Орал қалалық мәслихатының 2007 жылғы 27 ақпандағы N 40-9 "Орал қаласында төлем ставкаларын белгілеу" туралы шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 30 қазандағы N 3-9 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 29 қарашада N 7-1-77 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 13-15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2008.12.23 N 13-15 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Ойын бизнесі туралы" Заңының 11-бабына сәйкес және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 7-бабын басшылыққа алып, Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2007 жылғы 27 ақпандағы N 40-9 "Орал қаласында төлем ставкаларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 7-1-62 нөмірмен тіркелген, "Жайық үні" газетінде 29.03.2007 жылы N 13 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) шешімнің N 4 қосымшасының 1, 2, 9, 12 тармақтары және N 5 қосымшасының 1, 2 тармақтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2007 жылғы 1 сәуірден күшіне енеді.
Орал қалалық мәслихатының кезекті
3-ші сессиясының төрағасы
Орал қалалық мәслихатының хатшысы

О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 27 февраля 2007 года N 40-9 "Об установлении ставок платежей в городе Уральске"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 30 октября 2007 года N 3-9. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральска Западно-Казахстанской области 29 ноября 2007 года N 7-1-77. Утратило силу - решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 23 декабря 2008 года N 13-15
Сноска. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 23.12.2008 N 13-15.
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан "Об игорном бизнесе" и руководствуясь статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение Уральского городского маслихата от 27 февраля 2007 года N 40-9 "Об установлении ставок платежей в городе Уральске" (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов под N 7-1-62, опубликованное в газете "Пульс города" 22, 29 марта 2007 года N 12-13):
1) пункты 1, 2, 9, 12 приложения N 4 и пункты 1, 2 приложения N 5 решения признать утратившими силу.
2. Настоящее решение вводится в силу с 1 апреля 2007 года.
Председатель 3-ей очередной сессии
Уральского городского маслихата
Секретарь Уральского городского маслихата