2008/2009 оқу жылына жоғарғы білімі бар мамандар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын мамандықтар бойынша орналастыру туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2008 жылғы 23 маусымдағы N 368 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 3 шілдеде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5253 болып енгізілді.
Қолданушылардың назарына!!!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз.
"Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында (Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитетінің білім беру ұйымдарындағы мамандар даярлауды қоспағанда) жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі, сондай-ақ техникалық және кәсіптік білімі бар мамандар даярлауға 2008/2009 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 маусымдағы N 591 қаулысын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) 2008/2009 оқу жылына арналған күндізгі оқу нысанындағы мамандықтар бөлінісінде жоғары білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы;
2) 2008/2009 оқу жылына арналған сырттай оқу нысанындағы мамандықтар бөлінісінде жоғары білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаменті (С. Өмірбаев):
1) білім беру гранттарының иелеріне білім беру қызметтерін ұсынатын жоғары оқу орындарын анықтау жөніндегі жұмысты белгіленген тәртіппен ұйымдастырсын;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
3) мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін осы бұйрықты бұқаралық ақпарат құралдарында жарияласын.
3. Қаржы департаменті (Т. Нұрғожаева) мемлекеттік білім беру тапсырысы бойынша қабылданған студенттер контингентіне сәйкес жоғары оқу орындарын қаржыландыруды жүзеге асырсын.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау вице-министр К. Шәмшидиноваға жүктелсін.
5. Осы бұйрық ресми түрде жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                          Ж. Түймебаев
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2008 жылғы 23 маусымда
N 368 бұйрығымен бекітілген
2008/2009 оқу жылына арналған күндізгі оқу нысанындағы
мамандықтар бөлінісінде жоғары білімі бар мамандарды
даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Шифр Мамандықтардың атауы Білім беру гранттары
Жиын-
тығы
толық оқу қысқартылған
оқу
бар-
лығы
қа-
зақ
орыс
бар-
лығы
қа-
зақ
орыс

О размещении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим образованием по специальностям на 2008/2009 учебный год
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 23 июня 2008 года N 368. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 июля 2008 года N 5253
В целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2008 года N 591 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим и послевузовским образованием, а также с техническим и профессиональным образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета (за исключением подготовки специалистов в организациях образования Комитета национальной безопасности Республики Казахстан) на 2008/2009 учебный год" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим образованием на 2008/2009 учебный год в разрезе специальностей по очной форме обучения;
2) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим образованием на 2008/2009 учебный год в разрезе специальностей по заочной форме обучения.
2. Департаменту высшего и послевузовского образования (С. Омирбаев):
1) организовать работу по определению высших учебных заведений, предоставляющих образовательные услуги для обладателей образовательных грантов в установленном порядке;
2) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
3) после прохождения государственной регистрации опубликовать настоящий приказ в средствах массовой информации.
3. Финансовому департаменту (Т. Нургожаева) осуществить финансирование высших учебных заведений в соответствии с контингентом студентов, зачисленных по государственному образовательному заказу.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра Шамшидинову К.Н.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Ж. Туймебаев
Утвержден
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 июня 2008 года N 368
Государственный образовательный заказ
на подготовку специалистов с высшим образованием
на 2008/2009 учебный год в разрезе специальностей
по очной форме обучения
Шифр
Наименование
специальностей
Образовательные гранты
ИТОГО
полное обучение
сокращенное
обучение
Всего
каз
рус
Всего
каз
рус