы
Шитті мақтаны беріп
тұрушылар
Кептіру-тазалау цехының
(КТЦ) операторы
КТЦ реттеушісі
КТЦ сыпырушысы
Джин цехының операторы
Джин цехының реттеушісі
Джин цехының сыпырушысы
Линтерлер операторы
Линтерлер сыпырушысы
Линтерлер реттеушісі
Тығыздаушы
Линт пен үлікті
тығыздаушы
Таңбалаушы
Бумаларды тігуші
Циклондық топтың
сыпырушысы
Слесарлар
Электриктер
Мақта өңдеу ұйымының кадрлармен қамтамасыз етілгені, жұмысшыларының біліктілігі және тәжірибесі туралы барлық мәліметтердің дұрыстығы мен толықтығын растаймын.
Мақта өңдеу ұйымының
басшысы                 ____________________________________
(Т.А.Ә., басшының қолы, мөрі)
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2007 жылғы»27 желтоқсандағы
N 778 бұйрығына
10-қосымша
Код
Мақта қолхаттарын беру туралы есеп
_______________________________________________________
(мақта өңдеу ұйымының атауы)
Рет
N
Мақта
қолхаты
бланкінің
сериясы
мен
нөмірі
Мақта
қолхаты
беріл-
ген күн
Мақта иесі
туралы мә-
ліметтер
(жеке тұл-
ғаның тегі,
аты, әкесі-
нің аты
(бар болса)
Шитті мақта-
ны
сақтау және/
немесе
шитті
мақта-
ны
мақта
талшы-
ғына
бастап-
қы
өңдеу жария шарты-
ның N
мен
күні
Мақта тұқы-
мының
сорт-
тық
және
егіс-
тік
қасиет-
тері
Өнім-
нің
түрі
Мақтаның
селек-
циялық
сорты
1
2
3
4
5
6
7
8
Өндіріс-
тік сорты
Түрі
Сыныбы
Нақты салмағы
Лас-
тануы
Ылғалды-
лығы
Штапелдік
ұзындығы
Микро-
нейр көрсет-
кіші
9
10
11
12
13
14
45
16
Конди-
циялықсалма-
ғы
Бактерия-
лық-таз
аурулар-
мен за-
қымдануы
Мақта
өңдеу
ұйымының
жауапты
жұмыс-
керінің
мақта
қолхатын
беру
туралы
қолы
Мақта
иесінің
мақта
қолхатын
алғаны
туралы
қолы
Өтелген
мақта
қолхаты-
ның түрі
Мақта
қолхатын
өтеген
күн
Кепілдік
шарттары
туралы
мәліметтер
(талап
сомасы мен
мақтаға
кепілдік
құқын
белгілеу
мерзімдері)
17
18
19
20
21
22
23

1) о готовности зданий, сооружений и оборудования на хлопкоприемном
пункте, расположенном вне места нахождения хлопкоочистительного завода
________________________________________________
(наименование хлопкоочистительного завода)
Объект
Единица
измере-
ния
Наличие
Сведения
о готов-
ности
количество,
необходимое
для
обеспечения
переработки
объемов
хлопка в
соответствии
с мощностью
завода
факти-
чески
Открытые площадки
для складирования
и хранения
хлопка-сырца
штук/м 2
Крытые площадки для
складирования и
хранения хлопка-сырца
штук/м 2
Весы
штук
Бунтоукладчики
штук
Разборщики бунтов
штук
Туннелеобразующие
устройства
штук
Вентиляторы
штук
Погрузочно-разгру-
зочные механизмы
штук
Средства
пожаротушения
штук
Примечание: м 2 - метров квадратных
2) о готовности лаборатории и лабораторного оборудования
Объект
Марка
Единица изме-
рения
Наличие
Подго-
товлено
количество,
необходимое
для
обеспечения
переработки
объемов
хлопка в
соответ-
ствии с
мощностью
завода
факти-
чески
Лаборатория
штук
Пробоотборник
сырца
штук
Прибор для
определения сорных
примесей
хлопка-сырца
штук
Лабораторная
сушилка
штук
Шкаф сушильный
штук
Джинволокно-
очиститель
штук
Лабораторный
прибор для
определения сорта
волокна и
хлопка-сырца
штук
Устройство для
контроля
температуры сырца
штук
Весы лабораторные
штук
Эталоны хлопка-
сырца ручного и
машинного сборов
комплект
Достоверность и полноту всех сведений о готовности зданий, сооружений и оборудования на хлопкоприемном пункте, расположенном вне места нахождения хлопкоочистительного завода, готовности лаборатории и лабораторного оборудования, подтверждаю.
Руководитель
хлопкоперерабатывающей организации _____________________________________
(Ф.И.О. подпись руководителя, печать)
Приложение 7
к приказу Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 27 декабря 2007 года N 778
____________                              "___" ___________ ____ года
Отчет
о наличии документов учета и отчетности
____________________________________________________
(наименование хлопкоперерабатывающей организации)
на хлопкоприемном пункте, расположенном вне места нахождения
хлопкоочистительного завода
____________________________________________________
(наименование хлопкоочистительного завода)
Требования
Выполнение
(ненужное
вычеркнуть)
Дата выдачи
подтверждающего
документа
Наличие свидетельства
об оценке состояния
измерений в лаборатории
Имеется
Не имеется
Акт поверки
Имеется
Не имеется
Журнал весовщика для
приемки хлопка-сырца
Имеется
Не имеется
Журнал весовщика   для
отгрузки хлопка-сырца
на завод
Имеется
Не имеется
Достоверность и полноту всех сведений о наличии документов учета и отчетности хлопкоперерабатывающей организации на хлопкоприемном пункте, расположенном вне места нахождения хлопкоочистительного завода, подтверждаю.
Руководитель
хлопкоперерабатывающей организации ____________________________________
(Ф.И.О. подпись руководителя, печать)
Приложение 8
к приказу Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 27 декабря 2007 года N 778
____________                              "____" ___________ ____ года
Отчет
о проведении комплекса мероприятий по обеззараживанию
от карантинных, вредных и особо опасных вредных организмов
на хлопкоочистительном заводе и хлопкоприемном пункте
___________________________________________________
(наименование хлопкоперерабатывающей организации)
Объект
Единица измерения
Объем
Наименование
мероприятия
Наименование фирмы, N лицензии
Места для
складирования и
хранения хлопка
м 3 )
Технологическое
оборудование
штук
Территория
м 2
Примечание: м 2 - метров квадратных
м 3 - метров кубических
Достоверность и полноту всех сведений о проведении комплекса мероприятий по обеззараживанию от карантинных, вредных и особо опасных вредных организмов на хлопкоочистительном заводе и хлопкоприемном пункте, подтверждаю.
Руководитель
хлопкоперерабатывающей организации _____________________________________
(Ф.И.О. подпись руководителя, печать)
Приложение 9
к приказу Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 27 декабря 2007 года N 778
____________                             "___" ___________ _____ года
Отчет
об обеспеченности кадрами, квалификации и опыте работников
по ____________________________________________________
(наименование хлопкоперерабатывающей организации)
Наименование специальности
Потреб-
ность
Имеется
Образо-
вание
Общий
опыт
работы
(лет)
Товаровед I, II, III зоны
Заведующий лабораторией
Мастер производственной
бригады
Лаборанты
Оператор разборщика бунта
хлопка (РБХ)
Подавальщики хлопка-сырца
Оператор сушильно-
очистительного цеха (СОЦ)
Наладчик СОЦ
Уборщик СОЦ
Оператор джинного цеха
Наладчик джинного цеха
Уборщик джинного цеха
Оператор линтеров
Уборщик линтеров
Наладчик линтеров
Прессовщик
Прессовщик линта и улюка
Маркировщик
Защивальщик кип
Уборщик циклонной группы
Слесари
Электрики
Достоверность и полноту всех сведений об обеспеченности кадрами, квалификации и опыте работников хлопкоперерабатывающей организации, подтверждаю.
Руководитель
хлопкоперерабатывающей организации _____________________________________
(Ф.И.О. подпись руководителя, печать)
Приложение 10
к приказу Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 27 декабря 2007 года N 778
Код
Отчет о выдаче хлопковых расписок
__________________________________________________
наименование хлопкоперерабатывающей организации
N
п/п
Серия
и
номер
бланка
хлоп-
ковой
рас-
писки
Дата
выдачи
хлоп-
ковой
рас-
писки
Наимено-
вание
владельца
хлопка
(фамилия,
имя,
отчество
(при его
наличии))
физичес-
кого
лица)
N и
дата
публич-
ного
договора
хранения
хлопка-
сырца
и/или
перера-
ботки
хлопка
сырца в
хлопок-
волокно
Сорто-
вые и
посев-
ные
каче-
ства
семян
хлоп-
чатни-
ка
В
и
д
п
р
о
д
у
к
ц
и
и
Селек-
цион-
ный
сорт
хлоп-
чатни-
ка
Про-
мыш-
лен-
ный
сорт
Т
и
п
К
л
а
с
с
Ф
и
з
и
ч
е
с
к
и
й
в
е
с
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
продолжение таблицы
З
а
с
о
р
е
н
н
о
с
т
ь
В
л
а
ж
н
о
с
т
ь
Ш
т
а
п
е
л
ь
н
а
я
д
л
и
н
а
П
о
к
а
з
а
т
е
л
ь
м
и
к
р
о
н
е
й
р
К
о
н
д
и
ц
и
о
н
н
а
я
м
а
с
с
а
Пора-
жен-
ность
бакте-
риаль-
но-
гриб-
ковыми
забо-
лева-
ниями
Подпись
ответ-
ствен-
ного
работ-
ника
хлопко-
перера-
батыва-
ющей
органи-
зации о
выдаче
хлопко-
вой
распис-
ки
Подпись
владе-
льца
хлопка
в полу-
чении
хлоп-
ковой
распис-
ки
Вид
пога-
шения
хлоп-
ковой
рас-
писки
Дата
пога-
шения
хлоп-
ковой
рас-
писки
Сведе-
ния об
усло-
виях
залога
(сумма
требо-
вания
и сроки
установ-
ления
залого-
вого
права
на
хлопок)
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23