Салық салу мақсаты үшін Қарағанды қаласының жерлерін аймақтандыру Схемасын бекіту туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған III сессиясының 2007 жылғы 09 қарашадағы N 42 шешімі. Қарағанды облысы Қарағанды қаласы әділет басқармасында 2007 жылғы 14 желтоқсанда N 8-1-66 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 қыркүйектегі № 215 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының 25.09.2013 № 215 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 9 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 338 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағы 13 тармақшасына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Салық салу мақсаты үшін Қарағанды қаласының жерлерін аймақтандыру Схемасы 1 қосымшаға және 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) III шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы XV сессиясының "Салық салу үшін Қарағанды қаласының жерлерін аймақтандыру жобасын бекіту туралы" N 5 шешімі;
2) III шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы XV сессиясының "Тұрғын үй қоры, соның ішінде оның іргесіндегі құрылыстармен ғимараттар алып жатқан жерді қоспағанда, Қарағанды қаласы жерлеріне салынатын салықтың ставкаларын бекіту туралы" N 6 шешімі (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі - 1719, "Взгляд на события" газетінің N 12 (077) 2005 жылдың 30 наурызында жарияланған).

Об утверждении Схемы зонирования территории города Караганды для целей налогообложения
Решение III сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 09 ноября 2007 года N 42. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды Карагандинской области 14 декабря 2007 года N 8-1-66. Утратило силу решением Карагандинского городского маслихата от 25 сентября 2013 года № 215
Сноска. Утратило силу решением Карагандинского городского маслихата от 25.09.2013 № 215 (вводится в действие с 01.01.2014).
В соответствии со статьей 9 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, с пунктом 1 статьи 338 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 12 июня 2001 года, с подпунктом 13 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить Схему зонирования территории города Караганды для целей налогообложения согласно приложению 1 и приложению 2.
2. Признать утратившими силу:
1) решение N 5 от 24 декабря 2004 года XV сессии Карагандинского городского маслихата III созыва "Об утверждении проекта зонирования земель города Караганды для целей налогообложения";
2) решение N 6 от 24 декабря 2004 года XV сессии Карагандинского городского маслихата III созыва "Об утверждении ставок налога на земли города Караганды за исключением земель, занятых жилищным фондом, в том числе строениями и сооружениями при нем" (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов - 1719, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 30 марта 2005 года N 12 (077).
Сноска. Решения Карагандинского городского маслихата N 5 от 24.12.2004, N 6 от 24.12.2004 в РЦПИ не поступали.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарағанды қалалық мәслихатының өзін-өзі басқару, экономика, жоспар, бюджет, шағын және орта бизнесті дамыту мәселелері бойынша тұрақты комиссиясына (төрайымы Боранқұлова Сәния Нұртасқызы) жүктелсін.
4. Осы шешім 2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
IV шақырылған Қарағанды
қалалық мәслихаттың кезекті
ІІІ сессиясының төрағасы                   Қ. Әбдіров
Қарағанды қалалық
мәслихат хатшысы                           Қ. Бексұлтанов
2007 жылғы 9 қарашадағы
N 42 шешіміне 1 қосымша
Салық салу үшін мақсаты үшін Қарағанды қаласының жерлерін аймақтандыру
Схемасы
2007 жылғы 9 қарашадағы
N 42 шешіміне 2 қосымша
Қала аумағындағы есептік жер-кадастр кварталдарының
тізбесі
Есептік кварталдар атауы
Есептік квартал коды
Жер салығының базалық мөлшерлемесіне түзету коэффициенті
1
2
3
"Қарағанды темір жолы" республикалық мемлекеттік кәсіпорыны, Қарағанды жол дистанциясы (Октябрь ауданы)

3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Карагандинского городского маслихата по вопросам самоуправления, экономики, плана, бюджета, развития малого и среднего бизнеса (председатель Буранкулова Сания Нуртасовна).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель очередной
III сессии Карагандинского
городского маслихата IV созыва             К. Абдиров
Секретарь Карагандинского
городского маслихата                       К. Бексултанов
Приложение 1
к решению N 42
от 9 ноября 2007 года
Схема зонирования территории города Караганды
для целей налогообложения
Приложение 2
к решению N 42
от 9 ноября 2007 года
Перечень
учетных земельно-кадастровых кварталов на территории города
Наименование учетных кварталов
Код учетного квартала
Поправочный коэффициент к базовым ставкам земельного налога
1
2
3
Республиканское Государственное Предприятие "Караганды Темир жолы". Карагандинская дистанция пути (Октябрьский район)