"Азаматтардың жекелеген санаттарын тегін дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету жөнінде әлеуметтік көмек көрсету Қағидасын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғі 13 каңтардағы N 3-1-28қ қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 30 наурыздағы N 23-251қ Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Астана қаласының әділет департаментінде 2007 жылғы 17 сәуірдегі Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 465 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 12 қазандағы N 23-887қ қаулысымен
Ескерту: Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 12 қазандағы N 23-887қ қаулысымен
________________________________________
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Азаматтардың жекелеген санаттарын тегін дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету жөнінде әлеуметтік көмек көрсету Қағидасын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 13 қаңтардағы N 3-1-28қ қаулысына (Астана қаласының Әділет департаментінде 2005 жылғы 21 қаңтарда N 371 болып тіркелген; 2005 жылғы 26 ақпанда N 28-29 "Астана хабары"; 2005 жылғы 10 ақпанда N 20 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған; "Азаматтардың жекелеген санаттарын тегін дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету жөнінде әлеуметтік көмек көрсету Қағидасын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 13 қаңтардағы N 3-1-28қ қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 9 қаңтардағы N 23-6-29к қаулысы Астана қаласының Әділет департаментінде 2006 жылғы 17 ақпанда N 431 болып тіркелген; 2006 жылғы 11-наурызда N 33 "Астана хабары"; 2006 жылғы 14 наурызда N 38 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) қаулының 2-тармағы алынып тасталсын;
2) аталған қаулының 2-қосымшасы алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.Ә.Аманшаевқа жүктелсін.
Әкім
Әкімнің бірінші орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкім аппаратының басшысы
"Астана қаласының қаржы
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің директоры
Мемлекеттік-құқықтық
бөлімінің меңгерушісі
"Астана қаласының Жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар департаменті"
мемлекеттік мекемесінің
директоры

О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 13 января 2005 года N 3-1-28п "Об утверждении Правил оказания социальной помощи по бесплатному лекарственному обеспечению отдельных категорий граждан"
Постановление Акимата города Астаны от 30 марта 2007 года N 23-251п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 17 апреля 2007 года N 465. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 12 октября 2007 года N 23-887п
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан»акимат города Астаны  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 13 января 2005 года  N 3-1-28п  "Об утверждении Правил оказания социальной помощи по бесплатному лекарственному обеспечению отдельных категорий граждан"»(зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 21 января 2005 года за N 371, опубликовано в газетах "Астана хабары" от 26 февраля 2005 года, N 28-29; "Вечерняя Астана"»от 10 февраля 2005 года, N 20, постановление акимата города Астаны от 9 января 2006 года N 23-6-29п "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Астаны от 13 января 2005 года N 3-1-28п "Об утверждении Правил оказания социальной помощи по бесплатному лекарственному обеспечению отдельных категорий граждан", зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 17 февраля 2006 года за N 431, опубликовано в газетах "Астана хабары" от 11 марта 2006 года, N 33; "Вечерняя Астана" от 14 марта 2006 года, N 38) следующие изменения:
1) пункт 2 постановления исключить;
2) приложение 2 к указанному постановлению исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Аманшаева Е.А.
Аким
Первый заместитель акима
Заместитель акима
Заместитель акима
Заместитель акима
Заместитель акима
Руководитель аппарата акима
Директор Государственного
учреждения "Департамент
финансов города Астаны"
Заведующий государственно-
правовым отделом
Директор Государственного
учреждения "Департамент
занятости и социальных
программ города Астаны"