"Қостанай облысының 2007 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N 378 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2007 жылғы 3 сәуірдегі N 428 шешімі. Қостанай облысы әділет департаментінде 2007 жылғы 12 сәуірде N 3568 тіркелді
Қостанай облыстық мәслихаты  ШЕШТІ:
1. Қостанай облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N  378  "Қостанай облысының 2007 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" (мемлекеттік тіркеу нөмірі 3557, 2006 жылғы 26 желтоқсандағы N 154 "Қостанай таңы", 2006 жылғы 27 желтоқсандағы N 178 "Костанайские новости") шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін, бұрын Қостанай облыстық мәслихатының 2007 жылғы 9 қаңтардағы  N 388  "Қостанай облысының 2007 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N 378 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы (мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 3561, 2007 жылғы 17 ақпандағы N 17 "Қостанай таңы", 2007 жылғы 20 наурыздағы N 38 "Костанайские новости"):
Көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2007 жылға арналған облыстық бюджеті мынадай көлемдерде 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін:
1) кірістер - 40 062 700 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 365 730 мың теңге;
салықтан тыс түсімдер - 1 521 141 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін т?сімдер - 11 131 мың теңге;
ресми трансферттердің түсімдері - 38 533 698 мың теңге;
2) шығындар - 40 793 363 мың теңге;
3) операциялық сальдо - - 730 663 мың теңге;
4) таза бюджеттік кредиттеу - - 346 314 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 1 028 671 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1 374 985 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы (профицит) - - 384 349 мың теңге;
7) тапшылықты қаржыландыру (бюджет профицитін пайдалану) - 384 349 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
Көрсетілген шешімнің 6-тармағында:
"3 326 749" деген сандар "3 336 749" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 877 891" деген сандар "1 867 891"деген сандармен ауыстырылсын;
"328 648" деген сандар "318 648" деген сандармен ауыстырылсын.
Көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар мен қалалар бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттер 945 299 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін".
Көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение от 8 декабря 2006 года N 378 "Об областном бюджете Костанайской области на 2007 год"
Решение маслихата Костанайской области от 3 апреля 2007 года N 428. Зарегистрировано департаментом юстиции Костанайской области 12 апреля 2007 года N 3568
Костанайский  областной маслихат  РЕШИЛ:
1. Внести изменения в решение Костанайского областного маслихата от 8 декабря 2006 года  N 378  "Об областном бюджете  Костанайской области на 2007 год" (номер в Реестре государственной регистрации   3557, "Костанай таны" от 26 декабря 2006 года N 154, "Костанайские новости" от 27 декабря 2006 года N 178), ранее вносились изменения и дополнения решением Костанайского областного маслихата от 9 января 2007 года  N 388  "О внесении  изменений и дополнений в решение от 8 декабря 2006 года N 378 "Об областном бюджете Костанайской области на 2007 год" (номер в Реестре государственной регистрации 3561, "Костанай таны" от 17 февраля 2007 года N 17, "Костанайские новости" от 20 марта 2007 года N 38):
Пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Костанайской области на 2007 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 40 062 700 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 365 730 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 1 521 141 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 11 131 тысяча тенге;
поступлениям официальных трансфертов - 38 533 698 тысяч тенге;
2) затраты - 40 793 363 тысячи тенге;
3) операционное сальдо - -730 663 тысячи тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - - 346 314 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 1 028 671 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1 374 985 тысяч тенге;
6) дефицит (профицит) бюджета  - -384 349 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита бюджета) - 384349 тысяч тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению;
В  пункте 6 указанного решения:
цифры "3 326 749" заменить на цифры "3 336 749";
цифры "1 877 891" заменить на цифры "1 867 891";
цифры "328 648" заменить на цифры "318 648".
Пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов и городов в сумме 945 299 тысяч тенге."
Пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:

"9. Қостанай облысының 2007 жылға арналған жергілікті атқарушы орган резерві  4 979 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
шұғыл шығындарға - 4 540 мың теңге;
соттардың шешiмдерi бойынша мiндеттемелердi орындауға - 439 мың теңге".
2. Осы шешім 2007 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті, он тоғызыншы сессияның төрағасы
Қостанай облыстық мәслихатының хатшысы
КЕЛІСІЛДІ
Қостанай облыстық мәслихаттың

"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа Костанайской области на 2007 год в сумме 4 979 тысяч тенге, в том числе:
на неотложные затраты - 4 540 тысяч тенге;
на исполнение обязательств по решениям судов - 439 тысяч тенге".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2007 года.
Председатель  очередной, девятнадцатой сессии
Секретарь Костанайского областного маслихата
СОГЛАСОВАНО
Приложение к решению
Костанайского областного маслихата