Шымкент қаласының көшелерін атау және қайта атау туралы
Бірлескен Шымкент қалалық мәслихатының 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 5/45-4с шешімі және Шымкент қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 26 желтоқсандағы N 2140 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 23 қаңтарда N 14-1-71 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Заңының 13 - бабы 4 тармағына сәйкес және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Шымкент қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ және Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ :
1.Әл-Фараби ауданының Бәйдібек би даңғылынан басталып Еңбекші ауданының Жібек жолы даңғылына дейін жалғасатын атауы жоқ көшеге Өзбекәлі Жәнібековтың есімі;
Абай ауданы Достық шағынауданының атауы жоқ N 1 көшесіне Дидар;
Абай ауданы Достық шағынауданының атауы жоқ N 2 көшесіне Жігер;
Абай ауданы Достық шағынауданының атауы жоқ N 3 көшесіне Бастау;
Абай ауданы Достық шағынауданының атауы жоқ N 4 көшесіне Ырысты;
Абай ауданы Достық шағынауданының атауы жоқ N 5 көшесіне Ақпейіл;
Абай ауданы Шұғыла шағынауданының N 14 көшесіне Алтын ғасыр;
Абай ауданы Шұғыла шағынауданының N 16 көшесіне Нұржауған;
Әл-Фараби ауданы Наурыз шағынауданының атауы жоқ көшесіне Озат;
Әл-Фараби ауданы Наурыз шағынауданының атауы жоқ көшесіне Татулық;
Әл-Фараби ауданы Наурыз шағынауданының атауы жоқ көшесіне Қайсар деген атаулар берілсін.
2.Әл-Фараби ауданының Дзержинский көшесіне Бекзат Саттархановтың есімі берілсін.
3.Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының  төрағасы
Шымкент қаласының әкімі
Қалалық мәслихат хатшысы

О наименовании и переименовании улиц города Шымкента
Совместное решение Шымкентского городского маслихата N 5/45-4с от 25 декабря 2007 года и постановление акимата города Шымкента N 2140 от 26 декабря 2007 года. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента 23 января 2008 года N 14-1-71
В соответствии с пунктом 4 статьи 13 Закона Республики Казахстан "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения соответствующей территории, Шымкентский городской маслихат РЕШИЛ и акимат города Шымкента ПОСТАНОВИЛ :
1. Присвоить:
безымянной улице начинающейся с проспекта Байдибек би Аль-Фарабийского района и доходящей до проспекта Жибек жолы Енбекшинского района имя Узбекали Жанибекова;
безымянной улице N 1 микрорайона Достык Абайского района название Дидар;
безымянной улице N 2 микрорайона Достык Абайского района название Жигер;
безымянной улице N 3 микрорайона Достык Абайского района название Бастау;
безымянной улице N 4 микрорайона Достык Абайского района название Ырысты;
безымянной улице N 5 микрорайона Достык Абайского района название Акпейил;
безымянной улице N 14 микрорайона Шугыла Абайского района название Алтын гасыр;
безымянной улице N 16 микрорайона Шугыла Абайского района название Нуржауган;
безымянной улице микрорайона Наурыз Аль-Фарабийского района название Озат;
безымянной улице микрорайона Наурыз Аль-Фарабийского района название Татулык;
безымянной улице микрорайона Наурыз Аль-Фарабийского района название Кайсар;
2. Переименовать:
улицу Дзержинского Аль-Фарабийского района на улицу Бекзата Саттарханова.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата
Аким города Шымкента
Секретарь
городского маслихата