2007-2008 оқу жылына арналған орта кәсіптік білім бар мамандарды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысы туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2007 жылғы 5 шілдедегі N 152 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2007 жылғы 30 шілдеде N 1650 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011 жылғы 17 қазандағы N 01.04-08/2964 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011.10.17 N 01.04-08/2964 хаты)
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңы, 27-бабы 2-тармағына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 7 маусымдағы N 389 Заңы 31-бабы 2-тармағының 7) тармақшасына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 1010 бірлігінде 2007-2008 оқу жылына арналған орта кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға арналған  мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін (ілгеріде - мемлекеттік тапсырыс).
2. Бюджеттік бағдарлама әкімшілері 261-009-000 "Орта кәсіптік білімі бар мамандарды даярлау" және 253-002-000 "Орта кәсіптік білімі бар мамандарды даярлау" бағдарламалары бойынша мемлекеттік тапсырысты  дер кезінде қаржыландыру қамтамасыз етілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші  орынбасары М.К. Мырзалинге жүктелсін.
4. Осы қаулы оны бірінші ресми жариялағаннан кейінгі он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Облыс әкімдігінің
2007 жылғы 5 шілдедегі
N 152 қаулысына қосымша
2007-2008 оқу жылына арналған
орта кәсіптік білімі мамандарды даярлауға
мемлекеттік білім беру тапсырысы
№ р/н
Оқу орындары-ның атауы
Мамандық-
тар
Сыныптама бойынша коды
Оқыту тілі
9 сынып негі-зінде
11 сынып негізін-де
Бар-лы-
ғы
1
М. Жұма-
баев атын
дағы гуманитар-лық колледж
Мемлекет-
тік емес тілде оқытатын мектептер-дегі қазақ тілі мен әдебиеті

О государственном образовательном заказе на подготовку специалистов со средним профессиональным образованием на 2007-2008 учебный год
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 5 июля 2007 года N 152. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 июля 2007 года N 1650. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17 октября 2011 года N 01.04-08/2964)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17.10.2011 N 01.04-08/2964)
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 7 июня 1999 года N 389 "Об образовании" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов со средним профессиональным образованием на 2007-2008 учебный год в количестве 1010 единиц (далее - государственный заказ), согласно приложению.
2. Администраторам бюджетных программ обеспечить своевременное финансирование государственного заказа по программам 261.009.000 «Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием» и 253.002.000 «Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием».
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Мурзалина М.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
Приложение
к постановлению акимата области
от 5 июля 2007 года N 152
Государственный образовательный заказ
на подготовку специалистов со средним
профессиональным образованием
на 2007-2008 учебный год
№ п/п
Название учебных заведений
Специальности
Код по классификации
язык обучения
на базе 9 клас-сов
на базе 11 клас-сов
всего
1
Гуманитарный колледж имени Магжана Жумабаева
Казахс-
кий язык и литература в школах с негосударствен-
ным языком обучения