Мұғалжар ауданындағы Покровка селосын - Сағашилі ауылы деп қайта атау туралы
Бірлескен Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2007 жылғы 4 сәуірдегі № 92 қаулысы және Ақтөбе облыстық мәслихатының 2007 жылғы 4 сәуірдегі № 345 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2007 жылдың 24 сәуірде № 3204 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты мен әкімдігінің, облыстық ономастика комиссиясының ұсыныстарын есепке алып облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Мүғалжар ауданының Покровка селосы - Сағашилі ауылы деп қайта аталсын.
2. Осы қаулы және шешім ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Облыстық мәслихаттың сессия төрағасы

О переименовании села Покровка Мугалжарского района в село Сагашили
Cовместное постановление акимата Актюбинской области от 4 апреля 2007 года № 92 и решение маслихата Актюбинской области от 4 апреля 2007 года № 345. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области от 24 апреля 2007 года № 3204
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом предложения Мугалжарского районного маслихата и акимата, областной ономастической комиссии акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ и областной маслихат РЕШАЕТ:
1. Переименовать село Покровка Мугалжарского района в село Сагашили.
2. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня официального опубликования.
Аким области
Председатель сессии областного маслихата