ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 1 қарашадағы ХL сессияның "Қарағанды қаласында ойын бизнесі объектілеріне акциз ставкаларын белгілеу туралы" N 6 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының III шақырылған LII сессиясының 2007 жылғы 18 шілдедегі N 14 шешімі. Қарағанды облысы Қарағанды қаласы әділет басқармасында 2007 жылғы 10 тамызда N 8-1-58 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған VII сессиясының 2008 жылғы 31 наурыздағы N 76 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының 2008.03.31 N 76 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Ойын бизнесі туралы" Заңының  11 бабынасәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 1 қарашадағы XL сессияның "Қарағанды қаласында ойын бизнесі объектілеріне акциз ставкаларын белгілеу туралы" N 6 шешіміне(нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiндегі тіркелген нөмірі - 8-1-43, "Взгляд на события" газетінде 2006 жылдың 29 қарашасында N 60 (176) жарияланған) келесі өзгертулер енгізілсін:
1) 2006 жылғы 1 қарашадағы N 6 шешімге қосымшасындаға 1), 2) тармақтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың өзін-өзі басқару, экономика, жоспар, бюджет, шағын және орта бизнесті дамыту мәселелері бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін (төрайымы Оспанова Қадиша Базарбайқызы).
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
ІІІ шақырылған қалалық мәслихаттың
к езекті LII сессиясының
төрайымы                                   Е. Сарсембаева
Қалалық мәслихат хатшысы                   Қ. Бексұлтанов

О внесении изменений в решение N 6 ХL сессии от 1 ноября 2006 года Карагандинского городского маслихата III созыва "Об установлении ставок акциза на объекты игорного бизнеса в городе Караганде"
Решение LII сессии III созыва Карагандинского городского маслихата от 18 июля 2007 года N 14. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды Карагандинской области 10 августа 2007 года N 8-1-58. Утратило силу - решением VII сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 31 марта 2008 года N 76
Сноска. Утратило силу решением VII сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 31 марта 2008 года N 76.
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан "Об игорном бизнесе" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение N 6 ХL сессии от 1 ноября 2006 года Карагандинского городского маслихата III созыва "Об установлении ставок акциза на объекты игорного бизнеса в городе Караганде" (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов - 8-1-43, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 29 ноября 2006 года N 60 (176):
1) в приложении к решению N 6 от 1 ноября 2006 года подпункты 1), 2) признать утратившими силу.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам самоуправления, экономики, плана, бюджета, развития малого и среднего бизнеса (председатель Оспанова Кадиша Базарбаевна).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти дней со дня первого официального опубликования.
Председатель очередной
LI сессии городского маслихата
III созыва                                  Е. Сарсембаева
Секретарь городского маслихата              К. Бексултанов