Мемлекеттік материалдық резервтің материалдық құндылықтарын шығаруға наряд беру ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2008 жылғы 11 желтоқсандағы N 208 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 23 желтоқсанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5409 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2011 жылғы 26 желтоқсандағы № 531 Бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Төтенше жағдайлар министрінің 2011.12.26 № 531 (ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
"Мемлекеттік материалдық резерв туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 21 ақпандағы N 237 қаулысымен бекітілген Мемлекеттік материалдық резервтің материалдық құндылықтарына операция жүргізу ережесінің 16-1 тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Мемлекеттік материалдық резервтің материалдық құндылықтарын шығаруға наряд беру ережесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Мемлекеттік материалдық резервтер комитеті осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                   В. Божко
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар министрінің
2008 жылғы 11 желтоқсанда
N 208 бұйрығымен
бекітілген
Мемлекеттік материалдық резервтің материалдық құндылықтарын шығаруға наряд беру ережесі 1. Жалпы ереже
1. Осы Ереже Мемлекеттік материалдық резервтің (бұдан әрі – мемлекеттік резерв) материалдық құндылықтарын шығаруға наряд берудің ұйымдастырушылық-құқықтық негізін белгілейді және "Мемлекеттік материалдық резерв туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 21 ақпандағы N 237 қаулысымен бекітілген Мемлекеттік материалдық резервтің материалдық құндылықтарына операция жүргізу ережесіне және өзге де нормативтік-құқықтық актілерге сәйкес әзірленді.
2. Наряд беруді мемлекеттік резервтің материалдық құндылықтарын жаңарту, қарызға беру және органның броньнан шығару тәртібімен орналастыру, есепке алу, мемлекеттік резервтің материалдық құндылықтарының сапалық және сандық сақталуын қамтамасыз ететін орган - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Мемлекеттік материалдық резервтер комитеті (бұдан әрі - Комитет) жүзеге асырады.

Об утверждении Правил выдачи нарядов на выпуск материальных ценностей государственного материального резерва
Приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 11 декабря 2008 года № 208. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 декабря 2008 года № 5409. Утратил силу приказом Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 26 декабря 2011 года № 531
Сноска. Утратил силу приказом Министра по чрезвычайным ситуациям РК от 26.12.2011 № 531 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года " О государственном материальном резерве" и пунктом 16-1 Правил оперирования материальными ценностями государственного материального резерва, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 февраля 2002 года № 237, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. У твердить прилагаемые Правила выдачи нарядов на выпуск материальных ценностей государственного материального резерва.
2. Комитету по государственным материальным резервам Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан обеспечить государственную регистрацию приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    В. Божко
Утверждены
приказом Министра
по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
от 11 декабря 2008 года N 208
Правила
выдачи нарядов на выпуск материальных ценностей
государственного материального резерва
1. Общие положения
1. Настоящие Правила устанавливают организационно-правовые основы выдачи нарядов на выпуск материальных ценностей государственного материального резерва (далее - государственного резерва) и разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан "О государственном материальном резерве", Правилами оперирования материальными ценностями государственного материального резерва, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 февраля 2002 года № 237.
2. Выдача нарядов осуществляется при выпуске материальных ценностей из государственного резерва в порядке освежения, заимствования и разбронирования органом, обеспечивающим, размещение, учет, качественной и количественной сохранности материальных ценностей государственного резерва - Комитетом по государственным материальным резервам Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан (далее – Комитет).

3. Осы Ереженің 1-қосымшасына сәйкес мемлекеттік резервтің материалдық құндылықтарын шығаруға наряд:
1) мемлекеттік материалдық резерв саласындағы уәкілетті органның және Комитеттің оларды жұмылдыру мұқтаждықтары үшін қарызға беру не броньнан шығару; табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар салдарларын жою жөнінде бірінші кезектегі шараларды қабылдау; ізгілік көмек көрсету, нарыққа реттеушілік ықпал жасау; мемлекеттік резерв номенклатурасынан алып тастау, сондай-ақ пайдалануға жарамсыз материалдық құндылықтарды жою бұйрығының;
2) тауарды жаңарту кезінде оларды иеліктен шығару шарттарына сәйкес тендер комиссиясының шешімі негізінде ресімделеді.
4. Материалдық құндылықтарды броньнан шығарған не қарызға берген жағдайда Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімімен наряд, оларды шығаруға бұйрық алған сәттен бастап бір тәулік ішінде беріледі.
5. Тендерлік комиссияның шешімі бойынша материалдық құндылықтарды шығарған жағдайда шығарылатын материалдық құндылықтардың құнын толық төлеген немесе аккредитив ашқан не қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау жөніндегі уәкілетті мемлекеттік органы айқындайтын тәртіппен, екінші деңгейдегі банктердің кепілдік ұсынған жағдайда материалдық құндылықтарды шығаруға наряд беріледі.
6. Мемлекеттік резервтің материалдық құндылықтарын шығаруға наряд беруді осы ереженің 2-қосымшасына сәйкес Комитеттің мемлекеттік және жұмылдыру резервін есепке алу басқармасы журналда тіркейді.
Мемлекеттік резервтің материалдық құндылқтарын шығаруға наряд беру журналы тігілген, нөмірленген және құпия іс жүргізуде көзделген тәртіппен тіркелуі тиіс.
2. Сақтау филиалдарынан мемлекеттік резервтің материалдық құндылықтарын шығаруға наряд беру тәртібі
7. Комитеттің ведомстволық бағыныстағы ұйымы (бұдан әрі – Кәсіпорын) шарт (Кәсіпорын мен материалдық құндылықтарды алушылар арасындағы) немесе материалдық құндылықтарды шығаруға арналған Комитеттің бұйрығының негізінде – сақтау филиалы үшін материалдық құндылықтар шығару жөнінде шаруашылық жұмыс жүргізуші субъектілерге – осы Ереженің 3-қосымшасына сәйкес материалдық құндылықтарды алушыларға (бұдан әрі – уәкілетті өкіл) өз нарядын жазып береді.
8. Сақтау филиалы үшін наряд екі данада жазылады, бірі филиалға орындау үшін жіберіледі, екінші данасы – Кәсіпорында сақталады. Сақтау филиалының нарядына қол қою құқығы Кәсіпорынның бірінші басшысына, оның орынбасарына және бас бухгалтерге, олар болмаған жағдайда белгіленген тәртіппен олардың орнын басатын адамдарға беріледі.

3. Наряд на выпуск материальных ценностей государственного резерва оформляется согласно приложению 1 к настоящим Правилам на основании:
1) приказа уполномоченного органа в области государственного материального резерва и Комитета при их заимствовании либо разбронировании для мобилизационных нужд; при принятии первоочередных мер по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера; при оказании гуманитарной помощи; при оказании регулирующего воздействия на рынок; при исключении из номенклатуры государственного резерва, а также уничтожении непригодных к употреблению (применению) материальных ценностей;
2) решения тендерной комиссии в соответствии с условиями договора об отчуждении товара при их освежении.
4. В случае разбронирования либо заимствования материальных ценностей решением Правительства Республики Казахстан наряд выдается в течение суток с момента получения приказа на их выпуск.
5. В случае выпуска материальных ценностей по решению тендерной комиссии наряд на выпуск материальных ценностей выдается при условии полной оплаты стоимости выпускаемых материальных ценностей или открытия аккредитива либо предоставления гарантии банков второго уровня в порядке, определяемом уполномоченным государственным органом по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций.
6. Выдача нарядов на выпуск материальных ценностей государственного резерва регистрируется структурным подразделением Комитета, осуществляющим учет государственного и мобилизационного резерва в журнале согласно приложению 2 к настоящим Правилам.
Журнал выдачи нарядов на выпуск материальных ценностей государственного резерва прошнуровывается, пронумеровывается и регистрируется в порядке, предусмотренном секретным делопроизводством.
2. Порядок выдачи нарядов на выпуск материальных ценностей государственного резерва из филиалов хранения
7. Подведомственная организация Комитета (далее - Предприятие) на основании договора (заключенного между Предприятием и получателем материальных ценностей) или приказа Комитета на выпуск материальных ценностей выписывает наряд для филиала хранения о выпуске материальных ценностей получателям материальных ценностей (далее – уполномоченный представитель) согласно приложению 3 к настоящим Правилам.
8. Наряд для филиала хранения выписывается в двух экземплярах, один из которых направляется в филиал для исполнения, второй экземпляр хранится на Предприятии. Право подписи наряда для филиала хранения принадлежит первому руководителю Предприятия, его заместителю и главному бухгалтеру, а в случае их отсутствия лицам, замещающим их в установленном порядке.

9. Сапасы, саны және жинақтылығы бойынша материалдық құндылықтарды босату уәкілетті өкілдің қатысуымен жүргізіледі, осы ереженің 4-қосымшасына сәйкес қабылдау-тапсыру актімен ресімделеді және уәкілетті өкіл және директор, бас бухгалтер, Кәсіпорынның сақтау филиалының материалды-жауапты адамы үш данасына (Кәсіпорын, сақтау филиалы және уәкілетті өкіл үшін) қол қояды.
Қабылдау-тапсыру актісі осы адамдардың шындыққа сай келмейтін деректер мазмұнындағы актіге қол қойғаны үшін жауапкершілігі туралы сілтеме мазмұнында болуы тиіс.
10. Сақтау филиалы материалдық құндылықтарды шығару жөнінде уақытында есеп беруді қамтамасыз ету үшін Комитетке ұсынатын осы Ереженің 5-қосымшасына сәйкес Кәсіпорынның нарядын орындау актісін ресімдейді.
Актіге филиалдың бастығы және бас бухгалтері қол қояды және босатылған сәттен бастап 10 жұмыс күнінен кешіктірмей Комитетке ұсынылады.
11. Кәсіпорынның филиалдары тауарларды уақытында босату үшін сақталу жағдайын және жетіспеушілік, талан-таражға салу және бұзылуын болдырмаудың алдын алу, босатылған тауарлардың нақты санын анықтауды қамтамасыз етеді және тауарларды босатудың белгіленген тәртібінің бұзылуы туралы ескертеді.
3. Сақтау пункттерінде сақталынатын мемлекеттік резервтің материалдық құндылықтарын шығаруға наряд беру тәртібі
12. Комитет тендерлік комиссияның шешімі және Комитет, Кәсіпорын және Сатып алушы арасында жасалған шарт негізінде тауар үшін төлем түскеннен кейін, немесе нақты төленген тауардың санына немесе бұйрықтан соң келесі күні осы Ереженің 1-қосымшасына сәйкес сатып алушыға үш данада сақтау пунктінен мемлекеттік резервтің материалдық құндылықтарын шығаруға наряд береді.
Нарядқа қол қою құқығы Комитеттің төрағасына немесе нарядқа қол қоюға уәкілетті мемлекеттік және жұмылдыру резервін есепке алу басқармасының бастығына, бас бухгалтерге, олар болмағанда, заңнамамен белгіленген тәртіппен олардың орнын ауыстыратын адамдарға беріледі.
13. Сақтау пункттерінен мемлекеттік резервтің материалдық құндылықтарын босату осы Ереженің 4-қосымшасына сәйкес нарядты орындау актісімен ресімделеді.
Актіге сақтау пунктінің басшысы және бас бухгалтері қол қояды және босатылған сәттен бастап 10 жұмыс күнінен кешіктірмей Комитетке ұсынылады.

9. Отпуск материальных ценностей по количеству, качеству и комплектности производится в присутствии уполномоченного представителя получателя, оформляется актом приема-передачи согласно приложению 4 к настоящим Правилам и подписывается в трех экземплярах (для Предприятия, филиала хранения и уполномоченного представителя) уполномоченным представителем и директором, главным бухгалтером, материально-ответственным лицом филиала хранения Предприятия.
Акт приема-передачи содержит ссылку об ответственности этих лиц за подписание акта, содержащего данные, не соответствующие действительности. Лицо, не согласное с содержанием акта, подписывает его с выражением особого мнения в письменном виде, которое прикладывается к акту.
10. Для обеспечения своевременной отчетности по выпуску материальных ценностей государственного резерва филиал хранения оформляет акт исполнения наряда Предприятия согласно приложению 5 к настоящим Правилам, который представляется в Комитет.
Акт подписывается руководителем и главным бухгалтером филиала и представляется в Комитет не позднее 10 рабочих дней с момента отпуска.
11. Филиалы Предприятия для своевременного отпуска товаров обеспечивают условия сохранности и предотвращения возможности образования недостач, хищений и порчи, точное определение количества отпущенных товаров и предупреждают о нарушении установленного порядка отпуска товаров.
3. Порядок выдачи нарядов на выпуск материальных ценностей государственного резерва, хранящихся на пунктах хранения
12. Комитет на основании решения тендерной комиссии и договора, заключенного между Комитетом, Предприятием и Покупателем на следующий день после поступления оплаты за товар либо за фактически оплаченное количество товара либо приказа, выдает Покупателю наряд на выпуск материальных ценностей государственного резерва с пункта хранения в трех экземплярах согласно приложению 1 к настоящим Правилам.
Право подписи наряда принадлежит Председателю Комитета либо лицам, уполномоченным им на подписание наряда, руководителю структурного подразделения Комитета, осуществляющему учет государственного и мобилизационного резерва, главному бухгалтеру, а в их отсутствие лицам, замещающим их в установленном законодательством порядке.
13. Отпуск материальных ценностей государственного резерва с пункта хранения оформляется актом исполнения наряда согласно приложению 4 к настоящим Правилам.
Акт подписывается руководителем и главным бухгалтером пункта хранения и представляется в Комитет не позднее 10 рабочих дней с момента отпуска.

4. Қорытынды ереже
14. Осы Ережелердің 8 және 12-тармақтарында көрсетілген адамдар сандық, сондай-ақ ақшалай түрде Комитеттің тиісті бұйрығы және тендерлік комиссияның шешімі мен шартына сәйкес мемлекеттік резервтің материалдық құндылықтарын шығару бойынша көлем және ұстау шегінде жазылған нарядтың орындалуына жауаптылықта болады.
Мемлекеттік материалдық
резервтің материалдық
құндылықтарын шығаруға
наряд беру ережесіне
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі                   Мемлекеттік материалдық резервтер комитеті
N_____наряд
20___ жыл "_____" ____________
Кімге _______________________________________________________________
Мекен-жайы __________________________________________________________
Жүк жіберуші ________________________________________________________
Жүк алушы ___________________________________________________________
Төменде аталған мемлекеттік материалдық резервтің материалдық құндылықтары
N р/с
Тауарлардың (материалдардың) атауы және ыдыстар
Көлем, қимасы, өлшеп орау
ӨЛШ. бірл.
Саны (жазбаша)
Баға, өлш. теңге\ бірлік
Сома теңге
Саны жазбаша:
жазбаша                    0,00                        теңге сомасына
Босату: жаңарту, қарызға беру, броньнан шығару тәртібімен жүргізіледі
Мерзім ______________________________________________________________
НЕГІЗДЕМЕ: __________________________________________________________
_____________________________________________________________________       Босату осы нарядтың артында басылған N 4 қосымшаға сәйкес нысан бойынша қабылдау-тапсыру актісімен ресімделеді және екінші дананы Комитетке босатылғаннан кейін 10 күн кешіктірмей ұсыну қажет.
Төраға                                         _______________
(немесе нарядқа қол қоюға уәкілетті тұлға)
Мемлекеттік және жұмылдыру резервін
есепке алу басқармасының бастығы               ________________
Бас бухгалтер                                  ________________
Мемлекеттік материалдық
резервтің материалдық
құндылықтарын шығаруға
наряд беру ережесіне
2-қосымша
Наряд беру журналы
Нөмірі мен айы-күні
Кімге (ұйымның толық атауы)
Дана саны
Қысқаша мазмұны
Орындаушы
Алғаны туралы қолы
Мемлекеттік материалдық
резервтің материалдық
құндылықтарын шығаруға
наряд беру ережесіне
3-қосымша
"Резерв" Республикалық
мемлекеттік кәсіпорны
N_____ наряд
20___ жыл "_____" ____________
Жүк жіберуші: "Резерв" РМК филиалы
Жүк алушы____________________________________________________________
Төменде аталған мемлекеттік материалдық резервтің материалдық құндылықтары
N р/с
Тауарлардың (материалдардың) атауы және ыдыстар
Көлем, қимасы, өлшеп орау
ӨЛШ. бірл.
Саны (жазбаша)
Баға, өлш. теңге\ бірлік
Сома теңге
Саны жазбаша:________________________________________________________

4. Заключительные положения
14. Лица, указанные в пунктах 8 и 12 настоящих Правил несут ответственность за исполнение выписанного наряда по выпуску материальных ценностей государственного резерва в пределах, объеме и содержании соответствующего приказа Комитета, решения тендерной комиссии и договора, как в количественном, так и в ценовом выражении.
Приложение 1
к Правилам выдачи нарядов
на выпуск материальных ценностей
государственного материального резерва
Комитет по государственным материальным резервам
Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан Наряд №_____
«_____» ____________20___ год
Кому ________________________________________________________________
Адрес _______________________________________________________________
Грузоотправитель ____________________________________________________
Грузополучатель _____________________________________________________
_____________________________________________________________________
Нижеперечисленные материальные ценности государственного материального резерва
п/п
Наименование
товаров
(материалов)
и тары
Размер,
сечение,
расфасовка
ЕД.
изм.
Количество
(прописью)
Цена,
тенге/ед.
изм.
Сумма тенге
Количество прописью:
На сумму прописью                0,00                          тенге,
Отпуск производится в порядке: освежения, заимствования, разбронирования (ненужное зачеркнуть)
Срок ________________________________________________________________
ОСНОВАНИЕ:___________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Отпуск оформляется актом приема-передачи по форме согласно приложению № 4, отпечатанной на обороте данного наряда и второй экземпляр необходимо представить в Комитет не позднее 10 дней после отпуска
Председатель                                  _________________
(либо лицо, уполномоченное на подписание наряда)
Начальник управления
учета государственного и мобилизационного резерва _____________
Главный бухгалтер                             _________________
Приложение 2
к Правилам выдачи нарядов
на выпуск материальных ценностей
государственного материального резерва
Журнал выдачи нарядов
Номер
и дата
Кому (полное
наименование
организации)
Количество
экземпляров
Краткое
содержание
Исполнитель
Роспись в
получении
Приложение 3
к Правилам выдачи нарядов
на выпуск материальных ценностей
государственного материального резерва
Республиканское государственное
предприятие «Резерв»
Наряд №_____
«_____» ____________20___ год
Грузоотправитель: Филиал РГП «Резерв» ______________________________
Грузополучатель ____________________________________________________
Нижеперечисленные материальные ценности государственного материального резерва
п/п
Наименование
товаров
(материалов)
и тары
Размер,
сечение,
расфасовка
ЕД.
изм.
Количество
(прописью)
Цена,
тенге/ед.
изм.
Сумма тенге
Количество прописью: ________________________________________________

0,00       теңге сомасына
Босату: жаңарту, қарызға беру, броньнан шығару тәртібімен жүргізіледі (керек емесін сызып тастаңыз)
Мерзім ______________________________________________________________
НЕГІЗДЕМЕ: __________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Босату тәртібінде жүргізіледі
Босатудың ерекше шарттары: босату міндетті түрде "Резерв" РМК-на қабылдау-тапсыру актісін ұсынумен жүк алушы өкілінің қатысуымен жүргізіледі.
Наряд "____" _________ дейін жарамды және осы мерзімнің өтуіне байланысты толық немесе пайдаланбаған бөлімінде күшін жояды.
Бас директор                            ______________________
Бас директордың орынбасары               ______________________
Бас бухгалтер                            ______________________
Мемлекеттік материалдық
резервтің материалдық
құндылықтарын шығаруға
наряд беру ережесіне
4-қосымша
Қабылдау-тапсыру
АКТІСІ
20____ж. "_____" ____________                     _________________қ.
_____________________________________________________________________
басшысының лауазымы: кәсіпорын немесе мекеменің атауы; тегі, аты-жөні
бас бухгалтер ______________________________________________________,
(тегі, аты-жөні)
және _______________________________________________________________,
_____________________________________________________ N______ сәйкес,
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
________________________________________________ сақтауға қабылданды.
Тауар табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жағдайларында пайдалану үшін мемлекеттік материалдық резервтен шығаруға арналған
Осы қабылдау-тапсыру актісіне қол қойған лауазымды адамдар қолданыстағы Қазақстан Республикасы заңнамаларына сәйкес дұрыстығына жауап береді.
Қабылдады:
Ұйым басшысы  _______________________________________   _____________
(тегі, аты-жөні)                      (қолы)
Бас бухгалтер ________________________________________   ____________
(тегі, аты-жөні)                      (қолы)
Бөлім бастығы ________________________________________   ____________                        (тегі, аты-жөні)                      (қолы)
Жіберді:
Уәкілетті өкіл:________________________________________  ____________
(тегі, аты-жөні)                      (қолы)
Мемлекеттік материалдық
резервтің материалдық
құндылықтарын шығаруға
наряд беру ережесіне
5-қосымша
N_________АКТІ
20___ жылғы "____"_______________N _________ нарядты орындауға _____________________________________________________________________
басшысының лауазымы: кәсіпорын немесе мекеменің атауы; тегі, аты-жөні
бас бухгалтер ______________________________________________________,
(тегі, аты-жөні)
__________________________ және бөлім бастығы _______________________
(тегі, аты-жөні)                                 (лауазымы)
____________________ 20___ жылғы "_______" ____________ N____________ "Резерв" РМК нарядының негізінде осы актіні жасады, мемлекеттік резервтен төменде санамаланған тауарларды (материалдарды) жіберді.
N р/с
Тауарлардың (материалдардың) атауы және ыдыстар
Сұрып, марка
Көлем қима өлшеп орау
Өлшем бірлігі
Саны (жазб аша)
Баға
Сома
теңге
тиын
Қосымша мәліметтер __________________________________________________
Ұйым басшысы  _______________________________________   ____________
(тегі, аты-жөні)                      (қолы)
Бас бухгалтер ________________________________________   ____________
(тегі, аты-жөні)                      (қолы)
Бөлім бастығы ________________________________________   ____________                        (тегі, аты-жөні)                      (қолы)

На сумму прописью            0,00       в том числе НДС        тенге,
Отпуск производится в порядке: освежения, заимствования, разбронирования (ненужное зачеркнуть)
Срок _______________________________________________________________
ОСНОВАНИЕ: _________________________________________________________
_________________________________________________________
_________________________________________________________
отпуск производится в порядке
Особые условия отпуска: отпуск производится в обязательном присутствии представителя грузополучателя с представлением в РГП «Резерв» акта приема-передачи.
Наряд действителен до «____» _________ и по истечении этого срока теряет силу полностью или в неиспользованной части
Генеральный директор                    _____________________
Заместитель Генерального директора      _____________________
Главный бухгалтер                       _____________________
Приложение 4
к Правилам выдачи нарядов
на выпуск материальных ценностей
государственного материального резерва
АКТ
приема-передачи
«_____» ____________20____г.                    г. _________________
_____________________________________________________________________
должность руководителя: наименование предприятия или учреждения; фамилия, имя, отчество
главный бухгалтер __________________________________________________,
(фамилия, имя, отчество)
и __________________________________________________________________,
согласно ___________________________ от ____________________ № _____,
____________________________________________________________________
принят на хранение _________________________________________________
____________________________________________________________________
Товар предназначен для выпуска из государственного материального резерва для использования в случаях предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера.
Должностные лица, подписавшие данный акт приема–передачи несут ответственность за его достоверность в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
Принял:
Руководитель организации __________________________  _____________
(фамилия, имя, отчество)      (подпись)
Главный бухгалтер          __________________________  _____________
(фамилия, имя, отчество)      (подпись)
Начальник отдела           __________________________  _____________
(фамилия, имя, отчество)      (подпись)
Отпустил:
Уполномоченный представитель: _____________________  _____________
(фамилия, имя, отчество)    (подпись)
Приложение 5
к Правилам выдачи нарядов
на выпуск материальных ценностей
государственного материального резерва
АКТ № _______________
на исполнение наряда № _____ от «____»___________ 20___ год
____________________________________________________________________
должность руководителя: наименование предприятия или учреждения; фамилия, имя, отчество
главный бухгалтер _________________________________________________,
(фамилия, имя, отчество)
__________________________ и начальник отдела _______________________
(фамилия, имя, отчество)                           (должность)
____________________ составили настоящий акт в том, что на основании наряда РГП «Резерв» № _______от «________» ____________ 20___ года отпустили из государственного резерва нижеперечисленные товары (материалы)
п/п
Наименование
товаров
(материалов
и тары)
Сорт,
марка
Размер
сечения
расфасовка
Единица
измерения
Количество
(прописью)
Цена
Сумма
тенге
тиын
Дополнительные сведения _______________________________________
Руководитель организации __________________________  _____________
(фамилия, имя, отчество)      (подпись)
Главный бухгалтер          __________________________  _____________
(фамилия, имя, отчество)      (подпись)
Начальник отдела           __________________________  _____________
(фамилия, имя, отчество)      (подпись)