"Қостанай қаласының 2007 жылға арналған бюджеті туралы" Мәслихаттың 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N№320 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қалалық мәслихатының 2007 жылғы 9 сәуірдегі N 348 шешімі. Қостанай облысы Қостанай қалалық әділет басқармасында 2007 жылғы 19 сәуірде N 9-1-72 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1)-тармақшасына сәйкес және Қостанай қаласы әкімдігінің қаулысын қарап, Қостанай қалалық Мәслихаты  ШЕШТІ:
1.«"Қостанай қаласының 2007 жылға арналған бюджеті туралы" Мәслихаттың 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 320 шешіміне (мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-1-61, 2007 жылғы 9 қаңтардағы N№2 "Қостанай" газеті, бұрын "Қостанай қаласының 2007 жылға арналған бюджеті туралы" Мәслихаттың 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 320 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Мәслихаттың 2007 жылғы 18 қаңтардағы N 329 шешімімен өзгерістер енгізілген, мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-1-63, 2007 жылғы 6 ақпандағы N 10 "Қостанай" газеті) мына өзгерістер енгізілсін:
Аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2007 жылға арналған қалалық бюджет 1-қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) Кірістер 10328043 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер 7402568 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 39490 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 1144226 мың теңге;
трансферттер түсімдері 1741759 мың теңге;
2) шығыстар 11263262 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 12 декабря 2006 года N 320 "О бюджете города Костаная на 2007 год"
Решение Маслихата города Костаная Костанайской области от 9 апреля 2007 года N 348. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области от 19 апреля 2007 года N 9-1-72
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и рассмотрев постановление акимата города Костаная, Костанайский городской Маслихат  РЕШИЛ
1. Внести в решение Маслихата "О бюджете города Костаная на 2007 год" от 12 декабря 2006 года N 320 (номер государственной регистрации 9-1-61, газета "Костанай" от 9 января 2007 года N 2, ранее внесены изменения решением Маслихата от 18 января 2007 года  N 329 "О внесении изменений и дополнений в решение Маслихата от 12 декабря 2006 года N 320 "О бюджете города Костаная на 2007 год", номер государственной регистрации 9-1-63, газета "Костанай" от 6 февраля 2007 года N 10) следующие изменения:
Пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2007 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) Доходы 10328043 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 7402568 тысяч тенге;
неналоговые поступления 39490 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 1144226 тысяч тенге;
поступления трансфертов 1741759 тысяч тенге;
2) затраты 11263262 тысяч тенге;

3) операциялық сальдо -935219 мың теңге;
4) таза бюджеттік несиелеу 5544 мың теңге, оның ішінде бюджеттік несиелерді өтеу 5544 мың теңге;
5) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 1000 мың теңге;
6) тапшылық -930675 мың теңге;
7) тапшылықты қаржыландыру 930675 мың теңге".
Аталған шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«"7. Қостанай қаласы әкімдігінің 2007 жылға арналған резерві 1000 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
шұғыл шығындарға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органның резерві 1000 мың теңге көлемінде;"

3) операционное сальдо -935219 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование 5544 тысяч тенге, в том числе погашение бюджетных кредитов 5544 тысяч тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами 1000 тысяч тенге;
6) дефицит -930675 тысячи тенге;
7) финансирование дефицита 930675 тысяч тенге".
Пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв акимата города Костаная на 2007 год в сумме 1000 тысяч тенге, в том числе:
резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на неотложные затраты в размере 1000 тысяч тенге."