"2007 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" 2006 жылғы 21 желтоқсандағы Петропавл қалалық мәслихатының 29 сессиясының N 2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2007 жылғы 12 шілдедегі N 2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 15 тамызда N 13-1-81 тіркелді
Қазақстан Республикасының   2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548-П Бюджеттiк кодексiнің 111, 116 бабтарына,»"2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы"» 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 27/2 облыстық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"»2007 жылғы 11 шілдедегі облыстық мәслихат сессиясыныңN  шешіміне сәйкес,»"2007 жылға арналған Петропавл қаласының бюджетi туралы"»2006 жылғы 21 желтоқсандағы қалалық мәслихаттың N 29/2 шешiмiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. 1 тармақтың
1) тармақшасындағы»"6677902"»сандары»"7081878"»сандарымен ауыстырылсын;
"3373530"»сандары»"3630930"»сандарымен ауыстырылсын;
"16239"»сандары»"17239"»сандарымен ауыстырылсын;
"1684158"»сандары»"1795758"»сандарымен ауыстырылсын;
"1603975"»сандары»"1637951"»сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы»"6676816"»сандары»"7050014"»сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасындағы»"1086"»сандары»"31864"»сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасындағы»"19000"»сандары»"49778"»сандарымен ауыстырылсын;
2. 6 тармақтағы»"24968"»сандары»"34094"»сандарымен ауыстырылсын;
"23268"»сандары»"32268"»сандарымен ауыстырылсын;
"1700"»сандары»"1826"»сандарымен ауыстырылсын.
3. 10 тармақтағы»"33223"»сандары»"42724"»сандарымен ауыстырылсын.
4. 10.1 тармақшасындағы»"4500"»сандары»"8500"»сандарымен ауыстырылсын.
5. 12 тармақтың:
3 тармақшасындағы»"5029"»сандары»"19942"»сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение 29 сессии Петропавловского городского маслихата от 21 декабря 2006 года N 2 "О бюджете города Петропавловска на 2007 год"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области N 2 от 14 июля 2007 года. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 15 августа 2007 года N 13-1-81
В соответствии со статьями 111, 116 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548-П, решением сессии областного маслихата от 11 июля 2007 года N 31/2 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 27/2 от 21 декабря 2006 года "Об областном бюджете на 2007 год" внести в решение городского маслихата от 21 декабря 2006 года N 29/2 "О бюджете города Петропавловска на 2007 год" следующие изменения и дополнения:
1. В пункте 1:
в подпункте 1) цифру "6677902" заменить цифрой "7081878";
цифру "3373530" заменить цифрой "3630930";
цифру "16239" заменить цифрой "17239";
цифру "1684158" заменить цифрой "1795758";
цифру "1603975" заменить цифрой "1637951";
в подпункте 2) цифру "6676816" заменить цифрой "7050014";
в подпункте 3) цифру "1086" заменить цифрой "31864";
в подпункте 5) цифру "19000" заменить цифрой "49778".
2. В пункте 6 цифру "24968" заменить цифрой "34094";
цифру "23268" заменить цифрой "32268";
цифру "1700" заменить цифрой "1826".
3. В пункте 10 цифру "33223" заменить цифрой "42724".
4. В подпункте 10.1 цифру "4500" заменить цифрой "8500".
5. В пункте 12:
в подпункте 3 цифру "5029" заменить цифрой "19942";

5 тармақшасындағы»"6912"»сандары»"1803"»сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақшасымен мынадай мазмұнда толықтырылсын:
"білім беру саласында интерактивтік оқыту жүйесін енгізсін - 21394 мың теңге".
6. Аталған шешiмнің 1, 2, 4, 5 қосымшалары осы шешiмге 1, 2, 4, 5 қосымшаларға сай жаңа редакцияда мазмұндалсын.
7. Осы шешiм 2007 жылғы 1 қаңтардан күшіне енеді.
Қалалық мәслихат                   Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы               хатшысының м.а.
Петропавл қалалық мәслихатының
2007 жылғы 12 шілдедегі

в подпункте 5 цифру "6912" заменить цифрой "1803";
дополнить подпунктом 9 следующего содержания:
"внедрение системы интерактивного обучения в сфере образования - 21394 тыс. тенге".
6. Приложение 1, 2, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 4, 5 к настоящему решению.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2007 года.
Председатель сессии                      И. О. секретаря
городского маслихата                       городского маслихата
Приложение 1