Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 30 наурыздағы N 29/6-ІІІ "Астана қаласындағы жасыл отырғызғыларды күтіп ұстау мен қорғау қағидалары туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 12 шілдедегі N 406/50-ІІІ Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2007 жылғы 24 шілдеде нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 473 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 219/25-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 12.12.2017 № 219/25-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мәслихатының 2004 жылғы 30 наурыздағы""Астана қаласындағы жасыл отырғызғыларды күтіп ұстау мен қорғау қағидалары туралы""N 29/6-ІІІ шешіміне Астана қаласы прокуратурасының қарсылық білдіргенін қарап, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 30 наурыздағы N 29/6-ІІІ""Астана қаласындағы жасыл отырғызғыларды күтіп ұстау мен қорғау қағидалары туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 324 нөмірмен тіркелген, 2004 жылғы 08 мамырда N 56-57, 2004 жылғы 15 мамырда N 59-60 "Вечерняя Астана", 2004 жылғы 15 мамырда N 62-63, 2004 жылғы 17 шілдеде N 95-96 "Астана хабары" газеттерінде жарияланды) келесі өзгеріс енгізілсін:
62 тармақтағы "және мемлекеттік бақылау жүргізуші және қоршаған ортаны қорғау аумағында қадағалаушы органдарының" деген сөздер жойылсын.
2. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Астана қаласы мәслихатының
сессия төрайымы
Астана қаласы мәслихатының
хатшысы

О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 30 марта 2004 года N 29/6-III "О правилах содержания и защиты зеленых насаждений города Астаны"
Решение Маслихата города Астаны от 12 июля 2007 года N 406/50-III. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 24 июля 2007 года N 473. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 12 декабря 2017 года № 219/25-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата г. Астаны от 12.12.2017 № 219/25-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Рассмотрев протест прокуратуры города Астаны на решение маслихата от 30 марта 2004 года N 29/6-III "О правилах содержания и защиты зеленых насаждений города Астаны", маслихат города Астаны РЕШИЛ :
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 30 марта 2004 года N 29/6-III "О правилах содержания и защиты зеленых насаждений города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 324, опубликовано в газетах "Вечерняя Астана" N 56-57 от 08 мая 2004 года, N 59-60 от 15 мая 2004 года, "Астана хабары" N 62-63 от 15 мая 2004 года, N 95-96 от 17 июля 2004 года) следующее изменение:
в пункте 62 исключить слова "и органов, осуществляющих государственный контроль и надзор в области охраны окружающей среды".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
К. Анасова
Секретарь маслихата
города Астаны
В. Редкокашин