Петропавл қалалық мәслихатының "Петропавл қаласы бойынша төлемдердің жекелеген түрлеріне ставкаларды белгілеу туралы" 2004 жылғы 14 шілдедегі кезектен тыс 7 сессиясының N 9 шешіміне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2007 жылғы 27 ақпандағы N 7 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Петропаавл қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 10 сәуірде N 13-1-67 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы мәслихатының 2010 жылғы 29 қаңтарда N 2 Шешімімен
Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы мәслихатының 2010.01.29 N 2 Шешімімен
Қазақстан Республикасы  Кодексінің "Салық және басқа да бюджетке міндетті төлемдер туралы" 394 бабына, Солтүстік Қазақстан облысының әділет Департаменті 2007 жылғы 31 қаңтардың N 04-06-509 хатына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты  ШЕШТІ:
1.Петропавл қалалық мәслихатының "Петропавл қаласы бойынша төлемдердің жекелеген түрлеріне ставкаларды белгілеу туралы"( 2004 жылғы 18 тамыздағы, мемлекеттік тіркеу нөмірі 1331, 2004 жылғы 27 тамыздағы N 35 "Добрый вечер") 2004 жылғы 14 шілдедегі кезектен тыс 7 сессиясының N 9 шешіміне мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
2. Көрсетілген шешімінің 1,3 қосымшалары осы шешімінің 1,3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім әділет органдарында тіркелгеннен және бұқаралық ақпарат құралдарында бірінші рет ресми жария етілгеннен 10 күнтізбелік күн өткеннен соң өз күшіне енеді.
Қалалық мәслихат               Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы           хатшысы
Петропавл қалалық мәслихатының
2007 жылғы 27 ақпандағы
31 сессиясының N 7 шешіміне
N 1 қосымша
Петропавл қаласы бойынша жеке тұлғалардың
ара-тұра сипаттағы қызметтері үшін бір жолғы
талондар құны (теңге)
Кәсiпкерлiк қызмет түрi
Айлық есептiк көрсеткiшке(АЕК) пайызбен- бiр  күнге.
Стационарлық жерден басқа, газет пен журналдарды  өткiзу.
5,4
Стационарлық жерден басқа, тұқымдар, сонымен қатар отырғызылатын материалдарды (көшеттер, отырғызылатын тұқымдары) өткiзу
32,6
3. Стационарлық жерден одан басқа, бақшалық  дақылдар
108,8
4. Жеке және жалданған тракторлар иелерiнiң жер телiмдерiн өңдеу бойынша қызмет көрсету
21,8
5. 1) Жеке және жалданған жеңiл автомобиль (маршруттық такси) иелерiнiң жолаушыларды тасымалдау бойынша қызмет
қала iшiлiк

О внесении изменений и дополнений в решение внеочередной 7 сессии Петропавловского городского маслихата от 14 июля 2004 года N 9 "Об установлении ставок по отдельным видам платежей по Петропавловску"
Решение Маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 27 февраля 2007 года N 7. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 10 апреля 2007 года N 13-1-67. Утратило силу - решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29 января 2010 года N 2
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29.01.2010 г. N 2
В соответствии со статьей 394 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" от 12 июня 2001 года, на основании письма Департамента юстиции Северо-Казахстанской области от 31 января 2007 года N 04-06-509 Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение внеочередной 7 сессии Петропавловского городского маслихата от 14 июля 2004 года N 9 "Об установлении ставок по отдельным видам платежей по г. Петропавловску" (номер государственной регистрации 1331 от 18.08.04, "Добрый вечер" от 27.08.04, N 35) следующие изменения и дополнения:
1. Приложения 1, 3 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложений 1, 3 к настоящему решению
2. Настоящее решение вводится в действие после регистрации в органах юстиции и по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Председатель
сессии городского маслихата
Секретарь
городского маслихата
Приложение N 1
к решению очередной 31 сессии
Петропавловского городского маслихата
от 7 июля 2006 года N 7 "О внесении
дополнения и изменения в решение
внеочередной 7 сессии Петропавловского
городского маслихата от 14 июля 2004 года
N 9 "Об установлении ставок по
отдельным видам платежей по г. Петропавловску"
Стоимость разовых талонов по г. Петропавловску для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер
Вид предпринимательской деятельности
За день в % к МРП
1. Реализация газет и журналов, кроме стационарных точек
5,4
2. Реализация семян, а так же посадочного материала (саженцы, рассада), кроме стационарных точек
32,6
3. Реализация бахчевых культур, кроме стационарных точек
108,8
4. Оказание владельцам личных и арендованных  тракторов услуг по обработке земельных участков
21,8
5. 1) Оказание владельцами личных и арендованных легковых (кроме маршрутного такси) автомобилей услуг по перевозке пассажиров
внутригородские

10,9
аудандық
32,7
қалааралық
32,7
6. Саяжайлар мен  үй маңындағы телiмдерде өсiрiлген тiрi гүлдердi  өткiзу
10,9
7. Бақшалық ауыл шаруашылық жеке меншiгiн, бақшалық және саяжайлық телiмдер өнiмiн  өткiзу
27,2
"Петропавл қаласы бойынша
төлемдердің жекелеген түрлеріне
ставкаларды белгілеу туралы"
2004 жылғы 14 шілдедегі кезектен тыс
сессиясының N 9 шешіміне
толықтырулар мен өзгерістер енгізу
туралы" Петропавл қалалық
мәслихатының 2007 жылғы 27 ақпандағы 31
сессиясының N 7 шешіміне
N 3 қосымша
Петропавл қаласы бойынша қызметтің жекелеген түрлеріне тіркелген жиынтық салық ставкалары
№ т/т
Салық салу объектiсi
Тiркелген жиынтық салық  ставкалары айлық есептiк көрсеткiш (АЕК)
1 айдағы
1
Ойын мекемесi өз өкiлдерi арқылы тарап ретiнде қатысатын, құмар ойындарды өткiзу үшiн арналған ойын үстелi

10,9
районные
32,7
междугородные
32,7
6. Реализация живых цветов, выращенных на дачных и придомовых участках
10,9
7. Реализация продуктов подсобного сельского хозяйства садоводства, огородничества и дачных участков
27,2
Приложение N 3
к решению очередной 31 сессии
Петропавловского городского маслихата
от 7 июля 2006 года N 7 "О внесении
дополнения и изменения в решение
внеочередной 7 сессии Петропавловского
городского маслихата от 14 июля 2004 года
N 9 "Об установлении ставок по
отдельным видам платежей по г. Петропавловску"
Ставки фиксированного суммарного налога на отдельные виды деятельности по г. Петропавловску
№ п/п
Объект налогообложения
Ставки фиксирован
ного суммарного налога за 1 месяц в МРП
1
Игровой стол, предназначенный для проведения азартных игр, в которых игровое заведение участвует через своих представителей как организатор и (или) наблюдатель