"Қостанай облысының 2007 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N 378 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2007 жылғы 9 қаңтардағы N 388 шешімі. Қостанай облысы әділет департаментінде 2007 жылғы 22 қаңтарда N 3561 тіркелді
Қостанай облыстық мәслихаты  ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2006 жылғы 8 желтоқсандапы  N 378  "Қостанай облысының 2006 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" (мемлекеттік тіркеу нөмірі 3557, 2006 жылғы 26 желтоқсандағы N 154 "Қостанай таңы", 2006 жылғы 27 желтоқсандағы N 178 "Костанайские новости") шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2007 жылға арналған облыстық бюджеті мынадай көлемдерде 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін:
1) кірістер - 40 062 697 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 365 730 мың теңге;
салықтан тыс түсімдер - 152 138 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 11 131 мың теңге;
ресми трансферттердің түсімдері - 38 533 698 мың теңге;
2) шығындар - 40 793 360 мың теңге;
3) операциялық сальдо - - 730 663 мың теңге;
4) таза бюджеттік кредиттеу - -346 314 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 1 028 671 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1 374 985 мың теңге;
6) тапшылық (профицит) - -384 349 мың теңге;
7) тапшылықты қаржыландыру (профицитті пайдалану) - -185 730 мың теңге";
шешімнің  1-қосымшасы  осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 2-6, 2-7, 2-8, 2-9, 2-10, 2-11, 2-12, 2-13, 2-14  тармақтармен  толықтырылсын:
"2-1. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің 909 257 мың теңге сомасында түсуі ескерілсін, оның ішінде:
жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік тапсырысы негізінде кәсіптік орта оқу орындарында оқитын студенттердің стипендияларын төлеуге - 107 964 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік тапсырысы негізінде кәсіптік орта оқу орындарында оқып жатқандар үшін жол жүруге өтемақы төлеуге - 17 756 мың теңге;
денсаулық сақтаудың жаңадан пайдалануға берілетін объектілерін ұстауға - 41 367 мың теңге;
дәрі-дәрмек құралдарын, вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға - 529 138 мың теңге;
Қазақстан Республикасындаға қарсы күрес және оның алдың алу жөніндегі іс-шараларын іске асыруға - 13 199 мың теңге;
жергілікті деңгейдегі қан орталықтарын материалдық-техникалық жарақтандыруға - 106 807 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение от 8 декабря 2006 года N 378 "Об областном бюджете Костанайской области на 2007 год"
Решение Маслихата Костанайской области от 9 января 2007 года N 388. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 января 2007 года N 3561
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения и дополнения в решение маслихата от 8 декабря 2005 года  N 378  "Об областном бюджете Костанайской области на 2007 год" (номер государственной регистрации 3557, "Костанай таны" от 26 декабря 2006 года N 154, "Костанайские новости" от 27 декабря 2006 года N 178):
1) Пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Костанайской области на 2007 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 40 062 697 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 365 730 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 152 138 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 11 131 тысяча тенге;
поступлениям официальных трансфертов - 38 533 698 тысяч тенге;
2) затраты - 40 793 360 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - -730 663 тысячи тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - - 346 314 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 1 028 671 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1 374 985 тысяч тенге;
6) дефицит (профицит) бюджета - -384 349 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита бюджета) - 384349 тысяч тенге.";
приложение 1 решения изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению;
2) Дополнить указанное решение пунктами 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 2-6, 2-7, 2-8, 2-9, 2-10, 2-11, 2-12, 2-13, 2-14 следующего содержания:
"«2-1. Учесть, в областном бюджете на 2007 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 909 257 тысяч тенге, в том числе:
на выплату стипендий студентам, обучающимся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов - 107 964 тысячи тенге;
на выплату компенсаций на проезд для обучающихся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов - 17 756 тысяч тенге;
на содержание вновь вводимых объектов здравоохранения - 41 367 тысяч тенге;
на закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов - 529 138 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий по профилактике и борьбе со СПИДом в Республике Казахстан - 13 199 тысяч тенге;
на материально-техническое оснащение центров крови на местном уровне - 106 807 тысяч тенге;

мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуіне - 32 781 мың теңге;
қалалық телекоммуникация желiлерiнiң абоненттерi болып табылатын, әлеуметтiк жағынан қорғалатын азаматтардың телефон үшiн абоненттiк төлем тарифiнiң көтерiлуiн өтеуге - 15 612 мың теңге;
ауыз сумен қамтамасыз етудің көздерi болып табылатын сумен қамтамасыз етудің аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға - 28 232 мың теңге;
2006 жылы бөлінген көші-қон полициясының қосымша штаттық санын ұлғайтуға - 16 401 мың теңге.
Көрсетілген трансферттерді бөлу Kостанай облысы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
2-2. Облыстық бюджеттің бағдарламалары бойынша 3 079 833 мың теңге сомасында ауыл шаруашылығын дамытуға бағытталған субсидияларға республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсуі ескерілсін, оның ішінде:
тұқым шаруашылығын дамытуды қолдауға - 195 547 мың теңге;
асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға - 209 450 мың теңге;
өсімдік шаруашылығы өнімділігінің түсімділігі мен сағасын арттыруға, Қазақстан Республикасының үкіметі белгілейтін басымды дақылдар бойынша көктемгі-егіс және астық жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар материалдар мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға-2 466 000 мың теңге;
ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға- 2 775 мың теңге;
мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сағасын арттыруын субсидиялауға - 206 061 мың теңге.
2-3. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте 2007 жылдың 1 қаңтарынан бастап барлық жеке тұлғаларға жеке табыс салығының 10 пайыз мөлшеріндегі белгіленген мөлшерлемені енгізуге және салық салу барысында табыстардан айлық есептік көрсеткіші орнына ең төмендегі жалақыны алып тастауға байланысты бюджетке түсімдердің ысыраптарын өтеуге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің түсуі ескерілсін - 99 578 мың теңге.
2-4. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте Қазақстан Республикасының 2005-2010 жылдарға арналған білім беруді дамытудың мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 1 319 060 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің түсуі ескерілсін, оның ішінде:

на обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида - 32 781 тысяча тенге;
на компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон социально защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций - 15 612 тысяч тенге;
на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения - 28 232 тысячи тенге;
на содержание дополнительной штатной численности миграционной полиции, выделенной в 2006 году - 16 401 тысяча тенге.
Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата Костанайской области.
2-2. Учесть, в областном бюджете на 2007 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на субсидии, направленные на развитие сельского хозяйства, в сумме 3 079 833 тысячи тенге по программам областного бюджета, в том числе:
на поддержку развития семеноводства - 195 547 тысяч тенге;
на развитие племенного животноводства - 209 450 тысяч тенге;
на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, по определяемым Правительством Республики Казахстан приоритетным культурам - 2 466 000 тысяч тенге;
на субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям - 2 775 тысяч тенге;
субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства - 206 061 тысяч тенге.
2-3. Учесть, в областном бюджете на 2007 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на возмещение потерь поступлений в бюджет в связи с введением фиксированной ставки индивидуального подоходного налога для всех физических лиц в 10 процентов с 1 января 2007 года и исключением из доходов при налогообложении минимальной заработной платы вместо месячного расчетного показателя - 99 578 тысяч тенге.
2-4. Учесть, в областном бюджете на 2007 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2005-2010 годы в общей сумме 1 319 060 тысяч тенге, в том числе:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях среднего общего образования -

жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен қамтамасыз етуге - 84 601 мың теңге;
арнайы (түзету) білім беру ұйымдарын арнаулы техникалық және орнын толтыру құралдарымен қамтамасыз етуге - 6 462 мың теңге;
жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге - 630 081 мың теңге;
білім берудің жаңадан енгізілген объектілерін ұстауға - 290 990 мың теңге;
тамақтануды, тұруды және балаларды тестілеу пунктілеріне жеткізуді ұйымдастыруға - 7 250 мың теңге;
жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосуға және олардың трафигін төлеуге - 44 580 мың теңге;
жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріне кітапханалық қорларын жаңарту үшін оқулық пен оқу-әдістемелік кешенін сатып алуға және жеткізуге - 67 899 мың теңге;
жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелері үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға - 138 723 мың теңге;
жалпы бастауыш кәсіби білім беретін мемлекеттік мекемелердің материалдық-техникалық базасын нығайтуға - 17 881 мың теңге;
облыстық (қалалық) педагог кадрларының біліктілігін арттыру институттарының педагог қызметкерлерін қайта даярлауға және олардың біліктілігін арттыруға - 25 984 мың теңге;
облыстық (қалалық) педагог кадрларының біліктілігін арттыру институттарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға - 4 600 мың теңге.
Көрсетілген трансферттерді бөлу Kостанай облысы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
2-5. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте Kостанай облысының көлік-коммуникациялық саланың техникалық және қызмет көрсету персоналы кадрларын даярлау және қайта даярлау жөніндегі өңіраралық орталығының материалдық-техникалық базасын нығайтуға облыстық бюджет бағдарламалары бойынша республикалық бюджеттен 14 449 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсуі ескерілсін.
2-6. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте орта білім беретін мемлекеттік ұйымдардың кітапханалық қорларын жаңарту үшін мемлекеттік тілді оқыту жөніндегі оқу, анықтама және электронды әдебиетін сатып алуға және жеткізуге республикалық бюджеттен 17 095 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер түсуі ескерілсін.
Көрсетілген трансферттерді бөлу Kостанай облысы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
2-7. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте электронды үкімет шеңберінде адами капиталын дамытуға республикалық бюджеттен 109 656 мың теңге сомасында ағымдағы трансферттер түсуі ескерілсін.
Көрсетілген трансферттерді бөлу Kостанай облысы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.

84 601 тысяча тенге;
на обеспечение специальных (коррекционных) организаций образования специальными техническими и компенсаторными средствами - 6 462 тысячи тенге;
на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования - 630 081 тысяча тенге;
на содержание вновь вводимых объектов образования - 290 999 тысяч тенге;
на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования - 7 250 тысяч тенге;
на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования - 44 580 тысяч тенге;
на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования - 67 899 тысяч тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях среднего общего образования - 138 723 тысячи тенге;
на укрепление материально-технической базы государственных учреждений начального профессионального образования - 17 881 тысяча тенге;
на переподготовку и повышение квалификации педагогических работников в областных (городских) институтах повышения квалификации педагогических кадров - 25 984 тысячи тенге;
на укрепление материально-технической базы областных (городских) институтов повышения квалификации педагогических кадров - 4 600 тысяч тенге.
Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата Костанайской области.
2-5. Учесть, в областном бюджете на 2007 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на укрепление материально-технической базы межрегионального центра Костанайской области по подготовке и переподготовке кадров технического и обслуживающего персонала транспортно-коммуникационной отрасли по программам областного бюджета, в сумме 14 449 тысяч тенге.
2-6. Учесть, в областном бюджете на 2007 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на приобретение и доставку учебной, справочной и электронной литературы по изучению государственного языка для обновления библиотечных фондов государственных организаций среднего образования в сумме 17 095 тысяч тенге.
Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата Костанайской области.
2-7. Учесть, в областном бюджете на 2007 год поступление целевых трансфертов из республиканского бюджета на развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства в сумме 109 656 тысяч тенге.
Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата Костанайской области.

2-8. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте Қазақстан Республикасының денсаулық сақтауды қалыптастыру және дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға республикалық бюджеттен облыстық бюджет бағдарламалары бойынша 1 934 728 мың теңге жалпы сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсуі ескерілсін, оның ішінде:
мемлекеттік тапсырыс шеңберінде кәсіптік орта білім беру ұйымдарында оқыту және қосымша қабылдау құнының өсуі жөніндегі шығындарды өтеуге - 796 мың теңге;
медицина кадрларын, сондай-ақ денсаулық сақтау саласындағы менеджерлердің біліктілігін арттыру мен қайта даярлауға - 9 606 мың теңге;
созылмалы ауруларды амбулаториялық емдеу кезінде диспансерлік есепте тұрған балалар мен жасөспірімдерді дәрілік заттармен қамтамасыз етуге - 81 653 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз етуге - 90 542 мың теңге;
бастапқы медициналық санитарлық көмектің медициналық ұйымдарын штаттық нормативтерге сәйкес медициналық кадрлармен қамтамасыз ету және жалпы практикадағы дәрігерлердің жүйесін дамытуға - 263 854 мың теңге;
жаңадан құрылатын ақпараттық-талдау орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге - 3 128 мың теңге;
байқау эпидемиологиялық қадағалауды жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алуға - 718 мың теңге;
емдеудің амбулаторлық деңгейіндегі 5 жасқа дейінгі балаларды дәрі-дәрмекпен қамтамасыз етуге - 29 897 мың теңге;
жүкті әйелдерді құрамында темір және йоды бар препараттармен қамтамасыз етуге - 27 192 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарын алдын ала медициналық тексеруді жүзеге асыруға - 222 884 мың теңге;
жергілікті деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға - 1 204 458 мың теңге;
2-9. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату шеңберінде әкімшілік функцияларға берілетін 70 522 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсуі өскерілісін, оның ішінде:
облыстың ауыл шаруашылығы департаменті 18 881 мың теңге сомасында;
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы 5 791 мың теңге;
облыстың жер қатынастары басқармасы 45 850 мың теңге сомасында.
Көрсетілген трансферттерді бөлу Kостанай облысы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
2-10. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық маңыздағы автомобиль жолдарын күрделі жөндеуге республикалық бюджеттен 500 000 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсуі ескерілсін.

2-8. Учесть, в областном бюджете на 2007 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию Государственной программы реформирования и развития здравоохранения Республики Казахстан на 2005-2010 годы, в общей сумме 1 934 728 тысяч тенге по программам областного бюджета, в том числе:
на возмещение расходов по увеличению стоимости обучения и дополнительного приема в организации среднего профессионального образования в рамках государственного заказа - 796 тысяч тенге;
на повышение квалификации и переподготовку медицинских кадров, а также менеджеров в области здравоохранения - 9 606 тысяч тенге;
на обеспечение лекарственными средствами детей и подростков, находящихся на диспансерном учете, при амбулаторном лечении хронических заболеваний - 81 653 тысячи тенге;
на обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения - 90 542 тысячи тенге;
на укомплектование медицинских организаций первичной медико-санитарной помощи медицинскими кадрами в соответствии со штатными нормативами и развитие системы врачей общей практики - 263 854 тысячи тенге;
на обеспечение деятельности создаваемых информационно-аналитических центров - 3 128 тысяч тенге;
на закуп тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора - 718 тысяч тенге;
на лекарственное обеспечение детей до 5-летнего возраста на амбулаторном уровне лечения - 29 897 тысяч тенге;
на обеспечение беременных железо- и йодсодержащими препаратами - 27 192 тысячи тенге;
на осуществление профилактических медицинских осмотров отдельных категорий граждан - 222 884 тысячи тенге;
на материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне - 1 204 458 тысяч тенге.
2-9. Учесть, в областном бюджете на 2006 год поступление целевого текущего трансферта из республиканского бюджета на передаваемые административные функции в рамках разграничения полномочий между уровнями государственного управления в сумме 70 522 тысячи тенге, в том числе:
Департамент сельского хозяйства области в сумме 18 881 тысяч тенге;
Управление государственного архитектурно-строительного контроля в сумме 5 791 тысяч тенге;
Управление земельных отношений области в сумме 45 850 тысяч тенге.
Распределение указанного трансферта осуществляется на основании постановления акимата Костанайской области.
2-10. Учесть, в областном бюджете на 2007 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на капитальный ремонт автомобильных дорог областного значения в сумме 500 000 тысяч тенге.

2-11. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте Қазақстан Республикасының ауылдық аумақтарды дамытудың 2004-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде әлеуметтік инфрақұрылымды дамыту мен нығайтуға, сондай-ақ білім беру мен денсаулық сақтаудың аса маңызды объектілерін салуға 2 039 799 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін.
Ауылдық (селолық) жерлердің білім беру, денсаулық сақтау және сумен қамтамасыз ету объектілер, сондай-ақ дамытуға арналған белгіленген нысаналы трансферттер қаражаты есебінен 2007 жылы салу мен қайта жаңартуға жататын қалалардағы білім беру және денсаулық сақтаудың аса маңызды объектілер тізбесі Kостанай облысы әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.
Көрсетілген трансферттерді бөлу Kостанай облысы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
2-13. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте Қазақстан Республикасында 2005-2007 жылдарға арналған тұрғын -үй құрылысының мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және қалыптастыруға облыстық бюджетті дамытуға 1 305 000 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
Көрсетілген трансферттерді бөлу Kостанай облысы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
2-14. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте Қазақстан Республикасындағы тұрғын - үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде қызықтырудың (мүдденің) нөлдік мөлшерлеме бойынша құрылысқа кредит беруге 1028671 мың теңге сомасында қаражат қарастырылсын, оның ішінде:
республикалық бюджет қаражаты есебінен 370 000 мың теңге;
облыстық бюджет қаражаты есебінен 658 671 мың теңге.»;
Кредитті бөлу Kостанай облысы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.".
4) Көрсетілген шешімнің  8-тармағы  жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар мен қалалар бюджеттеріне дамытуға арналған нысаналы ағымдағы трансферттер 939 299 мың теңге жалпы сомасында қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
аудандар мен қалалар бюджеттеріне - 57 381 мың теңге;
білім беруге - 68000 мың теңге;
елді мекендерді жайластыруға және коммуналдық шаруашылыққа - 328 000 мың теңге;
коммуналдық меншігіне жататын жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыруға - 80 000 мың теңге;

2-11. Учесть, в областном бюджете на 2007 год поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета на развитие и укрепление социальной инфраструктуры, в рамках реализации Государственной программы развития сельских территорий Республики Казахстан на 2004-2010 годы, а также на строительство особо важных объектов образования и здравоохранения в городах в сумме 2 039 799 тысяч тенге.
Перечень объектов образования, здравоохранения и питьевого водоснабжения аульной (сельской) местности, а также особо важных объектов образования и здравоохранения в городах, подлежащих строительству и реконструкции в 2007 году за счет средств указанных целевых трансфертов на развитие, определяется постановлением акимата Костанайской области.
2-12. Учесть, в областном бюджете на 2007 год поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета на развитие транспортной инфраструктуры в сумме 1 299 000 тысяч тенге.
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов и городов осуществляется на основании постановления акимата Костанайской области.
2-13. Учесть в областном бюджете на 2007 год на реализацию Государственной программы жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы целевые трансферты на развитие областному бюджету на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 1 305 000 тысяч тенге.
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов и городов осуществляется на основании постановления акимата Костанайской области.
2-14. Предусмотреть в областном бюджете на 2007 год на кредитование строительства жилья по нулевой ставке вознаграждения (интереса) в рамках реализации Государственной программы жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы в средства сумме 1028671 тысяча тенге, в том числе:
за счет средств республиканского бюджета 370 000 тысяч тенге;
за счет средств областного бюджета 658 671 тысяча тенге.;
Распределение кредита осуществляется на основании постановления акимата Костанайской области.".
4) Пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие бюджетам районов и городов в общей сумме 939 299 тысяч тенге, в том числе:
бюджетам районов и городов - 57381тысяча тенге;
на образование - 68 000 тысяч тенге;
на благоустройство населенных пунктов и коммунальное хозяйство - 328 000 тысяч тенге;
на организацию эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности - 80 000 тысяч тенге;

автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз етуге - 405 918 мың теңге.
Көрсетілген трансферттерді бөлу Kостанай облысы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.".
5) көрсетілген шешім мына мазмұндағы 3-1.-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық бюджетке облыстық маңыздағы аудандар, қалалар бюджеттерінен нысаналы трансферттер қайтарылуы 5-қосымшаға сәйкес қарастырылған."

на обеспечение функционирования автомобильных дорог - 405 918 тысяч тенге.
Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата Костанайской области.";
5) дополнить указанное решение пунктом 3-1. следующего содержания:
"3-1. Предусмотреть в областном бюджете на 2007 год возврат целевых трансфертов из бюджетов районов городов областного значения в областной бюджет в сумме тысячи тенге, согласно приложению 5.";

Шешім осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес  5-қосымшамен  толықтырылсын.
6) шешімнің  9-тармағы  жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Kостанай облысының 2007 жылға арналған жергілікті атқарушы орган резерві 114 148 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
шұғыл шығындарға - 114 148 мың теңге.".
7) Шешімнің 3-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2007 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессиясының төрағасы
Kостанай облыстық
мәслихатының хатшысы

Дополнить решение приложением 5, согласно приложению 2 к настоящему решению.
6) Пункт 9 решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа Костанайской области на 2007 год в сумме 114 148 тысяч тенге, в том числе:
на неотложные затраты - 114 148 тысяч тенге.".
7) Приложение 3 решения изложить в новой редакции, согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2007 года.
Председатель сессии,
Секретарь Костанайского
областного маслихата
Приложение 1
к решению