"2007 жылға арналған арнайы кәсіпорындардың субсидиялар алу құқығының тізімін, арнайы кәсіпорындарға берілетін квоталар мен сатылатын өнімнің жоспарланып отырған көлеміне арналған субсидиялардың көлемін бекіту туралы" облыс әкімінің 2007 жылғы 8 маусымдағы N 18 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы N 35 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті 2007 жылғы 25 желтоқсанда N 1661 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011 жылғы 17 қазандағы N 01.04-08/2964 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011.10.17 N 01.04-08/2964 хаты)
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңы 29-бабы 2-тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы N 213 Заңы 28-бабына сәйкес облыс әкімі ШЕШТІ :
1. "2007 жылға арналған арнайы кәсіпорындардың субсидиялар алу құқығының тізімін, арнайы кәсіпорындарға берілетін квоталар мен сатылатын өнімнің жоспарланып отырған көлеміне арналған субсидиялардың көлемін бекіту туралы" облыс әкімінің 2007 жылғы 8 маусымдағы N 18 шешіміне (Мемлекеттік тіркеу тізілімінің Солтүстік Қазақстан өңірлік бөлімінде 2007 жылдың 27 маусымында N 1648 тіркелген, "Солтүстік Қазақстан" 2007 жыл 23 маусым, "Северный Казахстан" 2007 жыл 23 маусым газеттерінде жарияланған) келесі өзгертулер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары тиісінше 1, 2- қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.С. Ескендіровке жүктелсін.
3. Осы шешім оны алғаш ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Облыс әкімінің 2007 жылғы
21 желтоқсандағы N 35 шешіміне
1-қосымша
"Облыс әкімінің 2007 жылғы
8 маусымдағы N 18 шешіміне
1-қосымша"
Арнайы кәсіпорындардың субсидиялар алу құқығына арналған тізімін
№ р/с
Аудандардың атауы
Арнайы кәсіпорындардың атауы
1
Айыртау
"Көмек" ЖШС
2
"Гусаковка" ЖШС
3
"Константиновка 2004" ЖШС
4
"АиК-Агро" ЖШС
5
Ақжар
"Ақ-Ниет-Север" ЖШС
6
"Ахметжанов" ШҚ
7
Аққайың
"Черкасское" ЖШС
8
"Леонов" ШҚ
9
"Тәжірибе станциясы" РМК
10
Есіл
"Ильинское" ЖШС
11
"Столыпинское" ЖШС
12
М. Жұмабаев
"Авангард СКО" ЖШС
13
"Үлгілі" ЖШС
14
"Куломзино" ШҚ
15
"Возвышенское" ШҚ
16
"Совет СК" ЖШС
17
Мамлют
"Иванов" ШҚ
18
"Родина" ШҚ
19
"Союз" ШҚ
20
Қызылжар
"Зенченко и К" КС
21
"СБИ-Агро-Ташкентка" ЖШС
22
"Редин" ШҚ
23
"Якорь-СК" ЖШС
24
"Бескөл құс фабрикасы" ЖШС
25
"Фирма Алекри" ЖШС
26
"Атай СК" ЖШС
27
Ғ.Мүсірепов атындағы
"Неженка-Ерке" ЖШС
28
"Тахтаброд-2" ЖШС
29
"Чистопольский-2" ЖШС
30
"Вест" ЖШС
31
Тайынша
"Победа-Тайынша" ЖШС
32
"Племзавод Алабота" ААҚ
33
"Тайынша-Астық" ЖШС
34
"Донецкое" ЖШС
35
"Новый Труд" ЖШС
36
Горький атындағы ӨК
37
"Баско" ЖШС
Облыс әкімінің 2007 жылғы
21 желтоқсандағы N 35 шешіміне
2-қосымша
"Облыс әкімінің 2007 жылғы
8 маусымдағы N 18 шешіміне
2-қосымша"
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша 2007 жылға арналған арнайы кәсіпорындар квотасы және сатылатын өнімдерінің жобаланған көлеміне арналған субсидиялардың көлемі
РеттікN
Аудан
дар
атауы
Арнайыкәсі
порын
дар атауы
Өнімдер
түрі
Сатып алынатын субсидиялар квоталары
мен көлемдері
Сиыр еті
шошқа еті
құс еті
сойыл-
ған
салма-
ғында
тонна
сомасы
мың
теңге
сойыл-
ған
салма-
ғында
тонна
сомасы
мың
теңге
сойыл
ған
салма
ғында
тонна
сома-
сы
мың
теңге
1
Айыртау
"Көмек" ЖШС
сиыр еті шошқа еті

О внесении изменений в решение акима области от 8 июня 2007 года N 18 "Об утверждении списка спецпредприятий на право получения субсидий, квоты спецпредприятиям и объемов субсидий на планируемые объемы реализуемой продукции на 2007 год"
Решение акима Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2007 года N 35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 декабря 2007 года N 1661. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17 октября 2011 года N 01.04-08/2964)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17.10.2011 N 01.04-08/2964)
В соответствии с пунктом 2 статьи 29 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года N 213 "О нормативных правовых актах" аким области РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима области от 8 июня 2007 года N 18 "Об утверждении списка спецпредприятий на право получения субсидий, квоты спецпредприятиям и объемов субсидий на планируемые объемы реализуемой продукции на 2007 год" (зарегистрировано в Северо-Казахстанском региональном разделе реестра государственной регистрации 27 июня 2007 года за N 1648, опубликовано в газетах "Солтүстік Қазақстан"»от 23 июля 2007 года, "Северный Казахстан"»от 23 июля 2007 года) следующие изменения:
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 соответственно.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима области Ескендирова С.С.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области
Приложение 1
к решению акима области
от 21 декабря 2007 года N 35
"Приложение 1
к решению акима области
от 8 июня 2007 года N 18"
Список спецпредприятий на право получения субсидий
N
п/п
Наименование районов
Наименование спецпредприятий
1
Айыртауский
ТОО "Комек"
2
ТОО "Гусаковка"
3
ТОО "Константиновка 2004"
4
ТОО "АиК-Агро"
5
Акжарский
ТОО "Ак-Ниет-Север"
6
КХ "Ахметжанов"
7
Аккайынский
ТОО "Черкасское"
8
КХ "Леонов"
9
РГП "Опытная станция"
10
Есильский
ТОО " Ильинское"
11
ТОО "Столыпинское"
12
М. Жумабаева
ТОО "Авангард СКО"
13
ТОО "Ульгули"
14
КХ "Куломзино"
15
КХ "Возвышенское"
16
ТОО "Совет СК"
17
Мамлютский
КХ Иванов
18
КХ "Родина"
19
КХ "Союз"
20
Кызылжарский
КТ"Зенченко и К"
21
ТОО "СБИ-Агро-Ташкентка"
22
КХ "Редин"
23
ТОО "Якорь-СК"
24
ТОО "Бишкульская птицефабрика"
25
ТОО "Фирма Алекри"
26
ТОО "Атай СК"
27
Г. Мусрепова
ТОО "Неженка-Ерке"
28
ТОО"Тахтаброд-2"
29
ТОО "Чистопольский-2"
30
ТОО "Вест"
31
Тайыншинский
ТОО "Победа-Тайынша"
32
ОАО "Племзавод Алабота"
33
ТОО "Тайынша-Астык"
34
ТОО "Донецкое"
35
ТОО "Новый Труд"
36
ПК им.Горького
37
ТОО "Баско"
Приложение 2
к решению акима области
от 21 декабря 2007 года N 35
"Приложение 2
к решению акима области
от 8 июня 2007 года N 18"
Квоты спецпредприятиям и объемов субсидий на планируемые объемы реализуемой продукции на 2007 год по Северо-Казахстанской области
N
п/п
Наименование районов
Наименование спец-
пред-
приятий
Вид продукции
Квоты и объемы субсидий за реализацию
говядина
свинина
мясо птиц
тонн, в убойном весе
сумма, тыс. тенге
тонн, в убойном весе
сумма, тыс. тенге
тонн, в убойном весе
сумма, тыс. тенге
1
Айыртауский
ТОО "Комек"
говядина свини
на

Субсидия көлемі 193 500,0 мың. теңге

Объем субсидий 193 500,0 тыс. тенге