Жезқазған қаласының көшелерін атау туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласының әкімдігінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы N 51/2 қаулысы және Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2007 жылғы 21 желтоқсандағы N 3/46 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласы Әділет басқармасында 2008 жылғы 29 қаңтарда N 8-2-53 тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 13 бабы 4 тармағына және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Жезқазған қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жезқазған калалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2 шағын ауданның атауы жоқ көшесіне Бауыржан Момышұлы есімі;
7 шағын ауданының атауы жоқ көшесіне Тілеулі батыр есімі;
7 шағын ауданының атауы жоқ көшесіне Ер Шоштан есімі;
7 шағын ауданының атауы жоқ көшесіне Кетбұғы би есімі берілсін.
2. Осы қаулы және шешім ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қаласының
әкімі                                      М.Т. Танабаев
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Н.И. Ярмак
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    С.Т. Медебаев

О наименовании улиц города Жезказгана
Постановление акимата города Жезказгана Карагандинской области от 21 декабря 2007 года N 51/2 и решение маслихата города Жезказган Карагандинской области от 21 декабря 2007 года N 3/46. Зарегистрировано управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 29 января 2008 года N 8-2-53
В соответствии с пунктом 4 статьи 13 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, акимат города Жезказган ПОСТАНОВИЛ и Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить:
безымянный улице 2 микрорайона имя Бауыржан Момышұлы;
безымянный улице 7 микрорайона имя Тілеулі батыр;
безымянный улице 7 микрорайона имя Ер Шоштан;
безымянный улице 7 микрорайона имя Кетбұғы би.
2. Настоящее постановление и решение вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким города Жезказган                      М.Т. Танабаев
Председатель сессии
городского маслихата                       Н.И. Ярмак
Секретарь
городского маслихата                       С.Т. Медебаев