Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 17 қазандағы N 16/4-ІV "Астана қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету Қағидалары туралы" шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 30 қаңтардағы N 50/8-ІV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2008 жылғы 3 наурызда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 491 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 410/54-IV Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2010.12.13 N 410/54-IV Шешімімен.
Астана қаласы әкімдігінің Астана қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы Қағидаларына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы ұсынысын қарап, "Қазақстан Республикасы астанасының мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 21 шілдедегі Заңының 8-бабын және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабын басшылыққа ала отырып, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 17 қазандағы N 16/4-ІV "Астана қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету Қағидасы туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2007 жылғы 23 қарашада 478 нөмірмен тіркелген, 2007 жылғы 29 қарашада N 187 "Вечерняя Астана", 2007 жылғы 29 қарашада N 192-194 "Астана хабары" газеттерінде жарияланған) келесі өзгертулер енгізілсін:
Осы шешіммен бекітілген Астана қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету Қағидасында:
61-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
61. Коммуналдық және өзге де қызметтерді төлеуге ақшалай төлем түрінде:
1) Ұлы Отан соғысында қаза тапқан (қайтыс болған, хабарсыз кеткен) жауынгерлердің екінші рет некеге тұрмаған жесірлеріне ай сайын 4,4 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
2) "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6, 8-баптарында мәртебесі берілген Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне жеңілдіктер мен кепілдер бойынша теңестірілген адамдарға ай сайын 2,4 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде Әлеуметтік көмек көрсетіледі.
Осы тармақтың 2) тармақшасында көрсетілген Әлеуметтік көмек 2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап көрсетіледі";
62-тармақтың 1) тармақшасындағы "2000 (екі мың)" деген сандар және сөздер "3000 (үш мың)" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 17 октября 2007 года N 16/4-IV "О Правилах оказания социальной помощи отдельным категориям граждан города Астаны"
Решение Маслихата города Астаны от 30 января 2008 года N 50/8-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 3 марта 2008 года N 491. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 13 декабря 2010 года № 410/54-IV
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 13.12.2010 № 410/54-IV (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Рассмотрев предложение акимата города Астаны по внесению изменений и дополнений в Правила оказания социальной помощи отдельным категориям граждан города Астаны, руководствуясь статьей 8 Закона Республики Казахстан от 21 июля 2007 года "О статусе столицы Республики Казахстан" и  статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", маслихат города Астаны  РЕШИЛ :
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 17 октября 2007 года N 16/4-IV "О Правилах оказания социальной помощи отдельным категориям граждан города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 ноября 2007 года за N 478, опубликовано в газетах "Вечерняя Астана" N 187 от 29 ноября 2007 года, "Астана хабары" N 192-194 от 29 ноября 2007 года) следующие изменения:
в Правилах оказания социальной помощи отдельным категориям граждан города Астаны, утвержденных указанным решением:
пункт 61 изложить в следующей редакции:
"61. Социальная помощь на оплату коммунальных и иных услуг в виде денежных выплат предоставляется также:
1) вдовам воинов, погибших (умерших, пропавших без вести) в Великой Отечественной войне, не вступившим в повторный брак, - в размере 4,4 месячных расчетных показателей ежемесячно;
2) лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам инвалидам Великой Отечественной войны, статус которых определен статьями 6, 8 Закона Республики Казахстан "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", - в размере 2,4 месячных расчетных показателей ежемесячно.
Социальная помощь, указанная в подпункте 2) настоящего пункта, предоставляется с 1 января 2008 года";
в подпункте 1) пункта 62 цифры и слова "2000 (две тысячи)" заменить цифрами и словами "3000 (три тысячи)".

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді және 2008 жылғы 1 қаңтарда туындаған қатынастарға қолданылады.
Астана қаласы мәслихатының
сессия төрағасы
Астана қаласы мәслихатының
хатшысы

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2008 года.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
Секретарь маслихата
города Астаны