Бір жолғы талондардың бағасын бекіту туралы
Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 169/28-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2009 жылғы 9 қаңтарда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 555 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 123/14-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 28.03.2013 № 123/14-V шешімімен.
Астана қаласы әкімі ұсынған материалдарды қарап, Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 373-бабының 2-тармағына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. N 1, N 2 қосымшаларға сәйкес 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап Астана қаласы базарларының сатушылары және ара-тұра сипаттағы кәсіпкерлік қызмет үшін бір жолғы талондардың бағасы бекітілсін.
2. Астана қаласы мәслихатының 2001 жылғы 25 желтоқсандағы N 127/26-ІІ "Бір жолғы талондар бағасын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.

Об установлении стоимости разовых талонов
Решение маслихата города Астаны от 18 декабря 2008 года N 169/28-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 9 января 2009 года N 555. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 28 марта 2013 года № 123/14-V
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 28.03.2013 № 123/14-V.
Рассмотрев материалы, представленные акимом города Астаны, в соответствии с пунктом 2 статьи 373 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", маслихат города Астаны РЕШИЛ :
1. Установить с 1 января 2009 года стоимость разовых талонов для торгующих на рынках города Астаны и на эпизодические виды предпринимательской деятельности согласно приложений № 1, № 2.
2. Решение маслихата города Астаны от 25 декабря 2001 года № 127/26-II "Об установлении стоимости разовых талонов" признать утратившим силу.