Бейнеу ауданының Қызыләскер ауылын Сам ауылы деп атау туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2007 жылғы 11 желтоқсандағы N 3/29 шешімі және Маңғыстау облыс әкімдігінің 2007 жылғы 30 қарашадағы N 447 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 14 қаңтарда N 1997 тіркелді
Ескерту. Тақырыбында және бүкiл мәтін бойынша: «селосын», «селосы» деген сөздер «ауылын», «ауылы» деген сөздермен ауыстырылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 21.05.2015 № 148 және Маңғыстау облыстық мәслихатының 21.05.2015 № 25/390 бірлескен қаулысымен және шешімімен(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Бейнеу аудандық мәслихаты мен Бейнеу ауданы әкімдігінің Бейнеу ауданының Қызыләскер ауылын Сам ауылы деп атау туралы ұсынысын қарай отырып, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабы 4-тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ және облыстық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Бейнеу ауданының Қызыләскер ауылы Сам ауылы болып аталсын.
2.Осы шешім мен қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Облыс әкімі
Облыстық мәслихат хатшысы

О переименовании села Кызыласкер Бейнеуского района в село Сам
Решением Маслихата Мангистауской области от 11 декабря 2007 года N 3/29 и постановлением Акимата Мангистауской области от 2007 года 30 ноября N 447. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 2008 года 14 января N 1997
Рассмотрев предложение Бейнеуского районного маслихата и акимата Бейнеуского района о переименовании села Кызыласкер Бейнеуского района в село Сам, в соответствии с пунктом 4 статьи 11  Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" областной маслихат  РЕШИЛ  и акимат области  ПОСТАНОВИЛ:
1. Переименовать село Кызыласкер Бейнеуского района в село Сам.
2. Настоящее решение и постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии Р. Исаев
Аким области К. Кушербаев
Секретарь
областного маслихата Б. Чельпеков