Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Решение Шымкентского городского акимата Южно-Казахстанской области N 1345 от 5 июля 2007 года. Зарегистрировано управлением юстиции города Шымкента N 14-1-56 от 10 июля 2007 года. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо заместителя акима города Шымкента Южно-Казахстанской области от 8 февраля 2012 года № 5/12-618
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо заместителя акима города Шымкента Южно-Казахстанской области от 08.02.2012 № 5/2-618.
В соответствии с  пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города К.Кадырбекова.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города
Приложение
к постановлению акимата
города Шымкента N 1345

Үгiттеу баспа материалдарын орналастыратын орындарды белгiлеу туралы
Оңтүстік Қазақстан Облысы Шымкент қаласының әкімдігінің 2007 жылғы 5 шілдедегі N 1345 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан Облысы Шымкент қаласының әділет басқармасында 2007 жылы 10 шілдеде N 14-1-56 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қаласы әкімінің орынбасарының 2012 жылғы 8 ақпандағы № 5/12-618 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қаласы әкімінің орынбасарының 2012.02.08 № 5/12-618 хатымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының  28 бабының 6 тармағына сәйкес, қала әкiмдiгi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Барлық кандидаттар үшiн үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгiленсiн.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкiмiнiң аппарат басшысы К.Қадырбековке жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қала әкiмi
Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң