Облыс әкімдігінің "Зеленов, Теректі, Тасқала және Бөрлі аудандарының аумағында карантин аймағын белгілеу туралы" 2006 жылғы 28 ақпандағы N 90 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыс әкімдігінің 2007 жылғы 11 мамырдағы N 104 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2007 жылғы 22 мамырда N 2989 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыс әкімдігінің 2009 жылғы 14 тамыздағы N 187 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыс әкімдігінің 2009.08.14 N 187 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы""Өсімдіктер карантині туралы" және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, Зеленов, Теректі, Тасқала, Бөрлі және Сырым аудандары аумағында карантиндік арам-шөп ошақтарын одан әрі оқшаулау және жою мақсатында облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс әкімдігінің "Зеленов, Теректі, Тасқала және Бөрлі аудандарының аумағында карантин аймағын белгілеу туралы" 2006 жылғы 28 ақпандағы N 90 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2006 жылғы 20 наурызда N 2959 тіркелген, облыстық "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінің 2006 жылғы 28 наурыздағы N  36 сандарында жарияланған) келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-тармағы келесідей редакцияда жазылсын:
"1. Осы қаулыға қосымшадағыға сәйкес Зеленов, Теректі, Тасқала, Бөрлі және Сырым аудандарының ауылдық округтері аумағындағы карантиндік арам-шөп ошақтарында карантин аймағы белгіленсін".
қаулының 2 және 3-тармақтарында "Бөрлі" деген сөзден кейін тиісінше "Сырым" деген сөзбен толықтырылсын.
2. Облыс әкімдігінің "Зеленов, Теректі, Тасқала және Бөрлі аудандарының аумағында карантин аймағын белгілеу туралы" 2006 жылғы 28 ақпандағы N 90 қаулысына қосымша (облыстық "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінің 2006 жылғы 28 наурыздағы N 36 сандарында жарияланған) күшін жойған деп есептелсін.
3. Тиісті аудандардың әкімдері сәйкесті аудан аумақтарында заңнамада белгіленген тәртіппен карантиндік іс-шараларды ұйымдастыру және жүргізуді одан әрі қамтамасыз ету жөнінде қажетті шаралар алсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Е. Ғ. Салықовқа жүктелсін.
Облыс әкімі
Облыс әкімдігінің
2007 жылғы 11 мамырдағы
N 104 қаулысына
қосымша
Зеленов, Теректі, Тасқала, Бөрлі және Сырым
аудандары аумағындағы карантиндік арам-шөп
ошақтарының карантин аймағы
Аудан атауы
Ауылдық округтің атауы
Ауылшаруа- шылығы құрылым- дарының атауы
Каран- тиндік арам-шөп атауы
Зақым-
далған алаң, га
Зеленов
Переметный
"Бауыржан" ШҚ
Жатаған кекіре

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата области от 28 февраля 2006 года N 90 "Об установлении карантинной зоны на территории Зеленовского, Теректинского, Таскалинского и Бурлинского районов"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 11 мая 2007 года N 104. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 22 мая 2007 года N 2989. Утратило силу - постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 14 августа 2009 года N 187.
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 14.08.2009 N 187 (принято только на государственном языке).
Руководствуясь Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и "О карантине растений", "О нормативных правовых актах", в целях дальнейшей локализации и ликвидации очагов карантинных сорняков на территории Зеленовского, Теректинского, Таскалинского, Бурлинского и Сырымского районов, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области "Об установлении карантинной зоны на территории Зеленовского, Теректинского, Таскалинского и Бурлинского районов" от 28 февраля 2006 года N 90 (зарегистрировано в реестре государственный регистрации нормативных правовых актов за N 2959 от 20 марта 2006 года, опубликовано в областных газетах "Орал өңірі" и "Приуралье" от 28 марта 2006 года N 36) следующие изменения и дополнения:
Пункт 1 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"1.Установить карантинную зону на очагах карантинных сорняков в Зеленовском, Теректинском, Таскалинском, Бурлинском и Сырымском районах на территориях сельских округов согласно приложению к настоящему постановлению";
в пунктах 2 и 3 постановления после слов "Бурлинского" дополнить соответственно словами "Сырымского";
2. Приложение к постановлению акимата области от 28 февраля 2006 года N 90 "Об установлении карантинной зоны на территории Зеленовского, Теректинского, Таскалинского и Бурлинского районов" (опубликовано в областных газетах "Орал өңірі" и "Приуралье" от 28 марта 2006 года N 36) считать утратившим силу.
3. Акимам соответствующих районов принять необходимые меры для дальнейшего обеспечения организации и проведения в установленном законодательством порядке карантинных мероприятий на соответствующих территориях районов.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Салыкова Е. Г.
Аким области
Приложение
к постановлению акимата области
от 11 мая 2007 года N 104
Карантинная зона
на очагах карантинных сорняков
на территории Зеленовского, Теректинского,
Таскалинского, Бурлинского и Сырымского районов
Наименование района
Наименование сельского округа
Наименование сельхоз- формирования
Каран- тинный сорняк
Площадь зараже- ния, га
Зеленовский
Переметнинский
к/х "Бауыржан"
Горчак ползучий

300
"Колос" ш/қ
Жатаған кекіре
365
Первосоветский
"Пермское" ЖШС
Жатаған кекіре
1583
Егіндібұлақ
"Цыганово" ЖШС
Жатаған кекіре
200
Ростоша
"Скиф" ШҚ
Жатаған кекіре
400
Рубежка
"Мүлік" ШҚ
Жатаған кекіре
411
Трекин
"Жәрдем" ш/қ
Жатаған кекіре
313
"Хабиев" ШҚ
Жатаған кекіре
480
Чапов
"Турсун и К" ЖШС
Жатаған кекіре
300
"Шонайбеков" ШҚ
Жатаған кекіре
375
"Ақ-аю" ШҚ
Жатаған кекіре
342
Чеботарев
"Хаминское" ЖШС
Жатаған кекіре
440
"Северный" ЖШС
Жатаған кекіре
478
Щапов
"Аққанат" ШҚ
Жатаған кекіре

300
к/х "Колос"
Горчак ползучий
365
Первосоветский
ТОО "Пермское"
Горчак ползучий
1583
Егиндыбулак- ский
ТОО "Цыганово"
Горчак ползучий
200
Ростошинский
к/х "Скиф"
Горчак ползучий
400
Рубежинский
к/х "Малик"
Горчак ползучий
411
Трекинский
к/х "Жардем"
Горчак ползучий
313
к/х "Хабиев"
Горчак ползучий
480
Чаповский
ТОО "Турсун и К"
Горчак ползучий
300
к/х "Шунайбеков"
Горчак ползучий
375
к/х "Ак-аю"
Горчак ползучий
342
Чеботаревский
ТОО "Хаминское"
Горчак ползучий
440
ТОО "Северный"
Горчак ползучий
478
Щаповский
к/х "Акканат"
Горчак ползучий

400
Янайкин
"Дүйсен" ШҚ
Жатаған кекіре
500
Көшім
"Лұқпанов" ШҚ
Жатаған кекіре
1000
Макаров
"Ақназар" ШҚ
Жатаған кекіре
1470
Дариян
"Алдагер" ШҚ
Жатаған кекіре
770
"Дружба и К" ШҚ
Жатаған кекіре
410
Зеленов
"Тасмұхам- бетов" ШҚ
Жатаған кекіре
1000
"Нұрсұлтан" ШҚ
Жатаған кекіре
500
"Зеленое" ЖШС
Жатаған кекіре
1199
Железнов
"Авангард" ЖШС
Жатаған кекіре
1000
Красноармей- ский
"Емболат" ЖШС
Жатаған кекіре
210
Жиынтығы:
Жатаған кекіре
14446
Дариян
Амброзия
50
Рубежка
Арам шырмауық (повилика)
50
Переметный
Арам шырмауық (повилика)
40
Теректі
Ақжайық
"Әділ" ШҚ
Жатаған кекіре

400
Янайкинский
к/х "Дуйсен"
Горчак ползучий
500
Кушумский
к/х "Лукпанов"
Горчак ползучий
1000
Макаровский
к/х "Акназар"
Горчак ползучий
1470
Дарьинский
к/х "Алдагер"
Горчак ползучий
770
к/х "Дружба и К"
Горчак ползучий
410
Зеленовский
к/х "Тасму- хамбетов"
Горчак ползучий
1000
к/х "Нурсултан"
Горчак ползучий
500
ТОО "Зеленое"
Горчак ползучий
1199
Железновский
ТОО "Авангард"
Горчак ползучий
1000
Красноармей- ский
ТОО "Емболат"
Горчак ползучий
210
Итого:
Горчак ползучий
14446
Дарьинский
Амброзия
50
Рубежинский
Повилика
50
Переметнинский
Повилика
40
Теректинский
Акжайыкский
к/х "Адил"
Горчак ползучий