Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының "Қылмыстар туралы өтініштер мен хабарларды, қылмыстық істерді, олардың тергелуі және сотта қарастырылу нәтижелерінің бірыңғай кәртішкелік есепке алу негізінде жүргізу туралы Нұсқаулықтың бекітілуі жөнінде (Бірыңғай біріздендірілген статистикалық жүйе)" 2005 жылғы 17 маусымдағы N 27 бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының 2008 жылғы 25 тамыздағы N 45 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 25 қыркүйекте Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5311 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2011 жылғы 18 қарашадағы № 122 Бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2011.11.18 № 122 (қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 27 маусымдағы "Қазақстан Республикасының Қылмыстық, Қылмыстық іс жүргізу кодекстеріне және Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексіне есірткінің заңсыз айналымы саласындағы жауапкершілікті күшейту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" және 2008 жылғы 5 шілдедегі " Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне қамауға алу, үйде қамауда ұстау түріндегі бұлтартпау шараларын қолдану мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" заңдарын орындау мақсатында, "Прокуратура туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 4-1) тармақшасын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қылмыстар туралы өтініштер мен хабарларды, қылмыстық істерді, олардың тергелуі және сотта қарастырылу нәтижелерінің бірыңғай кәртішкелік есепке алу негізінде жүргізу туралы Нұсқаулықтың бекітілуі жөнінде (Бірыңғай біріздендірілген статистикалық жүйе)" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2005 жылғы 17 маусымдағы N 27 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3704 санымен тіркелген, Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының "Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2005 жылғы 17 маусымдағы N 27 "Қылмыстар туралы өтініштер мен хабарларды, қылмыстық істерді, олардың тергелуі және сотта қарастырылу нәтижелерін бірыңғай кәртішкелік есепке алу негізінде жүргізу туралы Нұсқаулықты бекіту туралы" (Бірыңғай біріздендірілген статистикалық жүйе) бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" 2006 жылғы 9 наурыздағы N 14 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4160 санымен тіркелген), "Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2005 жылғы 17 маусымдағы "Қылмыстар туралы өтініштер мен хабарламаларды, қылмыстық істерді, олардың тергелу және сотта қарастырылу нәтижелерін бірыңғай кәртішкелік есепке алу негізінде жүргізу туралы Нұсқаулықтың бекітілуі жөнінде" (Бірыңғай біріздендірілген статистикалық жүйе) N 27 бұйрығына өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы" 2006 жылғы 15 қыркүйектегі N 51 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4423 санымен тіркелген), "Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының статистикалық есептілікті қалыптастыру мәселелері бойынша кейбір нормативтік құқықтық актілеріне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" 2007 жылғы 12 наурыздағы N 7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4604 санымен тіркелген), "Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2007 жылғы 30 шілдедегі N 32 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4908 санымен тіркелген) және "Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 4 ақпандағы N 5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 5158 тіркелген) бұйрықтарымен толықтырулар мен өзгерістер енгізілген) келесі толықтырулар мен өзгертулер енгізілсін:
аталған бұйрықпен бекітілген, Қылмыстар туралы өтініштер мен хабарларды, қылмыстық істерді, олардың тергелуі және сотта қарастырылу нәтижелерін бірыңғай кәртішкелік есепке алу негізінде жүргізу туралы Нұсқаулықта (Бірыңғай біріздендірілген статистикалық жүйе) (бұдан әрі - Нұсқаулық):

О внесении дополнений и изменений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 17 июня 2005 года № 27 "Об утверждении Инструкции по ведению единого карточного учета заявлений и сообщений о преступлениях, уголовных дел, результатов их расследования и судебного рассмотрения (Единая унифицированная статистическая система)"
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 25 августа 2008 года № 45. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 сентября 2008 года № 5311. Утратил силу приказом Генерального прокурора Республики Казахстан от 18 ноября 2011 года № 122
Сноска. Утратил силу приказом Генерального прокурора РК от 18.11.2011 № 122 (вводится в действие с 01.01.2012).
В целях реализации Законов Республики Казахстан от 27 июня 2008 года " О внесении изменений и дополнений в Уголовный, Уголовно-процессуальный кодексы Республики Казахстан и Кодекс Республики Казахстан об административных правонарушениях по вопросам усиления ответственности в сфере незаконного оборота наркотиков " и от 5 июля 2008 года " О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам применения мер пресечения в виде ареста, домашнего ареста ", руководствуясь подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан "О Прокуратуре", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 17 июня 2005 года № 27 "Об утверждении Инструкции по ведению единого карточного учета заявлений и сообщений о преступлениях, уголовных дел, результатов их расследования и судебного рассмотрения (Единая унифицированная статистическая система)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3704, внесены дополнения и изменения приказами Генерального Прокурора Республики Казахстан от 9 марта 2006 года № 14 "О внесении дополнений и изменений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 17 июня 2005 года № 27 "Об утверждении Инструкции по ведению единого карточного учета заявлений и сообщений о преступлениях, уголовных дел, результатов их расследования и судебного рассмотрения (Единая унифицированная статистическая система)", зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4160, от 15 сентября 2006 года № 51 "О внесении изменений и дополнений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 17 июня 2005 года № 27 "Об утверждении Инструкции по ведению единого карточного учета заявлений и сообщений о преступлениях, уголовных дел, результатах их расследования и судебного рассмотрения (Единая унифицированная статистическая система)", зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4423, от 12 марта 2007 года № 7 "О внесении дополнений и изменений в некоторые нормативные правовые акты Генерального Прокурора Республики Казахстан по вопросам формирования статистической отчетности", зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4604, от 30 июля 2007 года № 32 "О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Генерального Прокурора Республики Казахстан", зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4908 и от 4 февраля 2008 года № 5 "О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Генерального Прокурора Республики Казахстан", зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5158), следующие дополнения и изменения:
в Инструкции по ведению единого карточного учета заявлений и сообщений о преступлениях, уголовных дел, результатов их расследования и судебного рассмотрения (Единая унифицированная статистическая система), утвержденной указанным приказом (далее - Инструкция):

8-тармақтың 7-тармақшасындағы "Айыпталушы" сөзі "Күдікті, айыпталған" сөздерімен ауыстырылсын;
10 тараудың аталуында "Айыпталған" сөзі "Күдікті, айыпталған" сөздерімен ауыстырылсын;
87-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
" 87. Статистикалық кәртішкелер айып тағу, ҚР ҚІЖК 132-бабы тәртібімен ұстау туралы қаулы шығарған тұлғасы, прокурорға қамауға алу (үйде қамауда ұстау), ҚР ҚІЖК 132-бабы тәртібімен ұсталған тұлғаны босату, бұлтартпау шарасын таңдау, күшін жою немесе өзгерту туралы өтініш жолдағанда, қылмыстық қудалау органының қамауға алуға (үйде қамауда ұстауға) санкция беру туралы өтінішін қолдаудан бас тарту туралы қаулысына жоғары тұрған прокурорға шағым жолдау барысында қаулыны шығарған субъектінің лауазымды тұлғасымен қойылады.";
88-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"88. Қамауға алу (үйде қамауда ұстау) жүргізу туралы өтінішті қолдаудан бас тартылған жағдайда, статистикалық карточканы қою барысында міндетті түрде 15-тен 15.3-ке дейінгі реквизиттер толтырылады.";
Нұсқаулықтың 4, 6, 7 және 8-қосымшалары осы бұйрыққа қоса тіркелген 1, 2, 3 және 4–қосымшаларға сәйкес редакцияда тиісінше мазмұндалсын.
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті (бұдан әрі - Комитет) осы бұйрықты:
1) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеу үшін;
2) құқықтық статистика және арнайы есепке алу субъектілеріне және Комитеттің аумақтық органдарына орындау үшін жолдасын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Комитет Төрағасына (Г.В. Ким) жүктелсін.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енеді.
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры                              Р. Түсіпбеков
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының 2008 жылғы
25 тамыздағы N 45 бұйрығына
1-қосымша
Қылмыстар туралы өтініштер мен
хабарларды, қылмыстық істерді,
олардың тергелуі және сотта
қарастырылу нәтижелерінің бірыңғай
кәртішкелік есепке алу негізінде
жүргізу туралы (Бірыңғай бірегейлік
статистикалық жүйе)
Нұсқаулыққа 4-қосымша
1.1 Нысаны
Алдын-ала тергеудің (анықтаудың) барысы және қорытындысы
туралы кәртішке
1. ____________________________________________________________________
ҚІ тергейтін органны ң аталуы
2. Қ І тергейтін қ ызмет: тергеу (1), аны қ тау (2), аны қ тау ісі бойынша
тергеу (3), Қ Р Қ ІЖК 288-бабы 1-б ө лігі т ә ртібінде (4), Қ Р Қ ІЖК 289-бабы
2-б ө лігі т ә ртібінде (5).
3. Қ ылмысты қ істі ң н ө мірі_______________________________________
4 . К ә ртішкелерді ң Қ СжАЕКБ келіп т ү скен к ү ні "_____"___________ 20  ж.

в пункте 8 в подпункте 7) после слов "на лицо", дополнить словом "подозреваемое,";
в заголовке главы 10 после слов "на лицо" дополнить словом "подозреваемое,";
пункт 87 изложить в следующей редакции:
"87. Статистические карточки выставляются должностным лицом субъекта, вынесшего постановление о предъявлении обвинения, задержании в порядке статьи 132 УПК РК, направлении ходатайства прокурору о производстве ареста (домашнего ареста, освобождении лица, задержанного в порядке статьи 132 УПК РК, избрании, отмене либо изменении меры пресечения, направлении жалобы вышестоящему прокурору на постановление об отказе в поддержании ходатайства органа уголовного преследования о даче санкции на арест (домашний арест).";
пункт 88 изложить в следующей редакции: "88. В случае отказа в поддержании ходатайства о производстве ареста (домашнего ареста), при выставлении статистической карточки обязательно заполняются реквизиты с 15 по 15.3.";
приложения 4, 6, 7 и 8 к Инструкции изложить в редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно к настоящему приказу;
2. Комитету по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (далее - Комитет) настоящий приказ направить:
1) для государственной регистрации в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) всем субъектам правовой статистики и специальных учетов и территориальным органам Комитета для исполнения.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Комитета (Ким Г.В.).
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан                       Р. Тусупбеков
Приложение 1 к приказу
Генерального Прокурора Республики Казахстан
от 25 августа 2008 года № 45
Приложение 4 к Инструкции по ведению единого
карточного учета заявлений, сообщений о
преступлениях, уголовных дел, результатов их
расследования и судебного рассмотрения (Единая
унифицированная статистическая система)
Форма 1.1
Карточка о ходе
и результатах предварительного следствия (дознания)
1. ____________________________________________________
наименование органа, расследующего УД
2. Служба, расследующая УД: следствие (1), дознание
(2), следствие по делам дознания в порядке: ст. 288
ч. 1 УПК РК (3), в порядке ст. 288 ч. 2 УПК РК (4), в
порядке ст. 289 п. 2 УПК РК (5).
3. Номер уголовного дела ___________________________

5. Қ ызметкер Қ СжАЕК __________________________________________________                                        (тегі ж ә не қ олы)
1. /_/_/_/_/_/_/
2. /_/
3./_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
4. /_/
5. /_/_/. /_/_/.
/_/_/
саны айы жылы
6. Қ ылмыс д ә режесі Қ Р Қ К ____________бабы _____б ө лігі _____тарма ғ ы
Қ ылмыс: жалпы қ ылмысты қ (1), экономикалы қ (2), бас қ а (4).
ҚР ҚК 10 бабы бойынша: онша ауыр емес (1), ауырлығы орташа (2), ауыр
(3), ерекше ауыр (4)
7. Қ айта д ә режеленді Қ Р Қ К _____________бабы_____б ө лігі _____тарма ғ ымен
қ айта д ә режелену к ү ні " _____ "______________ 20 ж.
8. Қ ылмыс топпен жасалды: ересектермен (1), тек к ә мелетке
толма ғ андармен (2), к ә мелетке толма ғ андар қ атысуымен аралас (3), ә скери
қ ызметшілермен (4).
9. Қ ылмыс т ұ л ғ амен (т ұ л ғ алармен) жасалды: к ә мелетке толма ғ андармен
(01), Қ Р азаматымен (02), ТМД азаматымен (03), шетелдікпен (04),
алдында қ ылмыс жаса ғ анмен (05), наша қ ормен (06), азаматты ғ ы жо қ т ұ л ғ амен
(07), оралманмен (08) , ә йел адаммен (09), ж ә бірленушімен неке-отбасында
т ұ ратын (10).
жа ғ дайда: алкогольдік ішімдік ар қ ылы мас к ү йінде (11), есірткі
пайдаланған мас к ү йінде (12), улы зат ар қ ылы мас к ү йінде (13), бас қ а да
ж ү йке ж ү йесіні ң ауруы жа ғ дайы салдарынан (15),
құ рамда: топпен (21), ұ йымдас қ ан қ ылмыс тобымен (22), қ ылмысты қ
қ ауымдасты қ пен (23), аны қ тал ғ ан байланыстармен: сыбайланып шо ғ ырланумен
(24), айма қ аралы қ пен (25), халы қ аралы қ (26).
9.1. Айналысатын ісі: Президенттікке ү міткер (01), депутатты ққ а
ү міткер (02); мем.функцияларды орындайтын т ұ л ғ а: депутат (03), саясат
қ ызметшісі (05), соны ң ішінде ә кім (04), сот (06); жауапты мемлекеттік
лауазыммен айналысатын т ұ л ғ а (07), мем.функцияларды орындайтын бас қ а да
т ұ л ғ алар, сондай-а қ олар ғ а те ң естірілгендер (08);
прокурор (11), сот орындаушысы (12), қ ызметкер: ІІМ (13), кедендік
қ ызметтер (14), ЭСЖ Қ КА (15), салы қ комитеті (16), ҰҚ К (17), ә ділет
органдары (18) соны ң ішінде Қ ылмысты қ -ат қ ару ж ү йесі комитетіні ң (09, ТЖМ
(19), ІІМ ішкі ә скері (20), ІІМ ә скери полиция (21), ҰҚ К шекаралы қ
қ ызметі (22), Республикалы қ Гвардия (23), ә скери қ ызметші: келісім шарт
бойынша қ ызмет (24), жедел қ ызмет (25), шетелдік ә скери қ ызметші (26),
батальон командирі (27), б ө лім командирі (28), техникалы қ ж ә не к ү туші
персонал (29), бас қ а да ә скери құ рылымдар (30); Қ Р ІІМ Ә ТД (31),
"Сыбайлас жемқ орлы ққ а қ арсы к ү рес туралы" Заң ны ң 3-бабы 3-б ө лігі
3, 4-тарма қ шаларына с ә йкес субъектілер болып табылатын т ұ л ғ алар (32),
"Сыбайлас жемқ орлы ққ а қ арсы к ү рес туралы" Заң ны ң 3-бабы 4-б ө лігі (33), мем.органдарда ғ ы лауазымды т ұ л ғ а (34), ө зін- ө зі бас қ ару органында ғ ы лауазымды т ұ л ғ а (35); мем.мекеме ж ә не к ә сіпорындар қ ызметшілері (36),
Қ М қ ызметкері (37), Қ Р Жо ғ ары Сот жанында ғ ы сот ә кімшілігі ж ө ніндегі
комитетіні ң қ ызметкерлері (38), ҰҚ К Ш Қ ә скери полициясы (39); бас қ ару
функцияларын орындаушы т ұ л ғ алар : коммерциялы қ ұ йымдарда (41), бас қ а да
ұ йымдарда (42), коммерциялы қ ұ йым қ ызметкері (43), бас қ а да құ рылымдар
қ ызметкерлері (44), банктік ж ү йені ң қ ызметкері (45);
министрліктерді ң қ ызметкерлері: денсаулы қ са қ тау (10), білім
ж ән е ғ ылым (40), қ аржы (46), ауыл шаруашылы ғ ы (47), сырт қ ы істер
(48), энергетика ж ә не минералды ресурстар (49), индустрия ж ә не

5. Дата поступления карточки в УКПС и СУ
«_____» _____________________ 20  г.
Сотрудник УКПСиСУ ___________________________________
(фамилия и подпись)
1. /_/_/_/_/_/_/
2. /_/
3. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
5. /_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.    мес.   год
6. Квалификация преступления
ст. ____________ ч. _____ п. ______ УК РК
Преступление: общеуголовное (1), экономическое (2),
другое (4).
По ст. 10 УК РК: небольшой тяжести (1), средней
тяжести (2), тяжкие (3), особо тяжкие (4)
7. Переквалифицировано со ст. ______________ ч. _____
п. _____ УК РК
дата переквалификации «_____»______________ 20  г.
8. Преступление совершено в группе: взрослых (1),
только несовершеннолетних (2), смешанной с участием
несовершеннолетних (3), военнослужащих (4).
9. Преступление совершено лицом (лицами):
несовершеннолетним (01), гражданином РК (02),
гражданином СНГ (03), иностранцем (04), ранее
совершавшим преступление (05), наркоманом (06), лицом
без гражданства (07), оралманом (08), женщиной (09);
состоящим в брачно-семейных отношениях с потерпевшим
(10).
в состоянии: алкогольного опьянения (11), наркотического
(12), токсикоманического опьянения (13), вследствие
иного болезненного состояния психики (15),
в составе: группы (21), организованной преступной группы
(22), преступного сообщества (23), с выявленными
связями: коррумпированными (24), межрегиональными (25),
международными (26).
9.1. Род занятий: кандидат в Президенты (01),
кандидат в депутаты (02); лицо, выполняющее гос функции:
депутат (03), политический служащий (05), в т.ч. аким
(04), судья (06); занимающее ответственную
государственную должность (07), др. лица, выполняющие
гос.функции, а также приравненные к ним (08); прокурор
(11), судебный исполнитель (12), сотрудник: МВД (13),
таможен. служб (14), АБЭКП (15), налогового комитета
(16), КНБ (17), органов юстиции (18) в т.ч. Комитета
уголовно-исполнительной системы (09), МЧС (19),
внутренних войск МВД (20), военной полиции МВД (21),
погранслужбы КНБ (22), Республиканской Гвардии (23),
военнослужащий: контрактной службы (24), срочной службы
(25), военнослужащий иностранец (26), командир батальона
(27), командир части (28), технический и обслуживающий
персонал в/с (29), других воинских формирований (30);
ВСД МВД (31), лица, явл-ся субъектами в соотв. с п.п. 3,
4 п. 3 ст. 3 Закона «О коррупции» (32), п. 4 ст. 3
Закона «О коррупции» (33), должностное лицо в гос.
органах (34), должностное лицо в органах местного
самоуправления (35); служащие акиматов и их структурных
подразделении (98), служащие гос. учрежд. и предприятий
(36), сотрудник МО (37), др. сотрудники Комитета по
судебному администрированию при Верховном Суде РК (38);
военной полиции погранслужбы КНБ (39); лицо, выполняющее
управленческие функции: в коммерческой организации (41),
иной организации (42), работник коммерческой организации
(43), работник иных структур (44), работник банковской
системы (45);
служащие министерств: здравоохранения (10),
образования и науки (40), финансов (46),
сельского хозяйства (47), иностранных дел (48),
энергетики и минеральных ресурсов (49), индустрии

сауда (50), қ орша ғ ан ортаны қ ор ғ ау (58), экономика ж ә не бюджетті
жоспарлау (59), туризм ж ә не спорт (60), м ә дениет ж ә не а қ парат
(75), е ң бек ж ә не халы қ ты ә леуметтік қ ор ғ ау (76), к ө лік ж ә не
коммуникация (77); агенттіктердің: статистика ж ө ніндегі (78),
жер ресурстарын реттеу бойынша (79), таби ғ и монополияларды
реттеу ж ө ніндегі (80), қ аржы нары ғ ын ж ә не қ аржы ұ йымдарын
қ ада ғалау ж ә не реттеу ж ө ніндегі (86), мемлекеттік қ ызмет істері
ж ө ніндегі (87), а қ параттандыру ж ә не байланыс ж ө ніндегі (88),
Алматы қ аласында ғ ы өң ірлік қ аржы орталы ғ ыны ң қ ызметін реттеу
ж ө ніндегі (89), ұ лтты қ ғ арышты қ агенттігіні ң (90); Ұ лтты қ банкті
(96), Республикалы қ бюджетті ң орындалуын ба қ ылау ж ө ніндегі есеп
комитетіні ң (97);
о қ ушылар: орта мектеп (51), техникум (52), гимназия (53), лицей (54),
колледж (55), ЖОО студенттері (56), КТМ о қ ушысы (57); жеке к ә сіпкер
(61), жеке нотариус (62), кооператор (63), фермер (64), ж ұ мысшы (65),
жалдан ғ ан ж ұ мысшы (66), мем.емес мекемелер ж ә не к ә сіпкерлер
қы зметшілері.
(67), ВОХР ж ұ мысшысы (68), к ө лік ж ұ мысшысы: машина ж ү ргізуші (69),
ж ү ргізуші (70), темір жол ж ұ мысшысы (71), м ә дениет ж ә не ө нер ж ұ мысшысы
(72), бас қ а табыну қ ызметшісі (73), қ ор ғ аушы (74);
асырауды қ ажет етуші (81), ж ұ мыссыз, о қ ымайтын (82), ж ү кті (83),
зейнеткер (84), 1 ж ә не 2 топта ғ ы м ү гедек (85),
соттал ғ ан (91), ТМ соттал ғ ан (92), бас бостанды ғ ынан айырусыз соттал ғ ан
(93), тергеулік-т ұ т қ ындал ғ ан (94), криминалды қ орта лидері, беделдісі
(95);
т ұ л ғ аларды ң бас қ а да т ү рлері (99).
9.2. Шет елдіктерді ң азаматты ғ ы _____________________________________                                            (аны қ тама бойынша)
6. бап./_/_/_/
б./_/_/ т./_/_/_/
7. бап./_/_/_/
б./_/_/ т./_/_/
/_/_/. /_/_/. /_/_/
саны айы жылы
8. /_/
9. /_/_/, /_/_/,/_/_/
9.1. /_/_/, /_/_/
9.2. /_/_/_/
10. Шешім:
іс прокурормен: Қ ІЖК 280-бабы бойынша  (01), Қ ІЖК 287-бабы бойынша
(02), 514 бабы 1-б ө лігі 2-тарма ғ ы бойынша (03);
қ ыс қ артылды 37-бап 1-б ө лік 1-ші тарма қ бойынша (11), 37-бап 1-б ө лік
2-тарма қ (12), 37-бап 1-б ө лік 3-тарма қ (13), 37-бап 1-б ө лік 4-тарма қ
(14), 37-бап 1-б ө лік 5-тарма қ (15), 37-бап 1-б ө лік 6-тарма қ (16), 37-бап
1-б ө лік 7-бап (17), 37-бап 1-б ө лік 8-тарма қ (18), 37-бап 1-б ө лік
9-тармақ (19), 37-бап 1-б ө лік 10-тарма қ (20), 37-бап 1-б ө лік 11-тарма қ
(21), Қ Р Қ ІЖК 37-бабы 1-б ө лігі 12-тарма ғ ы Қ Р Қ К 65-бабы (22), Қ ІЖК
37-бабы 1-б ө лігі 12-тарма ғ ы – Қ К 66-бабы (23), Қ ІЖК 37-бабы 1-б ө лігі
12-тарма ғ ы Қ К 67 бабы 1-б ө лігі (24), Қ ІЖК 37-бабы 1-б ө лігі 12-тарма ғ ы
Қ К 68-бабы (25), Қ К 37-бабы 2-б ө лігі (27), Қ ІЖК 38-бап 1-б ө лік- Қ К 67-бабы 2-б ө лігі (26);
то қ татылды 50-бап 1-б ө лік 1-тарма қ (31), 50-бап 1-б ө лік 2-тарма қ (32),
50-бап 1-б ө лік 3-тарма қ (33), 50-бап 1-б ө лік 4-тарма қ (34), 50-бап
1-б ө лік 5-тарма қ (35), 50-бап 1-б ө лік 6-тарма қ (36), 50-бап 1-б ө лік
7-тарма қ (37), 50-бап 1-б ө лік 8-тарма қ (39), 50-бап 1-б ө лік 9-тарма қ
(40);
берілді 192-бап бойынша (есептен шы ға рылмауымен) (41), 192-бабы бойынша
(есептен шы ғ арумен) (42), 193-бап 1-б ө лік (43), 193-бап 2-б ө лік (44);
ө ндіріске қ абылданды: қ осымша тергеуге қ айтарыл ғ аннан кейін
прокурормен (51),  тергеуде болуды ө згерту ар қ ылы прокурор ар қ ылы (52),
сотпен (53); Қ Р Қ ІЖК 109 б т ә ртіпте сот қ аулысымен бас тартыл ғ ан:

и торговли (50) , охраны окружающей среды (58),
экономики и бюджетного планирования (59), туризма
и спорта (60) , культуры и информации (75), труда
и социальной защиты населения (76), транспорта и
коммуникаций (77); агентств: по статистике (78) ,
по управлению земельными ресурсами (79) , по
регулированию естественных монополий (80), по
надзору и регулированию финансовых рынков и
финансовых организаций (86), по делам
государственной службы (87), по информатизации и
связи (88), по регулированию деятельности
регионального финансового центра города Алматы
(89), Национального космического агентства (90);
Национального банка (96), Счетного комитета по
контролю за исполнением республиканского бюджета
(97);
учащийся: средней школы (51), техникума (52), гимназии
(53), лицея (54), колледжа (55), студент ВУЗа (56),
учащийся ПТШ (57); частный предприниматель (61), частный
нотариус (62), кооператор (63), фермер (64), рабочий
(65), наемный рабочий (66), служащий негос. учрежд. и
предпр. (67), работник ВОХР (68), работник транспорта:
машинист (69), водитель (70), проводник ж/д (71),
работник культуры и искусства (72), служитель культа
(73); адвокат (74);
иждивенец (81), безработный, неучащийся (82), беременная
(83), пенсионер (84), инвалид 1 и 2 гр. (85), осужденный
(91), осужденным ИУ (92), осужденным без лишения свободы
(93), следственно-арестованный (94), лидер, авторитет
криминальной среды (95);
другая категория лиц (99).
9.2. Гражданство иностранцев _______________________
(по справочнику)
6. ст./_/_/_/ ч./_/_/ п./_/_/
/_/
7. ст./_/_/_/ ч./_/_/ п./_/_/
/_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
8. /_/
9. /_/_/, /_/_/, /_/_/
9.1. /_/_/, /_/_/
9.2. /_/_/_/
10. Решение:
дело направлено прокурору: по ст. 280 УПК (01), по
ст. 287 УПК (02), по ст. 514 ч. 1 п. 2 (03);
прекращено по ст. 37 ч. 1 п. 1 (11), ст. 37 ч. 1 п. 2
(12), ст. 37 ч. 1 п. 3 (13), ст. 37 ч. 1 п. 4 (14),
ст. 37 ч. 1 п. 5 (15), ст. 37 ч. 1 п. 6 (16), ст. 37
ч. 1 п. 7 (17), ст. 37 ч. 1 п. 8 (18), ст. 37 ч. 1 п. 9
(19), ст. 37 ч. 1 п. 10 (20), ст. 37 ч. 1 п. 11 (21),
ст. 37 ч. 1 п. 12 УПК РК - ст. 65 УК РК (22), ст. 37
ч. 1 п. 12 УПК - ст. 66 УК (23), ст. 37 ч. 1 п. 12 УПК -
ст. 67 ч. 1 УК (24), ст. 37 ч. 1 п. 12 УПК - ст. 68 УК
(25), по ст. 38 ч. 1 УПК РК - ст. 67 ч. 2 – УК РК (26);
приостановлено по ст. 50 ч. 1 п. 1 (31), ст. 50 ч. 1
п. 2 (32), ст. 50 ч. 1 п. 3 (33), ст. 50 ч. 1 п. 4 (34),
ст. 50 ч. 1 п. 5 (35), ст. 50 ч. 1 п. 6 (36), ст. 50
ч. 1 п. 7 (37), ст. 50 ч. 1 п. 8 (39), ст. 50 ч. 1 п. 9
(40);
передано по ст. 192 (без снятия с учета) (41), по
ст. 192 (со снятием с учета) (42), ст. 193 п. 1 (43),
ст. 193 п. 2 (44);
принято к производству: после возвращения на доп.
расследование прокурором (51), прокурором с изменением
подследственности (52), судом (53); после отмены судом
постановлений в порядке ст. 109 УПК РК: о прекращении

қ ыс қ артыл ғ андар (95), то қ татыл ғ андар (96).
берілгеннен кейін: 192-бап бойынша (есептен шы ғ арылмауымен) (61),
192-бап бойынша (есептен шы ғ арылуымен) (62), 193-бап 1-б ө лік (63),
193-бап 2-б ө лік (64); прокурордан: 376-бап 4-б ө лік т ә ртібінде істі
алған ғ а дейін (71); жа ң а дерекпен 37-бап 5-б ө лік т ә ртібінде талаптанды
(73);
ө ндіріс жа ң артылды: алды ңғ ы уа қ ытта қ ыс қ артыл ғ ан іспен (80), алдында
қ ыс қ артыл ғ ан іс бойынша: 50-бап 1-б ө лік 1-тарма қ бойынша (81), 50-бап
1-б ө лік 2-тарма қ бойынша (82), 50-бап 1-б ө лік 3-тарма қ бойынша (83),
50-бап 1-б ө лік 4-тарма қ бойынша (84), 50-бап 1-б ө лік 5-тарма қ бойынша
(85), 50-бап 1-б ө лік 6-тарма қ бойынша (86), 50-бап 1-б ө лік 7-тарма қ
бойынша (87), 50-бап 1-б ө лік 2-б ө лік іздеуді ң то қ татылуысыз (88), 50-бап
1-б ө лік 8-тарма қ (93), 50-бап 1-б ө лік 9-тарма қ (94).
10.1. Шешімні ң қ абылдан ғ ан к ү ні "_______ "_______________ 20   ж.
10.2. Іздеу ісіні ң н ө мірі ___________Ізделушіні ң тегі_______________
10.3. Орган ғ а берілді___________________________________________                                      аталуы, аудан, қ ала, облысы
10.4. Қ ызмет: тергеу (1), аны қ тау (2) шы ғ ыс. N ______________________
"_______ "_______________________20  ж.
10. /_/_/
10.1. /_/_/. /_/_/.
/_/_/
саны  айы жылы
10.2. /_/_/_/_/
10.3. /_/_/_/_/_/_/
10.4. /_/ шы ғ .
/_/_/_/_/
/_/_/. /_/_/. /_/_/
саны  айы  жылы
11. Мерзімі ұ зартылды:  алдын-ала тергеу: 3-ай ғ а дейін (1), 6-ай ғ а
дейін (2), 6-айдан астам, біра қ 9-айдан арты қ емес. (3), 9-айдан астам
біра қ 12-айдан арты қ емес (4), 1-жылдан астам (5);  аны қ тау: 1-ай ғ а
дейін (6), 2-ай ғ а дейін (7).
Тергеу ж ә не аны қ тау мерзіміні ң ұ зартыл ғ ан к ү ніне дейін "____"
________________________ 20  ж.
Ұ зартыл ғ ан к ү н  " ______ "_________________________ 20   ж.
12. Қ ІЖК 48-бабы т ә ртібінде қ ылмысты қ істерді ң қ осылуы
Негізгі істі ң N __________________________ істі ң қ осыл ғ ан к ү ні
"______ "_________________ 20  ж.
13. Қ І н ө мірімен алдында қ осыл ғ ан істен б ө лінді _________________
Б ө ліну к ү ні " ______ "_____________ 20 ж.
11. /_/
/_/_/. /_/_/. /_/_/
саны айы жылы
/_/_/. /_/_/. /_/_/
саны айы жылы
12./_/_/_/_/_/_/_/_/_
_/_/_/
/_/_/. /_/_/. /_/_/
саны айы жылы
13./_/_/_/_/_/_/_/_/_
_/_/_/
/_/_/. /_/_/. /_/_/
саны айы жылы
14. Іс айыпталушы ж ә не оны ң қ ор ғ аушысында таныстырылу ү шін берілді
"____"_________________ 20  жылдан. "_____"__________ 20  жылға дейін.
14.1. Істі ң айыпталушыны ң ша ғ ымы бойынша сотта (прокуратурада)
болуы "____"_____________________ 20   жылдан
" _____ "______________ 20   жылға дейін.

(95), о приостановлении (96);
после передачи: по ст. 192 (без снятия с учета) (61), по
ст. 192 (со снятием с учета) (62), по ст. 193 п. 1 (63),
по ст. 193 п. 2 (64);
от прокурора: получившего дело в порядке ст. 376 ч. 4
(71);
истребовано с новым фактом в порядке ч. 5 ст. 37 (73);
возобновлено производство по ранее прекращенному
делу (80), по ранее приостановленному: по ст. 50 ч. 1
п. 1 (81), ст. 50 ч. 1 п. 2 (82), ст. 50 ч. 1 п. 3 (83),
ст. 50 ч. 1 п. 4 (84), ст. 50 ч. 1 п. 5 (85), ст. 50
ч. 1 п. 6 (86), ст. 50 ч. 1 п. 7 (87), ст. 50 ч. 1 п. 2
без прекращения розыска (88), ст. 50 ч. 1 п. 8 (93),
ст. 50 ч. 1 п. 9 (94).
10.1. Дата принятия решения «____»___________ 20  г.
10.2. Номер розыскного дела _______________________
Фамилия разыскиваемого _______________________________
10.3. Передано в орган ______________________________
наименование, район, город, область
10.4. Служба: следствие (1), дознание (2).
исх. № ____________ от «_____ »__________________ 20  г.
10. /_/_/
10.1. /_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
10.2. /_/_/_/_/
10.3. /_/_/_/_/_/_/
10.4. /_/ исх. /_/_/_/_/
/_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
11. Продлен срок: предварительного следствия: до 3-х
месяцев (1), до 6-ти месяцев (2), свыше 6-ти, но не
более 9-ти мес. (3), свыше 9-ти, но не более 12-ти (4),
свыше года (5);  дознания: до 1-го месяца (6), до 2-х
месяцев (7).
Дата, до которой продлен срок следствия и дознания
«_____»________________________ 20  г.
Дата продления  «______»______________________ 20  г.
12. Соединение уголовных дел в порядке ст. 48 УПК
№ основного дела _________________________
Дата соединения «______»______________________ 20  г.
13. Выделено из дела ранее соединенного с № УД _______
Дата выделения «______»_____________ 20  г.
11. /_/
/_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
/_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
12./_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
/_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.    мес.   год
13./_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
/_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
14. Дело находилось на ознакомлении у обвиняемого
и его защитника
с «____»____________ 20  г. по «_____»__________ 20  г.
14.1. Дело находилось по жалобе обвиняемого в
суде (прокуратуре)
С «____»____________ 20  г. по «_____»__________ 20  г.

14.  с /_/_/. /_/_/.
/_/_/
саны айы жылы
/_/_/. /_/_/. /_/_/
саны айы жылы
14.1.  /_/_/. /_/_/.
/_/_/
саны айы жылы
/_/_/. /_/_/. /_/_/
саны айы жылы
15. Б ұ рын ғ ы жылдарды ң ашылма ғ ан қ ылмыстары қ атарынан алынып ашыл ғ андар
(1).
16. Қ ылмыс ашылды: жедел (1), тергеу (2) бірлескен ә рекеттер жолымен
(3), кін ә сін мойындап келу (4), прокурормен (5), бас қ а (6).
17. Қ ылмыс у ә ждері (т ү рткілер): пайдак ү немдік (01), жынысты қ қ атынас
(02), б ұ за қ ылы қ (03), жасыру ма қ сатымен бас қ а қ ылмыстар (04), т ұ рмысты қ
отбасы: қ ыз ғ анушылы қ , ұ рыс, бас қ а (05), кек (06); қ атынастар: ұ лтаралы қ .
(07), ә леуметтік (08), н ә сілдік (09), діни (10); есірткі заттарды иелену
ма қ сатымен (11), қ атты ә сер ететін (12), ж ү йкеге ә сер ететін (13), улы
заттар (14), спирт ішімдіктері (15), қ аруды иеленіп алу (16),
аны қ талма ғн қ арым- қ атынастар (17), тапсырыс бойынша (18), бас қ а (19),
е ң бекке пайдалану (20), жынысты қ пайдалану (21), ұ л бала асырап алу,
қ ыз бала асырап алу (22).
17.1. Кін ә нысаны : қ аса қ ана (1), абайсызды қ та (2).
18. Қ ылмысты қ қ удалау ж ү зеге асырылды: тергеумен (1), аны қ таумен
(2), полицияны ң учаскелік инспекторымен (3), қ ылмысты қ істі іздестіру
б ө ліміні ң жедел у ә кілімен (4), есірткіге қ арсы к ү рес бойынша жедел
у ә кілмен (5), қ аржы полициясыны ң инспекторымен (6), ТЭКБ(Б) жедел
у ә кілімен (7), ҰҚ кБ жедел у ә кілімен(8).
15. /_/
16. /_/
17. /_/_/, /_/_/,
/_/_/
17.1. /_/_/
18. /_/
Материалды қ залал туралы м ә ліметтер оны ң ө телінуі, қ ылмысты қ
жолмен табыл ғ ан заттарды ң алып қ ойылуы
19. Материалды қ залалды ң аны қ тал ғ ан м ө лшері
_______________________________________________ мы ң те ң ге мемлекетке
келтірілген залал _________мы ң те ң ге; за ң ды т ұ л ғ алар ғ а келтірілген залал
______ мы ң те ң ге;
жеке т ұ л ғ алар ғ а келтірілген залал  __________ мы ң те ң ге.
20. Залал ____________м ө лшерде ө з еркімен ө шірілді (істі қ оз ғ ау ғ а
дейін қ алай алдын-ала тергеу барысында да солай )
_________________________ мы ң те ң ге
мемлекетке ө телінген залал _________мы ң те ң ге; за ң ды т ұ л ғ а ғ а ө телінген
залал ________мы ң те ң ге; жеке т ұ л ғ алар ғ а ө телінген залал  __________мы ң
те ң ге
21.М ү лікке т ұ т қ ын м ө лшерде салынды_____________ мы ң те ң ге
мемлекет м ү лікіне т ұ т қ ын салынды______мы ң те ң ге; за ң ды т ұ л ғ аны ң м ү лкіне
т ұ т қ ын салынды______мы ң те ң ге; жеке т ұ л ғ аны ң м ү лкіне т ұ т қ ын
салынды______мы ң те ң ге;
т ә ркіленген мемлекет м ү лкіне т ұ т қ ын салынды____мы ң тенге; т ә ркіленген
за ң ды т ұ л ғ аны ң м ү лкіне т ұ т қ ын салынды____мы ң тенге;
т ә ркіленген жеке т ұ л ғ аны ң м ү лкіне т ұ т қ ын салынды____мы ң тенге;
22. ____________________________________мы ң те ң ге м ө лшерде м ү лік, а қ ша,
құ ндылы қ тар алып қ ойылды.
М ү лік, а қ ша, құ ндылы қ тар мемлекетті ң (01), за ң ды т ұ л ғ аны ң (02),
азаматтар пайдасына алынды (03).
22.1. Сонымен қ атар : ә скери б ө лім ж ә не мекеме м ү ліктері (01)________мы ң
те ң ге, затты қ (02) ______мы ң те ң ге, сату (03)________ мы ң те ң ге, қ ару
техникасы (04)________ мы ң тенге, ЖЖМ (05)________ мы ң теңге, бас қ а да
м ү ліктер (06)_________ мы ң те ң ге,  қ олма- қ ол а қ ша (07)________мы ң те ң ге,
облигациялар, жина қ таушы кітапшалар, аккредитивтер (08) _________ мы ң
те ң ге, шет ел валютасы алынды (09) курс бойынша ________ мы ң те ң ге,
алтын, платина (10)_______грамм, ө ндірістік алтын (11)________грамм,
к ү міс (12)_______грамм, құ нды заттар (13) ________грамм, алмаз (23)
карат _____ м ө лшерінде, бриллианттар (24) карат _______ м ө лшерінде,
құ нды заттар (13) _______грамм, зергерлік заттар (14)_______ мың те ңге,
тү сті металдар: алюминийлер (15)_______ кг, бронзалар (16)_________кг,
мыс (17) ______кг, олова (18) _______кг, сынап (19)___кг, қ ор ғ асын
_______кг, титан (21) _________кг.  ө кімде шектелді (22) ____ мы ң те ң ге,
антиквариат (25)_____бірлік, м ә дени ж ә не тарихи құ ндылы қ тар
(26)_____бірлік., орман ж ә не орман материалдары (27) ___куб.м, ма қ та
(28)__кг, ма қ та ө німі (29)_кг, м ұ най, м ұ най ө німдері (30) __т;.

14. с /_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
по /_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
14.1. с /_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
по /_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
15. Раскрыто из числа нераскрытых преступлений
прошлых лет (1).
16. Преступление раскрыто: оперативным (1),
следственным путем (2) путем, совместными действиями
(3), явка с повинной (4), прокурором (5), иные (6).
17. Мотив преступления (побуждения): корыстные
(01), секс (02), хулиганские (03), с целью сокрытия др.
преступления (04), семейно-бытовые: ревность, ссора,
иные (05), месть (06); отношения: межнац. (07),
социальные (08), расовые (09), религиозные (10); с целью
приобр. наркотиков (11), сильнодействующих (12),
психотропных (13), ядовитых веществ (14), спиртных
напитков (15), завладения оружием (16), неуст. отношения
(17), по заказу (18), иные (19), трудовая эксплуатация
(20), сексуальная эксплуатация (21), усыновление,
удочерение (22)
17.1. Форма вины: умышленно (1), по неосторожности
(2).
18. Уголовное преследование осуществлялось:
следствием (1), дознанием (2), участковым инспектором
полиции (3), оперуполном. уголовного розыска (4),
оперуполном. по борьбе с наркотиками (5), инспектором
финансовой полиции (6), оперуполномоченным У(О)БЭСТ (7),
УБОП (8).
15. /_/
16. /_/
17. /_/_/, /_/_/, /_/_/
17.1. /_/_/
18. /_/
Сведения о материальном ущербе, его возмещении,
изъятии предметов преступной деятельности
19. Установленный размер материального ущерба
__________________________________________ тыс. тенге
ущерб государству _______ тыс. тенге;  ущерб юридическим
лицам ________ тыс. тенге;
ущерб физическим лицам __________ тыс. тенге.
20. Добровольно погашен (как до возбуждения дела, так
и в ходе предварительного расследования) ущерб в размере
__________________________________________ тыс. тенге
ущерб возмещен государству __________ тыс. тенге; ущерб
возмещен юридическому лицу ________ тыс. тенге;
ущерб возмещен физическому лицу __________ тыс. тенге.
21. Наложен арест на имущество в размере
________________________________________ тыс. тенге
наложен арест на государственное имущество
____________ тыс. тенге; наложен арест на имущество
юридического лица ___________ тыс. тенге; наложен арест
на имущество физического лица ____________ тыс. тенге;
наложен арест на конфискованное государственное
имущество ____________ тыс. тенге; наложен арест на
конфискованное имущество юридического лица
____________ тыс. тенге; наложен арест на конфискованное
имущество физического лица ____________ тыс. тенге
22. Изъято имущества, денег, ценностей в размере
(всего) _____________________________________ тыс. тенге
Изъято имущества, денег, ценностей в пользу государства
(01), юридического лица (02), граждан (03).
22.1. В том числе: имущества воинских частей и
учреждений (01) в размере ___________ тыс. т., вещевого
(02) в размере ______________ тыс. т., продовольствия
(03) в размере ___________ тыс. т., боевой техники (04)
в размере _______________ тыс. т., ГСМ (05) в размере
_____________ т. , другого имущества (06), _____________
тыс. т., наличных денег (07) ______________ тыс. т.,
облигаций, сберкнижек, аккредитивов (08) на _________
тыс. т., изъято иностранной валюты (09) по курсу
_____________ тыс. т., золота, платины (10) __________
грамм, промышленное золото (11) _________ грамм, серебро
(12) ________________ грамм, драгоценные камни (13)
_________ грамм, алмазы (23) в размере __________ карат,
бриллианты (24) в размере __________ карат, ювелирные
изделия (14) в размере ___________ тыс. т., цветных
металлов: алюминия (15)_______ кг, бронзы (16) _____ кг,
меди (17) _______ кг, олова (18) _______ кг, ртути (19)
__________ кг, свинца (20) _______ кг, титана (21)
___________ кг. Ограничено в распоряжении (22) в размере
_________ тыс. т.; антиквариата (25) _____ ед.,
культурных и исторических ценностей (26) _____ ед., леса
и лесоматериалов (27) _________ куб. м, хлопка (28)
________ кг, хлопка-сырца (29) ____________ кг, нефти,
нефтепродуктов (30) _______ т;

23. Алынды: қ ару: автоматтандырыл ғ ан кескіш (01)______дана.
Автоматтандырыл ғ ан емес кескіш  (02) _____дана,  тегіс ұңғ ылы а ң шылы қ
(03)______дана, тегіс ұңғ ылы ә скери (04) ______дана, автоматтандырыл ғ ан
емес ә скери (05) ______дана, спортты қ атыс (06) ______дана, газды қ (07)
_______дана, суы қ (08) __дана, пневматикалы қ (09) __ дана, сигналды қ
(10)_____ дана, бас қ а (11)____ дана, за қ ымдаушы (12)_____ дана.
О қ ә рілер: ә скери (21) ______дана, а ң шылы қ (22) _____дана, спортты қ
(23) ______дана, газды қ ө зіндік қ ор ғ аныс (24) ______дана, бас қ а (25)
______дана, за қ ымдаушы (26)_____ дана.
Жарыл ғ ыш заттар: ә скери (31) ______дана, ө ндірістік (32)______дана,
жасанды (33) ______дана, химиялы қ заттар (34) ______дана, радиоактивті
материалдар (35) ______дана.
Ла ң кестік материалдар: ү ндеухаттар (41) ____дана, кітаптар (42)____
дана, бас қ а да тасушылар (43) ____ дана.
24. Алып қ ойылды (жал ғ ан): а қ ша: Ескі н ұ с қ ада ғ ы те ң ге (01), жа ң а
н ұ с қ ада ғ ы те ң ге (19), шет ел валютасы $US (02), €EVRO (03), RR (04),
қ ыр ғ ыз.сомасы (05), ө збек сомасы (06), бас қ а (07);.
Құ нды қ а ғ аздар : мемлекеттік құ нды қ а ғ аздар (11), несиелік к ә ртішкелер
(12), акциялар (13), авизо (14), қ аржы-т ө лем құ жаттары (15), чектік
кітапшалары (16), жина қ таушы кітапшалар (17), бас қ а (18).
Алып қ ойыл ғ ан а қ ша ж ә не құ нды қ а ғ аздар саныны ң аталуы:
Аталуы
(24-деректемеден)
Құ ны
данасы
М ө лшері
(мы ң те ң ге)
25. Белгіленген м ү лік_______________мың те ң ге м ө лшерінде іске асырылды
Қ ылмысты ң ашылуына себеп болатын к ү штер ж ә не заттар:
26. Хабарлар: АКП(01), АПКП(02), АДСКП(03), АКПИВС(04), АПКПИВС (05),
АУБН(06), АПУБН(07), АДУБН(08), АИВСОСУиК(09), АПИВСОСУиК(10),
АСИЗО(11), АПСИЗО(12), АИТУ(13), АСП(14), АПР(15), А(16), АП(17),
АД(18), АКПСП (19), АПКПСП (20), АКППР (21), АПКППР (22), АУБК (23),
АПУБК (24), АСПОСУиК (25), АПРОСУиК (26), АУДП (27), АПУДП (28), АДУДП
(29);
АДРЭиФП (30), АПРЭиФП (31),АДРПДК (32), АПРПДК (33), АУВБ (34), А СпД
(35), А СпУ (36), АМУ(О)ФП (37), АП ДРЭиФП (38), АППРЭиФП (39),АП ДРПДК
(40), АП ПРПДК (41), АП УВБ (42),АП СпД (43),АП СпУ (44),АП МУ(О)ФП
(45), ОКГ ДРЭиФП (46), ОКГ ПРЭиФП (47),ОКГ ДРПДК (48), ОКГ ПРПДК (49),
ОКГ УВБ (50),ОКГ СпД (51), ОКГ СпУ (52),ОКГ МУ(О)ФП (53);
ДОП ДРЭиФП (61),ДОП ПРЭиФП (62),ДОП ДРПДК (63), ДОП ПРПДК (64), ДОП УВБ
(65), ДОП СпД (66), ДОП СпУ (67), ДОП МУ(О)ФП (68),ОД ДРЭиФП (69),ОД
ПРЭиФП (70),ОД ДРПДК (71), ОД ПРПДК (72), ОД УВБ (73),ОД СпД (74),ОД СпУ
(75),ОД МУ(О)ФП (76);
Хабарлауды ң аталуы ж ә не н ө мірі:
Аталуы
(26-деректемеден)
N______________
Аталуы
(26-деректеме-
ден)
N______________

23. Изъято: оружие: нарезное автоматическое (01)
_______ шт., нарезное неавтоматическое (02) ______ шт.,
гладкоствольное охотничье (03) ______ шт.,
гладкоствольное воинское (04) ______ шт.,
неавтоматическое воинское (05) ______ шт., спортивное
огнестрельное (06) ______ шт., газовое (07) _______ шт.,
холодное (08) _____ шт., пневматическое (09) ______ шт.,
сигнальное (10) ________ шт., другое (11) ________ шт.,
травматическое (12) ______ шт.;
боеприпасы: воинские (21) ______ шт., охотничьи (22)
______ шт., спортивные (23) ______ шт., газовые
самообороны (24) ______ шт. другие (25) ______ шт.,
травматические (26) ______ шт.;
взрывчатые вещества: воинские (31) ______ шт.,
промышленные (32) _____ шт., самодельные (33) _____ шт.,
химические средства (34) ______ шт., радиоактивные
материалы (35) ______ шт.,
экстремистские материалы: листовки (41) _______ шт.,
книги (42) ______ шт., иные носители (43) _______ шт.
24. Изъято (поддельные): деньги: тенге старого
образца (01), тенге нового образца (19), иностранной
валюты: $US (02), EVRO (03), RR (04), кирг. сом (05),
узб. сом (06), другие (07);
ценные бумаги: государственные ценные бумаги (11),
кредитные карточки (12), акции (13), авизо (14),
финансово-платежные документы (15), чековые книжки (16),
сберкнижки (17), другие (18).
Наименование, количество изъятых денег и ценных бумаг:
__________________________________________________
| Наименование | достоинство | штук |  размер      |
| (из рекв.24) |             |      | (тыс. тенге) |
|______________|_____________|______|______________|
25. Реализовано описанного имущества в размере
_______________________________________________ тыс. т.
19. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/
/_/
20. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/
21. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/
22. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/
22.1. /_/_/ - /_/_/_/_/_/_/_/
/_/_/ - /_/_/_/_/_/_/_/
23. /_/_/, /_/_/, /_/_/
24. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
Силы и средства, способствующие раскрытию
преступления:
26. Сообщение: АКП (01), АПКП (02), АДСКП (03),
АКПИВС (04), АПКПИВС (05), АУБН (06), АПУБН (07),
АДУБН (08), АИВСОСУиК (09), АПИВСОСУиК (10), АСИЗО (11),
АПСИЗО (12), АИТУ (13), АСП (14), АПР (15), А (16),
АП (17), АД (18), АКПСП (19), АПКПСП (20), АКППР (21),
АПКППР (22), АУБК (23), АПУБК (24), АСПОСУиК (25),
АПРОСУиК (26), АУДП (27), АПУДП (28), АДУДП (29);
АДРЭиФП (30), АПРЭиФП (31), АДРПДК (32), АПРПДК (33),
АУВБ (34), А СпД (35), А СпУ (36), АМУ(О)ФП (37),
АП ДРЭиФП (38), АППРЭиФП (39), АП ДРПДК (40),
АП ПРПДК (41), АП УВБ (42), АП СпД (43), АП СпУ (44),
АП МУ(О)ФП (45), ОКГ ДРЭиФП (46), ОКГ ПРЭиФП (47),
ОКГ ДРПДК (48), ОКГ ПРПДК (49), ОКГ УВБ (50),
ОКГ СпД (51), ОКГ СпУ (52), ОКГ МУ(О)ФП (53);
ДОП ДРЭиФП (61), ДОП ПРЭиФП (62), ДОП ДРПДК (63),
ДОП ПРПДК (64), ДОП УВБ (65), ДОП СпД (66),
ДОП СпУ (67), ДОП МУ(О)ФП (68), ОД ДРЭиФП (69),
ОД ПРЭиФП (70), ОД ДРПДК (71), ОД ПРПДК (72),
ОД УВБ (73), ОД СпД (74),ОД СпУ (75), ОД МУ(О)ФП (76);
Наименование и номер сообщения:
___________________________________________________
| Наименование | №_______ | Наименование | №_______ |
| (из рекв.26) |          | (из рекв.26) |          |
|______________|__________|______________|__________|

27. Жеке тінту: ТКП жедел қ ызметкерлері (01), ПУИ (02), К ә мелетке толма ғ андар
ж ұ мысыны ң инспекциясы (03), Қ ПИ (04), ЛПН (05), бас қ а (06), наша қ орлы ққ а қ арсы
к ү рес бойынша б ө лімшелер (07),  (08), ЖПБ (09), ТЭКБ (Б) (10).
28. Қ ылмысты ң ашылуына келесі қ атысулар себеп болды : ЖПБ (01), ППН:
роталар, патрульдік полиция қ ызметіні ң батальондары (02), ГСО (03), ДПС УДП (04),
ЖРАО (05), КВВ ә скери б ө лімдер (06), жедел реттеу экипаждары (07), бас қ а да ППН
(08), мед. сауы қ тыру (09), б ө лектендірулер (10), арнайы тексеріс (11), қ о ғ амды қ
қ алыптастырылулар (12), ПУИ (13), КТЖИ (14), ОУИС (15), К ө ші- қ он полициясы б ө лімі
(16), дипломатиялы қ ө кілдікті қ ор ғ ау бойынша полиция полковнигі (17), жол
полициясыны ң қ атарлы қ б ө лімшелері (18), Қ ПИ (19), сонымен қ атар кезекші б ө лімдері
(20), теміржол ВОХР (21), қ ор ғ ау қ ызметіні ң мемлекеттік емес
субъектілері (22).
19./_/_/_/_/_/_/_/_
/_/
20. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/
21. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/
22. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/
22.1. /_/_/ - /_/_/_/_/_/_/_/
/_/_/ - /_/_/_/_/_/_/_/
23. /_/_/, /_/_/, /_/_/
24. /_/_/_/_ /_/_/_/_/_/_/
29. Қ олдануы: ғ ылыми-техникалы қ заттар ж ә не ә дістер (01), СРС қ олдану (02),
сараптама ж ә не зерттеулер (03), жедел-аны қ тама ж ә не іздеуді есепке алуды қ олдану
(04), АИПС (05), автоматтандырылуды есепке алу: ЖПБ (06), қ аржы (07), кедендік
(08), ә скери (09), криминалды қ полиция (10), салы қ комитеті (11), таспалы қ ба қ ылау
ж ү йесі (12).
30. Бас қ а да белгілер ________________________________________________________________________
29. /_/_/, /_/_/, /_/_/
______________________________________________"______ "________20  ж.
Қылмыстық істі жүзеге асырушы тұлға
Қылмыстық қудалауды жүзеге асырушы органның бастығы
______________________"_____"___________20  ж.
Прокурор_______________________________"______"____________20  ж.
Ескерту: Толтыру бойынша кәртішке ресми статистикалық құжат болып табылады. Оған қол қойған тұлғалар көрінеу жалған мәліметтерді енгізгені үшін заң тәртібімен жауап береді.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының 2008 жылғы
25 тамыздағы N 45 бұйрығына
2-қосымша
Қылмыстар туралы өтініштер мен
хабарларды, қылмыстық істерді,
олардың тергелуі және сотта
қарастырылу нәтижелерінің бірыңғай
кәртішкелік есепке алу негізінде
жүргізу туралы (Бірыңғай бірегейлік
статистикалық жүйе)
Нұсқаулыққа 6 қосымша
2.0 Нысаны
Қылмыс жасаған тұлға кәртішкесі
1. __________________________________________________________________________                                 органны ң аталуы
2. Қ ызмет: тергеу (1), аны қ тау (2), Қ Р Қ ІЖК 288-бабы 1-б ө лігі т ә ртібінде
анықтау ісі бойынша тергеу (3), Қ Р Қ ІЖК 288-бабы 2-б ө лігі т ә ртібінде (4),
Қ Р Қ ІЖК 289-бабы 2-тарма ғ ы бойынша(5).

27. Личный сыск: опер. работников КП (01), УИП (02),
ИДН (03), ИФП (04), ЛПН (05), других (06), подразделений
по борьбе с наркобизнесом (07), подразделений по борьбе
с организованной преступностью (08), УДП (09), У(О)БЭСТ
(10).
28. Раскрытию преступлений способствовало
участие: УДП (01), ППН: рот, батальонов службы
патрульной полиции (02), ГСО (03), ДПС УДП (04), СОБР
(05), воинских частей КВВ (06), экипажей оперативного
реагирования (07), других ППН (08), медвытрезвителя
(09), приемника распределителя (10), спецпр-ка (11),
общественных формирований (12), УИП (13), ИДН (14), ОУИС
(15), ОМП (16), полк полиции по охране дипломатических
представительств (17), строевые подразделения дорожной
полиции (18), ИФП (19), ЦОУ, в т.ч. дежурных частей
(20), ВОХР ЖД (21), негосударственные субъекты охранной
деятельности (22)
26. /_/_/, /_/_/, /_/_/
27. /_/_/, /_/_/, /_/_/
28. /_/_/, /_/_/, /_/_/
29. Применение: научно-технических средств и методов
(01), использование СРС (02), экспертиз и исследований
(03), применение оперативно-справочных и розыскных
учетов (04), АИПС (05), автоматизированного учета: УДП
(06), финансовой (07), таможенной (08), военной (09),
криминальной полиции (10), налогового комитета (11) ,
систем видеонаблюдения ЦОУ (12).
30. Прочие отметки _________________________________
29. /_/_/, /_/_/, /_/_/
___________________________________________ "____"__________ 20  г.
лицо, осуществляющее уголовное преследование
Прокурор __________________________________ "____"__________ 20  г.
Примечание: по заполнении карточка является официальным статистическим документом. Лица, подписавшие ее, за внесение заведомо ложных сведений несут ответственность в установленном законом порядке.
Приложение 2 к приказу
Генерального Прокурора Республики Казахстан
от 25 августа 2008 года № 45
Приложение 6 к Инструкции по ведению единого
карточного учета заявлений, сообщений о
преступлениях, уголовных дел, результатов их
расследования и судебного рассмотрения (Единая
унифицированная статистическая система)
Форма 2.0
Карточка на лицо, совершившее преступление
1. __________________________________________________
наименование органа
2. Служба: следствие (1), дознание (2), следствие по
делам дознания в порядке: ст. 288 ч. 1 УПК РК (3), в
порядке ст. 288 ч. 2 УПК РК (4), в порядке ст. 289
п. 2 УПК РК (5).

3. Қ І н ө мірі _______________________________________________________
3.1. Негізгі қ ылмысты қ істі ң н ө мірі_________________________________
3.2. Бас тару материалыны ң н ө мірі ________________________________________
4. Қ ылмыс жаса ғ ан т ұ л ғ алар саны ____________________________________
1. /_/_/_/_/_/_/
2. /_/
3./_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
_/
3.1./_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
3.2./_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
_/_/
4. /_/_/
5. Ә скери б ө лімні ң н ө мірі (атауы) _________________________________________
6. Статистикалы қ есепке алу т ү рі : есепке алу (1), алып тастау (2),
а қ талма ғ ан негіздер бойынша бас тартылды (3).
9. К ә ртішкені ң Қ СжАЕКБ келіп т ү скен к ү ні "_____"_____________________20  ж.
Қ СжАЕК қ ызметкері____________________________________________________________                                      (тегі ж ә не қ олы)
5. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/
6. /_/
9. /_/_/ . /_/_/ . /_/_/
саны айы жылы
10                    ТЕГІ
10.1              АТЫ
10.2            Ә КЕСІНІ Ң АТЫ
11. Жынысы : ер (1), ә йел (2).  12. Ту ғ ан к ү ні "_____"____________ 19______ж.
13. Қ ылмыс жаса ғ ан с ә ттегі жасы: 11-жас қ а дейін (01), 12-13-жас қ а дейін (02),
14-15-жас қ а дейін (03), 16-17 жас қ а дейін (04), 18-20 жас қ а дейін  (05), 21-29
жас қ а дейін (06), 30-39 жас қ а дейін (07), 40-49 жас қ а дейін (08), 50-59 жас қ а
дейін (09), 60 жас ж ә не одан жо ғ ары (10).
14. Ту ғ ан жері ______________________________________________________________
15. Ұ лты (аны қ тама бойынша):________________________________________________
16. Жеке т ұ л ғ аны на қ тылайтын құ жат: т ө л құ жат (1), жеке куәлік (2), ә скери
билет (3), т ұ р ғ ылы қ ты жер орны (4), зейнеткерлік ку ә лік (5), ж ү ргізуші құқ ы ғ ы
(6), туу туралы ку ә лік (7), бас қ а (8), босату туралы аны қ тама (9)
N_____________________"____"_________________19_____ж________________берілді.
16.1. Жеке с ә йкестендіру н ө мірі (ЖСН)_______________________________
17. Азаматты ғ ы: Қ аза қ стан Республикасыны ң азаматы (1), ТМД азаматы
(2), азаматты ғ ы жо қ т ұ л ғ а (3), шетел азаматы (4), оралман (5).
18. Шетелді ң азаматты ғ ы (аны қ тама бойынша)________________________________
19. Білімі: жо ғ ары (1), орта-арнайы (2), орта (3), толы қ емес орта (4),
білімсіз (5).
20. Отбасы жа ғ дайы: бойда қ ұ рмыста емес) (01), ү йленген (т ұ рмыста) (02),
асырауында к ә мелетке толма ғ ан балалары бар (03), бірлесіп ө мір с ү ру (04),
к ә мелетке толма ғ ан т ә рбиеленеді: толы қ отбасында (05), толы қ емес отбасында
(06), отбасыдан тыс (07), е ң бекке жарамсыз асырауды қ ажет ететін адамды
асыраушы (08).

3. Номер УД ______________________________________
3.1. Номер основного УД _________________________
3.2. Номер отказного материала _________________
4. Количество лиц, совершивших преступление
_______________________________________________ __ ___
1. /_/_/_/_/_/_/
2. /_/
3. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
3.1. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
3.2. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
4. /_/_/
5. Номер (наименование) войсковой части _________
6. Вид стат. учета: учесть (1), снять (2), отказано
по нереабилитирующим основаниям (3).
9. Дата поступления карточки в УКПСиСУ
«______»_____________________________20  г.
Сотрудник УКПС и СУ ___________________________
(фамилия и подпись)
5. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/
6. /_/
9. /_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
10. ФАМИЛИЯ
10.1 ИМЯ
10.2 ОТЧЕСТВО
11. Пол: мужской (1), женский (2).
12. Дата рождения «_____» ______________ 19 ___ г.
13. Возраст на момент совершения преступления: до 11
лет (01), 12-13 лет (02), 14-15 лет (03), 16-17 лет
(04), 18-20 лет  (05), 21-29 лет (06), 30-39 лет
(07), 40-49 лет (08), 50-59 лет (09), 60 лет и старше
(10).
14. Место рождения ________________________________
15. Национальность (по справочнику): ______________
16. Документ, удостоверяющий личность: паспорт
(1), удостоверение личности (2), военный билет (3),
вид на жительство (4), пенсионное удостоверение (5),
водительское удостоверение (6), свидетельство о
рождении (7), иное (8), справка об освобождении (9)
№ _________________ от «____»______________ 19____ г.
выдан _____________________
16.1. Индивидуальный идентификационный номер
(ИИН) _______________________________________________
17. Гражданство: гражданин Республики Казахстан (1),
гражданин СНГ (2), лицо без гражданства (3),
иностранный гражданин (4), оралман (5).
18. Гражданство иностранца (по справочнику)
____________________________________________________
19. Образование: высшее (1), среднее
профессиональное (2), среднее (3), неполное среднее
(4), без образования (5).
20. Семейное положение: холост (не замужем) (01),
женат (замужем) (02), имеет на иждивении
несовершеннолетних детей (03), сожительство (04),
несовершеннолетний воспитыв.: в полной семье (05), в
неполной семье (06), вне семьи (07), имеет
нетрудоспособного иждивенца (08).

21. Т ұ р ғ ылы қ ты жері бойынша : т ұ р ғ ылы қ ты ө мір с ү руші (01), бас қ а облыс
т ұ р ғ ыны (02), на қ ты т ұ р ғ ылы қ ты орны жо қ т ұ л ғ а (03), жата қ ханада ө мір с ү рген
т ұ л ғ а (04), т ә рбиелеу колониясында т ә рбиеленетін т ұ л ғ а (05), тергеу изоляторы
(06), У ҚҰ О (07),  ТЕМ ұ сталынатын (08).
22. Мекен-жайы (есепке т ұ р ғ ан мекен-жайы)___________________________________
23. Қ андай Қ ІД(Б,Б)   ша қ ыртылды ______________ша қ ыртыл ғ ан к ү ні "____"________
20  ж.
24. Ә скери ата ғ ы ____________________________________________________________
11. /_/ 12. /_/_/ . /_/_/
. /_/_/
саны. айы. жылы
13. /_/_/
15. /_/_/_/
16. /_/
16.1/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
_/_/_/_/_/_/
17. /_/
18. /_/_/_/
19. /_/
20. /_/_/
21. /_/_/
23. /_/_/ . /_/_/ ./_/_/
саны. айы. жылы
25. Қ Р Қ К _____________________________бабы_____б ө лігі_____ (аса ауыр)
25.1. Айыптау баптары_______________________________________________
Айып та ғ ыл ғ ан к ү н  " _____ " _________________________________ 20______ж.
26. Қ ылмыс: жалпы қ ылмысты қ (1), экономикалы қ (2), бас қ а (4).
26.1 ҚР ҚК 10 бабы бойынша: онша ауыр емес (1), ауырлығы орташа (2), ауыр (3),
ерекше ауыр (4)
27. Қ Р Қ К 24-бабы бойынша: дайынды қ (1), қ астанды қ (2).
28. Қ ылмыс: қ ызметпен байланыспайтын сыбайлас жем қ орлы қ (01), қ ызметпен
байланысатын (02), ла ң кестік ба ғ ытта (03), адамдарды сауда ғ а салумен
байланысты (04)
29. Есірткі заттарды ң за ң сыз айналымымен байланысты (1 ), ө ткізу ма қ сатында
немесе есірткі құ ралдарын ө ткізу (2) .
25. бабы./_/_/_/б ө лімі.
/_/_/ тарма ғ ы/_/_//_/
25.1. бабы./_/_/_/
б ө лімі. /_/_/ тарма ғ ы.
/_/_/
бабы./_/_/_/ б ө лімі./_/_/
тарма ғ ы./_/_/
26.1 бабы./_/_/_/ б ө лімі.
/_/_/ тарма ғ ы./_/_/
/_/_/ . /_/_/ . /_/_/
саны. айы. жылы
27. /_/ 28. /_/_/ 29. /_/
Қ ЫЛМЫС ЖАСА Ғ АН С Ә ТТЕГІ Т Ұ Л Ғ АНЫ Ң АЙНАЛЫСАТЫН ІСІ
30. Айналысатын ісі : Президенттікке ү міткер (01), депутатты ққ а ү міткер
(02); мем.функцияларды орындайтын т ұ л ғ а: депутат (03), саясат қ ызметшісі (05),
соны ң ішінде ә кім (04), сот (06); жауапты мемлекеттік лауазыммен айналысатын
т ұ л ғ а (07), мем.функцияларды орындайтын бас қ а да т ұ л ғ алар, сондай-а қ олар ғ а
те ң естірілгендер (08); прокурор (11), сот орындаушысы (12), қ ызметкер: ІІМ
(13), кедендік қ ызметтер (14), ЭСЖ Қ КА (15), салы қ комитеті (16), ҰҚ К (17),
ә ділет органдары (18), Қ ылмысты қ -ат қ ару ж ү йесі комитеті (09), ТЖМ (19), ІІМ
ішкі ә скері (20), ІІМ ә скери полиция (21), ҰҚ К шекаралы қ қ ызметі (22),
Республикалы қ Гвардия (23), ә скери қ ызметші: келісім шарт бойынша қ ызмет (24),
жедел қ ызмет (25), шетелдік ә скери қ ызметші (26), батальон командирі (27),
б ө лім командирі (28), техникалы қ ж ә не к ү туші персонал (29), бас қ а да ә скери

21. По месту проживания: местный житель (01),
житель другой области (02), лицо без определенного
места жительства (03), проживал в общежитии (04),
содержится в ВК (05), СИЗО (06), ИВС (07), содержится
в ИТУ (08).
22. Адрес проживания (прописки) ___________________
23. Каким Д(У,О)ДО призван _______________________
дата призыва «________»____________ 20  г.
24. Воинское звание _______________________________
11. /_/
12. /_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
13. /_/_/
15. /_/_/_/
16. /_/
16.1./_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
17. /_/
18. /_/_/_/
19. /_/
20. /_/_/
21. /_/_/
23. /_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
25. Статья ______________  ч. _____  п. _____ УК РК
(наиболее тяжкая)
25.1. Статьи обвинения ___________________________
Дата предъявления обвинения «____»_________ 20 ____ г.
26. Преступление: общеуголовное (1), экономическое
(2), другое (4).
26.1. По ст. 10 УК РК: небольшой тяжести (1),
средней тяжести (2), тяжкие (3), особо тяжкие (4)
27. По ст. 24 УК РК: приготовление (1), покушение
(2).
28. Преступление: коррупционное несвязанное по
службе (01), связанное по службе (02), экстремистской
направленности (03), связанное с торговлей людьми
(04)
29. Связанное с незаконным  оборотом наркотиков (1),
в целях сбыта либо сбыт наркотических средств (2).
25. ст./_/_/_/ ч./_/_/ п./_/_/
/_/
25.1. ст./_/_/_/ч./_/_/п./_/_/
ст./_/_/_/ч./_/_/п./_/_/
ст./_/_/_/ч./_/_/п./_/_/
26.1 /_/
/_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
27. /_/
28. /_/_/
29. /_/
ЗАНЯТИЕ ЛИЦА НА МОМЕНТ СОВЕРШЕНИЯ ПРЕСТУПЛЕНИЯ
30. Род занятий: кандидат в Президенты (01),
кандидат в депутаты (02); лицо, выполняющее гос.
функции: депутат (03), политический служащий (05), в
т.ч. аким (04), судья (06); занимающее ответственную
государственную должность (07), др.лица, выполняющие
гос. функции, а также приравненные к ним (08);
прокурор (11), судебный исполнитель (12), сотрудник:
МВД (13), таможен. служб (14), АБЭКП (15), налогового
комитета (16), КНБ (17), органов юстиции (18) ,
Комитета уголовно-исполнительной системы (09), МЧС
(19), внутренних войск МВД (20), военной полиции МВД
(21), погранслужбы КНБ (22), Республиканской Гвардии
(23), военнослужащий: контрактной службы (24), срочной
службы (25), военнослужащий иностранец (26), командир
батальона (27), командир части (28), технический и
обслуживающий персонал в/с (29), других воинских

құ рылымдар (30); Қ Р ІІМ Ә ТД (31), "Сыбайлас жемқ орлы ққ а қ арсы к ү рес туралы"
Заң ны ң 3-бабы 3-б ө лігі 3,4 тарма қ шаларына с ә йкес субъектілер болып табылатын
т ұ л ғ алар (32), "Сыбайлас жемқ орлы ққ а қ арсы к ү рес туралы" Заң ны ң 3-бабы
4-б ө лігі (33), мем.органдарда ғ ы лауазымды т ұ л ғ а (34), ө зін- ө зі бас қ ару
органында ғ ы лауазымды т ұ л ғ а (35); мем.мекеме ж ә не к ә сіпорындар қ ызметшілері
(36), БМ қ ызметкері (37), Қ Р Жо ғ ары Сот жанында ғ ы сот ә кімшілігі ж ө ніндегі
комитетіні ң қ ызметкерлері (38), ҰҚ К ә скери полициясы (39); бас қ ару
функцияларын орындаушы т ұ л ғ алар : коммерциялы қ ұ йымдарда (41), бас қ а да
ұ йымдарда (42), коммерциялы қ ұ йым қ ызметкері (43), бас қ а да құ рылымдар
қ ызметкерлері (44), банктік ж ү йені ң қ ызметкері (45);
министрліктерді ң қ ызметкерлері: денсаулы қ са қ тау (10), білім ж ә не
ғ ылым (40), қ аржы (46), ауыл шаруашылы ғ ы (47), сырт қ ы істер (48),
энергетика ж ә не минералды ресурстар (49), индустрия ж ә не сауда
(50), қ орша ғ ан ортаны қ ор ғ ау (58), экономика ж ә не бюджетті жоспарлау
(59), туризм ж ә не спорт (60), м ә дениет ж ә не а қ парат (75), е ң бек ж ә не
халы қ ты ә леуметтік қ ор ғ ау (76), к ө лік ж ә не коммуникация (77);
агенттіктердің: статистика ж ө ніндегі (78), жер ресурстарын реттеу
бойынша (79), таби ғ и монополияларды реттеу ж ө ніндегі (80), қ аржы
нары ғ ын ж ә не қ аржы ұ йымдарын қ ада ғ алау ж ә не реттеу ж ө ніндегі (86),
мемлекеттік қ ызмет істері ж ө ніндегі (87), а қ параттандыру ж ә не
байланыс ж ө ніндегі (88), Алматы қ аласында ғ ы өң ірлік қ аржы
орталы ғ ыны ң қ ызметін реттеу ж ө ніндегі (89), ұ лтты қ ғ арышты қ
агенттігіні ң (90); Ұ лтты қ банкті ң (96), Республикалы қ бюджетті ң
орындалуын ба қ ылау ж ө ніндегі есеп комитетіні ң (97);
о қ ушылар: орта мектеп (51), техникум (52), гимназия (53), лицей (54), колледж
(55), ЖОО студенті (56), КТМ о қ ушысы (57).
жеке к ә сіпкер (61), жеке нотариус (62), кооператор (63), фермер (64), ж ұ мысшы
(65), жалдан ғ ан ж ұ мысшы (66), мем.емес мекемелер ж ә не к ә сіпкерлер
қыз метшілері. (67), ВОХР ж ұ мысшысы (68), к ө лік ж ұ мысшысы: машина ж ү ргізуші
(69), ж ү ргізуші (70), темір жол ж ұ мысшысы (71), м ә дениет ж ә не ө нер ж ұ мысшысы
(72), бас қ а табыну қ ызметшісі (73), адвокат (74);
асырауды қ ажет етуші (81), ж ұ мыссыз, о қ ымайтын (82), ж ү кті (83), зейнеткер
(84), 1 ж ә не 2 топта ғ ы м ү гедек (85), соттал ғ ан (91), ТМ соттал ғ ан (92), бас
бостанды ғ ынан айырусыз соттал ғ ан (93), тергеулік-т ұ т қ ындал ғ ан (94),
криминалды қ орта лидері, белсендісі (95), т ұ л ғ аларды ң бас қ а да т ү рлері (99).

формирований (30); ВСД МВД РК (31), лица, явл-ся
субъектами в соотв. с п.п. 3, 4 п. 3 ст. 3 Закона «О
коррупции» (32), п. 4 ст. 3 Закона «О коррупции» (33),
должностное лицо в гос. органах (34), должностное лицо
в органах местного самоуправления (35); служащие
акиматов и их структурных подразделений (98), служащий
гос.учрежд. и предприятий (36), сотрудник МО (37), др.
сотрудники Комитета по судебному администрированию при
Верховном Суде РК (38); военной полиции КНБ (39);
лицо, выполняющее управленческие функции: в
коммерческой организации (41), иной организации (42),
работник коммерческой организации (43), работник иных
структур (44), работник банковской системы (45);
служащие министерств: здравоохранения (10),
образования и науки (40), финансов (46),
сельского хозяйства (47), иностранных дел (48),
энергетики и минеральных ресурсов (49),
индустрии и торговли (50), охраны окружающей
среды (58), экономики и бюджетного планирования
(59), туризма и спорта (60), культуры и
информации (75), труда и социальной защиты
населения (76), транспорта и коммуникаций (77);
агентств: по статистике (78), по управлению
земельными ресурсами (79), по регулированию
естественных монополий (80), по надзору и
регулированию финансовых рынков и финансовых
организаций (86), по делам государственной
службы (87), по информатизации и связи (88), по
регулированию деятельности регионального
финансового центра города Алматы (89),
Национального космического агентства (90);
Национального банка (96), Счетного комитета по
контролю за исполнением республиканского бюджета
(97);
учащийся: средней школы (51), техникума (52), гимназии
(53), лицея (54), колледжа (55), студент ВУЗа (56),
учащийся ПТШ (57);
частный предприниматель (61), частный нотариус (62),
кооператор (63), фермер (64), рабочий (65), наемный
рабочий (66), служащий негос. учрежд. и предпр. (67),
работник ВОХР (68), работник транспорта: машинист
(69), водитель (70), проводник ж/д (71), работник
культуры и искусства (72), служитель культа (73);
адвокат (74);
иждивенец (81), безработный (82), беременная (83),
пенсионер (84), инвалид 1 и 2 гр. (85),
осужденный (91), осужденный ИУ (92), осужденный без
лишения свободы (93), следственно-арестованный (94);
лидер, авторитет криминальной среды (95);
другая категория лиц (99).

31. Ж ұ мыс орнын, о қ у орнын белгілеу (на қ ты
белгілеу)_____________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
30. /_/_/, /_/_/
Қ ЫЛМЫС Т Ө МЕНДЕГІДЕЙ Т Ұ Л Ғ АМЕН ЖАСАЛДЫ:
32. Жа ғ дайда : алкогольдік ішімдік ар қ ылы мас к ү йінде (11), есірткі
пайдалан ғ ан мас к ү йінде (12), улы зат ар қ ылы мас к ү йінде (13), бас қ а да ж ү йке
ж ү йесіні ң ауруы жа ғ дайы салдарынан (15),
33. ТОППЕН: ересектермен (1), тек к ә мелетке толма ғ андармен (2), к ә мелетке
толма ғ андар қ атысуымен аралас (3), ә скери қ ызметшілермен (4).
34. құ рамда : топпен (21), ұ йымдас қ ан қ ылмыс тобымен (22), қ ылмысты қ
қ ауымдасты қ пен (23), аны қ тал ғ ан байланыстармен: сыбайлан ғ ан шо ғ ырлан ғ ан (24),
айма қ аралы қ пен (25), халы қ аралы қ (26)
34.1. Қ ылмыс қ а қ атысу т ү рі: орындаушы (01), ұ йымдастырушы (02), қ ылмыс қ а
арандатушы (03), кө мектесуші (04)
32. /_/_/, /_/_/
33. /_/, /_/
34. /_/_/, /_/_/
34.1 /_/_/
Б Ұ РЫН Қ ЫЛМЫС ЖАСА Ғ АН Т Ұ Л Ғ А:
35. К ә мелетке толма ғ андармен (01), аса қ ауіпті рецидив қ ылмыс жаса ғ ан т ұ л ғ а
(02), ү ш ж ә не одан да арты қ (03), топпен (04), бір құ рамда (05), бас қ а да
құ рамдарда (06), босатыл ғ андар: ра қ ымшылы қ бойынша (07), кешірімге байланысты
(08).
36. Қ Р Қ К баптарымен қ арал ғ ан_______________________________________
37. Бол ғ ан жа ғ дайда: ә кімшілік қ ада ғ алауда (01), шарт бойынша соттал ғ ан
(02), т ү зелу ж ұ мыстарында бол ғ ан мезгілде (03), міндетті т ү рде е ң бекке
тартумен босатыл ғ андар  (04), ү кім орындалуыны ң ұ зартылуы кезе ң інде (05),
т ә ртіптік б ө лімде болуы кезе ң інде (06), е ң бекке тартумен шартты т ү рде
босатылуы  (07), қ ылмысты қ жауаптылы қ тан босатыл ғ ан (8).
38. Қ ылмыс жасалды : б ұ рын ТЕМ бол ғ ан кезе ң де (01), ТЕМ ден босатыл ғ аннан
кейінгі бір жыл мерзім ө туі бойынша (02), шартты-уа қ ытынан б ұ рын босатыл ғ аннан
кейінгі ө темеген кезе ң негізінде: бас бостанды ғ ынан айыру (04), шарт бойынша
соттау (05), мезгілде: ү кімні ң ұ зартылуы (06), сына қ мерзіміні ң (07), бас қ а да
жазаларды ө теу (08).
39. Соттал ғ ан ж ә не алынба ғ ан, ө шірілмеген соттылы ғ ы бар: бір (01), екі
(02), ү ш ж ә не одан арты қ (03).
40. Алынба ғ ан ж ә не ө шірілмеген соттылы қ : қ аса қ ана кісі ө лтіру (01),
денсаулы ққ а қ аса қ ана ауыр д ә режелі зиян келтіру (02), зорлау (03), ұ рлы қ ,
тонау, б ө тен м ү лікке шап қ ыншылы қ жасау (04), б ұ за қ ылы қ (05), бас қ а да
қ ылмыстар (06).
41. Соттылы ғ ы алынба ғ ан ж ә не ө шірілмеген айыпталушы: жазаны толы қ
ө теуі (01), жазадан шартты-уа қ ытынан б ұ рын босатылу (02), ра қ ымшылы қ ж ә не
бас қ а негіздер бойынша (03).

31. Место работы, учебы (указать точно) ___________
______________________________________________________
30. /_/_/, /_/_/
ПРЕСТУПЛЕНИЕ СОВЕРШЕНО ЛИЦОМ
32. В состоянии: алкогольного опьянения (11),
наркотического (12), токсикоманического опьянения
(13), вследствие иного болезненного состояния психики
(15)
33. В группе: взрослых (1), только
несовершеннолетних (2), смешанной с участием
несовершеннолетних (3), военнослужащих (4)
34. В составе: группы (21), организованной группы
(22), преступного сообщества (23), с выявленными
связями: коррумпированными (24), межрегиональными
(25), международными (26)
34.1. Вид соучастия в преступлении: исполнитель
(01), организатор (02), подстрекатель (03),
пособник (04)
32. /_/_/, /_/_/
33. /_/, /_/
34. /_/_/, /_/_/
34.1. /_/_/
ЛИЦО РАНЕЕ СОВЕРШИЛО ПРЕСТУПЛЕНИЕ:
35. Несовершеннолетним (01), лицо, совершившее особо
опасный рецидив преступлений (02), три и более раз
(03), в группе (04), однородного состава (05), иного
состава (06), освободившийся: по амнистии (07), в
связи с помилованием (08).
36. Предусмотренное статьей УК РК _______________
37. Находившимся: под административным надзором
(01), условно осужден (02), в период отбывания
исправительных работ (03), условно освобожденным с
обязательным привлечением к труду (04), в период
отсрочки исполнения приговора (05), при нахождении в
дисциплинарной части (06), условно осужденным с
привлечением к труду (07), освобожден от уголовной
ответственности (8).
38. Преступление совершено: ранее содержавшимся в
ИТУ (01), по истечении одного года после освобождения
из ИТУ (02), в период не отбытой части наказания после
усл.-доср. освобождения (03), не отбыв меру наказания:
лишение свободы (04), условное осуждение (05), в
период: отсрочки приговора (06), испытательного срока
(07), отбытия иного наказания (08).
39. Осужден и имеет неснятую, непогашенную
судимость: одну (01), две (02), три и более (03).
40. Неснятая и непогашенная судимость за:
умышленное убийство (01), умышленное причинение
тяжкого вреда здоровью (02), изнасилование (03),
кражу, грабеж, разбой чужого имущества (04),
хулиганство (05), прочие преступления (06).
41. Обвиняемый с неснятой и непогашенной
судимостью: отбыл наказание полностью (01),
освобожден от наказания условно-досрочно (02), по
амнистии и др. основаниям (03).

35. /_/_/, /_/_/, /_/_ /
36. бабы./_/_/_/
б ө лімі_/_/ тарма ғ ы/_/_/
бабы./_/_/_/ б ө лімі./_/_/
тарма ғ ы/_/_/ бабы./_/_/_/
б ө лімі./_/_/ тарма ғ ы/_/_/
37. /_/_/, /_/_/, /_/_/
38. /_/_/, /_/_/, /_/_/
39. /_/_/
40. /_/_/, /_/_/, /_/_/
41. /_/_/, /_/_/
42. Соттылы қ : 18-жас қ а дейін (1), алынды (2), ө шірілді (3).
42. /_/, /_/, /_/
43. Атал ғ ан т ұ л ғ а ғ а шешім қ абылданды : ө ндіріске қ ойылды (00);
прокурор ар қ ылы сот қ а жолданды: Қ Р Қ ІЖК 284-бабы бойынша (04),  Қ ІЖК
289-бабы бойынша (05),  Қ Р Қ ІЖК 514-бабы 5-б ө лігі 1-тарма ғ ы бойынша (06);
қ ыс қ артылды 37-б. 1-б. 1-т. бойынша (11), 37-б. 1-б. 2-т. бойынша (12),
37-б. 1-б. 3-т. бойынша (13), 37-б.1-б. 4-т. бойынша (14), 37-б. 1-б. 5-т.
бойынша (15), 37-б. 1-б. 6-т. бойынша (16), 37-б. 1-б. 7-т. бойынша (17),
37-б. 1-б. 8-т. бойынша (18), 37-б. 1-б. 9-т. бойынша (19), 37-б. 1-б. 10-т.
бойынша (20), 37-б. 1-б. 11-т. бойынша (21), Қ Р Қ ІЖК 37-б. 1-б.к 12-т.
бойынша Қ Р Қ К 65 б. бойынша (22), Қ Р Қ ІЖК 37-б. 1-б. 12-т. бойынша - Қ К 66-б.
бойынша (23), Қ Р Қ ІЖК 37-б. 1-б. 12-т. бойынша - Қ К 67-б. 1-б. бойынша (24),
Қ ІЖК 37-б. 1-б. 12-т. бойынша - Қ К 68-б. бойынша (25), Қ ІЖК 37-б. 2-б. бойынша
(27), Қ ІЖК 38-б. 1-б. -. Қ К 67-б. 2-б. бойынша (26); Қ ІЖК 50-б. 1-б. 2-т.
бойынша то қ татыл ғ ан (32), прокурормен қ айта тергеуге қ айтарыл ғ ан (54), сотпен
(56).
43.1. Жеке айыптау ісі бойынша: айып (1), қ о ғ амды қ ж ұ мыстар ғ а тарту (2),
т ү зету ж ұ мыстары (3), т ұ т қ ын (4), бас бостанды ғ ынан айыру (5),  лауазымынан
айыру. (6), бас қ ару құқ ы ғ ынан айыру (7), т ә рбиелеу шараларын қ олдану (8).
43.2. Шешім қ абылдау к ү ні "_____" _____________________________ 20  ж.
43.3. Кіммен: прокурормен (1), қ ылмысты қ қ удалау органымен (2), сотпен (3).
43. /_/_/
43.1. /_/
43.2. /_/_/ . /_/_/ .
/_/_/
саны.  айы. жылы
43.3. /_/
Қ ЫЛМЫС ЖАСА Ғ АН Т Ұ Л Ғ А Ғ А Ы Қ ПАЛ ЕТУ ШАРАЛАРЫ:
44. Қ ылмыс жаса ғ ан т ұ л ғ а есепке алын ғ ан: жедел ІІО (01),
дактилоскопиялы қ (02), КЖТИ (03),  профилактикалы қ қ ызметте (04), ж ү йке
ж ү йесіні ң ауруына байланысты (05), алкоголизмге байланысты (06), наша қ орлы ққ а
байланысты (07), осы іс бойынша іздеуге хабарланды (08), АБД м ә ліметтерді ң
болуы (09), СБОП (10), ІІО "нашақ ор" дә режесі бойынша (11).
45. Алды ңғ ы уа қ ытта ә кімшілік жазалар шарасы қ абылдан ғ ан : ескерту
(01), айып (02), затты а қ ылы алу бойынша, ә кімшілік құқ ы қ б ұ зушы объектісіні ң
жетелей немесе тікелей қ аруы болып табылатын (03), затты к ә мпескелеу (04),
арнайы құқ ы қ тан айырылу (05); ә кімшілік т ұ т қ ын (06), к ә сіпкерлік қ ызметке
қ ада ғ алауды аны қ тау (07), р ұқ сат қ а ғ азынан айырылу (патенттен) (08), т ү зету
ж ұ мыстары (09).

35. /_/_/, /_/_/, /_/_ /
36. ст./_/_/_/ ч./_/_/ п./_/_/
ст./_/_/_/ ч./_/_/ п./_/_/
ст./_/_/_/ ч./_/_/ п./_/_/
37. /_/_/, /_/_/, /_/_/
38. /_/_/, /_/_/, /_/_/
39. /_/_/
40. /_/_/, /_/_/, /_/_/
41. /_/_/, /_/_/
42. Судимость: до 18 лет (1), снята (2), погашена
(3).
42. /_/, /_/, /_/
43. В отношении данного лица принято решение:
поставлено в производство (00);
направлено прокурором в суд: по ст. 284 УПК (04),
по ст. 289 УПК (05), по ст. 514 ч. 5 п. 1 УПК (06);
прекращено по ст. 37 ч. 1 п. 1 (11), ст. 37 ч. 1 п. 2
(12), ст. 37 ч. 1 п. 3 (13), ст. 37 ч. 1 п. 4 (14),
ст. 37 ч. 1 п. 5 (15), ст. 37 ч. 1 п. 6 (16), ст. 37
ч. 1 п. 7 (17), ст. 37 ч. 1 п. 8 (18), ст. 37 ч. 1 п.
9 (19), ст. 37 ч. 1 п. 10 (20), ст. 37 ч. 1 п. 11
(21), ст. 37 ч. 1 п. 12 УПК РК - ст. 65 УК РК (22),
ст. 37 ч. 1 п. 12 УПК - ст. 66 УК (23), ст. 37 ч. 1
п. 12 УПК - ст. 67 ч. 1 УК (24), ст. 37 ч. 1 п. 12
УПК - ст. 68 УК (25), ст. 38 ч. 1 УПК РК – ст. 67 ч. 2
УК РК (26), приостановлено по ст. 50 ч. 1 п. 2 УПК
(32), возвращено на дополнительное  расследование
прокурором (54), судом (56),
43.1. По делам частного обвинения: штраф (1),
привл. к общ. работам (2), исправ. работы (3), арест
(4), лишение свободы (5), лишение должн. (6), лишение
права управления тр/ср. (7), приняты меры
воспитательного характера (8).
43.2. Дата принятия решения «____»_________ 20  г.
43.3. Кем: прокурором (1), органом уголовного
преследования (2), судом (3).
43. /_/_/
43.1. /_/
43.2. /_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
43.3. /_/
МЕРЫ ВОЗДЕЙСТВИЯ К ЛИЦУ, СОВЕРШИВШЕМУ
ПРЕСТУПЛЕНИЕ:
44. Лицо, совершившее преступление, состояло на
учете: ОВД оперативном (01), дактилоскопическом (02),
в ИДН (03), в профилактической службе (04), в ПНД: в
связи с психическим заболеванием (05), алкоголизмом
(06), наркоманией (07), объявлялся розыск по данному
делу (08), наличие информации в АБД (09), СБОП (10), в
ОВД по категории «наркоман» (11).
45. Ранее применялись меры администр. взыскания:
предупреждение (01), штраф (02), возмездное изъятие
предмета, являющегося орудием соверш. или непосредств.
объектом администр. правонарушения (03), конфискация
предмета (04), лишение спец. права (05);
административный арест (06), установление надзора за
предпринимательской деятельностью (07), лишение
лицензии (патента) (08), исправительные работы (09).

44. /_/_/, /_/_/, /_/_/
45. /_/_/, /_/_/, /_/_/
46. Бас қ а да белгілер_______________________________________________
______________________________________________________________________________
______________________________________________"____"_______20   ж.
қылмыстық қудалауды жүзеге асырушы тұлға (сот)
Қылмыстық қудалауды жүзеге асырушы органның бастығы ____________"______"_________ 20   ж.
Прокурор ____________________________________"______"______ 20   ж.
(тегі және қолы)
Ескерту: Толтыру бойынша кәртішке ресми статистикалық құжат болып табылады. Оған қол қойған тұлғалар көрінеу жалған мәліметтерді енгізгені үшін заң тәртібімен жауап береді.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының 2008 жылғы
25 тамыздағы N 45 бұйрығына
3-қосымша
Қылмыстар туралы өтініштер мен
хабарларды, қылмыстық істерді,
олардың тергелуі және сотта
қарастырылу нәтижелерінің бірыңғай
кәртішкелік есепке алу негізінде
жүргізу туралы (Бірыңғай бірегейлік
статистикалық жүйе)
Нұсқаулыққа 7 қосымша
2.1 Нысаны
Күдікті, айыпталушы, ұсталған немесе тұтқындалған тұлғаға
арналған кәртішке
1. _______________________________________________________________________
органны ң аталуы
2. Қ ызмет: тергеу (1),  аны қ тау (2)
3. Қ І н ө мірі __________________________
7. К ә ртішкені ң Қ СжАЕКБ келіп т ү скен к ү ні "_____"_____________ 20  ж.
Қ СжАЕКБ қ ызметкері ____________________________________________________
1. /_/_/_/_/_/_/
2. /_/
3.
/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_
7. /_/_/ . /_/_/ . /_/_/
к ү ні. айы. жылы
8.                            ТЕГІ
8.1.                      АТЫ
8.2.               Ә КЕСІНІ Ң АТЫ
9. Жынысы: еркек (1), ә йел (2). 10. Ту ғ ан к ү ні "____"_________ 20__ ж.
11. Қ ылмыс жаса ғ ан кездегі жас шамасы: 11 жас қ а дейін (01), 12-13
жаста (02), 14-15жаста (03), 16-17 жаста (04), 18-20 жаста (05), 21-29
жаста (06), 30-39 жаста (07), 40-49 жаста (08), 50-59 жаста (09), 60 жаста
ж ә не одан ү лкен (10).
9. /_/
10. /_/_/ . /_/_/ . /_/_/
к ү ні. айы. жылы
11. /_/
12. Айып қ а Қ Р Қ К ____т. ____ б.___________________бабы бойынша тартыл ғ ан
ҚР ҚК _____т. _____ б. _____________________________бабы бойынша тартылған
ҚР ҚК _____т. _____ б. _____________________________бабы бойынша тартылған
ҚР ҚК _____т. _____ б. _____________________________бабы бойынша тартылған
ҚР ҚК _____т. _____ б. _____________________________бабы бойынша тартылған
ҚР ҚК _____т. _____ б. _____________________________бабы бойынша тартылған
ҚР ҚК _____т. _____ б. _____________________________бабы бойынша тартылған
Есепке алынатын бабы  ҚР ҚК _____т. _____ б._________________________бабы
ҚР ҚК 10 бабы бойынша: онша ауыр емес (1), ауырлығы орташа (2), ауыр (3),
ерекше ауыр (4)

44. /_/_/, /_/_/, /_/_/
45. /_/_/, /_/_/, /_/_/
46. Прочие отметки _______________________________
___________________________________________ "_____"__________ 20 г.
лицо, осуществляющее уголовное преследование
(судья - по делам частного обвинения)
Прокурор___________________________________ "_____"__________ 20 г.
(фамилия и подпись)
Примечание: по заполнении карточка является официальным статистическим документом. Лица, подписавшие ее, за внесение заведомо ложных сведений несут ответственность в установленном законом порядке.
Приложение 3 к приказу
Генерального Прокурора Республики Казахстан
от 25 августа 2008 года № 45
Приложение 7 к Инструкции по ведению единого
карточного учета заявлений, сообщений о
преступлениях, уголовных дел, результатов их
расследования и судебного рассмотрения (Единая
унифицированная статистическая система)
Форма 2.1
Карточка на лицо подозреваемое, обвиняемое,
задержанное либо арестованное
1. __________________________________________________
наименование органа
2. Служба: следствие (1), дознание (2)
3. Номер УД __________________________
7. Дата поступления карточки в УКПСиСУ
«_____»_______________________ 20  г.
Сотрудник УКПСиСУ _________________________________
1. /_/_/_/_/_/_/
2. /_/
3. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
7. /_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
8. ФАМИЛИЯ
8.1. ИМЯ
8.2. ОТЧЕСТВО
9. Пол: мужской (1), женский (2).
10. Дата рождения «_____» ________________ 20____ г.
11. Возраст на момент совершения преступления:
до 11 лет (01), 12-13 лет (02), 14-15 лет (03), 16-17
лет (04), 18-20 лет (05), 21-29 лет (06), 30-39 лет
(07), 40-49 лет (08), 50-59 лет (09), 60 лет и старше
(10).
9. /_/
10. /_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
11. /_/
12. Обвинение предъявлено по:
ст. ________________________ ч. _____ п. _____ УК РК
ст. ________________________ ч. _____ п. _____ УК РК
ст. ________________________ ч. _____ п. _____ УК РК
ст. ________________________ ч. _____ п. _____ УК РК
ст. ________________________ ч. _____ п. _____ УК РК
ст. ________________________ ч. _____ п. _____ УК РК
ст. ________________________ ч. _____ п. _____ УК РК
Статья для учета: ст. ________ ч. ____ п. ____ УК РК
По ст. 10 УК РК: небольшой тяжести (1), средней
тяжести (2), тяжкие (3), особо тяжкие (4)

12.1. Айып қ а тарту мерзімі : 3 т ә улікке дейін (1), 10 т ә улікке дейін
(2), 10 т ә уліктен жо ғ ары (3).
12.2. Кіммен: тергеушімен (1), аны қ таушымен (2), ш ұғ ыл қ ызметкермен (3),
аны қ тау органыны ң бас қ а да қ ызметкерлерімен (4), прокурормен (5).
12.3. Айып қ а тарту к ү ні "_____"____________________ 20  ж.
12. бб./_/_/_/ б./_/_/ т.
/_/_/
12.1. /_/
12.2 /_/
12.2. /_/_/ . /_/_/ .
/_/_/
к ү ні. айы. жылы
13. Ұ стауды ң негіздері мен у ә ждері: т ұ л ғ - ң қ ылм. жас. кезде немесе
оны тікел. жасап бол ғ .-н кей. ұ сталуы (1), Соны к ө збен к ө ргендер осы
т ұ л ғ аны қ ылм. жас. ретін. к ө рсеткен немесе Қ ІЖК 133-б. қ ар. т ә ртіп. осы
т ұ л ғ а ұ стал ғ ан (2), осы т ұ л ғ ада немесе оны ң киім.-де, оны ң ө зінде немесе
ү йінде қ ылм- ң ай қ ын іздері табыл ғ ан (3), ЖІ Қ -ні ң за ңғ а с ә йкес алын ғ ан
материалдарында ол т ұ л ғ а ғ а қ атысты ол жаса ғ ан нем. дайындап жат қ ан ауыр
нем. аса ауыр қ ылм. туралы  аны қ деректер бол ғ ан кезде (37-бб.1-б.) (4),
т ұ л ғ аны ң қ ылмыс жаса ғ анды ғ ына сезіктенуге негіз беретін ө зге де деректер
бол ғ ан кезде ол т ұ л ғ а жасырыну ғ а ә рекет жаса ғ ан не оны ң т ұ ра қ ты т ұ ратын
жері болма ғ ан, немесе сезіктіні ң жеке басы аны қ талма ғ ан жа ғ дайларда (5).
13.1. Кіммен: тергеушімен (1), аны қ таушымен (2), ш ұғ ыл қ ызметкермен (3),
аны қ тау органыны ң бас қ а да қ ызметкерлерімен (4).
13.2. Ұ стал ғ ан к ү ні "_____"_____________20____ ж.  ______ сағ._____мин
13. /_/
13.1 /_/
13.2. /_/_/ . /_/_/ .
/_/_/
к ү ні. айы. жылы
_/_/ с.  /_/_/ мин.
13.4 Қамауға алуды (1), үйде қамауда ұстауды (2) жүргізу туралы прокурорға
өтініш жолданды
Негіздері: ҚР ҚІК 142 бабы тәртібінде(1), айыпталушының іздеуге байланысты
(ҚР ҚІЖК 267 б.) (2), халықаралық іздеуге байланысты (ҚР ҚІЖК 267-1 б) (3)
Кіммен: тергеушімен (1), анықтаушымен (2)
13.5 Нәтижесі: Бас тартылды (1), қабылданды (2)
Өтініш бойынша шешім қабылданған күн "___"___________20___  ж.
13.6 Қамауға алуды (1), үйде қамауда ұстауды (2) жүргізу туралы
прокурормен өтініш жолданды
Негіздері: ҚР ҚІК 142 бабы тәртібінде(1), айыпталушыны іздеуге байланысты
(ҚР ҚІЖК 267 б.) (2), халықаралық іздеуге байланысты (ҚР ҚІЖК 267-1 б)
(3)
Жолданған күні "_____"______________20___ж.
13.4. /_/
/_/
13.5 /_/
/_/_/. /_/_/. /_/_/
13.6. /_/
/_/_/. /_/_/. /_/_/
14. Босату негіздері: қ ылмыс жасады деген сезік бойынша расталмаса
(1), Қ ІЖК 134-бабымен белгіленген ұ стау т ә ртібін б ұ зумен байланысты (2),
Қ ІЖК 153-бб. 13-б. бойынша (3), ұ стал ғ ан т ұ л ғ а ғ а қ амау ғ а алу т ү ріндегі
б ұ лтартпау шарасын қ олдану ғ а негіз болмаса (4), белгіленген ұ стау мерзімі
ө тіп кетсе (5)

12.1. Срок предъявления обвинения: до 3-х суток
(1), до 10-ти суток (2), свыше 10-ти суток (3).
12.2. Кем: следователем (1), дознавателем (2),
оперативным работником (3), другими сотрудниками
органа дознания (4), прокурором (5).
12.3. Дата предъявления обвинения
«_____» ____________________ 20  г.
12. ст./_/_/_/ ч./_/_/ п./_/_/
12.1. /_/          12.2 /_/
12.2. /_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
13. Основания и мотивы задержания: лицо застигнуто
при соверш.прест. или непоср. после его соверш. (1),
очевидцы в том указали на данное лицо, как на соверш.
прест. либо задерж. это лицо в порядке, предусм. ст.
133 УПК (2), на этом лице или на его одежде, при нем
или в его жилище обнаруж. явные следы прест. (3), в
полученных, в соотв. с законом, матер. ОРД в отнош.
лица им. достов. ст. 37 ч. 1 данные о совершенном или
готовящ. им тяжком или особо тяжком прест. (4), иные
данные, дающие основания подозревать лицо в совершении
преступления, при которых лицо пыталось скрыться либо
оно не имеет постоянного места жительства или не
установлена его личность (5).
13.1. Кем: следователем (1), дознавателем (2),
оперативным работником (3), другими сотрудниками
органа дознания (4).
13.2. Дата и время задержания
«____»____________________ 20 г., ____ час. ____ мин.
13. /_/
13.1 /_/
13.2. /_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
/_/_/ ч. /_/_/ мин.
13.4. Направлено ходатайство прокурору о
производстве: ареста (1), домашнего ареста(2)
Основания: в порядке ст. 142 УПК (1), в связи с
розыском обвиняемого (ст. 267 УПК РК) (2), в связи с
международным розыском (ст. 267-1 УПК РК) (3).
Кем: следователем (1), дознавателем (2)
13.5. Результат: отказано (1), поддержано (2)
Дата принятия решения по ходатайству
«_____»________________ 20 _______ г.
13.6. Направлено прокурором ходатайство о
производстве: ареста (1), домашнего ареста(2)
Основания: в порядке ст. 142 УПК (1), в связи
с розыском обвиняемого (ст. 267 УПК РК) (2), в связи с
международным розыском (ст. 267-1 УПК РК) (3).
Дата направления «____»____________ 20____ г.
13.4. /_/
/_/
13.5 /_/
/_/_/. /_/_/. /_/_/
13.6. /_/
/_/_/. /_/_/. /_/_/
14. Основания освобождения: за неподтверждением
подозрения в совершении преступления (1), в связи с
нарушением порядка задержания, установленного ст. 134
УПК (2), по ст. 153 ч. 13 УПК (3), за отсутствием
основания применить меру пресечения в виде ареста (4),
за истечением  установленного срока задержания (5)

14.1. Кіммен: тергеушімен (1), аны қ таушымен (2), ш ұғ ыл қ ызметкермен (3),
аны қ тау органыны ң бас қ а да қ ызметкерлерімен (4), прокурормен (5), сотпен
(6), ұ стал ғ андарды ұ стау мекемесіні ң басты ғ ымен (7).
14.2. Босату к ү ні ж ә не уа қ ыты "____"____________20 ж.__  сағ.____ мин.
14. /_/
14.1. /_/
14.2. /_/_/ . /_/_/ .
/_/_/
к ү ні. айы. жылы
15. Б ұ лтартпау шарасы: еш қ айда кетпеу ж ә не ө зін д ұ рыс ұ стау туралы қ ол
қ ойдыру (1), жеке кепілдік беру (2), ә скери қ ызметшіні ә скери б ө лім
командованиесіні ң ба қ ылауына беру (3), к ә мелетке толма ғ анды қ арау ғ а беру
(4), кепіл болу (5), ү йде қ амауда ұ стау (6), қ амау (7).
15.1. Б ұ лтартпау шарасы Қ ІЖК 142-бб. т ә ртібінде (1), айыпталушыны
іздеумен байланысты ( Қ Р Қ ІЖК 267-бб.) (2), халы қ аралы қ іздестірумен
байланысты ( Қ Р Қ ІЖК 267-1-бб.) (3).
15.2. Кіммен: тергеушімен (1), аны қ таушымен (2), ш ұғ ыл қ ызметкермен (3),
аны қ тау органыны ң бас қ а да қ ызметкерлерімен (4), прокурормен (5), сотпен
(6).
15.3. Б ұ лтартпау шарасын та ң дау к ү ні "____"___________________20   ж.
.
15. /_/
15.1. /_/
15.2. /_/
15.3. /_/_/./_/_/./_/_/
к ү ні. айы. жылы
16.4 Қамауға алуға (1), үйде қамауда ұстауға (2) санкция беру туралы
өтінішті қолдаудан бас тарту туралы қаулыға жоғары тұрған прокурорға
шағымдану
Күні "___"_____________________ 20  ж.
Нәтижесі : қанағаттандырылды (1), қанағаттандырусыз қалдырылды (2)
Күні "___"_____________________ 20  ж.
16.4. /_/
/_/
/_/_/./_/_/./_/_/./_/_/./
_/_/./_/_/
күні. айы. жылы
17. Қ Р Қ ІЖК 154-бб. т ә ртібінде: б ұ лтартпау шарасы алынып тастал ғ ан
(1) немесе ө згертілген (2).
17.1. Кіммен: тергеушімен (1), аны қ таушымен (2), ш ұғ ыл қ ызметкермен (3),
аны қ тау органыны ң бас қ а да қ ызметкерлерімен (4), прокурормен (5), сотпен
(6).
17.2. Б ұ лтартпау шарасыны ң (алын ғ ан) ө згертілген к ү ні "___"
________________________ 20  ж.
17. /_/
17.1. /_/
17.2. /_/_/./_/_/./_/_/
к ү ні. айы. жылы
19. Бас қ а да белгілеулер ___________________________________ ______
____ _____________________________________________________________
______________________________________________"____"_______20   ж.
ұстауды, босатуды жүзеге асырған тұлға (сот)
Қылмыстық қудалауды жүзеге асырушы органның бастығы ____________"______"_________ 20   ж.
Прокурор ____________________________________"______"______ 20   ж.
Ескерту: толтырылғаннан кейін кәртішке ресми статистикалық құжат болып табылады. Оған қол қойған тұлғалар көрінеу жалған деректер енгізгені үшін заңмен белгіленген тәртіпте жауап береді.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының 2008 жылғы
25 тамыздағы N 45 бұйрығына
4-қосымша
Қылмыстар туралы өтініштер мен
хабарларды, қылмыстық істерді,
олардың тергелуі және сотта
қарастырылу нәтижелерінің бірыңғай
кәртішкелік есепке алу негізінде
жүргізу туралы (Бірыңғай бірегейлік
статистикалық жүйе)
Нұсқаулыққа 8 Қосымша
Қылмыстық іс бойынша прокурор шешімі туралы кәртішке

14.1. Кем: следователем (1), дознавателем (2),
оперативным работником (3), другими сотрудниками
органа дознания (4), прокурором (5), начальником места
содержания задержанных (7).
14.2. Дата  и время освобождения
«_____»________________ 20 г., ____ час. ______ мин.
14. /_/
14.1. /_/
14.2. /_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.    мес.   Год
/_/_/. /_/_/. /_/_/
/_/_/. /_/_/
час.   мин.
15. Мера пресечения: подписка о невыезде и
надлежащем поведении (1), личное поручительство (2),
передача в/с под наблюдение командования воинской
части (3), отдача несовершеннолетнего под присмотр
(4), залог (5).
15.1. Основания: в порядке ст. 142 УПК (1), в связи
с розыском обвиняемого (ст. 267 УПК РК) (2), в связи с
международным розыском (ст. 267-1 УПК РК) (3).
15.2. Кем: следователем (1), дознавателем (2),
оперативным работником (3), другими сотрудниками
органа дознания (4), прокурором (5).
15.3. Дата избрания меры пресечения
«_____»___________________ 20  г.
15. /_/
15.1. /_/
15.2. /_/
15.3.  /_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
16.4. Жалоба вышестоящему прокурору на
постановление об отказе в поддержании
ходатайства о санкции на: арест (1) домашний арест
(2)
Дата «______»____________________ 20 ______г.
Результат: удовлетворена (1), оставлена без
удовлетворения (2)
Дата «______»_________________ 20 ____г.
16.4. /_/
/_/
16.1. /_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
17. В порядке ст. 154 УПК РК: мера пресечения
отменена (1), изменена (2),
Мера пресечения: арест(1), домашний арест (2)
В связи: с прекращением по реабилитирующим
основаниям (1), по нереабилитирующим основаниям (2),
в связи с направлением у/д на д/с прокурором (3), на
д/с судом (4)
17.1. Кем: следователем (1), дознавателем (2),
оперативным работником (3), другими сотрудниками
органа дознания (4), прокурором (5), судом (6)
17.2. Дата и время изменения (отмены) меры
пресечения «__»_________ 20 ____ г. ____ час. ___ мин.
17. /_/
17.1. /_/
17.2. /_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.    мес.   год
/_/_/. /_/_/
час.    мин.
19. Прочие отметки ________________________________
_________________________________________ "_____"___________ 20  г.
лицо, проводившее задержание, освобождение
Прокурор ________________________________ "_____"___________ 20  г.
Примечание: 1. По заполнении карточка является официальным статистическим документом. Лица, подписавшие ее, за внесение заведомо ложных сведений несут ответственность в установленном законом порядке.
Приложение 4 к приказу
Генерального Прокурора Республики Казахстан
от 25 августа 2008 года № 45
Приложение 8 к Инструкции по ведению единого
карточного учета заявлений, сообщений о
преступлениях, уголовных дел, результатов их
расследования и судебного рассмотрения (Единая
унифицированная статистическая система)
Форма 3.0
Карточка о решении прокурора по уголовному делу

1. __________________________________________________________________________                    Қ І тергеп жат қ ан органны ң атауы
2. Қ І тергеп жат қ ан қ ызмет: тергеу (1); аны қ тау (2); Қ Р Қ ІЖК 1-б. 288-бб.
(3) т ә ртібінде, Қ Р Қ ІЖК 2-б. 288-бб. (4) т ә ртібінде, Қ Р Қ ІЖК 2-б. 289-бб. (5)
т ә ртібінде аны қ тау істері бойынша тергеу.
3. Қ І н ө мірі _____________________ Қ оз ғ алу к ү ні "____"____________ 20  ж.
4. К ә ртішкені ң Қ СжАЕКБ келіп т ү скен к ү ні "_____"________________ 20  ж.
Қ СжАЕКБ қ ызметкері _________________________________________________________
1. /_/_/_/_/_/_/
2. /_/
3./_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_
_/
/_/_/./_/_/./_/_/
к ү ні. айы. жылы
4. /_/_/./_/_/./_/_/
к ү ні. айы. жылы
5. Д ә режесі: Қ Р Қ К ______т.______б. _____________бабы (ауырыра ғ ы)
Қ ылмыс: жалпы қ ылмысты қ (1), экономикалы қ (2),  бас қ а да (4).
ҚР ҚК 10 бабы бойынша: онша ауыр емес (1), ауырлығы орташа (2), ауыр
(3), ерекше ауыр (4)
5.1. Қ айта д ә режеленген Қ К  _____т. ______б. ______________бабымен,
"______"________________ 20  ж.
5. бб./_/_/_/ б./_/_/
т./_/_/
/_/
5.1. бб./_/_/_/ б./_/_/
т./_/_/
/_/_/./_/_/./_/_/
к ү ні. айы. жылы
6. Шешім:
прокурормен сот қ а жіберілген: Қ ІЖК 284-бб. (04), Қ ІЖК 289-бб. (05), Қ ІЖК
1-т. 514-бб. 5-б. бойынша (06);
прокурормен жа ң а айыптау қ орытындысы дайындал ғ ан (07);
прокурормен қ осымша тергеуге қ айтарыл ғ ан (54), тергеуге алын ғ анды ғ ы
ө згертілгені ар қ ылы (55), сотпен (56);
прокурормен жа ң а айыптау қ орытындысын дайындау ү шін жіберілген (57);
Қ Р Қ ІЖК 37-бб.1б.1-т.(11), 37-бб.1-б.2-т.(12), 37-бб.1-б.3-т.(13),
37-бб.1-б.4-т.(14), 37-бб.1-б.5-т.(15), 37-бб.1-б.6-т.(16),
37-бб.1-б.7-т.(17), 37-бб.1-б.8-т.(18), 37-бб.1-б.9-т.(19),
37-бб.1-б.10-т.(20), 37-бб.1-б.11-т.(21), 37-бб.1-б.12-т., Қ Р Қ К 65-бб.(22),
Қ ІЖК 37-бб.1-б.12-т.- Қ К 66-бб.(23), Қ ІЖК 37-бб.1-б.12-т. – Қ К67-бб 1-б (24),
Қ ІЖК 37-бб.1-б.12-т.- Қ К 68-бб.(25), 38-бб.1-б- Қ К -67-бб 2-б (26) бойынша
қ ыс қ артыл ғ ан , 190-бб.3-б.-ні ң т ә ртібінде Қ І қ ыс қ арту ар қ ылы Қ І қ оз ғ ау туралы
қ аулы алынып тастал ғ ан –(28);
тергеуге алын ғ анды ғ ы прокуромен Қ ІЖК 197-бб.12-т. с ә йкес ө згертілген
(66), Қ ІЖК 289-бб. 2-т. с ә йкес ө згертілген (67)
қысқарту туралы қаулы прокурормен алынып тасталған (89), тоқтату туралы
қаулы (90), 190-бб.1-б. тәртібінде ҚІ қозғаудан бас тарту арқылы ҚІ қозғау
туралы қаулы (91), қосымша тексеруге жіберу арқылы (92);
304-бб.3-т. тәртібінде сотпен прокурорға қайтарылған (38), ҚІЖК 301-бб. 5-б.
прокурормен ҚІЖК 5-б.37-бб. тәртібінде талап етілген (74).
376-бб.4-б. тәртібінде тергеу органына қайтарылған (68)

1. ____________________________________________________
наименование органа, расследующего УД
2. Служба, расследующая УД: следствие (1); дознание
(2); следствие по делам дознания в порядке: ст. 288 ч. 1
УПК РК (3), в порядке ст. 288 ч. 2 УПК РК (4), в порядке
ст. 289 п. 2 УПК РК (5).
3. Номер УД _____________________________
Дата возбуждения «____»_________________ 20  г.
4. Дата поступления карточки в УКПСиСУ
«_______»_____________________ 20  г.
Сотрудник УКПСиСУ ___________________________________
1. /_/_/_/_/_/_/
2. /_/
3. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
/_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
4. /_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
5. Квалификация: статья _________ ч. ______ п. ______
УК РК (наиболее тяжкое)
Преступление: общеуголовное (1), экономическое (2),
другое (4).
По ст. 10 УК РК: небольшой тяжести (1), средней
тяжести (2), тяжкие (3), особо тяжкие (4)
5.1. Переквалифицировано со ст __________ ч. ______
п. _____ УК, «______»________________ 20 г.
5. ст./_/_/_/ч./_/_/п./_/_/
/_/
5.1.ст./_/_/_/ч./_/_/п./_/_/
/_/
/_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
6. Решение:
направлено прокурором в суд: по ст. 284 УПК (04),
по ст. 289 УПК (05), по ст. 514 ч. 5 п. 1 УПК (06);
прокурором составлено новое обвинительное заключение
(07);
возвращено на доп. расследование прокурором (54), с
изменением подследственности (55), судом (56);
направлено прокурором для составления нового
обвинительного заключения (57);
прекращено по ст. 37 ч. 1 п. 1 (11), ст. 37 ч. 1 п. 2
(12), ст. 37 ч. 1 п. 3 (13), ст. 37 ч. 1 п. 4 (14),
ст. 37 ч. 1 п. 5 (15), ст. 37 ч. 1 п. 6 (16), ст. 37
ч. 1 п. 7 (17), ст. 37 ч. 1 п. 8 (18), ст. 37 ч. 1 п. 9
(19), ст. 37 ч. 1 п. 10 (20), ст. 37 ч. 1 п. 11 (21),
ст. 37 ч. 1 п. 12 УПК РК ст. 65 УК РК (22), ст. 37 ч. 1
п. 12 УПК - ст. 66 УК (23), ст. 37 ч. 1 п. 12 УПК -
ст. 67 ч. 1 УК (24), ст. 37 ч. 1 п. 12 УПК - ст. 68 УК
(25), по ст. 38 ч. 1 УПК – ст. 67 ч. 2 УК РК (26),
отменено постановление о возбуждении УД с прекращением
УД в порядке ст. 190 ч. 3 – (28);
подследственность изменена прокурором в
соответствии с п. 12 ст. 197 УПК (66), с п. 2 ст. 289
УПК (67) ;
отменено прокурором постановление о прекращении (89),
постановление о приостановлении (90), постановление о
возбуждении УД с отказом в возбуждении УД в порядке
ст. 190 ч. 1 (91), с направлением на доп. проверку
(92);
возвращено прокурору судом в порядке ч. 3 ст. 304
(38), ст. 301 ч. 5 УПК истребовано прокурором в порядке
ч. 5 ст. 37 УПК (74).
возвращено органу расследования в порядке ст. 376 ч. 4
(68)

6.1. Шешім қ абылдау к ү ні "_______"____________________ 20  ж.
7. Жазбаша н ұ с қ аулар берілген: ____________саны
8. Санкциялан ғ ан : м ә жб ү рлеп тексеру ( Қ Р Қ ІЖК 222-бб.) (01), тінту ( Қ Р Қ ІЖК
232-бб.) (02), алу ( Қ Р Қ ІЖК 232-бб.) (03), сот-медициналы қ сараптама ж ү ргізу
ү шін медициналы қ мекемеге қ амауда ғ ы т ұ л ғ аны м ә жб ү рлеп орналастыру ( Қ Р Қ ІЖК
247-бб.) (04), к ә мелетке толма ғ анды арнаулы балалар мекемесіне орналастыру ( Қ Р
Қ ІЖК 490-бб.) (05), қ амау ғ а алу ( Қ Р Қ ІЖК 150-бб.) (06), м ү лікке тыйым салу ( Қ Р
Қ ІЖК 161-бб.) (07), банктарда ғ ы а қ ша ғ а жә не бас қ а да м ү ліктерге тыйым салу ( Қ Р
Қ ІЖК 13-б. 161-бб.) (08), пошта-телеграф ж ө нелтілімдерін т ұ т қ ындау ( Қ Р Қ ІЖК
235-бб.) (09), б ұ лтартпау шарасы ретінде қ амау ғ а алу қ олданыл ғ ан сезіктілер
мен айыпталушыларды, ұ стал ғ андарды ұ стау орындарында ұ стау ( Қ Р Қ ІЖК 152-бб.)
(10), ж ә бірленушіні, ку ә ні м ә жб ү рлеп ку ә ландыру ( Қ Р Қ ІЖК 226-бб.) (11),
хабарды жол-ж ө некей ұ стау ж ә не а қ паратты компьютерлік ж ү йеден шы ғ арып алу ( Қ Р
Қ ІЖК 236-бб.1-б.) (12), с ө йлесулерді ты ң дау мен жазу ( Қ Р Қ ІЖК 237-бб.) (13).
9. За ң сыз деп таныл ғ ан: м ә жб ү рлеп тексеру (01), тінту (02), алу (03),
сот-медициналы қ сараптама ж ү ргізу ү шін медициналы қ мекемеге қ амауда ғ ы т ұ л ғ аны
м ә жб ү рлеп орналастыру (04), айып та ғ у туралы қ аулы (05) .
Прокурор ____________________________________________________________________
(тегі, лауазымы, сыныпты қ шені)
_____________________________________________________________________________
(прокуратураны ң атауы)
К ү ні " ______ "______________________________ 20  ж.
6. /_/_/
6.1. /_/_/./_/_/./_/_/
к ү ні. айы. жылы
8. /_/_/, /_/_/, /_/_/,
/_/_/
9./_/_/, /_/_/
Ескерту: толтырылғаннан кейін кәртішке ресми статистикалық құжат болып табылады. Оған қол қойған тұлғалар көрінеу жалған деректер енгізгені үшін заңмен белгіленген тәртіпте жауап береді.

6.1. Дата принятия решения «____»_____________ 20 г.
7. Давались письменные указания: ________ количество
8. Санкционировалось: принудительный осмотр (ст. 222
УПК РК) (01), обыск (ст. 232 УПК РК) (02), выемка
(ст. 232 УПК РК) (03), принуд. помещение не содерж-ся
под стражей лица в мед. учреждение для производства
судебно-медицинской экспертизы (ст. 247 УПК РК) (04),
помещение н/летнего в спец. детское учреждение (ст. 490
УПК РК) (05), заключение под стражу (ст. 150 УПК РК)
(06), арест имущества (ст. 161 УПК РК) (07), арест денег
и др.имущества в банках (ч. 13 ст. 161 УПК РК) (08),
наложение ареста на почтово-телег. отправл-я (ст. 235
УПК РК) (09), содержание подозр-х и обвиняемых, к кот. в
качестве меры пресечения применен арест, в местах
содерж. задерж-х (ст. 152 УПК РК) (10), принудительное
освид-е потерпевшего, свидетеля (ст. 226 УПК РК) (11),
перехват сообщений и снятие с комп.систем инф. (ч. 1
ст. 236 УПК РК) (12), просл-е и запись перег-в (ст. 237
УПК РК) (13).
9.Признано незаконным: принудительный осмотр (01),
обыск (02), выемка (03), принуд. помещение не содерж-ся
под стражей лица в мед. учреждение для производства
судебно-медицинской экспертизы (04); постановление о
предъявлении обвинения (05)
6. /_/_/
6.1. /_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.    мес.  год
8. /_/_/, /_/_/, /_/_/,/_/_/
9. /_/_/, /_/_/
Прокурор _____________________________________________
(фамилия, должность, классный чин)
______________________________________________________
(наименование прокуратуры)
Дата «_____»______________________________ 20  г.
Примечание: по заполнении карточка является официальным статистическим документом. Лица, подписавшие ее, за внесение заведомо ложных сведений несут ответственность в установленном законом порядке.