"Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартын бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 11 тамыздағы N А-6/340 қаулысы. Ақмола облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 29 тамызда N 3265 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 10 наурыздағы № а-2/68 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.03.10 № а-2/68 қаулысымен
"Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы  Заңының 9-1 бабына, "Жеке заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы N 561  қаулысына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ғ.М. Бекмағамбетовке жүктелсін.
3. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысы әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен кейін күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Ақмола облысы әкімдігінің
2008 жылғы 11 тамыздағы
N А-6/340 қаулысымен
бекітілген
«Жұмыссыз азаматтарға анықтамалар беру»мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Осы стандарт азаматтардың жұмыссыздар ретінде тіркелгеніне анықтамалар беру бойынша мемлекеттік қызмет көрсетудің (бұдан әрі- мемлекеттік қызмет) тәртібін белгілейді.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы  Заңының 8-бабының 1-тармағының 8) тармақшасы негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет аудандардың және Көкшетау, Степногорск қалаларының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімдерінде (бұдан әрі - Бөлімдер) өтініш берушінің тұрғылықты жері бойынша көрсетіледі. Бөлімдердің толық атауы, қызметті көрсету орны және электрондық мекен-жайы және веб-сайттары осы Стандарттың 1 қосымшасында көрсетілген.
5. Азаматты жұмыссыз ретінде тіркеу туралы анықтама беру мемлекеттік қызмет көрсетудің аяқталу нысаны болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жұмыссыздар ретінде тіркелген азаматтарға көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі уақыт бойынша шектеу мерзімдері:
1) өтініш берушілермен қажетті құжаттар тапсырылған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі - бір жұмыс күнінен аспауы тиіс;
2) қажетті құжаттарды тапсыру кезінде кезек күтуге рұқсат етілген ең ұзақ уақыт - 40 минуттан аспауы тиіс;
3) құжаттарды алу кезінде кезек күтуге рұқсат етілген ең ұзақ уақыт - 40 минуттан аспауы тиіс.

Об утверждении стандарта оказания государственной услуги "Выдача справок безработным гражданам"
Постановление акимата Акмолинской области от 11 августа 2008 года N А-6/340. Зарегистрировано департаментом юстиции Акмолинской области 29 августа 2008 года N 3265. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 10 марта 2011 года № а-2/68
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 10.03.2011 № а-2/68
В соответствии со статьей 9-1  Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах",  постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 561 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" акимат Акмолинской области  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемый стандарт оказания государственной услуги" Выдача справок безработным гражданам".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бекмагамбетова Г.М.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области
от 11 августа 2008 года
N А-6/340
Стандарт
оказания государственной услуги
"Выдача справок безработным гражданам"
1. Общие положения
1. Данный стандарт определяет порядок оказания государственной услуги по выдаче справок регистрации граждан как безработных (далее - государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 8) пункта 1 статьи 8  Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения".
4. Государственная услуга оказывается отделами занятости и социальных программ районов, городов Кокшетау и Степногорска (далее - Отделы) по месту  жительства заявителя. Полное наименование Отделов, место оказания услуг, электронный адрес и веб-сайт указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту.
5. Формой завершения государственной услуги является выдача справки о регистрации гражданина в качестве безработного.
6. Государственная услуга оказывается гражданам, зарегистрированным в качестве безработных.
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
сроки оказания государственной услуги с момента сдачи заявителем необходимых документов - не более одного рабочего дня;
максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов не более 40 минут;
максимальное допустимое время ожидания в очереди при получении документов не более 40 минут.

8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы толық ақпарат бөлімдердің веб-сайттарында және ақпараттық стендтерінде орналастырылған. Бөлімдердің мекен-жайлары мен веб-сайттары осы Стандарттың 1 қосымшасында көрсетілген. Мемлекеттік қызмет көрсету стандарты ақпарат көзі ретінде облыстық "Арқа ажары", "Акмолинская правда" газеттерінде жарияланады.
10. Мемлекеттік қызмет 09.00-ден 18.00-ге дейін күн сайын көрсетіледі, демалыс күндері - сенбі, жексенбі және мереке күндері, түскі асқа үзіліс 13.00-ден 14.00-ге дейін. Қабылдау кезек тәртібімен, алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
11. Мемлекеттік қызмет өтініш берушінің тұрғылықты жері бойынша бөлімдердің ғимараттарында көрсетіледі. Бөлімдердің үй-жайларында күту залдары бар, құжаттарды толтыруға арналған орындар оларды толтыру үлгілерімен және қажетті құжаттардың тізбелері берілген стендтермен жабдықталған, қауіпсіздік қамтамасыз етіледі және мүмкіндіктері шектеулі адамдарға қолайлы жағдайлар жасалған.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш беруші жеке басын куәландыратын құжатты ұсынады.
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін бланк және өтініштерді толтыруға талап қойылмайды.
14. Өтініш берушілер қажетті құжаттарымен тұрғылықты жері бойынша бөлімдерге өтініш жасайды. Бөлімдердің мекен-жайлары мен веб-сайттары осы Стандарттың 1 қосымшасында көрсетілген.
15. Өтініш берушімен барлық қажетті құжаттар тапсырылғандығын тіркеу күні мен уақыты, құжаттарды қабылдап алған тұлғаның тегі мен аты-жөні, сонымен бірге анықтаманың берілген күні көрсетілген талон растайды.
16. Мемлекеттік қызмет көрсету тәсілі - жеке баруы. Өтініш берушіге дайын құжаттарды беру тұрғылықты жері бойынша талонда көрсетілген мерзімде бөлімдермен жүзеге асырылады. Бөлімдердің мекен-жайлары осы Стандарттың 1 қосымшасында көрсетілген.
17. Егер өтініш беруші жұмыссыз ретінде тіркелмеген болса немесе жұмыссыз ретінде есептен алынған жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетілмейді.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Бөлімдердің қызметі келесі қағидаттарға негізделеді:
1) адамның конституциялық құқығы мен бостандығын сақтау;
2) қызметтік борышты атқарудағы заңдылық;
3) сыпайылық;
4) толық және барынша толық ақпарат беру;
5) ақпараттың қорғалуы және құпиялығы;
6) өтініш беруші белгіленген мерзімде алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету.
4. Жұмыстың нәтижелері
19. Бөлімдер жұмысының нәтижелері осы Стандарттың 2 қосымшасына сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік органдардың жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәнін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтары бекітеді.

8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается на веб-сайтах, информационных стендах Отделов. Адреса и веб-сайты Отделов указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту. Стандарт оказания государственной услуги как источник информации опубликовывается в областных газетах "Арка ажары", "Акмолинская правда".
10. Государственная услуга предоставляется ежедневно с 09.00 до 18.00 часов, выходные дни - суббота, воскресенье и праздничные дни, перерыв на обед с 13.00 до 14.00 часов. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Государственная услуга оказывается в зданиях Отделов по месту жительства заявителя. Помещения Отделов имеют залы ожидания, места для заполнения документов оснащаются стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения, обеспечена безопасность и приемлемые условия для людей с ограниченными физическими возможностями.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги заявитель представляет документ, удостоверяющий личность заявителя.
13. Для получения государственной услуги заполнение бланков, заявлений не требуется.
14. Заявители с необходимыми документами обращаются в Отделы по месту жительства. Адреса Отделов и их веб-сайты указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту.
15. Подтверждением, что заявитель предъявил все необходимые документы, является талон с указанием даты и времени регистрации, фамилией и инициалами лица, принявшего документы, также даты выдачи справки.
16. Способ доставки результата оказания услуги - личное посещение. Выдача готовых документов заявителю осуществляется в Отделах по месту жительства в срок, указанный в талоне. Адреса отделов указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту.
17. Государственная услуга не предоставляется в случае, если на момент обращения заявитель не зарегистрирован в качестве безработного, либо снят с учета как безработный.
3. Принципы работы
18. Деятельность Отделов основывается на принципах:
1) соблюдения конституционных прав и свобод человека;
2) законности при исполнении служебного долга;
3) вежливости;
4) предоставления исчерпывающей и полной информации;
5) защиты и конфиденциальности информации;
6) обеспечения сохранности документов, которые заявитель не получил в установленные сроки.
4. Результаты работы
19. Результаты работы Отделов измеряются показателями качества и доступности согласно приложению 2 настоящему Стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа Отделов, оказывающих государственные услуги, ежегодно утверждаются специально созданными  рабочими группами.

5. Шағымдану тәртібі
21. Уәкілетті лауазымды тұлғалардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі бойынша түсініктемені және шағым дайындауға жәрдемді бөлім бастығынан немесе оның орынбасарларынан алуға болады. Электрондық поштаның мекен-жайлары, телефон нөмірлері осы Стандарттың 1 қосымшасында көрсетілген.
22. Шағымдар байланыс деректері осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген бөлімдерге, "Ақмола облысының жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы" мемлекеттік мекемесіне беріледі. Мемлекеттік органдардың атаулары, электрондық поштаның мекен-жайлары, атына шағым берілетін лауазымды тұлғалар осы Стандарттың 24-тарауында көрсетілген.
23. Өтініш берушіге берілген шағымға жауапты алу мерзімі мен орны және оның қаралу барысы туралы білуге болатын лауазымды тұлғалардың байланыс деректері көрсетілген талон шағымның қабылданғанын растайды.
6. Байланыс ақпараты
24. Бөлімдер мен басқарма бастықтарының және олардың орынбасарларының, жоғарғы тұрған ұйымдардың байланыс деректері:
1) веб-сайт, электрондық поштаның мекен-жайы, заңды мекен-жайы, телефоны, бөлім бастықтарымен азаматтарды қабылдау кестесі осы Стандарттың 1 қосымшасында көрсетілген.
2) "Ақмола облысының жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы" мемлекеттік мекемесі, 020000, Қазақстан Республикасы, Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, А.С.Пушкин атындағы көше, 23, веб-сайты www.akmo.kz, электрондық поштаның мекен-жайы  akmout@mail.online.kz , телефон 8(7162)763690.
Қабылдау кестесі:
басқарма бастығы - дүйсенбі, бейсенбі сағат 15.00-ден 18.00-ге дейін;
басқарма бастығының орынбасары - сәрсенбі, бейсенбі, сағат 15.00-ден 18.00-ге дейін;
басқарма бастығының орынбасары - бейсенбі, сағат 15.00-ден 18.00-ге дейін;
3) Ақмола облысының әкімдігі, Көкшетау қаласы, Абай көшесі, 83, веб-сайты www.akmo.kz.
25. Өтініш беруші мемлекеттік қызметті алу мәселесі бойынша қосымша ақпаратты "Ақмола облысының жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы" мемлекеттік мекемесінде ала алады.
"Жұмыссыз азаматтарға анықтамалар
беру" бойынша мемлекеттік
қызмет көрсетудің стандартына
1-қосымша
Ақмола облысының аудандық (қалалық) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімдерінің байланыс деректері
N
р/с
Аудандық (қалалық) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімдерінің атаулары
Заңды  мекен-жайы, уақыт қабылдауы
Байланыстелефоны
Электрондық мекен-жайы, веб-сайты
1
"Ақкөл ауданының жұмыспен қамту және  әлеуметтік  бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы,
Ақкөл қаласы,  Нyрмағамбетов көшесі, 81 азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін

5. Порядок обжалования
21. Разъяснение порядка обжалования действий (бездействий) уполномоченных должностных лиц, а также содействие в подготовке жалобы можно получить у начальников либо заместителей начальников Отделов. Адреса электронной почты, номера телефонов указано в приложении 1 к настоящему Стандарту.
22. Жалобы подаются в Отделы, контактные данные которых указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту, в государственное учреждение "Управление координации занятости и социальных программ Акмолинской области", а также направляются в акимат Акмолинской области, адреса электронной почты должностного лица, которому подается жалоба, указано в пункте 24 настоящего Стандарта.
23. Принятие жалобы подтверждается выдачей заявителю талона с указанием срока и места получения ответа на поданную жалобу, а также контактные данные должностных лиц, у которых можно узнать о ходе ее рассмотрения.
6. Контактная информация
24. Контактные данные начальников Отделов, Управления и его заместителей, вышестоящей организации:
1) веб-сайт, адрес электронной почты, юридический адрес, номер телефона, графики приема граждан начальниками Отделов указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту;
2) государственное учреждение "Управление координации занятости и социальных программ Акмолинской области", 020000, Республика Казахстан, Акмолинская  область, город Кокшетау, улица А.С. Пушкина, 23, кабинет 301, веб-сайт www.akmo.kz, адрес электронной почты akmout@mail.online.kz, телефон 8(7162) 763690.
график приема:
начальник Управления - понедельник, четверг с 15.00 до 18.00 часов;
заместитель начальника управления - среда, четверг с 15.00 до 18.00 часов;
заместитель начальника управления - четверг с 15.00 до 18.00 часов;
3) акимат Акмолинской области: город Кокшетау, улица Абая, 83, официальный сайт www.akmo.kz.
25. По вопросам предоставления государственной услуги заявитель может получить дополнительную информацию в государственном учреждении "Управление  координации занятости и социальных программ  Акмолинской области".
Приложение 1
к стандарту оказания
государственной услуги
"Выдача справок безработным гражданам"
Контактные данные районных (городских) отделов занятости
и социальных программ Акмолинской области
N
п/п
Наименование
районных
(городских)
отделов занятости
и социальных
программ
Юридический адрес,
время приема
Контактный
телефон
Электронный адрес,
веб-сайт
1
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Аккольского района"
Аккольский район, город Акколь, улица Нурмагамбетова, 81. График приема граждан начальником: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв:
с 13.00 до 14.00 часов

8-(71638)-2-10-48
Sobes_akkol@gcvp.kz,
www.akmol.kz
2
"Аршалы ауданының жұмыспен қамту және  әлеуметтік  бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы, Аршалы селосы,
Ташенов көшесі, 47 азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71644)-2-13-76
Arshaly_rotz@rjrshetau.online.kz, www.akmol.kz
3
"Астрахан ауданының жұмыспен қамту және  әлеуметтік  бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы,
Астраханка селосы, Әл-Фараби көшесі,50  азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71641)-2-25-34
Astr_socz@kokshetau.online.rz, www.akmol.kz
4
"Атбасар ауданының  жұмыспен қамту және  әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы, Атбасар қаласы,
Уәлиханов көшесі, 9  азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71643)-4-28-07
Atb_rotzisn@kokshetau.online/kz, www.online.kz
5
"Бyланды ауданының  жұмыспен қамту және  әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Бyланды ауданы, Макинск қаласы,
Некрасов көшесі, 19 азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71646) -2-21-38
Bulandy_rozsp 15k@mail.kz, www.akmol.kz
6
"Егіндікөл ауданының жұмыспен қамту және  әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы, Егіндікөл   селосы, Жеңіс көшесі, 6 азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71642)-2-15-44
Egindykol_ozsp@mail.ru,
egindyk.akmol.kz
7
"Еңбекшілдер ауданының жұмыспен қамту және  әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы, Степняк қаласы, Ленин көшесі, 64 азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71639)-2-21-29
enbekrotz@mail.kz,
www.akmol.kz
8
"Ерейментау ауданының жұмыспен қамту және  әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік
мекемесі
Ерейментау ауданы,
Ерейментау қаласы,
Кенесары көшесі, 87  азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71633)-2-11-73
eremzsp@kokshetau.online.kz,
http://www.ereymen.kz/
9
"Есіл ауданының жұмыспен қамту және  әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Есіл қаласы,
Қонаев көшесі, 5
азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71647)-2-16-57
sobes@kokshetau.online.kz, www.akmol.kz
10
"Жақсы ауданының жұмыспен қамту және  әлеуметтік  бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Жақсы селосы,
Дружба көшесі, 3
азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін

8-(71638)-2-10-48
Sobes_akkol@gcvp.kz,
www.akmol.kz
2
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Аршалынского района"
Аршалынский район, село Аршалы, улица Ташенова, 47. График приема граждан начальником: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв:
с 13.00 до 14.00 часов
8-(71644)-2-13-76
Arshaly_rotz@
rjrshetau.online.kz,
www.akmol.kz
3
Государственное учреждение
"Отдел занятости и социальных программ Астраханского района"
Астраханский район, село Астраханка,
улица Аль-Фараби, 50.
График приема граждан начальником: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв:
с 13.00 до 14.00 часов
8-(71641)-2-25-34
Astr_socz@kokshetau.
online.rz,
www.akmol.kz
4
Государственное
учреждение "Отдел занятости и социальных программ Атбасарского района"
Атбасарский район, город Атбасар, улица
Валиханова, 9
График приема граждан начальником: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв:
с 13.00 до 14.00 часов
8(71643)-4-28-07
Atb_rotzisn@
kokshetau.online.kz,
www.online.kz
5
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Буландынского района"
Буландынский район, город Макинск, улица Некрасова 19. График приема граждан начальником: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв:
с 13.00 до 14.00 часов
8(71646) -2-21-38
Bulandy_rozsp15k@
mail.kz,
www.akmol.kz
6
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Егиндыкольского района"
Егиндыкольский район, село  Егиндыколь,
ул. Победы, 6
График приема граждан начальником: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв:
с 13.00 до 14.00 часов
8-(71642)-2-15-44
Egindykol_ozsp@
mail.ru,
egindyk.akmol.kz
7
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Енбекшильдерского района"
Енбекшильдерский район, город Степняк, улица Ленина, 64
График приема граждан начальником: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв:
с 13.00 до 14.00 часов
8-(71639)-2-21-29
enbekrotz@mail.kz,
www.akmol.kz
8
Государственное учреждение
"Отдел занятости и социальных программ Ерейментауского района"
Ерейментауский район, город Ерейментау,
улица Кенесары,
87 График
приема граждан начальником: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв:
с 13.00 до 14.00 часов
8-(71633)-2-11-73
eremzsp@kokshetau.
online.kz,
http://www.ereymen.
kz/
9
Государственное учреждение
"Отдел занятости и социальных программ Есильского  района"
Есильский район, город Есиль, улица
Конаева, 5
График приема граждан начальником: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв:
с 13.00 до 14.00 часов
8-(71647)-2-16-57
sobes@kokshetau.
online.kz,
www.akmol.kz
10
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Жаксынского района"
Жаксынский район, село Жаксы,ул. Дружбы, 3
График приема граждан начальником: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв:
с 13.00 до 14.00 часов

8-(71635)-2-13-00
soc_zanita_21@kokshetau.online.k
www.jaksy.kz
11
"Жарқайың ауданының жұмыспен қамту және  әлеуметтік  бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,  Державинск қаласы, Ленин көшесі,32 азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71648)-9-17-02
Sobes_derzhavinsk@gcvp.kz, www.akmol.kz
12
"Зеренді ауданының  жұмыспен қамту және  әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы, Зеренді селосы,
Бейбітшілік көшесі, 64 азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71632)-2-11-68
zer_cz@kokshetau.online.kz,byx@kokshetay.online.kz
www.akmol.kz
13
"Қорғалжын ауданының  жұмыспен қамту және  әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы, Қорғалжын селосы,
Балғамбаев көшесі, 9
азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71637)-2-11-83
kszn@kokshetau.online.kz,
http://akmol.kz/admin.html
14
"Сандықтау ауданының  жұмыспен қамту және  әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы,
Балкашино селосы, Ленин көшесі, 117 азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71640)-9-17-43
Sondyktau_OZSP@kokshetau.online.kz,www.sand.akmol.kz
15
"Целиноград ауданының жұмыспен қамту және  әлеуметтік  бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Ақмол селосы, Гагарин көшесі, 15 азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71651)-3-11-10
Otdel_zan@mail.kz,
www.akmol.kz
16
"Шортанды ауданының жұмыспен қамту және  әлеуметтік  бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы, Шортанды кенті,
Абылайхан көшесі, 22 азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71631)-2-19-75
shortsobez@mail.ru,
www.akmol.kz
17
"Щучье ауданының  жyмыспен қамту және  әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Щучье ауданы, Щучинск қаласы,
8 март көшесі, 24 азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(716-36)-4-27-68
depart@koksetau.online.kz,www.burabau-akimat.kz
18
"Степногорск
қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік  бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Степногорск қаласы, 4 ықшам ауданы  азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71645)6-26-336-20-30
soc-progr@yandex.ru,www.akmol.kz
19
"Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және  әлеуметтік  бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Көкшетау қаласы,
Локомотивная көшесі, 9а. азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(7162) -31-92-76
31-92-81
Sobes_kokshe@kokshetau.online.kz,http://www.zakupki.
akmol.kz
"Жұмыссыз азаматтарға
анықтамалар беру" бойынша
мемлекеттік қызметті
көрсетудің стандартына
2-қосымша
Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа және қол жетімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Алдағы жылда көрсеткіштің нысаналы мәні
Есептік жылда көрсеткіштің ағымдағы мәні
1.Мерзімділігі

8-(71635) -2-13-00
soc_zanita_21@
kokshetau.online.kz
www.jaksy.kz
11
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Жаркаинского района"
Жаркаинский район, город Державинск,
улица Ленина, 32 График приема граждан начальником: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв:
с 13.00 до 14.00 часов
8-(71648)-9-17-02
Sobes_derzhavinsk@
gcvp.kz,
www.akmol.kz
12
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Зерендинского района"
Зерендинский район, село Зеренда,улица Мира, 64 График приема граждан начальником: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв:
с 13.00 до 14.00 часов
8-(71632)-2-11-68
zer_cz@kokshetau.
online.kz,
byx@kokshetay.
online.kz
www.akmol.kz
13
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Коргалжынского района"
Коргалжынский район, село Коргалжын,
улица Балгамбаева 9.
График приема граждан начальником: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв:
с 13.00 до 14.00 часов
8-(71637)-2-11-83
kszn@kokshetau.
online.kz,
http://akmol.kz/
admin.html
14
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Сандыктауского района"
Сандыктауский район, село Балкашино,
Ленина, 117.
График приема граждан начальником: 18.00 часов, перерыв: с 13.00 до 14.00 часов
8-(71640)-9-17-43
Sondyktau_OZSP@
kokshetau.online.kz,
www.sand.akmol.kz
15
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Целиноградского района"
Целиноградский район, село Акмол, улица Гагарина, 15
График приема граждан начальником: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв:
с 13.00 до 14.00 часов
8-(71651)-3-11-10
Otdel_zan@mail.kz,
www.akmol.kz
16
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Шортандинского района"
Шортандинский район, поселок Шортанды, улица Абылай - хана, 22
График приема граждан начальником: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв:
с 13.00 до 14.00 часов
8-(71631)-2-19-75
shortsobez@mail.ru,
www.akmol.kz
17
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Щучинского района"
Щучинский район, город Щучинск, улица 8 марта, 24 График приема граждан начальником: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв:
с 13.00 до 14.00 часов
8-(716-36)-4-27-68
depart@kokshetau.
online.kz,
www.burabau-akimat.
kz
18
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ г. Степногорск"
город  Степногорск, 4 микрорайон
График приема граждан начальником: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв:
с 13.00 до 14.00 часов
8-(71645)6-26-336-20-30
soc-progr@yandex.ru,
www.akmol.kz
19
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ г.Кокшетау"
Город Кокшетау,
улица Локомотивная, 9а. График приема граждан начальником: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв:
с 13.00 до 14.00 часов
8-(7162) -31-92-76        31-92-81
sobes_kokshe@
kokshetau.online.kz,
http://www.zakupki.
akmol.kz
Приложение 2
к стандарту оказания
государственной услуги
"Выдача справок
безработным гражданам"
Значения показателей качества и доступности
Показатели качества и
доступности
Нормативное
значение
показателя
Целевое
значение
показателя в
последующем
году
Текущее
значение
показателя
в отчетном
году
1. Своевременность