Кәсіпкерлік қызметтің жеке түрлері бойынша тіркелген жиынтық салықтың ставкаларын және біржолғы талондардың құнын бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2007 жылғы 21 желтоқсандағы N 60/3 шешімі. Павлодар облысы Павлодар қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 23 қаңтарда N 102 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2009 жылғы 4 маусымдағы N 74/15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2009.06.04 N 74/15 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2001 жылғы 12 маусымдағы N 209-II Кодексінің 373 және 394 баптарына және Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрінің 2001 жылғы 30 қазандағы "Біржолғы талондарды беру Ережелерін бекіту туралы" N 1469 бұйрығына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қызметі ара-тұра сипаттағы жеке тұлғалар, сондай-ақ қала базарларында тауарларды сату, қызмет, жұмыс көрсету үшін біржолғы талондардың құны осы шешімнің N 1, 2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Кәсіпкерлік қызметтің жеке түрлері бойынша тіркелген жиынтық салықтың ставкалары N 3 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Павлодар қалалық мәслихатының 2005 жылғы 18 нарыздағы "Кәсіпкерлік қызметтің жеке түрлері бойынша белгіленген жиынтықты салықтың мөлшерлемесін және бір жолғы  талондардың  құнын бекіту туралы" N 23/13 шешімінің күші жойылды деп танылсын (2005 жылғы 7 сәуірдегі МТН 2984).

Об утверждении стоимости разовых талонов и ставок фиксированного суммарного налога по отдельным видам предпринимательской деятельности
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 21 декабря 2007 года N 60/3. Зарегистрировано управлением юстиции города Павлодара Павлодарской области 23 января 2008 года за N 102. Утратило силу - решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 4 июня 2009 года N 74/15.
Сноска. Утратило силу - решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 4 июня 2009 года N 74/15.
В соответствии со статьями 373 и 394 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" N 209-II от 12 июня 2001 года и Приказом Министра государственных доходов Республики Казахстан от 30 октября 2001 года N 1469 "Об утверждении Правил выдачи разовых талонов" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить стоимость разовых талонов для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер, а также реализации товаров, оказания услуг, работ на рынках города, согласно приложений N 1, 2 к настоящему решению.
2. Утвердить ставки фиксированного суммарного налога по отдельным видам предпринимательской деятельности, согласно приложению N 3.
3. Признать утратившим силу решение Павлодарского городского маслихата от 18 марта 2005 года N 23/13 "Об утверждении стоимости разовых талонов и ставок фиксированного суммарного налога по отдельным видам предпринимательской деятельности" (НГР 2984 от 7 апреля 2005 года).

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Павлодар қалалық маслихатының тексеру комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күтізбелік он күн өткеннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Қалалық мәслихаттың хатшысы
Павлодар қалалық мәслихатының
2007 жылғы 21 желтоқсандағы
"Кәсіпкерлік қызметтің жеке түрлері
бойынша тіркелген жиынтық салықтың
ставкаларын және біржолғы
талондардың құнын бекіту туралы"
N 60/3 шешіміне
Қызметі ара тұра сипаттағы жеке тұлғалар үшін
біржолғы талондардың құны
N
р/с
Кәсіпкерлік қызметтің түрлері
1 күнге біржолғы талондардың құны (теңге)
1
Газеттер мен журналдар сату.
10
2
Тұқымдар (көшеттер) сату.
80
3
Бақша дақылдарын сату.

4. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на ревизионную комиссию Павлодарского городского маслихата.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого его официального опубликования.
Председатель сессии                        А. Жабагин
Секретарь городского маслихата             В. Лебедь
Приложение N 1
к решению Павлодарского городского маслихата
от 21 декабря 2007 года N 60/3
"Об утверждении стоимости разовых талонов
и ставок фиксированного суммарного налога
по отдельным видам предпринимательской деятельности"
Стоимость разовых талонов для физических лиц,
деятельность которых носит эпизодический характер
N
п/п
Виды предпринимательской деятельности
стоимость разового талона за 1 день (в тенге)
1
Реализация газет и журналов.
10
2
Реализация семян (саженцы, рассада).
80
3
Реализация бахчевых культур.