"Отын сатып алу бойынша ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет қөрсетудің стандартын бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 5 желтоқсандағы N А-9/539 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 9 қаңтарда N 3288 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 10 наурыздағы № А-6/358 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.03.10 № А-6/358 қаулысымен
"Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1 бабына, "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 561 қаулысына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қоса беріліп отырған "Отын сатып алу бойынша ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ғ.М.Бекмағамбетовке жүктелсін.
3. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысы әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                        А. Рау
Ақмола облысы әкімдігінің
2008 жылғы 5 желтоқсанда
N а-9/539 қаулысымен
бекітілген
"Отын сатып алу бойынша ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік көмек тағайындау"
мемлекеттік қызметін көрсетудің стандарты
1.Жалпы ережелер
1. Осы стандарт ауылдық жерлерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау жөніндегі мемлекеттік қызмет көрсету (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) тәртібін анықтайды.
2. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 18-бабының 5-тармағы, аудандардың (облыстық маңызды қалалардың) жергілікті өкілетті органдарының отын сатып алуға әлеуметтік көмек көрсету мөлшері мен тәртібін белгілейтін шешімдері (бұдан әрі – аудандар, облыстық маңызды қалалар мәслихаттарының шешімдері) негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) әкімдіктерімен көрсетіледі. Ауылдық жерлерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау жөніндегі құжаттарды рәсімдеуді жүзеге асыратын жұмысшы орган "Аудандардың, Көкшетау, Степногорск қалаларының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімдері" мемлекеттік мекемелері (бұдан әрі – Бөлімдер) болып табылады. Бөлімдердің толық атауы, олардың қызмет көрсету орны, электрондық мекен-жайлары және веб-сайттары осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.

Об утверждении стандарта оказания гоударственной услуги "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива"
Постановление акимата Акмолинской области от 5 декабря 2008 года N А-9/539. Зарегистрировано департаментом юстициии Акмолинской области 9 января 2009 года N 3288. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 10 марта 2011 года № а-2/68
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 10.03.2011 № а-2/68
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27  ноября 2000 года «Об административных процедурах», постановлением   Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 561 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый стандарт оказания государственной услуги «Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместитиеля акима области Бекмагамбетова Г. М.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области                             А. Рау
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области
от 5 декабря 2008 года
N а-9/539
Стандарт
оказания государственной услуги
«Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива»
1.Общие положения
1. Данный стандарт определяет порядок оказания государственной услуги по назначению социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива (далее -государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании пункта 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» и решений местных представительных органов районов (города областного значения), определяющих размер и порядок оказания социальной помощи по приобретению топлива (далее - решения маслихатов районов, города областного значения).
4. Государственная услуга предоставляется акиматами районов, городов Кокшетау и Степногорска. Рабочими органами, осуществляющими оформление документов по назначению социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива, являются государственное учреждение «Отделы занятости и социальных программ районов, городов Кокшетау и Степногорска» (далее – Отделы). Полное наименование Отделов, место оказания услуг, электронный адрес и веб-сайт указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту.

5. Отын сатып алуға әлеуметтік көмек тағайындау туралы шешім көрсетілетін мемлекеттік қызметті аяқтау нысаны болып табылады мемлекетік.
6. Мемлекеттік қызмет ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім, мәдениет және спорт мемлекеттік ұйымдарының мамандарына (бұдан әрі - өтініш берушілер) көрсетіледі.
7. Уақыт бойынша мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі мерзім шектеулі:
1) мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі құжаттармен өтінішті тапсырған сәттен бастап - 15 күнтізбелік күн ішінде;
2) қажетті құжаттарды тапсыру кезіндегі кезекте күту уақытының ұзақтығы шамамен 40 минут;
3) құжаттарды алу кезінде кезекте күтудің ең шектеулі уақыты, мемлекеттік қызмет көрсету мерзімінде сияқты шамамен 40 минут.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету тегін жүргізіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы толық ақпарат Бөлімдердің ақпараттық стендтерінде және веб-сайттарда орналастырылған. Бөлімдердің мекен-жайлары мен веб-сайттары осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген. Мемлекеттік қызмет көрсету стандарты ақпарат көзі ретінде облыстық "Арқа ажары", "Акмолинская правда" газеттерінде жарияланады.
10. Мемлекеттік қызмет сағат 09.00-ден 18.00-ге дейін күн сайын көрсетіледі, демалыс күндері – сенбі, жексенбі және мереке күндері, түскі асқа үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін. Қабылдау кезек тәртібімен, алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
11. Мемлекеттік қызмет өтініш берушінің тұрғылықты жері бойынша Бөлімдердің ғимараттарында көрсетіледі. Бөлімдердің үй-жайларында  күту залдары бар, құжаттарды дайындау орындары қажетті құжаттардың тізбесі мен оларды толтыру үлгілері берілген стендтермен жабдықталған, мүмкіндіктері шектеулі адамдар үшін қолайлы жағдайлар жасалып, олардың қауіпсіздігі қамтамасыз етілген.
2.Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш беруші мынадай құжаттарды ұсыну қажет:
өтініш;
өтініш берушінің жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі;
салық төлеушінің тіркеу нөмірі куәлігінің көшірмесі;
азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі;
жұмыс орнын растайтын ұйымның немесе денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім, мәдениет және спорт мекемесінің анықтамасы.
13. Мемлекеттік қызмет өтініш берушінің тұрғылықты жері еркін нысанда ресімделген өтініштің негізінде көрсетіледі.
14. Өтініш берушілер қажетті құжаттарымен тұрғылықты жері бойынша Бөлімдерге өтініш жасайды. Бөлімдердің мекен-жайлары мен веб-сайттары осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.
15. Мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш берушімен қажетті құжаттар тапсырылғандығын тіркеу күні мен уақыты, құжаттарды қабылдап алған маманның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон растайды.

5. Формой завершения государственной услуги является решение о назначении социальной помощи по приобретению топлива.
6. Государственная услуга оказывается специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим в сельской местности (далее - заявители).
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи заявителем необходимых документов - в течение 15 календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при  регистрации сдаваемых заявителем необходимых документов не более 40 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов, как результат оказания государственной услуги не более 40 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается на веб-сайтах, информационных стендах Отделов. Адреса и веб-сайты Отделов указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту. Стандарт оказания государственной услуги как источник информации опубликовывается в областных газетах «Арқа ажары», «Акмолинская правда».
10. Государственная услуга предоставляется ежедневно с 09.00  до 18.00 часов, выходные дни - суббота, воскресенье и праздничные дни, перерыв на обед с 13.00 до 14.00 часов. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Государственная услуга оказывается в зданиях Отделов по месту жительства заявителя. Помещения Отделов имеют залы ожидания, места для заполнения документов оснащаются стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения, обеспечена безопасность и приемлемые условия для людей с ограниченными физическими возможностями.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги заявителю необходимо представить следующие документы:
заявление;
копия документа удостоверяющего личность заявителя;
копия свидетельства регистрационного номера налогоплательщика;
копия книги регистрации граждан;
справка с организации либо учреждения здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, подтверждающая место работы.
13. Государственная услуга предоставляется на основании заявления, оформленного в произвольной форме  по месту жительства заявителя.
14. Заявители с необходимыми документами обращаются в Отделы по месту жительства. Адреса отделов и их веб-сайты указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту.
15. Подтверждением, что заявитель сдал все необходимые документы, является талон с указанием даты и времени регистрации, фамилией и инициалами лица, принявшего документы.

16. Мемлекеттік қызмет нәтижесін жеткізу тәсілі – өтініш берушінің тұрғылықты жері бойынша Бөлімге жеке баруы немесе пошталық байланыс арқылы. Бөлімдердің мекен-жайлары осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.
17. Өтініш берушінің құжаттарды берген кезде толық емес мәліметтерді және (немесе) дәйексіз мағлұмат беру мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтату және (немесе) мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуға негіз болып табылады.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Бөлімдердің қызметі келесі қағидаттарға негізделеді:
1) адамның конституциялық құқығы мен бостандығын сақтау;
2) қызметтік парызын орындау кезіндегі заңдылық;
3) сыпайылық;
4) толық және барынша толық ақпарат беру;
5) ақпаратты қорғау және құпиялылық;
6) өтініш беруші белгіленген мерзімде алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету.
4. Жұмыстың нәтижелері
19. Бөлімдердің жұмыс нәтижелері осы Стандарттың 2-қосымшасына сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызмет көрсететін Бөлімдердің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәнін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтарымен бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
21. Уәкілетті лауазымды тұлғалардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі бойынша түсініктемені және шағым дайындауға жәрдемді Бөлімдердің бастықтарынан немесе олардың орынбасарларынан алуға болады. Электрондық поштаның мекен-жайлары, телефон нөмірлері осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.
22. Шағымдар байланыс деректері осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген Бөлімдерге, "Ақмола облысының жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы" (бұдан әрі - Басқарма) мемлекеттік мекемесіне беріледі. Мемлекеттік бөлімдері атаулары, электрондық поштаның мекен-жайлары, атына шағым берілетін лауазымды тұлғалар осы Стандарттың 24-тарауында көрсетілген.
23. Өтініш берушіге берілген шағымға жауапты алу мерзімі мен орны және оның қаралу барысы туралы білуге болатын лауазымды тұлғалардың байланыс деректері көрсетілген талон шағымның қабылданғанын растайды.
6. Байланыс ақпараты
24. Бөлімдер мен Басқарма бастықтарының және олардың орынбасарларының, жоғары тұрған ұйымдардың байланыс деректері:
1) веб-сайт, электрондық поштаның мекен-жайы, заңды мекен-жайы, телефон, Бөлім бастықтарымен және оның орынбасарларының азаматтарды қабылдау кестесі осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.
2) "Ақмола облысының жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы" мемлекеттік мекемесі, 020000, Қазақстан Республикасы, Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, А.С.Пушкин атындағы көше, 23, 301-кабинет, веб-сайты www.akmo.kz, электрондық поштаның мекен-жайы akmout@mail.online.kz , телефон 8(7162)7636 90.
Қабылдау кестесі:
басқарма бастығы - дүйсенбі, бейсенбі сағат 15.00-ден 18.00-ге дейін;
басқарма бастығының орынбасары – сәрсенбі, бейсенбі, сағат 15.00-ден 18.00-ге дейін;
басқарма бастығының орынбасары – бейсенбі, сағат 15.00-ден 18.00-ге дейін.

16. Способ доставки результата оказания  услуги - личное посещение заявителя в Отдел по месту жительства либо посредством почтового сообщения. Адреса Отделов указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту.
17. Основанием для отказа и (или) приостановления государственной услуги является предоставление неполных и (или) недостоверных сведений при сдаче документов заявителем.
3. Принципы работы
18. Деятельность Отделов основывается на принципах:
1) соблюдения конституционных прав и свобод человека;
2) законности при исполнении служебного долга;
3) вежливости;
4) предоставления исчерпывающей и полной информации;
5) защиты и конфиденциальности информации;
6) обеспечения сохранности документов, которые заявитель не получил в установленные сроки.
4. Результаты работы
19. Результаты работы отделов измеряются показателями качества и доступности согласно с приложением 2 к настоящему Стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа Отделов, оказывающих государственные услуги, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. Разъяснение порядка обжалования действий (бездействий) уполномоченных должностных лиц, а также содействие в подготовке жалобы можно получить у начальников либо заместителей начальников Отделов. Адреса электронной почты, номера телефонов указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту.
22. Жалобы подаются в Отделы, контактные данные которых указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту, в государственное учреждение «Управление координации занятости и социальных программ Акмолинской области» (далее-Управление). Наименование Отделов, адреса электронной почты, должностные лица, которым подается жалоба, указаны в пункте 24  настоящего Стандарта.
23. Принятие жалобы подтверждается выдачей заявителю талона с указанием срока и места получения ответа на поданную жалобу, а также контактные данные должностных лиц, у которых можно узнать о ходе ее рассмотрения.
6. Контактная информация
24. Контактные данные начальников Отделов, Управления и их заместителей, вышестоящей организации:
1) веб-сайт, адрес электронной почты, юридический адрес, телефон, графики приема граждан начальниками Отделов и их заместителей указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту;
2) государственное учреждение «Управление координации занятости и социальных программ Акмолинской области» 020000, Республика Казахстан, Акмолинская область, город Кокшетау, улица имени А.С. Пушкина, 23, кабинет 301, веб-сайт www.akmo.kz, адрес электронной почты akmout@mail.online.kz, телефон 8(7162) 763690.
График приема:
начальник управления - понедельник, четверг с 15.00 до 18.00 часов;
заместитель начальника управления – среда, четверг с 15.00 до 18.00 часов;
заместитель начальника управления – четверг с 15.00 до 18.00 часов.

3) Ақмола облысының әкімдігі, Көкшетау қаласы, Абай көшесі, 83, веб-сайты www.akmo.kz.
25. Өтініш беруші мемлекеттік қызметті алу мәселесі бойынша қосымша ақпаратты "Ақмола облысының жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы" мемлекеттік мекемесінде ала алады.
"Отын сатып алу бойынша
ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына
әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет
көрсетудің стандартына 1-қосымша
Ақмола облысының аудандық (қалалық) жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімдерінің байланыс деректері
р/с
Аудандық
(қалалық)
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік
бағарламалар бөлімдерінің атаулары
Заңды мекенжайы,
қабылдау уақыты
Бөлімдердің бастықтары мен олардың орынбасарларының
азаматтарды
қабылдау кестелері
Байланыс
телефоны
Электрондық мекен-жайы, веб-сайт
1
"Ақкөл ауданының жұмыспен қамту  және әлеуметтік
бағдарламалар  бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы,
Ақкөл қаласы,
Нұрмағамбетов
көшесі, 81
азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын  сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71638)-2-10-48
Sobes_akkol@gcvp.kz, www.akmol.kz
2
"Аршалы ауданының жұмыспен қамту  және әлеуметтік
бағдарламалар  бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы, Аршалы селосы, Тәшенов көшесі,47 азаматтарды
қабылдау кестесі:
күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71644) -2-13-76
Arshaly_rotz@ kokshetau.online.kz, www.akmol.kz
3
"Астрахан ауданының жұмыспен қамту  және әлеуметтік  бағдарламалар  бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы,
Астраханка селосы,
Әл-Фараби көшесі,50
азаматтарды
қабылдау кестесі:
күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71641) -2-25-34
Astr_socz@kokshetau.online.kz, www.akmol.kz
4
"Атбасар ауданының жұмыспен қамту  және әлеуметтік
бағдарламалар  бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы, Атбасар қаласы,
Уәлиханов көшесі,9
азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71643)-4-28-07
Atb_rotzisn@kokshetau.online/kz, www.online.kz
5
"Бұланды ауданының
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік
бағдарламалар  бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы, Макинск қаласы,
Некрасов көшесі,19
азаматтарды қабылдау кестесі:
күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71646) -2-21-38
Bulandy_rozsp 15k@mail.kz, www.akmol.kz
6
"Егіндікөл ауданының
жұмыспен қамту  және әлеуметтік
бағдарламалар  бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы, Егіндікөл селосы,
Жеңіс көшесі,6
азаматтарды қабылдау кестесі:

3) Акимат Акмолинской области, город Кокшетау, улица Абая, 83, веб-сайт www.akmo.kz.
25. По вопросам предоставления государственной услуги заявитель может получить дополнительную информацию в государственном учреждении «Управление координации занятости и социальных программ Акмолинской  области».
Приложение 1
к стандарту оказания государственной услуги
«Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива»
Контактные данные районных (городских) отделов занятости и социальных программ Акмолинской области
п/п
Наименование районных
(городских)
отделов
занятости и
социальных
программ
Юридический адрес, время приема начальников отделов и их заместителей
Контактный телефон
Электронный адрес,
веб-
сайт
1
Государственное учреждение «Отдел занятости
и социальных программ Аккольского района»
Аккольский район, город Акколь,
улица Нурмагамбетова, 81. График приема граждан: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв: с 13.00 до 14.00 часов
8-(71638)
-2-10-48
Sobes_akkol@gcvp.kz,
www.akmol.kz
2
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Аршалынского района»
Аршалынский район, село Аршалы,
улица Ташенова, 47. График приема граждан: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв:
с 13.00 до 14.00 часов
8-(71644) -2-13-76
Arshaly_rotz@ kokshetau.online.kz, www.akmol.kz
3
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Астраханского района»
Астраханский район, село Астраханка,
улица Аль- Фараби, 50. График приема граждан: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв: с 13.00 до 14.00 часов
8-(71641) -2-25-34
Astr_socz@kokshetau.online.kz, www.akmol.kz
4
Государственноеучреждение «Отдел занятости и социальных программ Атбасарского района»
Атбасарский район,
город Атбасар,
улица  Валиханова,9
График приема граждан: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв: с 13.00 до 14.00 часов
8(71643)-
4-28-07
Atb_rotzisn@kokshetau.online/kz, www.online.kz
5
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Буландынского района»
Буландынский район, город Макинск,улица Некрасова 19. График приема граждан: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв: с 13.00 до 14.00 часов
8(71646) -2-21-38
Bulandy_rozsp 15k@mail.kz, www.akmol.kz
6
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Егиндыкольского  района»
Егиндыкольский район, село  Егиндыколь,
улица Победы, 6

күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат  13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71642) -2-15-44
Egindykol_ozsp@mail.ru, egindyk.akmol.kz
7
"Еңбекшілдер ауданының
жұмыспен қамту  және әлеуметтік
бағдарламалар  бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы, Степняк қаласы,
Ленин көшесі,64
азаматтарды қабылдау кестесі:
күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71639) -2-21-29
enbekrotz@mail.kz,
www.akmol.kz
8
"Ерейментау ауданының
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік
бағдарламалар  бөлімі" мемлекеттік
мекемесі
Ерейментау ауданы,
Ерейментау қаласы,
Кенесары көшесі, 87
азаматтарды қабылдау кестесі:
күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,
үзіліс сағат  13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71633) -2-11-73
eremzsp@kokshetau.online.kz,
http://www.ereymen.kz/
9
"Есіл
ауданының
жұмыспен қамту  және әлеуметтік
бағдарламалар  бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Есіл қаласы,
Қонаев көшесі, 5
азаматтарды қабылдау кестесі:
күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71647) -2-16-57
sobes@kokshetau.online.kz,
www.akmol.kz
10
"Жақсы ауданының
жұмыспен қамту  және әлеуметтік
бағдарламалар  бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Жақсы селосы,
Дружба көшесі, 3
азаматтарды қабылдау кестесі:
күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71635) -2-13-00
soc_zanita_21@kokshetau.online.kz
www.jaksy.kz
11
"Жарқайың ауданының
жұмыспен қамту  және әлеуметтік
бағдарламалар  бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы, Державинск қаласы
Ленин көшесі, 32
азаматтарды қабылдау кестесі:
күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71648) -9-17-02
Sobes_derzhavinsk@gcvp.kz,
www.akmol.kz
12
"Зеренді ауданының
жұмыспен қамту  және әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы, Зеренді селосы, Бейбітшілік көшесі, 64, азаматтарды
қабылдау кестесі:
күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71632) -2-11-68
zer_cz@kokshetau.online.kz,
byx@kokshetay.online.kz
www.akmol.kz
13
"Қорғалжын ауданының
жұмыспен қамту  және әлеуметтік
бағдарламалар  бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы,
Қорғалжын ауылы,
Балғамбаев көшесі, 9, азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71637) -2-11-83
kszn@kokshetau.online.kz,
http://akmol.kz/admin.html
14
"Сандықтау ауданының
жұмыспен қамту  және әлеуметтік
бағдарламалар  бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы,
Балкашино селосы,
Ленин көшесі, 117
азаматтарды қабылдау кестесі:
күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін

График приема граждан: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв: с 13.00 до 14.00 часов
8-(71642) -2-15-44
Egindykol_ozsp@mail.ru,
egindyk.akmol.kz
7
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район, город Степняк,
улица Ленина, 64
График приема граждан: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв: с 13.00 до 14.00 часов
8-(71639) -2-21-29
enbekrotz@mail.kz,
www.akmol.kz
8
Государственное учреждение
«Отдел занятости и социальных программ Ерейментауского района»
Ерейментауский район,
город Ерейментау,
улица Кенесары, 87
График приема граждан: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв: с 13.00 до 14.00 часов
8-(71633) -2-11-73
eremzsp@kokshetau.online.kz,
http://www.ereymen.kz/
9
Государственное учреждение
«Отдел занятости и социальных программ Есильского  района»
Есильский район, город Есиль, улица
Конаева, 5
График приема граждан: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв: с 13.00 до 14.00 часов
8-(71647) -2-16-57
sobes@kokshetau.online.kz,
www.akmol.kz
10
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Жаксы,улица Дружбы, 3
График приема граждан: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв: с 13.00 до 14.00 часов
8-(71635) -2-13-00
soc_zanita_21@kokshetau.online.kz
www.jaksy.kz
11
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Жаркаинского района»
Жаркаинский район, город Державинск,
улица Ленина, 32
График приема граждан: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв: с 13.00 до 14.00 часов
8-(71648) -9-17-02
Sobes_derzhavinsk@gcvp.kz,
www.akmol.kz
12
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Зерендинского района»
Зерендинский район, село Зеренда,улица Мира, 64
График приема граждан: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв: с 13.00 до 14.00 часов
8-(71632) -2-11-68
zer_cz@kokshetau.online.kz,
byx@kokshetay.online.kz
www.akmol.kz
13
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Коргалжынского района»
Коргалжынский район, село Коргалжын,
улица Балгамбаева 9. График приема граждан: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв: с 13.00 до 14.00 часов
8-(71637) -2-11-83
kszn@kokshetau.online.kz,
http://akmol.kz/admin.html
14
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Балкашино,
Ленина, 117.
График приема граждан: 18.00 часов, перерыв: с 13.00 до 14.00 часов

8-(71640) -9-17-43
Sondyktau_OZSP@kokshetau.online.kz,
www.sand.akmol.kz
15
"Целиноград ауданының жұмыспен қамту  және әлеуметтік
бағдарламалар  бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Ақмол селосы, Гагарин көшесі, 15,
азаматтарды қабылдау кестесі:
күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71651) -3-11-10
Otdel_zan@mail.kz,
www.akmol.kz
16
"Шортанды ауданының
жұмыспен қамту  және әлеуметтік
бағдарламалар  бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы, Шортанды кенті,
Абылайхан көшесі,  22, азаматтарды
қабылдау кестесі:
күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71631) -2-19-75
shortsobez@mail.ru,
www.akmol.kz
17
"Щучье ауданының
жұмыспен қамту  және әлеуметтік
бағдарламалар  бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Щучье ауданы, Щучинск қаласы,
8 март көшесі, 24,
азаматтарды
қабылдау кестесі:
күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(716-36) -4-27-68
depart@kokshetau.online.kz,
www.burabau-akimat.kz
18
"Степногорск
қаласының
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік
бағдарламалар  бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Степногорск қаласы,
4-ықшам ауданы,
азаматтарды
қабылдау кестесі:
күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71645) 6-26-33
6-20-30
soc-progr@yandex.ru,
www.akmol.kz
19
"Көкшетау
қаласының
жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Көкшетау қаласы, Локомотивная
көшесі, 9а,
азаматтарды
қабылдау кестесі:
күн сайын сағат 9.00-ден 18.00 дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00 дейін
8-(7162) - 31-92-76, 31-92-81
sobes_kokshe@kokshetau.online.kz,
http://www.zakupki.
akmol.kz
"Отын сатып  алу бойынша ауылдық
жерде тұратын әлеуметтік сала
мамандарына әлеуметтік көмек
тағайындау" мемлекеттік қызмет
көрсетудің стандартына
2-қосымша
Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа және қол жетімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Көрсеткіштің
келесі
жылдағы
мақсатты мәні
Көрсет кіштің
есеп беру
жылындағы
ағымдағы
мәні

8-(71640) -9-17-43
Sondyktau_OZSP@kokshetau.online.kz,
www.sand.akmol.kz
15
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Целиноградского района»
Целиноградский район, село Акмол, улица Гагарина, 15
График приема граждан: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв: с 13.00 до 14.00 часов
8-(71651) -3-11-10
Otdel_zan@mail.kz,
www.akmol.kz
16
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Шортандинского района»
Шортандинский район, поселок Шортанды, улица Абылай – хана, 22
График приема граждан: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв: с 13.00 до 14.00 часов
8-(71631) -2-19-75
shortsobez@mail.ru,
www.akmol.kz
17
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Щучинского района»
Щучинский район, город Щучинск,
улица  8 марта, 24
График приема граждан: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв: с 13.00 до 14.00 часов
8-(716-36) -4-27-68
depart@kokshetau.online.kz,
www.burabau-akimat.kz
18
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ г.Степногорск»
город Степногорск, 4 микрорайон
График приема граждан: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв: с 13.00 до 14.00 часов
8-(71645)
6-26-33
6-20-30
soc-progr@yandex.ru,
www.akmol.kz
19
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ город Кокшетау»
Город Кокшетау,
улица Локомотивная, 9а. График приема граждан: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв: с 13.00 до 14.00 часов
8-(7162) -31-92-76
31-92-81
sobes_kokshe@kokshetau.online.kz,
http://www.zakupki.
akmol.kz
Приложение 2
к стандарту оказания государственной услуги
«Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы,
проживающим в сельской местности, по приобретению топлива»
Значения показателей качества и доступности
Показатели качества и доступности
Нормативное значение показателя
Целевое значение показателя в последующем году
Текущее значение показателя в отчетном году