"Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен "Аз қамтамасыз етілген отбасыларынан шыққан студенттерге әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызметін көрсету стандартын бекіту туралы" мемлекеттік қызметін көрсету стандартын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2007 жылғы 11 желтоқсандағы N 1971 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 11 қаңтарда N 13-1-94 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 17 шілдеде N 824 Қаулысымен
Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2009.07.17 N 824 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" N 107 Заңының 1, 9-1, 15-1 баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы "Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандартын бекіту туралы" N 558, 2007 жылғы 30 маусымдағы "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтер тізілімін бекіту туралы" N 561 қаулыларына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар" мемлекеттік мекемесінің "Аз қамтамасыз етілген отбасыларынан шыққан студенттерге әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызмет көрсетуінің қоса берілген стандарты бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің бірінші орынбасары Ә.З. Сәрсембаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш  ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң  қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
Петропавл қаласы әкімдігінің
2007 жылғы 11 желтоқсандағы
N 1971 қаулысымен бекітілген
"Аз қамтамасыз етілген отбасыларынан шыққан студенттерге
әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу"
мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет - Аз қамтамасыз етілген отбасыларынан шыққан студенттерге әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны - ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет көрсетуге негіз - Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті басқару туралы" N 148 Заңының "Халықты әлеуметтік қорғау, ана мен баланы қорғау мәселелерін шешеді, халықтың әлжуаз топтарына атаулы әлеуметтік көмек көрсетеді, оларға қайырымдылық көмегін көрсетуді үйлестіреді" 31 бабы 1 тармағы 14) тармақшасы, Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің 2005 жылғы 11 сәуірдегі "Аз қамтамасыз етілген отбасыларынан шыққан студенттерге әлеуметтік көмек беру Ережелерін бекіту туралы" N 287 қаулысына енгізілген өзгерістермен (2005 жылғы 10 мамырдағы м/т N 13-1-6) қала әкімдігінің 2006 жылғы 19 сәуірдегі қала әкімдігінің 2005 жылғы 11 сәуірдегі "Аз қамтамасыз етілген отбасыларынан шыққан студенттерге әлеуметтік көмек беру ережелерін бекіту туралы" N 287 қаулысына өзгерістер енгізу туралы N 583 қаулысымен енгізілген өзгерістерімен (м/т N 13-1-41, 2006 жылғы 22 маусымдағы "Проспект СК" газетінің N 22), қала әкімдігінің 2007 жылғы 5 наурыздағы "Петропавл қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 11 сәуірдегі "Аз қамтамасыз етілген отбасыларынан шыққан студенттерге әлеуметтік көмек беру Ережелерін бекіту туралы" N 287 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" N 276 қаулысымен (м/т N 13-1-65, 2007 жылғы 20 сәуірдегі "Проспект СК" газетінің N 16, 2007 жылғы 20 сәуірдегі "Қызылжар нұры" газетінің N 16), қала әкімдігінің 14 маусымдағы "Петропавл қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 11 сәуірдегі "Аз қамтамасыз етілген отбасыларынан шыққан студенттерге әлеуметтік көмек беру Ережелерін бекіту туралы" N 287 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" N 755 қаулысы (мемлекеттік тіркелу N 13-1-77, 2007 жылғы 3 тамыздағы "Проспект СК" газетінің N 31, 2007 жылғы 3 тамыздағы "Қызылжар нұры" газетінің N 32): "Әлеуметтік көмек көрсету және төлеуге студенттер контингентін анықтау жөніндегі, әлеуметтік көмек тағайындау жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыруды жүзеге асыратын уәкілетті орган - "Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі".

Об утверждении стандарта оказания государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи студентам из малообеспеченных семей" государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска"
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 11 декабря 2007 года N 1971. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 11 января 2008 года N 13-1-94. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 17 июля 2009 года N 824
Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 17.07.2009 г. N 824
В соответствии со статьями 1, 9-1, 15-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года  N 107 "Об административных процедурах", постановлений Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 558 "Об утверждении Типового стандарта оказания государственной услуги", от 30 июня 2007 года N 561 "Об утверждении реестра государственных услуг", оказываемых физическим и юридическим лицам", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый стандарт оказания государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи студентам из малообеспеченных семей" государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Сарсембаева А.З.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким города
Утверждено
постановлением акимата
города Петропавловска
от 11 декабря 2007 года N 1971
Стандарт оказания государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи студентам из малообеспеченных семей"
Общие положения
1. Государственная услуга - назначение и выплата социальной помощи студентам из малообеспеченных семей.
2. Форма оказываемой государственной услуги - частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан": "Решает вопросы социальной защиты населения, охраны материнства и детства, оказывает адресную помощь социально уязвимым слоям населения, координирует оказание им благотворительной помощи", пункта 3 Правил предоставления социальной помощи студентам из малообеспеченных семей, утвержденных постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 11 апреля 2005 года N 287 "Об утверждении Правил предоставления социальной помощи студентам из малообеспеченных семей" (государственная регистрация N 13-1-6 от 10 мая 2005 года) с изменениями внесенными постановлениями акимата города от 19 апреля 2006 года N 583 "О внесении изменений в постановление акимата города Петропавловска от 11 апреля 2005 года N 287 "Об утверждении Правил предоставления социальной помощи студентам из малообеспеченных семей" (государственная регистрация N 13-1-41, 22 июня 2006 года "Проспект СК" N 22), постановлением акимата города от 5 марта 2007 года N 276 "О внесении изменений в постановление акимата города Петропавловска от 11 апреля 2005 года N 287 "Об утверждении Правил предоставления социальной помощи студентам из малообеспеченных семей" (государственная регистрация N 13-1-65, 20 апреля 2007 года "Проспект СК" N 16, 20 апреля 2007 года "Қызылжар нұры" N 16), постановление акимата города от 14 июня 2007 года N 755 "О внесении изменений в постановление акимата города Петропавловска от 11 апреля 2005 года N 287 "Об утверждении Правил предоставления социальной помощи студентам из малообеспеченных семей" (государственная регистрация N 13-1-77, 3 августа 2007 года "Проспект СК" N 31, 3 августа 2007 года "Қызылжар нұры" N 32): "Уполномоченный орган, осуществляющий организацию работы по назначению социальной помощи, по определению контингента студентов на оказание социальной помощи и по выплате - государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска".

4. Мемлекеттік қызметті ұсынатын мемлекеттік орган "Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ; "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Петропавл қаласындағы Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаменті" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - Қазынашылық), Екінші деңгейдегі банктер және "Қазпочта" АҚ.
5. Тұтынушы алатын көрсетілетін мемлекеттік қызметті көрсетуді аяқтау нысаны (нәтижесі) - өтініш берушіге әлеуметтік көмек тағайындау, немесе тағайындамау туралы хабарландыру.
6. Аз қамтамасыз етілген отбасыларынан шыққан студенттерге мемлекеттік қызмет көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі - он күнтізбелік күннен кем емес.
Ескерту. 7) тармақшаға өзгерту енгізілді - Петропавл қаласы әкімдігінің 2008.09.08 N 1526 Қаулысымен
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету стандартын орналастыру орны: "Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Казахстанская правда көшесі, 35 үй.
10. Жұмыс кестесі: дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін түскі үзіліс сағат 13.00-ден сағат 14.00-ге дейін.
11. Қызмет көрсетілетін  шартты орындар - күту залы, мүмкіндіктері шектеулі адамдар үшін - пандус, отыру орындары.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін, оның ішінде жеңілдіктері бар адамдар үшін қажетті құжаттар мен талаптардың тізбесі:
1) өтініш бланкісін "Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі құқықтық және ұйымдастыру-кадрлар жұмысы бөлімінің маманы береді, мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Казахстанская правда көшесі, 35 үй, 22 кабинет, телефоны 344492.
Жұмыс кестесі: дүйсенбіден жұмаға дейін, жұмыс уақыты сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін.
2) өтініш берушінің жеке куәлігінің көшірмесін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Петропавл қаласы халқына қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесі береді, М. Әуезов көшесі, 157 үй, телефоны 333264.
Жұмыс кестесі: дүйсенбіден жұмаға дейін, жұмыс уақыты сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін;
3) өтініш берушінің тұратын жері туралы азаматтарды тіркеу кітапшасының көшірмесін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Петропавл қаласы халқына қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесі береді, М. Әуезов көшесі, 157 үй, телефоны 333264.

4. Государственная услуга предоставляется государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска"; государственным учреждением "Департамент Казначейства по Северо-Казахстанской области Комитет Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан города Петропавловска" (далее - Казначейство), Банками второго уровня и АО "Казпочта".
5. Форма завершения (результат) оказываемой государственной услуги - решение о назначении, либо об отказе в назначении социальной помощи заявителю.
6. Государственная услуга оказывается студентам из малообеспеченных семей.
7. Срок оказания государственной услуги - не позднее пятнадцати дней.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Петропавловска от 08.09.2008 N 1526
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Место размещения стандарта оказания государственной услуги: Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска", адрес: Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Казахстанской правды, 35.
10. График работы: с понедельника по пятницу, рабочее время с 9 часов до 18 часов, обеденный перерыв с 13 часов до 14 часов.
11. Условия места предоставления услуги - зал ожидания, для людей с ограниченными возможностями - пандус, места для сидения.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Перечень необходимых документов для получения государственной услуги:
1) бланк заявления выдается специалистом отдела правовой и организационно-кадровой работы вгосударственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска", адрес: Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Казахстанской правды, 35, кабинет, 22, телефон 344492.
График работы: с понедельника по пятницу, рабочее время с 9 часов до 18 часов, обеденный перерыв с 13 часов до 14 часов.
2) копия удостоверения личности заявителя выдается государственным учреждением "Центр обслуживания населения города Петропавловска Министерства Юстиции Республики Казахстан", улица М. Ауэзова, 157, телефон 333264.
График работы: с понедельника по пятницу, рабочее время с 9 часов до 18 часов, перерыв с 13 часов до 14 часов;
3) копия книги регистрации граждан о месте жительства заявителя выдается государственным учреждением "Центр обслуживания населения города Петропавловска Министерства Юстиции Республики Казахстан", улица М. Ауэзова, 157, телефон 333264.

Жұмыс кестесі: дүйсенбіден жұмаға дейін, жұмыс уақыты сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін;
4) отбасының табысы туралы анықтама отбасы мүшелерінің жұмыс істейтін орындары бойынша кәсіпорын, мекеме және ұйым  басшылары береді;
5) білімі туралы құжат, орта оқу орнын тәмамдағаны туралы куәлікті жалпы білім беретін мектеп береді;
6) кешенді тестілеу қорытындылары туралы белгіленген үлгідегі сертификаттың көшірмесін жалпы білім беретін мектеп береді;
7) білім алу туралы Солтүстік Қазақстан облысының жоғары оқу орнымен келісімді білім беру қызметін көрсетуге оқыту туралы келісім жасаған Солтүстік Қазақстан облысының жоғары оқу орны береді.
Ескерту. 12) тармақшаға өзгерту енгізілді - Петропавл қаласы әкімдігінің 2008.09.08 N 1526 Қаулысымен
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін толтырылуы қажет бланк берілетін орын (өтініш нысандарды және т.с.с):
"Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі құқықтық және ұйымдастыру-кадрлар жұмысы бөлімі, мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Казахстанская правда көшесі, 35 үй, 22 кабинет.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттар "Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі құқықтық және ұйымдастыру-кадрлар жұмысы бөліміне тапсырылады, мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Казахстанская правда көшесі, 35 үй, 22 кабинет телефоны 344492.
15. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін тұтынушыға өтінішті қабылдағаны туралы талон беріледі.
16. Қызмет көрсету тәсілдері - әлеуметтік көмек тағайындау немесе тағайындамау туралы нәтижесін почта арқылы жіберіледі немесе "Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінен қолға беріледі, мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Казахстанская правда көшесі, 35 үй.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтата тұруға немесе мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартуға жоғары оқу орнына түскені туралы жалған мәлімет беру немесе анықталмаған құжаттарының мәліметі негіз болады
3. Жұмыс қағидаттары
18. Тұтынушыға қызмет көрсетуге қатысты мемлекеттік органның басшылыққа алатын жұмыс қағидаттары:
1) әлеуметтік көмек көрсету тәртібі туралы толық және нақты ақпарат алу;
2) тұтынушы құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың сақталуын, қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз ету, тұтынушы белгіленген мерзімде алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету;

График работы: с понедельника по пятницу, рабочее время с 9 часов до 18 часов, перерыв с 13 часов до 14 часов;
4) справка о доходах семьи выдается руководителем предприятия, организации и учреждения по месту работы членов семьи;
5) документ об образовании, выдается общеобразовательной школой свидетельство об окончании среднего учебного заведения;
6) копию сертификата установленного образца о результатах комплексного тестирования, выдается общеобразовательной школой;
7) договор с высшим учебным заведением Северо-Казахстанской области об обучении, выдается высшим учебным заведением Северо-Казахстанской области с которым заключен договор об обучении на оказание образовательных услуг.
Сноска. Пункт 12 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Петропавловска от 08.09.2008 N 1526
13. Место выдачи бланков (форм заявлений и т.п.), необходимые для получения государственной услуги: отдел правовой и организационно-кадровой работы государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска", адрес: Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Казахстанской правды, 35, кабинет 22.
14. Документы, необходимые для получения государственной услуги сдаются в отдел правовой и организационно-кадровой работы государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска", адрес: Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Казахстанской Правды, 35, кабинет 22, телефон 344492 .
15. После предъявления всех необходимых документов для получения государственной услуги, потребителю государственной услуги выдается талон о принятии заявления.
16. Способ оказания услуги - получение результата  о назначении либо об отказе социальной помощи производится почтовым сообщением либо нарочно с государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска", адрес: Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Казахстанской правды, 35 .
17. Основанием для приостановления оказания государственной услуги или отказа в предоставлении государственной услуги, является предоставление заведомо ложных сведений о поступлении в высшее учебное заведение и недостоверных сведений документов.
3. Принципы работы
18. Принципы работы, которыми руководствуется государственный орган по отношению к потребителю услуг:
1) получение полной и подробной информации о порядке предоставления социальной помощи;
2) обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя, обеспечение сохранности документов, которые потребитель не получил в установленные сроки;

3) Мамандардың сыпайылығы, жауапкершілігі және кәсібилігі.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік органның, мекеменің немесе өзге де субъектілердің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәнін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтары бекітеді.
5. Шағымдану тәртібі
21. Уәкілетті лауазымды адамдардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін
"Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінен алуға болады, мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Казахстанская правда көшесі, 35 үй, N 24 кабинет.
22. Шағым:
1) "Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ бастыққа немесе орынбасарына беріледі, мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Казахстанская правда көшесі, 35 үй, N 24, N 28 кабинеттер, телефондары: 34-47-18, 34-08-01.
2) "Солтүстік Қазақстан облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар департаменті" мемлекеттік мекемесі, мекенжайы:
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Абай көшесі,64, телефоны 465648, N 213 кабинет.
23. Шағымның қабылданғанын растайтын және берілген шағымға жауап алатын мерзім мен орынды көздейтін құжаттар: өтініштерін қабылдау туралы талон, азаматтардың өтініштерін тіркеу және азаматтардың жазбаша жүгінулерін есепке алу журналы.
Шағымға жауап алатын орын- "Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ, мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Казахстанская правда көшесі, 35 үй, N 24 кабинет, телефоны: 34-47-18.
6. Байланыс ақпараты
24. "Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы, мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Казахстанская правда көшесі, 35 үй, N 24 кабинет, телефоны: 34-47-18 электрондық почта мекенжайы: gu pavl@mail.online.kz.
"Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары, мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Казахстанская правда көшесі, 35 үй, N 27 кабинет, телефоны: 31-11-35, электрондық почтаның мекенжайы: gu pavl@mail.online.kz

3) вежливость, ответственность и профессионализм специалистов.
4. Результаты  работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа государственного органа, учреждения или иных субъектов, оказывающих государственные услуги, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. Порядок обжалования действия (бездействия) уполномоченных должностных лиц можно получить: Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска", адрес: Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Казахстанской правды, 35, кабинет N 24.
22. Жалоба подается:
1) начальнику или заместителю начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска", адрес: Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Казахстанской правды, 35, кабинет N 24, 27, телефоны: 344718, 311135;
2) государственное учреждение "Департамент координации занятости и социальных программ Северо-Казахстанской области", адрес: Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Абая, 64, телефон 465648, кабинет N 213.
23 . Документ, подтверждающий принятие жалобы и предусматривающий срок и место получения ответа на поданную жалобу: талон о принятии обращения, журнал регистрации и учета письменных обращений граждан. Место получения ответа на жалобу - Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска", адрес: Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Казахстанской правды, 35, кабинет N 24, телефон: 344718.
6. Контактная информация
24. Начальник государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска", адрес: Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Казахстанской правды, 35, кабинет N 24, телефон 344718, адрес электронной почты: gu_pavl@mail.online.kz.
Заместители начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска", адрес: Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Казахстанской правды, 35, кабинет N 27,  28, телефон 311135, 340801, адрес электронной почты: gu_pavl@mail.online.kz .