Құрманғазы ауданы Бірлік селолық округінің Утера селосын қайта атау туралы
Атырау облысы әкімиятының 2007 жылғы 5 желтоқсандағы N 274 қаулысы және Атырау облыстық мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 40-ІV шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2008 жылғы 17 қаңтарда N 2508 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы N 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11 бабының 4-тармақшасына сәйкес, облыстық ономастикалық комиссияның 2007 жылғы 7 қарашадағы қорытындысы Құрманғазы ауданы әкімиятының 2007 жылғы 31 шілдедегі N 292 қаулысы аудандық мәслихатының 2007 жылғы 29 тамыздағы N 8-1 "Утера селосының атауын өзгерту туралы" шешімі негізінде және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 және 27 баптарын басшылыққа алып, облыс әкімияты қаулы етеді және облыстық мәслихат шешім етті:
1. Құрманғазы ауданы Бірлік ауылдық округінің Утера ауылы Бірлік ауылы болып қайта аталсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы әкімінің 10.10.2014 № 315 және Атырау облыстық мәслихатының 10.10.2014 № 325-V бірлескен шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулы мен шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың ІІІ                   Облыс әкімі
сессиясының төрағасы                       Б. Рысқалиев
Ж. Дүйсенғалиев
Облыстық мәслихат хатшысы                  Ж. Дүйсенғалиев

О переименовании села Утера Бирликского сельского округа Курмангазинского района в село Бирлик
Совместное постановление областного акимата от 5 декабря 2007 года N 274 и решение Атырауского областного маслихата от 12 декабря 2007 года N 40-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 17 января 2008 года за N 2508
Сноска. В тексте совместного решения на государственном языке в наименовании и в пункте 1 слова "селосы", "селолық" заменено словами "ауылы", "ауылдық" совместным постановлением акимата Атырауской области от 10.10.2014 № 315 и решением Атырауского областного маслихата от 10.10.2014 № 325-V.
В соответствии с пунктом 4 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года N 4200 "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комисcии от 7 ноября 2007 года, постановления акимата Курмангазинского района от 31 июля 2007 года N 292, решения районного маслихата от 29 августа 2007 года N 8-1 "Об изменении наименования села Утера" и, руководствуясь статьями 627 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", акимат области постановляет и областной маслихат Решил:
1. Переименовать село Утера Бирликского сельского округа Курмангазинского района в село Бирлик.
2. Настоящее постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким области                               Б. Рыскалиев
Председатель III сессии
областного маслихата                       Ж. Дюсенгалиев
Секретарь областного маслихата             Ж. Дюсенгалиев