Аудиторлық ұйымның азаматтық-құқықтық жауапкершілігін сақтандыру жөніндегі ақпарат нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 1 ақпандағы N 54 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 12 ақпандағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5131 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 26 қаңтардағы N 60 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 26 қаңтардағы N 60 Бұйрығымен.
"Аудиторлық қызмет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 1998 жылғы 20 қарашадағы 21-бабы 2-тармағының 8) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспеге өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 2009.03.19. N 116 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-т. қараңыз) Бұйрығымен.
1. Қоса беріліп отырған Аудиторлық ұйымның азаматтық-құқықтық жауапкершілігін сақтандыру жөніндегі ақпарат нысаны бекітілсін.
2. Аудиторлық ұйымдар есепті жылдан кейінгі жылдың 1 наурызына дейінгі мерзімде уәкілетті мемлекеттік органға осы бұйрықпен бекітілген нысан бойынша азаматтық-құқықтық жауапкершілікті сақтандыру жөніндегі ақпаратты табыс етсін.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік активтерді басқару әдіснамасы департаменті (Ж.Н. Айтжанова) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және заңнамада белгіленген тәртіппен ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланғаннан соң он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министр
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы»1 ақпандағы
N 54 бұйрығымен бекітілген
Нысан
Аудиторлық ұйымның азаматтық-құқықтық
жауапкершілігін сақтандыру жөніндегі
200__жылдағы ақпарат
Азаматтық-құқықтық жауапкершілікті сақтандыру туралы деректер
р/р
N
Сақтандыру ұйымы-
ның атауы және
орналасқан жері
Сақтандыру
полисінің
нөмірі мен
берілген
күні
Сақтан-
дыру со-
масының
мөлшері
Сақтан-
дыру сый-
лығының
мөлшері
Сақтандыру сыйлығының
іс жүзінде
төленген
мөлшері
Басшы _______________    ____________________________________
қолы                         (аты-жөні)
М.О.

Об утверждении формы информации по страхованию гражданско-правовой ответственности аудиторской организации
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 февраля 2008 года № 54. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 февраля 2008 года № 5131. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 26 января 2012 года № 60
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 26.01.2012 № 60.
В соответствии с подпунктом 8) пункта 2 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 20 ноября 1998 года "Об аудиторской деятельности" ПРИКАЗЫВАЮ :
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными приказом Министра финансов РК от 19.03.2009 N 116 (порядок введения в действие см. п. 3 ).
1. Утвердить прилагаемую форму информации по страхованию гражданско-правовой ответственности аудиторской организации.
2. Аудиторским организациям в срок до 1 марта года, следующего за отчетным годом, предоставлять в уполномоченный государственный орган информацию по страхованию гражданско-правовой ответственности по форме, утвержденной настоящим приказом.
3. Департаменту методологии управления государственными активами Министерства финансов Республики Казахстан (Айтжанова Ж.Н.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование в установленном законодательством порядке.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Министр
Утверждена
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 01 февраля 2008 года N 54
Форма
Информация по страхованию
гражданско-правовой ответственности аудиторской организации
за 200__год
Данные о страховании гражданско-правовой ответственности
N
п/п
Наименование и
местонахождение
страховой
организации
Номер и
дата
выдачи
страхового
полиса
Размер
страховой
суммы
Размер
страховой
премии
Размер
фактически
выплаченной
страховой
премии
Руководитель _______________ ______________________________
Подпись               (Ф.И.О.)
М.П.