Лебяжі ауданы Восточное селолық округі мен Восточное селосын қайта атау туралы
Павлодар облысы Мәслихаты мен Әкімиятының 2007 жылғы 19 қазандағы N 30/2 қаулысы мен шешімі. Павлодар облысы Әділет департаментінде 2007 жылғы 12 қарашада N 3097 тіркелген.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы"  Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы"  Заңы 11 бабының 4) тармақшасына, Лебяжi аудандық мәслихаты мен Лебяжi ауданы әкiмдiгiнiң 2006 жылғы 26 қазандағы№N 3/25 бірлескен шешiмiне, облыс әкiмдiгiнiң 2007 жылғы 20 сәуiрдегi "Лебяжi ауданы Восточное селолық округi мен Восточное селосын қайта атау туралы"№N 112/5 қаулысына сәйкес және Восточное селолық округiнiң Восточное селосы тұрғындарының пiкiрлерiн ескере отырып, облыстық мәслихат пен облыс әкiмдiгi  ШЕШIМ ЕТЕДI :
1. Лебяжi ауданының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысына мынадайөөзгерiстер енгiзiлсiн:
Восточное селолық округi мен Восточное селосы Баймолдин селолық округi мен Әбiлқайыр Баймолдин атындағы селосы болып қайта аталсын.
2 Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың азаматтардың құқығы мен заңды мүдделерiн қамтамасыз ету және ақпараттық саясат мәселелерi жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
3. Осы шешiм ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткеннен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы Ю.Әлекпаров
Облыстық мәслихаттың хатшысы Р.Гафуров
Облыс әкiмi Қ.Нұрпейiсов

О Переименовании Восточного сельского округа и села Восточное Лебяжинского района.
Постановление и решение Маслихата и Акимата Павлодарской области от 19 октября 2007 года N 30/2. Зарегистрировано департаментом юстиции Павлодарской области 12 ноября 2007 года за N 3097.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6  Закона Республики Казахстан«"О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и подпунктами 4) статьи 11  Закона Республики Казахстан "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", совместными решениями Лебяжинского районого маслихата и акимата Лебяжинского района от 26 октября 2006 года№N 3/25 и постановлением областного акимата№N 112/5 от 20 апреля 2007 года«"О переименовании Восточного сельского округа и села Восточное Лебяжинского района", с учетом мнения населения села Восточное Восточного сельского округа, областной маслихат и акимат области РЕШИЛИ:
1. Внести в административно-территориальное устройство   Лебяжинского района следующие изменения:
переименовать Восточный сельский округ и село Восточное Лебяжинского района в Баймульдинский сельский округ и село имени Абылхаира Баймульдина.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам обеспечения прав, законных интересов граждан.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня официального опубликования.
Председатель сессии                  Ю. Алекпаров
Секретарь областного маслихата       Р. Гафуров
Аким области                         К. Нурпеисов