Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Жинақтаушы зейнетақы қорларын ерікті тарату ережесін бекiту туралы" 2006 жылғы 25 наурыздағы N 80 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау Агенттігі Басқармасының 2008 жылғы 28 қарашадағы N 188 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 29 желтоқсанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5442 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2012 жылғы 26 наурыздағы № 132 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2012.03.26 № 132 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Ерікті т ү рде таратылатын жина қ таушы зейнета қ ы қ орларыны ң тарату комиссияларыны ң қ ызметін реттейтін нормативтік құқ ы қ ты қ актілерді жетілдіру ма қ сатында, Қ аза қ стан Республикасы Қ аржы нары ғ ын ж ә не қ аржы ұ йымдарын реттеу мен қ ада ғ алау агенттігіні ң (б ұ дан ә рі – Агенттік) Бас қ армасы Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Агенттік Бас қ армасыны ң "Жина қ таушы зейнета қ ы қ орларын ерікті тарату ережесін бекiту туралы" 2006 жыл ғ ы 25 наурыздағы N 80
қ аулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4224 тіркелген), Агенттік Бас қ армасыны ң " Қ аза қ стан Республикасыны ң кейбір нормативтік құқ ы қ ты қ актілеріне с ә йкестендіру н ө мірлері бойынша ө згерістер мен толы қ тырулар енгізу туралы" 2007
жыл ғ ы 28 мамырдағы N 155 қ аулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4803 тіркелген, 2007 жылдың  шілде-тамызда Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған) енгізілген ө згерістер мен толы қ тырулармен бірге мынадай ө згерістер енгізілсін:
осы қаулымен бекітілген Жинақтаушы зейнетақы қорларын ерікті тарату ережесінде:
кіріспеде "тарату комиссиясыны ң ерiктi таратылатын қ орды ң зейнета қ ымен қ амсыздандыру шартымен зейнета қ ы активтерi мен мiндеттемелерiн бас қ а жина қ таушы қ орына беру т ә ртiбiн," деген с ө здер алынып тасталсын;
18-тарма қ ты ң 1) тарма қ шасында "жина қ тал ғ ан зейнета қ ы қ аражатын аударым жасау туралы ө тiнiштердi ң т ә ртiбiн, мерзiмiн, кредиторларды ң талап-ша ғ ымдарын ж ә не қ ор кредиторлары ө з талаптарын к ө рсетуге құқ ылы мекен-жайларын мiндеттi т ү рде к ө рсететiндей етiп," деген с ө здер "кредиторларды ң ша ғ ым-талаптарын беру т ә ртібін, мерзімдерін ж ә не қ ор кредиторларыны ң ө з талаптарын қ ою ғ а құқ ылы мекен-жайларын міндетті
т ү рде к ө рсете отырып," деген с ө здермен ауыстырылсын;
4-тарау алынып тасталсын.

О внесении изменений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 марта 2006 года № 80 "Об утверждении Правил добровольной ликвидации накопительных пенсионных фондов"
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 28 ноября 2008 года № 188. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2008 года № 5442. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 26 марта 2012 года № 132
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 26.03.2012 № 132 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 23 октября 2008 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам устойчивости финансовой системы", Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство) ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правления Агентства от 25 марта 2006 года № 80 "Об утверждении Правил добровольной ликвидации накопительных пенсионных фондов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4224), с изменениями и дополнениями, внесенными постановлением Правления Агентства от 28 мая 2007 года № 155 "О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам идентификационных номеров" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4803, опубликованным в мае-июле 2007 года, в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан) следующие изменения:
в Правилах добровольной ликвидации накопительных пенсионных фондов, утвержденных указанным постановлением:
в преамбуле слова "порядок передачи ликвидационной комиссией пенсионных активов и обязательств по договорам о пенсионном обеспечении добровольно ликвидируемого фонда в другой накопительный пенсионный фонд," исключить;
в подпункте 1) пункта 18 слова "заявлений о переводе пенсионных накоплений," исключить;
главу 4 исключить.

2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он төрт күн өткеннен кейін қолданысқа енеді.
3. Қ аржы ұ йымдарын тарату департаменті (З.С. Ж ұ мабаева):
1) Заң департаментімен (Н.В. Сәрсенова) бірлесіп, осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қолға алсын;
2) осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он күндік мерзімде оны Агенттіктің мүдделі бөлімшелеріне мәлімет үшін жеткізсін.
4. Агенттік Т ө райымыны ң қ ызметі (А. Ә . Кенже) осы қ аулыны Қазақстан Республикасыны ң б ұқ аралы қ а қ парат құ ралдарында жариялау шараларын қ ол ғ а алсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттік Төрайымының орынбасары А.Ө. Алдамбергенге жүктелсін.
Төрайым                                      Е.Л. Бахмутова

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту ликвидации финансовых организаций (Жумабаева З.С.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Сарсенова Н.В.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений Агентства, Объединения юридических лиц "Ассоциация финансистов Казахстана".
4. Службе Председателя Агентства (Кенже А.А.) принять меры по опубликованию настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Алдамберген А.У.
Председатель                                 Бахмутова Е.Л.