Алматы қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 3 тамыздағы "Алматы қаласы әкімдігінің жанынан Алматы қаласының аумағында орналасқан, құқықтары Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ресімделмеген жылжымайтын мүлікті жария етуді жүргізу жөніндегі комиссия құру туралы" N 5/989 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 9 қаңтардағы N 1/58 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2007 жылғы 19 қаңтарда N 730 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 11 желтоқсандағы N 5/803 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2009.12.11 N 5/803 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 19 шілдедегі "Қазақстан Республикасының аумағында орналасқан, құқықтары Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ресімделмеген жылжымайтын мүлікті жария етуді жүргізу жөніндегі комиссия туралы үлгі ережені бекіту туралы" N 689  қаулысына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Алматы қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 3 тамыздағы "Алматы қаласы әкімдігінің жанынан Алматы қаласының аумағында орналасқан, құқықтары Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ресімделмеген жылжымайтын мүлікті жария етуді жүргізу жөніндегі комиссия құру туралы" N 5/989  қаулысына   (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде 709 номерімен тіркелген, 2006 жылғы 12 тамызда "Вечерний Алматы", "Алматы Ақшамы" газеттерінде жарияланған), 2006 жылғы 24 қазандағы N 7/1252 "Алматы қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 3 тамыздағы "Алматы қаласы әкімдігінің жанынан Алматы қаласының аумағында орналасқан, құқықтары Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ресімделмеген жылжымайтын мүлікті жария етуді жүргізу жөніндегі комиссия құру туралы"»N 5/989 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысымен енгізілген өзгерістерін қоса (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде 719 номерімен тіркелген, 2006 жылғы 14 желтоқсанда "Вечерний Алматы"
N 240 және N 243, 2006 жылғы 9 желтоқсанда N 142 (3774) "Алматы Ақшамы" газеттерінде жарияланған)   келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Жоғарыда аталған Қаулымен бекітілген Алматы қаласы әкімдігінің жанындағы Алматы қаласының аумағындағы орналасқан, құқықтары Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ресімделмеген жылжымайтын мүлікті жария етуді жүргізу жөніндегі комиссия туралы Ережедегі:
11 тармақтың 3 тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3) жылжымайтын мүлікті жария ету туралы"
15 тармақта "құжаттарды одан әрі қарау туралы"» сөздерді келесі "жылжымайтын мүлікке әрі қарай ресімдеу" сөздерге өзгертсін;
Жоғарыда аталған Қаулының қосымшасындағы Алматы қаласы әкімдігінің жанынан:
Әуезов ауданы бойынша -
Арман Мекешұлы Сарымсақов - Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің орынбасары, комиссия төрағасы;
Мади Жәтелдіұлы Отарбаев - Алматы қаласы мемелекеттік сәулет құрылыс бақылау департаментінің бас маманы;
Алмалы ауданы бойынша -
Болат Бұланұлы Наймақанов - Алмалы ауданы бойынша Салық комитеті өндірістік емес төлемдер бөлімінің бас салық инспекторы;
Медеу ауданы бойынша -
Қайырғали Жәмешұлы Қолдасов -«"Алматы қаласы бойынша жылжымайтын мүлік орталығы" РМК Медеу ауданы бойынша жылжымайтын мүлікті техникалық бөлімі бастығының орынбасары
Әсел Ерболқызы Мамажанова - Медеу ауданының Әділет басқармасы құжаттандыру және халықты тіркеу бөлімінің бастығы
Мұрат Серікұлы Жартенов - Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік-құқық бөлімінің бастығы, комиссия хатшысы
Талғат Қайырбайұлы Әбдіжапаров - Алматы қалалық Мәслихатының депутаты
Жетісу ауданы бойынша -
Гүлжан Абдулрахманқызы Сабурова - Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік-құқық бөлімінің бас маманы, комиссия хатшысы
комиссиялар құрамына енгізілсін;
аталған комиссиялар құрамынан:
Әуезов ауданы бойынша - Қалықов И.М.;
Алмалы ауданы бойынша - Сұраншиев Е.А.;
Медеу ауданы бойынша - Құсайынов К.К.,
Ақпаев Б.А., Омаров К.Т. және Зейнуллин Д. А.;
Жетісу ауданы бойынша - Рахманбердиев Д.М. шығарылсын.

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Алматы от 3 августа 2006 года N 5/989 "Об образовании комиссий при акимате города Алматы по проведению легализации недвижимого имущества, находящегося на территории города Алматы, права на которое не оформлены в соответствии с законодательством Республики Казахстан"
Постановление Акимата города Алматы от 9 января 2007 года N 1/58. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 19 января 2007 года за N 730. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 11 декабря 2009 года № 5/803
Сноска. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 11.12.2009 № 5/803.
В соответствии с  постановлением Правительства Республики Казахстан "Об утверждении Типового положения о комиссии по проведению легализации недвижимого имущества, находящегося на территории Республики Казахстан, права, на которое не оформлены в соответствии с законодательством Республики Казахстан" от 19 июля 2006 года N 689, акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление акимата города Алматы "Об образований комиссий при акимате города Алматы по проведению легализации недвижимого имущества, находящегося на территории города Алматы, права на которое не оформлены в соответствии с законодательством Республики Казахстан" от 3 августа 2006 года N 5/989 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 709, опубликовано 12 августа 2006 года в газетах "Вечерний Алматы", "Алматы Акшамы") с изменениями внесенными постановлением акимата города Алматы от 24 октября 2006 года N 7/1252 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Алматы от 3 августа 2006 года N 5/989 "Об образований комиссий при акимате города Алматы по проведению легализации недвижимого имущества, находящегося на территории города Алматы, права на которое не оформлены в соответствии с законодательством Республики Казахстан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 719, опубликовано в газетах "Вечерний Алматы" от 14 декабря 2006 года N 240 и 243, "Алматы Акшамы" от 9 декабря 2006 года N 142 (3774), следующие изменения и дополнения:
в Положении о комиссии при акимате города Алматы по проведению легализации недвижимого имущества, находящегося на территории города Алматы, права на которое не оформлены в соответствии с законодательством Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Постановлением:
подпункт 3 пункта 11 изложить в следующей редакции:
"3) легализации недвижимого имущества.";
в пункте 15 слова "о дальнейшем рассмотрении документов" заменить словами "о легализации недвижимого имущества";
В приложении к вышеназванному Постановлению ввести в состав комиссии при акимате города Алматы по:
Ауэзовскому району -
Сарымсакова Армана Мекешовича -    заместителя акима Ауэзовского
района города Алматы,
председателем комиссии;
Отарбаева Мади Жательдиевича  -    главного специалиста
Департамента государственного
архитектурного строительного
контроля;
Алмалинскому району -
Наймаканова Болата Булановича -    главного налогового инспектора
отдела непроизводственных
платежей Налогового комитета
по Алмалинскому району;
Медеускому району -
Колдасова Кайыргали Жамешовича -   заместителя начальника
технического отдела РГП "Центр
по недвижимости по городу
Алматы" по Медеускому району
Мамажанову Асель Ерболовну    -    начальника отдела
документирования и регистрации
населения Управления юстиции
Медеуского района
Жартенова Мурата Сериковича   -    начальника
государственно-правового
отдела аппарата акима
Медеуского района города
Алматы, секретарем комиссии
Абдижапарова Талгата          -    депутата Маслихата города
Кайырбаевича                       Алматы
Жетысускому району -
Сабурову Гульжан Абдулрахмановну - главного специалиста
государственно-правового
отдела аппарата акима
Жетысуского района
вывести из состава указанных комиссий по:
Ауэзовскому району - Калыкова И.М.;
Алмалинскому району - Суранчиева Е.А.;
Медеускому району - Кусаинова К.К., Акпаева Б.А., Омарова К.Т. и Зейнуллина Д.А.
Жетысускому району - Рахманбердиева Д.М.

2. Осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы Әкімінің бірінші орынбасары Қ .А. Бүкеновке жүктелсін.
Алматы қаласының әкімі     И. Тасмағамбетов
Әкімдік хатшысы            К. Тәжиева

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня государственной регистрации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Алматы Букенова К.А.
Аким города Алматы            И. Тасмагамбетов
Секретарь Акимата             К. Тажиева