Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімді мамандар даярлаудың 2007-2008 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Жамбыл облыстық әкімиятының 2007 жылғы 24 мамырдағы N 121 қаулысы. Жамбыл облыстық Әділет департаментінде 2007 жылғы 18 маусымда N 1661 тіркелді.
РҚАО ескертуі. Қаулының атауында "бастауыш кәсіптік және орта кәсіптік" деген сөздерді "техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі" деген сөздерге ауыстырылды - Жамбыл облысы әкімиятының 2007 жылғы 27 қыркүйектегі  N 197  қаулысымен;
"Білім туралы" Қазақстан Республикасы 1999 жылғы 7 маусымдағы Заңының 31 бабындағы 2 тармағының 7 тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 қарашадағы N 1188 Кәсіптік орта және кәсіптік жоғары білім беру ұйымдарына оқуға түсу кезінде адамдардың жекелеген санаттары үшін қабылдау квотасын белгілеу туралы қаулысын орындау үшін, Жамбыл облысының әкімияты ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов c техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2007-2008 учебный год
Постановление Акимата Жамбылской области от 24 мая 2007 года N 121. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 июня 2007 года за N 1661
Примечание РЦПИ. В заголовке постановления, слова "с начальным профессиональным и средним профессиональным" заменены словами "с техническим и профессиональным, послесредним" постановлением Жамбылского областного Акимата от 27 сентября 2007 года N 197 ;
В соответствии с подпунктом 7 пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 7 июня 1999 года "Об образовании" и во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2002 года N 1188 "Об установлении квоты приема при поступлении на учебу в организации среднего профессионального и высшего профессионального образования для отдельных категорий лиц" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ :

1. Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімді мамандар даярлаудың 2007-2008 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1 тармаққа өзгеріс енгізілді - Жамбыл облысы әкімиятының 2007 жылғы 27 қыркүйектегі  N 197  қаулысымен;
2. Облыс әкімиятының білім беру департаменті белгіленген тәртіппен мемлекеттік білім беру тапсырысын техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарына орналастырсын.
Ескерту. 2 тармаққа өзгеріс енгізілді - Жамбыл облысы әкімиятының 2007 жылғы 27 қыркүйектегі  N 197  қаулысымен;

1. Утвердить согласно приложению государственный образовательный заказ на подготовку специалистов c техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2007-2008 учебный год.
<*> Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Жамбылского областного Акимата от 27 сентября 2007 года N 197 ;
2. Департаменту образования акимата области разместить в установленном порядке государственный образовательный заказ в организациях технического и профессионального, послесреднего образования.
<*> Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлением Жамбылского областного Акимата от 27 сентября 2007 года N 197 ;

3. Бекітілген білім беру тапсырысы шегінде Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 қарашадағы N 1188 "Кәсіптік орта және кәсіптік жоғары білім беру ұйымдарына оқуға түсу кезінде адамдардың жекелеген санаттары үшін қабылдау квотасын белгілеу туралы" қаулысымен белгіленген квота қолданылады деп анықталсын.
4. Жамбыл облысы әкімиятының 2007 жылғы 29 наурыздағы N 64 "Орта кәсіптік білімді мамандар даярлаудың 2006-2007 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 1659 болып тіркелген, 2007 жылдың 12 мамырында "Ақ жол" N 74 және "Знамя труда" N 52 газеттерінде жарияланды) күші жойылсын.

3. Определить, что в пределах утвержденного образовательного заказа действует квота, установленная постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2002 года N 1188 "Об установлении квоты приема при поступлении на учебу в организации среднего профессионального и высшего профессионального образования для отдельных категорий лиц".
4. Признать утратившим силу постановление акимата Жамбылской области от 29 марта 2007 года N 64 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов со средним профессиональным образованием на 2006-2007 учебный год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1659, опубликовано 12 мая 2007 года в газетах "Ак жол" N 74 и "Знамя труда" N 52).

5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс Әкімінің орынбасары Қ.І. Ақсақаловқа жүктелсін.
Облыс әкімі
Жамбыл облысы әкімиятының
2007 жылғы "24" мамырдағы
N 121 қаулысына қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда жазылды - Жамбыл облысы әкімиятының 2007 жылғы 27 қыркүйектегі  N 197  қаулысымен;
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімді мамандар даярлаудың 2007-2008 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мамандық тардың коды
Мамандықтардың атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде оқыту
1

5. Данное постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
6. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя Акима области Аксакалова К.И.
Аким области
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области
от "24" мая 2007 года N 121
<*> Сноска. Приложение в новой редакции - постановлением Жамбылского областного Акимата от 27 сентября 2007 года N 197 ;
Государственный образовательный заказ на подготовку
специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2007-2008 учебный год
Коды специальностей
Наименование специальностей
Государственный образовательный заказ
всего
в том числе  с казахским языком обучения
1