"Тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасы туралы" мәслихаттың 2006 жылғы 6 қазандағы № 304 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы № 31 шешімі. Қостанай облысы Қостанай қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 17 қаңтарда № 9-1-94 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2010 жылғы 31 наурыздағы № 276 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 31.03.2010 № 276 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 97-бабына сәйкес, Қостанай қалалық Мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасы туралы" мәслихаттың 2006 жылғы 6 қазандағы № 304 шешіміне (мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-1-58, 2006 жылғы 3 қарашадағы № 125 "Қостанай" газеті, бұрын "Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасы туралы" мәслихаттың 2006 жылғы 6 қазандағы № 304 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" мәслихаттың 2007 жылғы 18 қаңтардағы № 330 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілді, мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-1-64, 2007 жылғы 1 наурыздағы № 17 "Қостанай" газеті) келесі толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
Аталған шешімімен бекітілген тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасында:
5-тармақта "жиырма" деген сөзі "он бес" сөзіне ауыстырылсын;
6-тармақта "адамға" деген сөзінен кейін "отбасына плюс тоғыз шаршы метр" деген сөздерімен толықтырылсын;
11-тармақта:
3)- және 8)-тармақшалары алынып тасталсын;
11-1 тармақта:
6) тармақша алынып тасталсын;
келесі мазмұнды 11-2 тармақпен толықтырылсын:
"Азаматтың тұрғын үй көмегіне берген бірінші өтінішіне уәкілетті органының сұранысы бойынша жылжымайтын мүлікті тіркеу бойынша уәкілетті органмен тұрғын үйдің бар немесе жоқ туралы мәліметтері беріледі. Есептеу құралдары бар, тұтынушылар коммуналдық қызметтерді пайдаланатын нақты шығындары туралы мәліметтер уәкілетті органның сұранысы бойынша қаланың коммуналдық қызметтерімен беріледі".
21-тармақта "Ағымдағы айға құжаттар қабылдау айдың 24-ші жұлдызында аяқталады" деген сөйлем "Құжаттарды қабылдау ай бойы жүзеге асырылады, есептілік әр айдың 24-ші жұлдызына дайындалады" деген сөйлемімен ауыстырылады.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2008 жылғы 1 қаңтарда туындаған іс-әрекетке таратылады.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редақцияда - Қостанай облысы Қостанай қалалық мәслихатының 15.09.2008 № 120 шешімімен.
Сессия төрағасы, № 7 сайлау
округі бойынша депутаты
Қалалық Мәслихаттың хатшысы
КЕЛІСІЛДІ:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 6 октября 2006 года N 304 "О Правилах оказания жилищной помощи"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 14 декабря 2007 года N 31. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 17 января 2008 года N 9-1-94. Утратило силу - Решением маслихата города Костаная Костанайской области от 31 марта 2010 года № 276
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата города Костаная Костанайской области от 31.03.2010 № 276.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьей 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях" Костанайский городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Маслихата "О Правилах оказания жилищной помощи" от 6 октября 2006 года N 304 (номер государственной регистрации 9-1-58, газета "Костанай" от 3 ноября 2006 года N 125, ранее внесены изменения и дополнения решением маслихата от 18 января 2007 года N 330 "О внесении изменений и дополнений в решение Маслихата от 6 октября 2006 года N 304 "О Правилах оказания жилищной помощи", номер государственной регистрации 9-1-64, газета "Костанай" от 1 марта 2007 года N 17) следующие изменения и дополнения:
в Правилах оказания жилищной помощи, утвержденных указанным решением:
в пункте 5 слова "двадцати" заменить словом "пятнадцати";
в пункте 6 после слова "человека" дополнить словами "плюс девять квадратных метров на семью";
в пункте 11:
подпункты 3) и 8) исключить;
в пункте 11-1:
подпункт 6) исключить;
дополнить пунктом 11-2 следующего содержания:
"11-2. Сведения о наличии или отсутствии жилья предоставляются уполномоченным органом по регистрации недвижимости по запросу уполномоченного органа один раз на момент первичного обращения гражданина за жилищной помощью. Данные о фактических расходах потребления коммунальных услуг потребителям, имеющими приборы учета, предоставляются коммунальными службами города по запросу уполномоченного органа."
в пункте 21 предложение "Прием документов на текущий месяц заканчивается 24-го числа." заменить предложением "Прием документов осуществляется в течение месяца, отчетность готовится к 24 числу каждого месяца."
2. Настоящее решение вводится в действие после дня официального опубликования и распространяется на действия, возникшие с 1 января 2008 года.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения маслихата города Костаная Костанайской области от 15.09.2008 № 120.
Председатель сессии,
депутат по избирательному округу N 7
Секретарь городского Маслихата
СОГЛАСОВАНО: