2006 жылғы 30 мамырдағы № 1068 "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру жөніндегі нұсқаулығын бекіту туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы Әкімдігінің 2007 жылғы 17 мамырдағы № 1179 қаулысы. Қостанай облысы Қостанай қаласының Әділет басқармасында 2007 жылғы 31 мамырда № 9-1-82 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қалалық әкімдігінің 2009 жылғы 23 қазандағы № 2012 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қалалық әкімдігінің 2009.10.23 № 2012 қаулысымен, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес.
Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы"  Заңының 7 және 20-баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының  31-бабына, Қазақстан Республикасы Yкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы"  қаулысына сәйкес, Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 30 мамырдағы № 1068 "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы нұсқаулығын бекіту туралы" (тіркеу нөмірі 9-1-51, 2006 жылғы 23 маусымдағы N 69 "Қостанай" газеті) қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы нұсқаулығына:
9-тармақта "жалақының" деген сөзден кейін "бір жарымдық" деген сөзбен толықтырылсын.
2. Қостанай қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 16 сәуірдегі № 879 "2006 жылғы 30 мамырдағы № 1068 "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру жөніндегі нұсқаулығын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысының күші жойылсын.
3. Осы қаулы 2007 жылдың 01 мамырынан бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қостанай қаласы әкімінің орынбасары Х.С. Ержановқа жүктелсін.
Қала әкімі
КЕЛІСІЛДІ

О внесении дополнения в постановление от 30 мая 2006 года № 1068 "Об утверждении инструкции об организации и финансировании общественных работ"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 17 мая 2007 года № 1179. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 31 мая 2007 года № 9-1-82. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 23 октября 2009 года № 2012
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 23.10.2009 № 2012 , в соответствии со ст.27 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", ст.31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан".
В соответствии со статьями 7 и 20 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан",  постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Костаная  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Костаная от 30 мая 2006 года № 1068 "Об утверждении инструкции об организации и финансировании общественных работ" (регистрационный номер 9-1-51, газета "Костанай" от 23 июня 2006 года № 69) следующее дополнение:
в инструкцию об организации и финансировании общественных работ:
в пункте 9 после слов "работ в" дополнить словом "полуторном".
2. Постановление акимата города Костаная от 16 апреля 2007 года  № 879 "О внесении изменения в постановление акимата города Костаная от 30 мая 2006 года № 1068 "Об утверждении инструкции об организации и финансировании общественных работ" отменить.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 01 мая 2007 года.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Костаная Ержанова Х.С.
Аким города
СОГЛАСОВАНО