"Бюджеттердің түсімдері мен шығыстары жөніндегі есептерді беру ережесін, мерзімін және нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 3 тамыздағы N 282 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 18 ақпандағы N 79 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 17 наурызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5167 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 20 шілдедегі N 306 Бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2009.07.20 N 306 бұйрығымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бюджеттердің түсімдері мен шығыстары жөніндегі есептерді беру ережесін, мерзімін және нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 3 тамыздағы N 282 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4910 болып тіркелген, "Заң газетінде" 2007 жылғы 21 қыркүйекте N 145 жарияланған (1348) бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
бюджеттердің түсімдері мен шығыстары жөніндегі есептерді беру ережесінің және мерзімінің қосымшасында:
реттік нөмірі-3 жолдың 5-бағанындағы, "немесе" деген сөз "және" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірі-4 жолдың:
2-бағандағы "кірістер" деген сөз "түсімдер" деген сөзбен ауыстырылсын;
4-бағанда "Айдың 1 және 16 күні, қажет болғанда" деген сөздер "есептіден кейінгі айдың 1-ші күніне және сұрау бойынша айдың 16-сы күніне және" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-бағандағы "СК" деген сөзден кейін "Бюджетті жоспарлау жөніндегі жергілікті уәкілетті орган" деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі-5 жолдың 2-бағанындағы "кірістер" деген сөз "түсімдер" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі-10 жолдың 7-баған "СК" деген сөздерден кейін "Бюджетті жоспарлау жөніндегі жергілікті уәкілетті орган" деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі-11 жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қағаз немесе электрондық тасығышта";
7-баған "СК" деген сөздерден кейін "Бюджетті жоспарлау жөніндегі жергілікті уәкілетті орган" деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі-12 жолда:
4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қағаз тасығышта";
реттік нөмірі-13 жолдың 6-бағаны "АҚБ" деген сөздерден кейін "ҚК" деген сөзбен толықтырылсын;
4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Түсу шамасына қарай";
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қағаз тасығышта";
реттік нөмірі-13 жолдың 6-бағаны "АҚБ" деген сөздерден кейін "ҚК" деген сөзбен толықтырылсын;

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 3 августа 2007 года N 282 "Об утверждении Правил, сроков и форм предоставления отчетов по поступлениям и расходам бюджетов"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 февраля 2008 года N 79. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 марта 2008 года N 5167. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 20 июля 2009 года № 306
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 20.07.2009 № 306 (порядок введения в действие см. п. 5 ).
ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 3 августа 2007 года N 282 "Об утверждении Правил, сроков и форм предоставления отчетов по поступлениям и расходам бюджетов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4910, опубликованный в "Юридической газете" от 21 сентября 2007 года N 145 (1348)) следующие изменения и дополнения:
в приложении к Правилам и срокам предоставления отчетов по поступлениям и расходам бюджетов:
в графе 5 строки, порядковый номер 3, слово "или" заменить словом "и";
в строке, порядковый номер 4:
в графе 2 слово "доходов" заменить словом "поступлений";
в графе 4 слова "1-го и 16-го числа месяца, при необходимости" заменить на слова "На 1-ое число месяца, следующего за отчетным и по запросу на 16-ое число месяца и";
в графе 7 после слова "НК" дополнить словами "Местный уполномоченный орган по бюджетному планированию";
в графе 2 строки, порядковый номер 5, слово "доходов" заменить словом "поступлений";
в графе 7 строки, порядковый номер 10, после слова "НК" дополнить словами "Местный уполномоченный орган по бюджетному планированию";
в строке, порядковый номер 11:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"На бумажном или электронном носителе";
в графе 7 после слова "НК" дополнить словами "Местный уполномоченный орган по бюджетному планированию";
в строке, порядковый номер 12:
графу 4 изложить в следующей редакции:
"По мере поступлений";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"На бумажном носителе";
в графе 6 строки, порядковый номер 13, после слова "ТПК" дополнить словом "КК";

13-1 және 13-2-реттік нөмірлер мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
13-1
Банк жүйесі
арқылы бюд-
жетке күн
сайынғы
түсімдер
2-24-
нысан
Күн сайын
Қағаз
тасығышта
АҚБ
Ішкі есеп
13-2
Жергілікті
бюджеттердің
күн сайынғы
түсімдерін
бөлу туралы
есеп
2-27-
нысан
Күн сайын
Электрон-
дық
тасығышта
АҚБ
Бюджетті атқару
жөніндегі жер-
гілікті уәкілет-
ті орган
";
реттік нөмірі-15 жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
15
Салық төлеу-
шілерге бюд-
жетке түскен
түсімдерді
қайтару
2-29-
нысан
Түсу шамасына
қарай
Электрондық
тасығышта
АҚБ
СК
Тоқсан сайын
Қағаз
тасығышта
";
реттік нөмірі-16 жолда:
2-бағандағы "кірістер" деген сөздер "түсімдер" деген сөзбен ауыстырылсын;
4-бағандағы "Күн сайын" деген сөздер "Жүргізілген операциялар бойынша" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірлері-17, 18 жолдардағы 4-бағанда "Күн сайын" деген сөздер "Жүргізілген операциялар бойынша" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі-20 жолда:
2-баған "облыстық" деген сөздерден кейін "(республикалық маңызы бар қалалар, астана)" деген сөздермен толықтырылсын;
7-бағанда "СК" деген сөз "АумСК" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі-21 жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
21
Төлем тапсыр-
масы
2-38-
нысан
Күн сайын
Электрондық тасығышта
АҚБ
СК
Түсу шамасына қарай
Қағаз
тасығышта
902-шотқа қайтарған
кезде және кассалық
шығыстардың сомала-
рын қалыпқа келтіру
кезіндегі ММ
";
реттік нөмірі-23 жолда:
4-бағандағы "Күн сайын" деген сөздер "Жүргізілген операциялар бойынша" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық тасығышта";
реттік нөмірі-26 жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
26
Мемлекет-
тік меке-
менің
рұқсаты
4_01 4_01П-
нысан-
дары
Ай сайын РББӘ
рұқсаттар берген-
нен кейін 2 күн
ішінде, ММ міндет-
темелер бойынша ЖЖ
өзгерістер енгізу
шамасына қарай
күн сайын
Электрондық
тасығышта
АҚБ
РББӘ
Қағаз
тасығышта
ММ
";
29-1-реттік нөмір мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
29-1
Орындал-
маған
міндетте-
мелердің
бөліктері
4-12-
нысан
Сұрау бойынша
Қағаз
тасығышта
АҚБ
ММ
";
реттік нөмірі-30 жолды мынадай редакцияда жазылсын:
"
30
Шығыстар
бойынша
жиынтық
есеп (ММ
бойынша)
4-20-
нысан
ЖЖ өзгерістер
енгізген
кезде,
Электрондық
тасығышта
АҚБ
ББӘ
Ай сайын
Қағаз
тасығышта
ММ
Шығыстар
бойынша
жиынтық
есеп (ББӘ
бойынша)
Ай сайын
Электрондық
тасығышта
Бюджетті атқару
жөніндегі жер-
гілікті уәкі-
летті орган
Тоқсан сайын
Қағаз
тасығышта
АҚБ ҚК
ББӘ
";
реттік нөмірі-32 жолдағы 4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Төлемдерді жүргізу шамасына қарай";
реттік нөмірі-34 жолдағы 7-баған "Ішкі есеп" деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі-36 жолдағы 7-баған "Бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті орган, Ішкі есеп" деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі-37 жолда:
4-бағандағы "Сұрау салу бойынша" деген сөздер "Ай сайын" деген сөздермен ауыстырылсын:
7-баған "Ішкі есеп" деген сөздермен толықтырылсын;

дополнить строками, порядковые номера 13-1 и 13-2, следующего содержания:
"
13-1
Ежедневный
сбор пос-
туплений в
бюджет
через
банковскую
систему
форма
2-24
Ежедневно
На
бумажном
носителе
ТПК
Внутренний
отчет
13-2
Отчет о
ежедневном
распреде-
лении пос-
туплений
местных
бюджетов
форма
2-27
Ежедневно
На
электрон-
ном
носителе
ТПК
Местный
уполномо-
ченный
орган по
исполнению
бюджета
";
строку, порядковый номер 15, изложить в следующей редакции:
"
15
Возврат
поступле-
ний из
бюджета
налогопла-
тельщикам
Форма
2-29
По мере
поступлений
На
электронном
носителе
ТПК
НК
Еже-
квартально
На
бумажном
носителе
";
в строке, порядковый номер 16:
в графе 2 слово "доходов" заменить словом "поступлений";
в графе 4 слово "Ежедневно" заменить словами "По проведенным операциям";
в графе 4 строк, порядковые номера 17, 18, слова "Ежедневно" заменить словами "По проведенным операциям";
в строке, порядковый номер 20:
в графе 2 после слова "областным" дополнить словами "(города республиканского значения, столицы)";
в графе 7 слово "НК" заменить словами "ТерНК";
строку, порядковый номер 21, изложить в следующей редакции:
"
21
Платежное
поручение
Форма
2-38
Ежедневно
На
электрон-
ном
носителе
ТПК
НК
По мере
поступлений
На
бумажном
носителе
ГУ при
возврате
на 902 и
восстанов-
лении сумм
кассовых
расходов
";
в строке, порядковый номер 23:
в графе 4 слово "Ежедневно" заменить словами "По проведенным операциям";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"На электронном носителе";
строку, порядковый номер 26, изложить в следующей редакции:
"
26
Разрешение
государст-
венного
учреждения
формы
4_01
4_01П
Ежемесячно в
течение 2-х
дней после
выдачи
разрешений
АРБП,
ежедневно -
по мере
внесения
изменений в
ИПЛ ГУ по
обязатель-
ствам
На
электрон-
ном
носителе
ТПК
АРБП
На
бумажном
носителе
ГУ
";
дополнить строкой, порядковый номер 29-1, следующего содержания:
"
29-1
Детали не-
выполненных
обязатель-
ств
Форма
4-12
По запросу
На
бумажном
носителе
ТПК
ГУ
";
строку, порядковый номер 30, изложить в следующей редакции:
"
30
Сводный
отчет по
расходам
(по ГУ)
форма
4-20
При
внесении
изменений
в ИПЛ
На
электрон-
ном
носителе
ТПК
АБП
Ежемесячно
На
бумажном
носителе
ГУ
Сводный
отчет по
расходам
(по АБП)
Ежемесячно
На
электрон-
ном
носителе
Местный
уполномо-
ченный
орган по
исполнению
бюджета
Еже-
квартально
На
бумажном
носителе
ТПК
КК
АБП
";
графу 4 строки, порядковый номер 32, изложить в следующей редакции:
"По мере проведения платежей";
графу 7 строки, порядковый номер 34, дополнить словами "Внутренний отчет";
графу 7 строки, порядковый номер 36, дополнить словами "Местный уполномоченный орган по исполнению бюджета, Внутренний отчет";
в строке, порядковый номер 37:
в графе 4 слова "По запросу" заменить словом "Ежемесячно";
графу 7 дополнить словами "Внутренний отчет";

37-1-реттік нөмір мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
37-1
Ақылы қызметтер
бойынша шоттар-
дағы қалдықтар
туралы есеп
5-33-
нысан
Ай сайын
Қағаз
тасығышта
АҚБ
ММ
";
реттік нөмірі-38 жолдағы 7-баған "Ішкі есеп" деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі-39 жолдағы 4-баған "дейін" деген сөзбен толықтырылсын;
реттік нөмірі-41 жолда:
4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Күн сайын";
7-баған "Ішкі есеп" деген сөздермен толықтырылсын;
осы бұйрықтың 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26-қосымшаларына сәйкес 2, 3, 4, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 26, 29, 30, 31, 34-қосымшалар жаңа редакцияда жазылсын;
осы бұйрықтың 6, 7, 18, 21-қосымшаларына сәйкес 10-1, 10-2, 21-1, 29-1-қосымшаларымен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті (Ә.Н.Түсіпбеков) заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның ресми бұқаралық ақпарат құралдарында кейінгі жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 18 ақпандағы
N 79 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына
2-қосымша
2-08-нысан
Есеп жүргізілді: ХХ ХХ ХХХХ
Х парақтан Х парақ
ҰҚ-ға аударуға арналған түсімдердің күн сайынғы тізілімі
Өңір: ХХХХ
Күні: ХХ ХХ ХХХХ
Өлшем бірлігі: теңге
Ұйымның атауы
СТН
Түсімдер
сыныптама-
сының коды
Сомасы
Төлеуші
банкінің
атауы
Тө-
леу-
шінің
шоты
Құжат
нөмірі
күні
1
2
3
4
5
6
7
8
Жауапты орындаушы _____________________________
(қолы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 18 ақпандағы
N 79 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына
3-қосымша
211-нысан
Айлық түсімдерді бөлу туралы есеп
теңге
Түсімдердің
сыныптама коды
Сипаттамасы
Ағымдағы ай
республика-
лық бюджет
жергілікті
бюджет
жиыны
кестенің жалғасы
Жыл басынан бастап
республикалық
бюджет
жергілікті
бюджет
жиыны
АҚБ басшысы ____________ ____________________
(қолы)         (аты-жөні)
М. О
Жергілікті бюджетті атқару
жөніндегі уәкілетті органның басшысы ____________ _________________
М. О                                    (қолы)       (аты-жөні)
Жауапты орындаушы _____________________
(қолы)
М. О
Жергілікті бюджетті атқару жөніндегі
уәкілетті органның жауапты орындаушысы __________ ________________
(қолы)      (аты-жөні)
СК басшысы ______________ ______________
(қолы)       (аты-жөні)
М.О.
СК жауапты орындаушысы ______________ ______________
(қолы)      (аты-жөні)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 18 ақпандағы
N 79 бұйрығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына
4-қосымша
2-11А-нысан
Күндер бойынша  түсімдерді бөлу туралы есеп
теңге
Түсімдердің
сыныптама коды
Сипаттамасы
Бір күнде
республика-
лық бюджет
жергілікті
бюджет
жиыны
кестенің жалғасы
Жыл басынан бастап
республикалық
бюджет
жергілікті
бюджет
жиыны
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 18 ақпандағы
N 79 бұйрығына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына
8-қосымша

дополнить строкой, порядковый номер 37-1 следующего содержания:
"
37-1
Отчет об
остатках
на счетах
по платным
услугам
Форма
5-33
Ежемесячно
На
бумажном
носителе
ТПК
ГУ
";
графу 7 строки, порядковый номер 38, дополнить словами "Внутренний отчет";
в графе 4 строки, порядковый номер 39, слово "на" заменить словом "до";
в строке, порядковый номер 41:
графу 4 изложить в следующей редакции:
"Ежедневно";
графу 7 дополнить словами "Внутренний отчет";
приложения 2, 3, 4, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 26, 29, 30, 31, 34 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26 к настоящему приказу;
дополнить приложениями 10-1, 10-2, 21-1, 29-1 согласно приложениям 6, 7, 18, 21 к настоящему приказу.
2. Комитету казначейства Министерства финансов Республики Казахстан (Тусупбеков А.Н.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в официальных средствах массовой информации в установленном законодательством порядке.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 18 февраля 2008 года N 79
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Форма 2-08
Отчет произведен: ХХ ХХ ХХХХ
Страница Х из Х
Ежедневный реестр поступлений, предназначенных
для перевода в НФ
Регион:
Дата:
Единица измерения: тенге
Наимено-
вание
органи-
зации
РНН
Код
классиф.
поступ-
лений
Сумма
Наимено-
вание
банка
платель-
щика
Счет
платель-
щика
Документ
номер
дата
1
2
3
4
5
6
7
8
Ответисполнитель ______________________
(подпись)
М.Ш.
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 18 февраля 2008 года N 79
Приложение 3
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Форма 2-11
Отчет о месячном распределении поступлений
тенге
Код классификации
поступлений
Опи-
сание
Текущий месяц
С начала года
рес-
пу-
бли-
кан-
ский
бюд-
жет
мест-
ный
бюд-
жет
и
т
о
г
о
рес-
пу-
бли-
кан-
ский
бюд-
жет
мест-
ный
бюд-
жет
итого
Руководитель ТПК ___________ ________________
(подпись)     (Ф.И.О.)
М.П.
Руководитель местного уполномоченного органа
по исполнению местного бюджета ___________ ___________
(подпись)    (Ф.И.О.)
М.П.
Ответисполнитель ТПК ______________________
(подпись)
М.Ш.
Ответисполнитель местного уполномоченного органа
по исполнению местного бюджета ___________ ___________
(подпись)    (Ф.И.О.)
Руководитель НК __________________  _________________
(подпись)           (Ф.И.О.)
М.П.
Ответисполнитель НК ______________________  _________________
(подпись)           (Ф.И.О.)
Приложение 3
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 18 февраля 2008 года N 79
Приложение 4
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Форма 2-11A
Отчет о распределении поступлений по дням
тенге
Код
классификации
поступлений
Опи-
сание
За день
Сначала года
респуб-
ликан-
ский
бюджет
мест-
ный
бюд-
жет
итого
рес-
пуб
ликан-
ский
бюджет
мест-
ный
бюд-
жет
итого
Приложение 4
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 18 февраля 2008 года N 79
Приложение 8
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282

2-19А-нысаны
Бір айдағы түсімдерді бөлу ведомосы
Өңір:
Күні:
Өлшем бірлігі:
Ерекше-
лігі
Орналасқан
жері
Бір айда
түскен түсімдердің
барлығы
Бір айдағы
республика-
лық бюджет
Бір айдағы
аудандық
бюджет
1
2
3
4
5
Жиыны
кестенің жалғасы
Бір айдағы
Астана қ.
немесе
Алматы қ./
облыстық
бюджет
Жыл басы-
нан бастап
түскен
түсімдердің
барлығы
Жыл басынан
бастап түскен
республикалық
бюджет
Жыл басынан
бастап түскен
аудандық
бюджет
Жыл басы-
нан бастап
Астана қ.
немесе
Алматы қ./
облыстық
бюджет
6
7
8
9
10
АҚБ басшысы ____________ ____________________
(қолы)         (аты-жөні)
М. О
Жергілікті бюджетті атқару
жөніндегі уәкілетті органның басшысы ____________ _________________
М. О                                    (қолы)       (аты-жөні)
Жауапты орындаушы _____________________
(қолы)
М. О
Жергілікті бюджетті атқару жөніндегі
уәкілетті органның жауапты орындаушысы __________ ________________
(қолы)      (аты-жөні)
СК басшысы ______________ ______________
(қолы)       (аты-жөні)
М.О.
СК жауапты орындаушысы ______________ ______________
(қолы)      (аты-жөні)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 18 ақпандағы
N 79 бұйрығына
5-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына
9-қосымша
2-20-нысаны
Есеп жүргізілді: ХХ ХХ ХХХХ
Күні: ХХ ХХ ХХХХ
Банктер жинаған күн сайынғы түсімдердің бөліктері
Облыстың атауы:
Банктің нөмірі:
Атауы:
ЖСК
Топ-
тың
нөмі-
рі
Түсім-
дердің
бюджет-
тік сынып-
тама
коды
Салық төлеушінің
деректемелері
Төлем
мақ-
саты
Төлем
тапсыр-
масыныңN
Сомасы
Атауы
СТН
Ауданы
Банк шоты-
ның N
Жауапты орындаушы ____________________
(қолы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 18 ақпандағы
N 79 бұйрығына
6-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына
10-1-қосымша
2-24-нысаны
Есеп жүргізілді:  ХХ ХХ ХХХХ
Банк жүйесі арқылы бюджетке түсетін түсімдерді күнделікті жинау
Өңір:   ___________
Өлш. бірлігі.  Теңге
Күні:    ХХ ХХ ХХХХ
N
БАНКТЕРДІҢ ЖИНАҚТАУЫ
ЖИНАҚТАУШЫ БАНКТЕРДІҢ ҚОЛМА-ҚОЛ АҚШАНЫ ЖИНАҚТАУЫ
Банк-
тің
N-і
Банктің
атауы
Сомасы
Жинаутаушы-
ның N-і
Жинаушының
атауы
Сомасы
ЖИЫНЫ
Жауапты орындаушы_______________________
(қолы)
М.О
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 18 ақпандағы
N 79 бұйрығына
7-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына
10-2-қосымша
2-27-нысаны
_____________ облысы бойынша жергілікті бюджеттердің
түсімдерін күн сайын бөлу туралы есеп
Ағымдағы күн:
(теңге)
Орналас-
қан жері
Түсімдер-
дің бюд-
жеттік
сыныптама
коды
бөлін-
ген
үлестер
Қайта-
ру
(-)-тен
(+)-ке
ауысты-
ру
Тиесілі
сома
Жыл басынан
бастап тие-
сілі сома
Жауапты орындаушы __________________
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 18 ақпандағы
N 79 бұйрығына
8-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына
11-қосымша

Форма 2-19A
Ведомость распределения поступлений за месяц
Регион:
Дата:
Единица измерения:
Спе-
ци-
фи-
ка
Место
рас-
по-
ложе-
ние
Всего
пос-
туп-
лений
за
месяц
Рес-
пуб-
ли-
кан-
ский
бюд-
жет
за
месяц
Район-
ный
бюджет
за
месяц
Обл.
бюд./г.
Астаны
или г.
Алматы
за
месяц
Всего
пос-
туп-
лений
с на-
чала
года
Рес-
публи-
кан-
ский
бюджет
с на-
чала
года
Район-
ный
бюджет
с нача-
ла года
Обл.
бюд./
г. Ас-
таны
или г.
Алматы
с нача-
ла года
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
ИТОГО
Руководитель ТПК ___________ ________________
(подпись)     (Ф.И.О.)
М.П.
Руководитель местного уполномоченного органа
по исполнению бюджета ___________ ___________
(подпись)    (Ф.И.О.)
М.П.
Ответисполнитель ТПК ______________________
(подпись)
М.Ш.
Ответисполнитель местного уполномоченного органа
по исполнению бюджета ___________ ___________
(подпись)    (Ф.И.О.)
Руководитель НК __________________  _________________
(подпись)           (Ф.И.О.)
М.П.
Ответисполнитель НК ______________________  _________________
(подпись)           (Ф.И.О.)
Приложение 5
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 18 февраля 2008 года N 79
Приложение 9
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Форма 2-20
Отчет произведен: хх.хх.хххх
Дата: хх.хх.хххх
Детали ежедневных поступлений, собранных банками
Наименование области:
Номер банка:
Наименование:
ИИК
Номер
группы
Код
бюд-
жетной
клас-
сифи-
кации
пос-
тупле-
ний
Детали
налогоплательщика
Цель
пла-
тежа
N.
плат.
пору-
чен.
Сумма
наиме-
нова-
ние
РНН
район
N
бан-
ков-
ского
счета
Ответисполнитель ______________________
(подпись)
М.Ш.
Приложение 6
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 18 февраля 2008 года N 79
Приложение 10-1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Форма 2-24
Отчет произведен: хх.хх.хххх
ЕЖЕДНЕВНЫЙ СБОР ПОСТУПЛЕНИЙ В БЮДЖЕТ ЧЕРЕЗ БАНКОВСКУЮ СИСТЕМУ
Регион:       _____________
Единица изм.  Тенге
Дата:         ХХ.ХХ.ХХХХ
No
СБОР БАНКАМИ
СБОР БАНКАМИ-СБОРЩИКАМИ НАЛИЧНЫХ
No.
банка
Наименование
банка
Сумма
No.
сборщика
Наименование
сборщика
Сумма
ИТОГО
Ответисполнитель ______________________
(подпись)
М.Ш.
Приложение 7
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 18 февраля 2008 года N 79
Приложение 10-2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Форма 2-27
Отчет о ежедневном распределении поступлений местных бюджетов
по _____________ области
Текущая дата:
(тенге)
Место-
распо-
ложение
Код
бюджетной
классифи-
кации
поступле-
ний
Распреде-
ленные
доли
Возврат
Перевести в
(+)/из (-)
Причи-
тающаяся
сумма
Причитающаяся
сумма с нач.
года
Ответисполнитель _______________________
(подпись)
М.Ш.
Приложение 8
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 18 февраля 2008 года N 79
Приложение 11
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282

2-29-нысаны
Бюджеттің түсімдерін салық төлеушілерге қайтару
Өңір:
Кезең:
Өлшем бірлігі:
N
Алушы
Салық комите-
тінің төлем
тапсырмасы
Түсімдердің
бюджеттік
сыныптама коды
Алушы
Қайтару
сомасы
СТН
атауы
N№
күні
банк коды
шот N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Барлығы қайтарулар
АҚБ басшысы ____________ ______________________
(қолы)          (аты-жөні)
М.О.
СК басшысы  ____________ ______________________
(қолы)       (аты-жөні)
М.О.
Жауапты орындаушы __________________
(қолы)
М.О.
СК жауапты орындаушысы ______________ _____________
(қолы)       (аты-жөні)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 18 ақпандағы
N 79 бұйрығына
9-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына
12-қосымша
2-30-нысаны
Түсімдердің бюджеттік сыныптамасы кодтарының арасында
түсімдерді ауыстыру
Өңір:
Кезең:
Өлшем бірлігі:
Р/сN№
Төлем тапсырма-
сының N
Төлем
тапсырмасы-
ның күні
Есептен
шығару үшін
Есепке енгізу
үшін
Сомасы
1
2
3
4
5
6
Барлығы
Жауапты орындаушы _____________________________
(қолы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 18 ақпандағы
N 79 бұйрығына
10-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына
13-қосымша
2-31-нысаны
Есеп _______ жүргізілді:  Күні
Салық комитеттері арасында түсімдерді ауыстыру (облыс ішінде)
Өңір:
Кезең:
Өлшем бірлігі:
Р/с
N
Төлем тап-
сырмасының
N
Төлем тапсырма-
сының күні
Салық комитетінің СТН-і мен
атауы
есептен шығару үшін
есепке енгізу үшін
кестенің жалғасы
Ауыстыру
жөніндегі деректер
Түсімдердің бюджеттік
сыныптамасының коды
Сомасы
Жауапты орындаушы _____________________________
(қолы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 18 ақпандағы
N 79 бұйрығына
11-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына
14-қосымша
2-31А-нысаны
Есеп _______ жүргізілді:  Күні
Салық комитеттері арасында түсімдерді ауыстыру (облыстың ішінде)
Өңір:
Кезең:
Өлшем бірлігі:
Р/с
N
Төлем тапсыр-масыныңN
Төлем тапсыр-
масының
күні
Салық комите-
тінің СТН-і
мен атауы
Ауыс-
тыру
жөнін-
дегі
дерек-
тер
Түсімдердің
бюджеттік
сыныптамасы-
ның коды
Сомасы
есептен шығару үшін
есепке жатқызу үшін
Жауапты орындаушы _____________________________
(қолы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 18 ақпандағы
N 79 бұйрығына
12-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына
15-қосымша
2-33-нысан
Есеп _______ жүргізілді:  Күні
Бюджетке түсетін түсімдерді республикалық және жергілікті
бюджеттер арасында бөлу нормативі
Өңір:
Өлшем бірлігі:
Күні:
Түсімдердің бюд-
жеттік сыныптама
коды
Атауы
Республикалық бюджет нормативі
Облыстық бюджет нормативі
Бюджеттік жоспарлау жөніндегі
уәкілетті органның басшысы ________ ______________ 200__жылғы_______
(қолы)   (аты-жөні)
М.О.
СК басшысы ____________ ________________________ 200__ жылғы________
(қолы)           (аты-жөні)
М.О.
АҚБ басшысы ___________ ________________________ 200__ жылғы________
(қолы)           (аты-жөні)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 18 ақпандағы
N 79 бұйрығына
13-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына
16-қосымша

Форма 2-29
Возврат поступлений из бюджета налогоплательщикам
Регион:
Период:
Единица измерения:
N
Получатель
Платежное
поручение
налогового
комитета
Код
бюджет-
ной
класси-
фикации
поступ-
лений
Получатель
Сумма
воз-
врата
РНН
наимено-
вание
N
дата
код
банка
N
счета
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Всего возвратов
Руководитель ТПК ___________ ____________
(подпись)    (Ф.И.О.)
М.П.
Руководитель НК ___________ _____________
(подпись)   (Ф.И.О.)
М.П.
Ответисполнитель ТПК ________________________
(подпись)
М.Ш.
Ответисполнитель НК ____________ ____________
(подпись)     (Ф.И.О.)
Приложение 9
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 18 февраля 2008 года N 79
Приложение 12
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Форма 2-30
Перенос поступлений между кодами
бюджетной классификации поступлений
Регион:
Период:
Единица измерения:
N
п/п
N платежного
поручения
Дата
платежного
поручения
Для
списания
Для
зачисления
Сумма
1
2
3
4
5
6
ВСЕГО
Ответисполнитель ________________________
(подпись)
М.Ш
Приложение 10
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 18 февраля 2008 года N 79
Приложение 13
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Форма 2-31
Отчет произведен: Дата
Перенос поступлений между Налоговыми комитетами
(внутри области)
Регион:
Период:
Единица измерения:
N
п/п
N
платеж-
ного
пору-
чения
Дата
платеж-
ного
пору-
чения
РНН и
наименование
налогового
комитета
Данные
по
пере-
носу
Код
бюджетной
класси-
фикации
поступ-
лений
Сумма
для
списа-
ния
для
зачис-
ления
Ответисполнитель ________________________
(подпись)
М.Ш
Приложение 11
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 18 февраля 2008 года N 79
Приложение 14
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Форма 2-31А
Отчет произведен: Дата
Перенос поступлений между Налоговыми комитетами
(между областями)
Регион:
Период:
Единица измерения:
N
п/п
N
платеж-
ного
пору-
чения
Дата
платеж-
ного
пору-
чения
РНН и
наименование
налогового
комитета
Данные
по
пере-
носу
Код
бюджетной
класси-
фикации
поступле-
ний
Сумма
для
списа-
ния
для
зачис-
ления
Ответисполнитель ________________________
(подпись)
М.Ш
Приложение 12
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 18 февраля 2008 года N 79
Приложение 15
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Форма 2-33
Отчет произведен: Дата
Норматив распределения поступлений в бюджет
между республиканским и местным бюджетами
Регион:
Единица измерения:
Дата:
Код бюджетной
классификации
поступлений
Наименование
Норматив
республиканского
бюджета
Норматив
бюджета
области
Руководитель местного уполномоченного органа
по бюджетному планированию _________ _________ "__" ____ 200_ г.
(подпись)  (Ф.И.О.)
М.П.
Руководитель НК __________ ____________ "__" ________ 200_ г.
(подпись)    (Ф.И.О.)
М.П.
Руководитель ТПК ___________ ____________ "__" ________ 200_ г.
(подпись)    (Ф.И.О.)
М.П.
Приложение 13
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 18 февраля 2008 года N 79
Приложение 16
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282

2-34-нысан
Есеп _______ жүргізілді: Күні
Бюджетке түсетін түсімдерді облыстық (республикалық маңызы
бар қалалардың, астананың) және төмен тұрған бюджеттер арасында бөлу нормативі
Облыс:
Аудан:
Күні:
Өлшем бірлігі:
Түсімдердің бюджет-
тік сыныптама коды
Атауы
Облыстық бюджет
нормативі
Төмен тұрған
бюджет нормативі
Бюджеттік жоспарлау жөніндегі
уәкілетті органның басшысы________ _____________ 200_жылғы "__"_____
(қолы)     (аты-жөні)
М.О.
СК басшысы __________ _______________________ 200_жылғы "__"________
(қолы)         (аты-жөні)
М.О.
АҚБ басшысы _________ _______________________ 200_жылғы "__"________
(қолы)         (аты-жөні)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 18 ақпандағы
N 79 бұйрығына
14-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына
17-қосымша
2-38-нысан
N Төлем тапсырмасы
____»"__" _______
Жіберуші: ______________
СТН: ________________ КОд: 11
Жіберуші банкі:
ЖСК
СОМАСЫ
БСК
Бенефициар: _______________
СТН: _______________ Кбе: 12
Бенефициар банкі:____________
Делдал-банк:
ЖСК
БСК
Сомасы жазумен:__________________
______________________________
| ТНК        |                 |
|____________|_________________|
| КБСК       |                 |
| ШБСК       |                 |
|____________|_________________|
|Валюта күні.|                 |
|____________|_________________|
Төлем мақсаты:____________________
Басшы:
Бас бухгалтер:
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 18 ақпандағы
N 79 бұйрығына
15-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына
18-қосымша
2-43-нысан
Есеп хх.хх.хххх жүргізілді
Күні хх.хх.хххх
Бюджет сыныптамасының коды бойынша түсімдер
Өңір:
Күні:
Өлшем бірлігі:
Түсімдер коды:
Кіретін қалдық:
Төлем тағайын-
далуы
Төлем
тапсырма-
сының
нөмірі
Төлем
тапсыр-
масының
күні
Салық
төлеуші-
нің
СТН-рі
Салық
төлеуші
банкінің
коды
Салық
төлеуші-
нің банк
шотының
нөмірі
Сомасы
Шығатын қалдық:
Жауапты орындаушы ____________________
(қолы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 18 ақпандағы
N 79 бұйрығына
16-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына
20-қосымша
4-03-нысан
Есеп жүргізілді:
Х парақтан Х парақ
Мемлекеттік мекеменің азаматтық-құқықтық мәмлелерін
(міндеттемелерін) тіркеу туралы хабарламалардың(тапсырмалардың)
тізбесі
Бюджет түрі:
Өңір:
Күні:
бойынша күні:
Өлшем бірлігі: теңге
ММ:
Р/с
N№
ММ
коды
ММ
атауы
Хабарлама
(тапсырыс)
нөмірі
Хабарлама
(тапсырыс)
күні
Өнім
беруші
Сомасы
ММ бойынша жиыны
Хабарлама саны
Барлық ММ бойынша барлығы
Хабарлама санының барлығы
Жауапты орындаушы  _________________
(қолы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 18 ақпандағы
N 79 бұйрығына
17-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына
21-қосымша

Форма 2-34
Отчет произведен: Дата
Норматив распределения поступлений в бюджет между областным
(города республиканского значения, столицы) и нижестоящими бюджетами
Область:
Район:
Дата:
Единица измерения:
Код бюджетной
классификации
поступлений
Наименование
Норматив
областного
бюджета
Норматив
нижестоящего
бюджета
Руководитель местного уполномоченного органа
по бюджетному планированию _________ _________ "__" ____ 200_ г.
(подпись)  (Ф.И.О.)
М.П.
Руководитель НК __________ ____________  "__" ________ 200_ г.
(подпись)    (Ф.И.О.)
М.П.
Руководитель ТПК ___________ ____________ "__ " ________ 200_ г.
(подпись)    (Ф.И.О.)
М.П.
Приложение 14
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 18 февраля 2008 года N 79
Приложение 17
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Форма 2-38
Платежное поручение N ....
"__" _______ ____
Отправитель: _____________
РНН: __________     КОд: 11
Банк отправителя:
ИИК
СУММА
БИК
Бенефициар: ______________
РНН: __________     Кбе: 12
Банк бенефициара: ___________
Банк-посредник:
ИИК
БИК
Сумма прописью: _____________
____________________
| КНП     |
|КБКД    |
| КБКР    |
|Дата    |
| валют.  |
Назн. платежа: ______________
Руководитель:
Гл. бухгалтер:
Приложение 15
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 18 февраля 2008 года N 79
Приложение 18
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Форма 2-43
Отчет произведен: Дата
Поступления по коду классификации бюджета
Регион:
Дата:
Единица измерения:
Код поступлений:
Входящий остаток:
Назна-
чение
платежа
Номер
платеж-
ного
пору-
чения
Дата
платеж-
ного
пору-
чения
РНН
налого-
пла-
тель-
щика
Код
банка
нало-
гопла-
тель-
щика
Номер
банков-
ского
счета
налого-
пла-
тель-
щика
Сумма
Исходящий остаток:
Ответисполнитель ______________________
(подпись)
М.Ш.
Приложение 16
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 18 февраля 2008 года N 79
Приложение 20
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Форма 4-03
Отчет произведен:
Страница Х из Х
Перечень уведомлений о регистрации гражданско-правовых сделок
(обязательств) государственного учреждения
Вид бюджета:
Регион:
Дата
Дата по:
Ед. изм:    тенге
ГУ:
N
п/п
Код
ГУ
Наимено-
вание ГУ
Номер
Уведом-
ления
Дата
Уведом-
ления
Поставщик
Сумма
Итого по ГУ
Кол-во уведомлений
Всего по всем ГУ
Всего кол-во уведомлений
Ответисполнитель ______________________
(подпись)
М.Ш.
Приложение 17
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 18 февраля 2008 года N 79
Приложение 21
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282

4-09-нысан
Есеп жүргізілді: күні - уақыты
N ден 1-парақ
Мерзімді міндеттемелердің бөліктері
Кезең:
Өлшем бірлігі:
Қор:
Орналасқан жері:
Мемлекеттік мекеме:
Күні
Өтінім N
Өнім берушінің
атауы
Хабарлама N-і
Тағайындалуы
1
2
3
4
5
Жиыны:
кестенің жалғасы
Міндет-
теме
сомасы
Төлеуге
берілетін
шоттың N
Төлеу күні
Орындалған
міндеттемелер
бойынша төлем
Міндеттеме
қалдығы
6
7
8
9
10
Жауапты орындаушы _______________________
(қолы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 18 ақпандағы
N 79 бұйрығына
18-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына
21-1-қосымша
4-12-нысан
Есеп жүргізілді:
N-ден 1-парақ
Орындалмаған міндеттемелердің деректемесі
Өңір:
Бюджет түрі:
Бағдарлама әкімшісі:
Мемлекеттік мекеменің атауы:
Қаржыландыру көзі:
Кезең:
Өлшем бірлігі: теңге
Бюджеттік
сыныптама
коды
Өтінмнің
N
Өтінімнің
сомасы
Хабарлама
N-і
Нысанасы
Хабарлама
сомасы
1
2
3
4
5
6
Жиыны:
кестенің жалғасы
Төлеуге
берілетін
шоттың N
Төлеуге
берілетін
шоттың
сомасы
Төлеу N
Төлеу күні
Төлем
сомасы
7
8
9
10
11
Жиыны* Орындалмаған міндеттемелер
Жиыны Шот-фактуралар
Жиыны Төленбеген шот-фактуралар
Жиыны Төлемдер
_______________________________________________________
Барлығы** Қабылданған міндеттемелер
Барлығы Орындалмаған міндеттемелер
Барлығы Шот-фактуралар
Барлығы Төленбеген шот-фактуралар
Барлығы Төлемдер
_______________________________________________________
Барлығы*** Қабылданған міндеттемелер
Барлығы Орындалмаған міндеттемелер
Барлығы Шот-фактуралар
Барлығы Төленбеген шот-фактуралар
Барлығы Төлемдер
_______________________________________________________
Ескерту:
* - хабарлама бойынша
** - БСК бойынша
*** - ММ бойынша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 18 ақпандағы
N 79 бұйрығына
19-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына
23-қосымша
5-02-нысан
Есеп жүргізілді:
N-ден 1-парақ
Жүргізілген төлеуге берілетін шоттардың тізілімі
Өңір:
Бюджет түрі:
Қаржыландыру көзі:
Ішкі банк шотының ЖСК-сі:
Кезең:         бастап         дейін
Өлшем бірлігі: Теңге
р/бN
Төлем
N
Төлем күні
Сомасы
Хабарла-
ма/тап-
сырыс N
Төлеуге
берілетін
шоттың N
Мекеме/Бағ-
дарлама/
Кіші
бағдарлама/
Ерекшелігі
1
2
3
4
5
6
7
кесенің жалғасы
Төлем алушының деректемелері
Мемлекеттік мекеме
атауы
СТН
БСК
ЖСК
коды
атауы
8
9
10
11
12
13
Жауапты орындаушылар ____________            _____________
(қолы)                    (қолы)
М.О.                                          М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 18 ақпандағы
N 79 бұйрығына
20-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына
24-қосымша

форма 4-09
Отчет произведен: Дата - Время
Страница 1 из N
Детали периодических обязательств
Период:
Ед. измерения:
Фонд:
Месторасположение:
Государственное учреждение:
Д
а
т
а
N
за-
яв-
ки
Наи-
ме-
но-
ва-
ние
пос-
тав-
щика
N
Уве-
дом-
ления
Наз-
на-
че-
ние
Сумма
обя-
за-
тель-
ства
N
Сче-
та
к
оп-
лате
Дата
пла-
тежа
Оп-
лата
по
вы-
пол-
нен-
ным
обя-
за-
тель-
ствам
Оста-
ток
обя-
за-
тель-
ства
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Итого:
Ответисполнитель ______________________
(подпись)
М.Ш.
Приложение 18
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 18 февраля 2008 года N 79
Приложение 21-1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
форма 4-12
Отчет произведен: ____________
Стр. ____ из _____
ДЕТАЛИ НЕВЫПОЛНЕННЫХ ОБЯЗАТЕЛЬСТВ
Регион: __________________
Вид бюджета _____________
Администратор программ ________________
Наименование государственного учреждения ________________________
Источник финансирования____________________
Период _________________
Единица измерения: тенге
Код
бюджетной
классифи-
кации
N
заяв-
ки
Сумма
заявки
N
Уве-
дом-
ления
Назна-
чение
Сумма
Уведом-
ления
N
счета
к
опла-
те
Сумма
по
счету
к
оплате
N
пла-
тежа
Дата
плате-
жа
Сумма
плате-
жа
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Итого * Невыполненные обязательства
Итого   Счета-фактуры
Итого   Неоплаченные счета-фактуры
Итого   Платежи
--------------------------------------------------------------------------
Всего ** Принятые обязательства
Всего    Невыполненные обязательства
Всего    Счета-фактуры
Всего    Неоплаченные счета-фактуры
Всего    Платежи
--------------------------------------------------------------------------
Всего *** Принятые обязательства
Всего     Невыполненные обязательства
Всего     Счета-фактуры
Всего     Неоплаченные счета-фактуры
Всего     Платежи
--------------------------------------------------------------------------
Примечание:
*   - по уведомлению
**  - по КБК
*** - по ГУ
Приложение 19
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 18 февраля 2008 года N 79
Приложение 23
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Форма 5-02
Отчет произведен: Дата - Время
Страница 1 из N
Реестр проведенных счетов к оплате
Регион:
Вид бюджета:
Источник финансирования:
ИИК внутреннего банковского
счета:
Период:                    с      по
Единица измерения:         тенге
N
п/
п
N
пла-
тежа
Дата
пла-
тежа
С
у
м
м
а
N
Уве-
дом-
ле-
ния
N
сче-
та к
оп-
лате
Учреж-дение/
Про-
грам-
ма/
Под-
про-
грам-
ма/
Специ-
фика
Детали
получателя
платежа
Государ-
ственное
учреж-
дение
наи-
ме-
нова-
ние
Р
Н
Н
Б
И
К
И
И
К
к
о
д
наи-
мено-
вание
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Ответисполнитель ______________
(подпись)
М.Ш.
Приложение 20
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 18 февраля 2008 года N 79
Приложение 24
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282

5-15-нысан
Есеп жүргізілді:
N-ден 1-парақ
Мемлекеттік мекеменің жүргізген төлемдері бойынша
күн сайынғы үзінді көшірме
Өңір
Бюджет түрі
Қаржыландыру көзі
Мемлекеттік мекеменің коды
Мемлекеттік мекеменің атауы
Кезең
Өлшем бірлігі
Р/с
N
Төлем N
Төлем күні
Сомасы
Хабарлама N
Төлеуге берілетін
шоттың N
Барлығы
кестенің жалғасы
Мекеме/Бағдарлама
Кіші бағдарлама/
Ерекшелігі
Алушының деректемелері
СТН
Атауы
Банктің БСК
Шоттың ЖСК
Жауапты орындаушы __________________
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 18 ақпандағы
N 79 бұйрығына
21-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына
26-қосымша
5-17-нысан
Есеп жүргізілді: Күні - Уақыты
N-ден 1-парақ
Қалпына келтіру мен ауыстыру тізілімі
Өңір
Бюджет түрі:
Қаржыландыру көзі:
Мемлекеттік мекеменің атауы:
Кезең:
Өлшем бірлігі: теңге
Бюджеттік сыныптама коды
Түрі
Құжат N
Күні
(1)
(2)
(3)
(4)
Жиыны
Барлығы
кестенің жалғасы
Дебет бойынша сомасы
Кредит
бойынша сомасы
Тапсырыс N
Төлеуге берілген шоттың N
(5)
(6)
(7)
(8)
Жауапты орындаушы _______________           ____________________
(қолы)                        (қолы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 18 ақпандағы
N 79 бұйрығына
22-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына
29-қосымша
5-30-нысан
Күні - уақыты
N парақ
Кезеңі:______, күні: ________
Ақылы қызметтер бойынша ҚБШ-дегі қалдық
Мемлекеттік мекеме
Қаржыландыру көзі - 3 (ақылы қызметтер)
Мекеме\Бағдар-лама\Кіші бағдарлама
Ерекшелігі
Орналасқан жері
Мемлекет-
тік мекеме
Жыл басынан бастағандағы жоспар
Түсімдер БСК
Түсімдер жиыны
Шығыстар БСК
Шығыстар жиыны
ҚБШ
ҚБШ-дағы жиыны
кестенің жалғасы
Жыл басынан бастағандағы факт
Тоқсанға арналған жоспар
Бір күндегі факт
Бос қаражаттар қалдығы
Жауапты орындаушы ___________________________
(қолы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 18 ақпандағы
N 79 бұйрығына
23-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына
29-1-қосымша
5-33-нысан
Күні - уақыты
N парақ
АҚЫЛЫ ҚЫЗМЕТТЕР БОЙЫНША ШОТТАРДАҒЫ ҚАЛДЫҚТАР
ЖӨНІНДЕГІ ЕСЕП
Өңір:
Бюджет түрі:
Мемлекеттік мекеменің коды:
Мемлекеттік мекеменің атауы:
Кезең:
Өлшем бірлігі:
Күні
Операциялар үлгісі
Төлеуге берілетін
шоттың N
Ақылы қызметтер шоты
1
2
3
4
Кіретін қалдық
Шығатын қалдық
кестенің жалғасы
Төлемді алушының және
немесе жіберушінің
атауы
Дебет
сомасы
Кредит
сомасы
Шығатын қалдық
5
6
7
8
Жауапты орындаушы ____________________
(қолы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 18 ақпандағы
N 79 бұйрығына
24-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына
30-қосымша
5-34-нысан
Есеп жүргізілді: Күні - Уақыты
N-ден 1-парақ
Тиісті қолма-қол ақшаны бақылау шоттарының
жай-күйі туралы есеп
Өңір
Бюджет түрі
Қаржыландыру көзі
Кезең
Өлшем бірлігі
ЖСК
Ішкі
банк
шоты
Сипат-
тамасы
Кіретін
қалдық
Дебет
Кредит
Кезеңдегі
сальдо
Шығатын
қалдық
1
2
3
4
5
6
7
АҚБ басшысы____________   _________________________
(қолы)            (аты-жөні)
М.О.
Жауапты орындаушы _______________________
(қолы)
М.О.
Жергілікті бюджетті атқару жөніндегі
уәкілетті органның басшысы _______________     _________________
(қолы)              (аты-жөні)
М.О.
Есепті тексеруге жауапты құрылымдық
бөлімшенің басшысы ______________   _________________________
(қолы)              (аты-жөні)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 18 ақпандағы
N 79 бұйрығына
25-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына
31-қосымша
5-34 А-нысаны
Күні - уақыты
N парақ
Ақылы қызмет көрсету, демеушілік және қайырымдылық көмек
бойынша, жеке және заңды тұлғалардың уақытша ақша орналастыру
ҚБШ-дағы қалдықтар туралы есеп (бюджеттік бағдарламалар
әкімшілері бойынша жиынтық)
Өңір:
Бюджет түрі:
Әкімші:
Қаржыландыру көзі:
Кезең:           бастап            дейін
Өлшем бірлігі: мың теңге
Әкімші/
мем.мекеме
Атауы
Кіретін қалдық
Дебет
Кредит
Кезеңдегі сальдо
Шығатын қалдық
1
2
3
4
5
6
7
Есеп бойынша жиыны:
АҚБ басшысы____________   _________________________
(қолы)            (аты-жөні)
М.О.
Жауапты орындаушы _______________________
(қолы)
М.О.
Жергілікті бюджетті атқару жөніндегі
уәкілетті органның басшысы _______________     _________________
(қолы)              (аты-жөні)
М.О.
Есепті тексеруге жауапты құрылымдық
бөлімшенің басшысы    ______________   _________________________
(қолы)              (аты-жөні)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 18 ақпандағы
N 79 бұйрығына
26-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына
34-қосымша
200__жылғы _________жағдай бойынша қолма-қол ақшаны
бақылау шоттарындағы және қаржыландыру көздері бойынша
мемлекеттік мекеменің шоттарындағы қаражат қалдықтары
туралы анықтама
өлшем бірлігі_______
N№
Бюджет-
тердің
атауы
Шоттардағы қаражат қалдықтары
жергілікті
бюджеттің
ҚБШ-ты
ММ-нің тауар-
ларды (жұмыс-
тарды, көрсеті-
летін қызметтерді)
сатудан түскен
ақшасы
демеушілік
және қайыр-
ымдылық
көмектен
түскен
қаражат
уақытша
орналас-
тыру
шотындағы
ақшалар
1
2
3
4
5
6
1
Респуб-
ликалық
бюджет
2
Облыстық
3
Аудандық
(қалалық)
кестенің жалғасы
Шоттардағы қаражат қалдықтары
уақытша
орналасты-
ру шотын-
дағы
ақшалар
аккреди-
тивтер
жиыны
6
7
8
9
10
11
12
АҚБ басшысы       ____________ _____________________________
(қолы)               (аты-жөні)
Жауапты орындаушы ____________ _____________________________
(қолы)               (аты-жөні)
М.О.

Форма 5-15
Отчет произведен _____
Страница __ из __
Ежедневная выписка по проведенным платежам
государственного учреждения
Регион:
Вид бюджета:
Источник финансирования:
Код госучреждения:
Наименование госучреждения:
Период:
Единица измерения:
N
п/п
N
пла-
тежа
Дата
пла-
тежа
Сум-
ма
N
Уве-
дом-
ле-
ния
N
сче-
та к
оп-
лате
Учреж-
дение/
Про-
гр
Под-
про-
грам-
ма/
Специ-
фика
Детали
получателя
Р
Н
Н
наи-
мено-
вание
БИК
бан-
ка
ИИК
сче-
та
ВСЕГО
Ответисполнитель ______________
(подпись)
М.Ш.
Приложение 21
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 18 февраля 2008 года N 79
Приложение 26
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Форма 5-17
Отчет произведен: Дата - Время
Страница 1 из N
Реестр восстановлений и переносов
Регион:
Вид бюджета:
Источник финансирования:
Код Госучреждения:
Наименование Госучреждения:
Период:
Единицы измерения: тенге
Код
бюджет-
ной
класси-
фикации
Тип
N
доку-
мента
Дата
Сумма по
дебету
Сумма по
кредиту
N
уведом-
ления
N
счета к
оплате
(1)
(2)
(3)
(4)
(5)
(6)
(7)
(8)
Итого
Всего
Ответисполнитель __________________
(подпись)
М.Ш.
Приложение 22
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 18 февраля 2008 года N 79
Приложение 29
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Форма 5-30
Дата - Время
Страница Х из N
Период: _______, Дата: _______
Остаток на КСН по платным услугам
Гос. учреждение:
Источник финансирования - 3 (Платные услуги)
Учр\Пр\
Подпр
Спе-
ци-
фика
Мес-
то-
рас-
поло-
жение
Гос.
учреж-
дение
План
с
на-
чала
года
Факт
с на-
чала
года
План
на
квар-
тал
Факт
за
день
Оста-
ток
сво-
бод-
ных
сред-
ств
КБК
посту-
плений
Итого
посту-
плений
КБК
рас-
ходов
Итого
расходы
КСН
Итого
на КСН
Ответисполнитель _____________
(подпись)
М.Ш.
Приложение 23
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 18 февраля 2008 года N 79
Приложение 29-1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Форма 5-33
Отчет произведен: Дата - Время
Страница 1 из N
Отчет об остатках на счетах по платным услугам
Регион:
Вид бюджета:
Код Госучреждения:
Наименование гос. учреждения:
Период с
Единицы измерения:
Дата
Тип
опера-
ции
Номер
счета к
оплате
Счет
плат-
ных
услуг
Наименование
получателя
и/или
отправителя
платежа
Сумма
дебета
Сумма
кредита
Исхо-
дящий
остаток
1
2
3
4
5
6
7
8
Вхо-
дящий
оста-
ток
Исходящий остаток:
Ответисполнитель ______________________________________
(подпись)
М.Ш.
Приложение 24
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 18 февраля 2008 года N 79
Приложение 30
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Форма 5-34
Отчет произведен: Дата - Время
Страница 1 из N
Отчет о состоянии соответствующих контрольных счетов наличности
Регион:
Вид бюджета:
Источник финансирования:
Период с
Единицы измерения:
ИИК
Внутренний
банковский
счет
Описа-
ние
Входя-
щий
оста-
ток
Дебет
Кредит
Сальдо
за
период
Исхо-
дящий
оста-
ток
1
2
3
4
5
6
7
Руководитель ТПК ____________ _________________________
(подпись)          (Ф.И.О.)
М.П.
Руководитель местного уполномоченного органа
по исполнению бюджета __________ _____________
(подпись)     (Ф.И.О.)
М.П.
Ответисполнитель ТПК _______________________________
(подпись)
М.Ш.
Ответисполнитель местного уполномоченного органа
по исполнению бюджета __________ _____________
(подпись)     (Ф.И.О.)
Приложение 25
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 18 февраля 2008 года N 79
Приложение 31
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Форма 5-34 А
Дата - Время
Страница 1 из N
Отчет об остатках на КСН по платным услугам, спонсорской и
благотворительной помощи, временного размещения денег
физических или юридических лиц
(в своде по администраторам бюджетных программ)
Регион:
Вид бюджета:
Администратор:
Источник финансирования:
Период: с        по
Единицы измерения:   тыс. тенге
Админист-
ратор/
госучреж-
дение
Наиме-
нование
Входящий
остаток
Дебет
Кредит
Сальдо
за
период
Исхо-
дящий
оста-
ток
1
2
3
4
5
6
7
Итого по
отчету:
Руководитель ТПК ____________ _________________________
(подпись)          (Ф.И.О.)
М.П.
Руководитель местного уполномоченного органа
по исполнению бюджета __________ _____________
(подпись)     (Ф.И.О.)
М.П.
Ответисполнитель ТПК _____________________
(подпись)
М.Ш.
Ответисполнитель местного уполномоченного органа
по исполнению бюджета __________ _____________
(подпись)     (Ф.И.О.)
Руководитель АБП ____________ _________________________
(подпись)          (Ф.И.О.)
М.П.
Руководитель структурного подразделения
ответственного за проверку отчета __________ _____________
(подпись)     (Ф.И.О.)
Приложение 26
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 18 февраля 2008 года N 79
Приложение 34
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Справка
об остатках средств на контрольных счетах наличности и счетах
государственных учреждений по источникам финансирования
по состоянию на __________ 200_ года
ед. изм. ______
N
Наимено-
вание
бюджетов
Остатки средств на счетах
КСН
мест-
ного
бюд-
жета
день-
ги от
плат-
ных
услуг
сред-
ства
спон-
сор-
ской
и
бла-
гот-
вори-
тель-
ной
помо-
щи
день-
ги
счета
вре-
мен-
ного
раз-
меще-
ния
денег
физи-
чес-
ких и
юри-
ди-
чес-
ких
лиц
аккре-
дитивы
и
т
о
г
о
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
-
2
Област-
ной
3
Районный
(город-
ской)
Руководитель ТПК _____________ ______________________
(подпись)        (Ф.И.О.)
Ответисполнитель ТПК _____________________
(подпись)
М.Ш.