2008 жылы Көкшетау қаласы бойынша мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Көкшетау қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 24 қаңтардағы N А-1/102 қаулысы. Ақмола облысы Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 18 ақпанда N 1-1-78 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 23 ақпандағы № А-2/266 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2010.02.23 № А-2/266 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "ҚазақстанРеспубликасында жергілікті мемлекеттік басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" (бұдан әрі - халықты жұмыспен қамту туралы Заңы) және 2005 жылғы 13 ақпандағы "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы"  Заңдарына сәйкес әлеуметтік көмекке мұқтаж тұлғалардың жұмыспен қамтылуына көмек көрсету мақсатында, қала әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде мүгедектерге арналған жұмыс орындарына квота белгілесін.

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов по городу Кокшетау на 2008 год
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 24 января 2008 года N А-1/102. Зарегистрировано управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 18 февраля 2008 года N 1-1-78. Утратило силу - постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 23 февраля 2010 года № А-2/266
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 23.02.2010 № А-2/266
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения" (далее - Закон о занятости населения) и от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" в целях оказания содействия лицам, нуждающимся в социальной защите, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау" установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.

2. Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құратын кәсіпорындардың қоса берілген тізбесі бекітілсін.
3. 2006 жылғы 23 ақпанда N 8 "Көкшетау" және 2006 жылғы 23 ақпанда N 8 "Степной маяк" газеттерінде жарияланған, Көкшетау қаласының әділет басқармасында N 1-1-36 болып тіркелген 2006 жылғы 30 қаңтардағы "Көкшетау қаласында халықтың нысаналы топтарының жұмыспен қамтылуына көмек көрсету бойынша шаралар туралы" N А-1/125 қаулының күші жойылды деп танылсын.

2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, создающих специальные рабочие места для трудоустройства инвалидов.
3. Постановление акимата города Кокшетау от 30 января 2006 года за N А-1/125 "О мерах по содействию занятости целевым группам населения города Кокшетау", зарегистрированного в Управлении юстиции города Кокшетау за N 1-1-36, опубликованного в газетах "Кокшетау" от 23 февраля 2006 года N 8, "Степной маяк" от 23 февраля 2006 года N 8, считать утратившим силу.